פינת הסקרנים

Harleydude

New member
מעניין אותי דבר מסויים

יצא לי לפרפף פה בין כל ההודעות בעמוד הראשי. ואני חושב לעצמי, אם אתם הא-סקסואלים יודעים שמבחינה פיזית נטו, גוף האדם בנוי בצורה שבה הוא יכול להנות ממין. כל נקודות הגירוי וההנאה טבועים בנו טבעית. אז הטורן-אוף הוא פסיכולוגי כמובן. ואז אני חושב, למה למנוע מעצמך משהו שאתה יכול להנות ממנו? זו שאלה בעייתית, כי למשל אני לא אקיים יחסים חד-מיניים כי גם כן הטורן אוף הוא פסיכולוגי גם אם אי שם יש לי נקודות ג'י שאי אפשר להגיע אליהן עם אישה. אז אני יכול אולי להבין חלק מהדברים. אבל במקרה של חוסר קיום יחסי-מין טוטאלי, איך אדם אסקסואלי משלים עם זה, כשהוא בעצם מונע מעצמו?

p019

New member
לא מונעים שום דבר

אין לי צורך למנוע מעצמי מין, אני פשוט לא מעוניינת. לא ברור לי מה בדיוק טבוע בנו טבעי ומה לא. מה במין פיזי ומה פסיכולוגי. אני די בטוחה שהא-מיניות שלי היא עניין פיזי לחלוטין. ואין לי שום – "טורן-אוף". שום דבר לא מכובה אצלי, הוא פשוט מעולם לא נידלק. בניגוד למה שאתה חושב, אני חושבת שהצורך במין הוא לא דבר בסיסי בחיים. וכמו שאלה ששאלתי קודם. אם זה כזה בסיסי וברור - למה זה כל כך מסובך אצלכם (המיניים)? אני יודעת מאיפה הגיעו התסבוכים שלי. כיוון שהם כמעט נעלמו ברגע שקראתי על עוד האנשים א-מיניים ועל הדברים המציקים להם.

Harleydude

New member
המממ

לגבי השאלה מה טבוע טבעי ומה לא, הכוונה היא למקורות גירוי שישנם בגוף ושנולדים איתם. ולא הבנתי את השאלה שלך, "אם זה כזה בסיסי וברור - למה זה כ''כ מסובך אצלכם המיניים?". למה את מתכוונת כשאת אומרת מסובך? למה אנשים מתעסקים עם הנושא הרבה? כי זה צורך שלא קל להרגיע אותו, שלא לדבר על כך שזה משהו שטבוע במערכות יחסים ובדברים שונים בחיינו מה שהופך אותו לנושא רב-שכבתי.

p019

New member
ממ

יש נושא בשם "שעלה" שלי -בהמשך, אולי שם זה יהיה יותר ברור

מקומות בגוף

יש לי גם מקומות בגוף שנועדו לריצה, הרגליים שלי, אבל אני לא אוהבת לרוץ. זה כל כך מוזר שלא בא לי לרוץ, ודברים אחרים בא לי?

Harleydude

New member
אני לא אומר

שאת צריכה לאהוב הכל, אני אומר שאת צריכה לנסות לנצל את מה שהטבע נתן לך. אוהבת - סבבה, לא אוהבת - סבבה. אני אומר שסלידה מלאה ממין, לכל סוגיו, דווקא סלידה ורתיעה לא דחף אפסי הם בעיה לדעתי ואני מדגיש לדעתי. גם סלידה היא טבעית במידה מסויימת כמו שאני סולד ממין עם גברים, אבל דמייני לך בנאדם שסולד מכל פעילות פיזית ולא מוכן לקום מהמיטה כי זה מרתיע אותו או כי אין לו חשק לכך?

איך אתה סולד מהם אם מעולם לא ניסית?

אולי בעצם זה גן עדן שאתה מונע מעצמך כל השנים האלו בגלל התעקשות שנובעת מהשפעה חד צדדית?

franko4

New member
קראתי את ההודעה שלוש פעמים

ואני לא בטוח שאני מבין לאן אתה חותר.דבר אחד בטוח והוכח במחקרים, מקור המיניות הוא בראש או/ו במוח לא בגוף. "גוף האדם בנוי בצורה שבה הוא יכול להנות ממין" אי אפשר שלא להסכים,אבל מה לעשות שכפתור הplay , נמצא במוח, ומי שהדחף המיני שלו קלוש עד אפסי, מה אכפת לו ,שגופנית הוא יכול "להנות ממין".

Harleydude

New member
אז זה מה שאני שואל

אם יש הסכמה לכך שיש לך פוטנציאל ליהנות ממין, ורק כפתור הPlay שבמוח מפריע- אז למה אדם אסקסואלי לא רוצה להגיע לבעיה שהיא במוח ולנסות ללחוץ על הכפתור?

