פרוזה וכתיבה

לדבר על סקס זה לא מה שחסר

חסר עם מי יקירתי... מעניין אותי לדעת מה ראית מול עינייך כשפתחת את הפורום הזה? מה מבחינתך הוא הצלחה לגביו?

קודם כל,

פתיחת הפורום הוצעה לי מתפוז. הרגשתי שזה יכול להיות נחמד אם יהיה כזה פורום, לכן הסכמתי. הצלחה בעייני אומרת שדבר ראשון צריכות להיות פה בחורות טובות, מה שאח"כ יבוא פתוח מבחינתי. כמובן שצריך גם להיות קשורים איכשהו לנושא הפורום, כי אם לא - יש מספיק פורומים אחרים.

היי

איך היה בתל אביב ואיך המצב רוח? לא נעלמתי אלא יותר נכון לא הייתי כאן ... לילה משגע ושבוע קסום

tenisplayer

New member
הרגת גם אותי...../images/Emo45.gif

כבר הרבה זמן לא קראתי משהו מעולה כל כך! יישר כוח! תמשיכי לכתוב ולשתף אותנו.

שאלה

מה בעצם תפקיד מנהלת פורום? במיוחד תחת כותרת של סקס - לסביות כמה דברים ששמתי לב אליהם: 1. להפוך כל הודעה להודעה ראשונית שלך 2. לתת כותרות במקום שבו אין צורך 3. לנסות לפתח שיח ריגשי במקום רק להיות או להשתתף אהבתי את קריאתך להרים את הכפפה - הכפפה הורמה מה קורה החל מכאן? האם גם כאן כמו במקומות הבילוי המיועדות לנשים תמיד יהיה משהו באוויר של עד כאן?! מגרש משחקים עם הרבה משתתפים ויחד עם זאת אף אחתלא מעזה לזרוק את הקוביות?

מעשה האהבה חלק א

אור ואני בביתה. אור עומדת במטבח ואני יושבת על יד השולחן שצמוד למטבח. ושוב כמו תמיד עולה השאלה של אור "מדוע את אוהבת אותי כל כך?" לי נמאס כבר מחוסר האמונה של אור ואני מחליטה לעשות מעשה. אני מסירה את שעון היד שלי ואת משקפי. קמה ממקומי ותופסת את אור בפינת השייש בחיבור של ה ר איפה שהיא לא יכולה לברוח כי השייש שומר שלא תברח מהצדדים. ואני חוסמת את שאר הדרך. אני תופסת בין שתי ידי את ראשה. מצמידה אותה אלי ונצמדת אליה מצח אל מצח כך שהיא לא יכולה לזוז ולראות דבר מלבדי, מלבד עיני ואני לא יכולה לראות דבר מלבד עיניה הכחולות. ומתחילה להסביר לה: אני אוהבת אותך כי את חכמה! כי את רגישה! כי את אינטליגנטית! כי את מצחיקה! כי את משוגעת כמוני! כי את נותנת כל כך הרבה! כי את יפה! כי את מושכת! כי את סקסית בטירוף! כי ההילה שלך זוהרת ומאירה את העולם! כי לימדת אותי כל כך הרבה! כי את חברה מדהימה! בגלל כל אלה ועוד הרבה מאוד סיבות שלא ניתנות לתיאור במילים אני אוהבת אותך כחברה ויותר מזה! אני לא מסירה את מבטי מעיניה וגם לא נותנת לה להסיר את מבטה מעיני במשך כל הנאום הזה ואחריו. כעת אנחנו רק שוקעות אחת בעיני השנייה. אני חשה את הנשימות שלנו האוויר בינינו שאנחנו פולטות אחת כלפי השנייה ושואפות. אור לפתע משנה מעט את זווית ראשה ומנשקת אותי בעדינות רק עם השפתיים. אני לא נעה נותנת לה להחליט. את בטוחה שאת רוצה את זה אור? כן בר! והיא חוזרת ומנשקת אותי. כעת אני כבר לא מתאפקת וחבקת אותה אלי חזק ומנשקת חזרה. לשונותינו נפגשות משתוללות בטירוף בפיותינו. ליבנו פועמים בטירוף. כשימתינו ונהמותינו הם הקולות היחידים הנשמעים באוויר. רגלינו מצטלבות כך שכל מרכז בוער של כל אחת מאיתנו מונח על רגלה של השנייה. תני לי לענג אותך אור אהובתי. אני לוחשת תוך ששפתי ולשוני עוברים מפיה לעבר הלחי הצוואר האוזן וחוזר חלילה. היא נעה סביב רגלי הימנית אך זה לא מספק אותה והיא לוקחת את ידי אל עבר הג'ינס שלה וביחד איתי פותחת את הכפתור והריץ' רץ'. ידי נכנסת ומורידה את התחתונים שלה למטה. המרכז הקדוש נחשף! בתנועה חדה היא מורידה גם ממני את מכנסי ותחתוני. ואני בוערת מתשוקה. רגלי על המרכז הקדוש והיא נצמדת עוד ועוד ועוד. ורגלי עושה מאמצים על אנושיים ואני מענגת אותה. וקולות! או הקולות שאור מוציאה מפיה מדהימים! ממריצים אותי להמשיך עוד ועוד ועוד! תחדרי אלי בר! תחדרי אלי בבקשה! וידה מכוונת את ידי אל מרכזה הקדוש. אני מלטפת תחילה ואח"כ מחדירה ישר שתי אצבעות וקולות העינוג שנפלטים ממנה משגעים אותי. ידה האחת תופשת בי חזק מצמידה אותי אליה נשענת עלי ועל השייש ואני נשענת עליה. ידה השנייה חודרת אלי באצבעה הארוכה והענוגה ועדינה ואחר מצטרפות שאר האצבעות. ידי פסנתר יש לה. כל כך ענוגות ועדינות. גם אני מוסיפה את שאר אצבעותיי ואנו משתוללות ומוציאות קולות אחת על השנייה אחת בתוך השנייה. וכל הזמן הזה תוך די לשוני באוזנה. באחת אני מרימה אותה אל השייש מניחה את רגליה על כתפי וקוברת את ראשי ביניהן. לשוני חגה בתוכה מוצצת ולוחצת והיא גונחת ונצמדת אלי מיציה בפי ואני חשה מסוממת. כל כך טוב כל כך מתוק. והיא קוראת בשמי שוב ושוב. אני אוהבת אותך אור אני אומרת תוך כדי. היא יורדת מהשייש ומחדירה שוב את ידה לתוכי ואני את ידי לתוכה ואנו משתוללות אחת על השנייה ונופלות כמו כדור על הרצפה חובקות אחת את השנייה בזרוענו ורגלינו. והקולות הנישאים באוויר עוצרים נשימה. ואז היא גומרת ואני איתה ביחד. אנחנו נשארות עוד זמן מה כך