ToryMaster

New member
כי זה לא מעניין אותו

זה קצת דומה לזה שלי יש בעיה עם מקווי מים טבעיים, אבל אין לי משיכה או עניין בהם אז למה לי להתעסק איתם?

Harleydude

New member
אנחנו מתקרבים לנקודה שלי

אם היית יודע בוודאות שמקווי מים טבעיים יכולים לגרום לך הנאה שלא הכרת עד עכשיו, בלי לגרום לך שום נזק, לא היית חושב לעצמך "אולי שווה לנסות לבדוק את הסיפור?"

B687

New member
מאותה סיבה

שאתה לא תרצה ללחוץ על הכפתור שיגרום לך להימשך לגברים, כמו שאתה עצמך אמרת. אתה לא מרגיש שחסרים לך בחיים יחסי מין עם גברים, נכון? למרות שאולי יש הומוסקסואלים שיגידו שאתה ממש מפסיד משהו שלעולם לא יוכל להיות לך עם אישה. אז אסקסואלים לא מרגישים שחסר להם מין בכלל, גם אם לדעתך הם מפסידים משהו. זה לא נתפס כבעיה במוח, זו פשוט תכונה, או נטייה. רק אם זה מפריע לאדם אז זאת בעיה, ומעניין באמת לבדוק אם יש אסקסואלים שהצליחו להשתנות.

Harleydude

New member
זהו

מפה גם נובע הקטע שאמרתי שבאיזשהו מקום אני יכול להבין מאיפה הם באים. אבל האם אסקסואלים מרגישים כלפי שני המינים כמו שגבר סטרייט מרגיש כלפי להיות עם גבר אחר? לא בדיוק. אסקסואלים פה הצהירו שהיו להם מערכות יחסים, ואהבה זוגית. ואפילו קצת מצבים מיניים. הקטע הוא שסטרייט עדיין נהנה מהחלק שלו מעולם המין, הוא מקבל את הפורקן המיני שלו, אז הוא לא מחפש כפתורים נוספים. אבל אם אתה מחוץ לזה לגמרי, לא תרצה לנסות שום דבר? לא תרצה לנסות ללחוץ על הכפתור בשביל להבין מה אנשים מוצאים בזה? סביב מה כל הHYPE?

B687

New member
אתה יכול להיות בטוח

שמי שזקוק לפורקן מיני מוצא אותו. אסקסואלים לא מונעים מעצמם פורקן מיני. או שהם לא זקוקים לו, או שהם לא זקוקים לאנשים אחרים בשביל להגיע לפורקן. לפעמים אנשים אחרים זה דווקא turn off. אולי תחשוב על זה ככה - זה לא שלאסקסואלים יש כפתור שלא נלחץ, אין להם בכלל את הכפתור..

Harleydude

New member
אם יש להם את המנגנון

אז יש גם כפתור שמפעיל אותו. אם הגוף מוכן, אז הראש לא. וזו השאלה העיקרית, למה לא לקחת רגע צעד אחורה ולנסות לחשוב למה אתה חושב ככה, למה זה מגעיל אותך, למה זה נראה לך לא טבעי, להירגע קצת ולנסות את זה?

B687

New member
אתה רואה את זה

בתור מין בעיה פסיכולוגית, אנשים שנגעלים ממין מסיבות כלשהן. בטוח שיש אסקסואלים שבאמת זה המצב אצלם. אבל יש גם כאלה שלא. יכול להיות באמת שהמקור של אסקסואליות הוא בראש, שאין את החיבור הזה בין מין ומשיכה, או משהו כזה. אבל לא בטוח שזה דבר שאפשר פשוט "להדליק". וגם השאלה האם זה בעיה תלויה באיך זה נתפס אצל האדם האסקסואל. אם זה מפריע לו, זו בעיה, אם לא אז לא. זה רק נראה לך כמו בעיה כי לדעתך בלי מין מפספסים משהו גדול מאוד. אפשר להשוות את זה (למרות שזה לא בדיוק אותו דבר) להנאה ממאכל מסוים. נגיד שיש משהו שאתה ממש ממש שונא לאכול, ומישהו אחר מאוד אוהב. זה לא שהטעם של המאכל שונה אצלו מאשר אצלך, אבל אצלו זה נתפס כטעים ואצלך כמגעיל. אתה לא תחשוב שאתה מפסיד משהו ושצריך לנסות בכוח לאכול, רק כי מישהו אחר נהנה לאכול את זה, נכון? ואגב, אסקסואלים לא בהכרח נגעלים ממין - הם יותר אדישים אליו.

למעלה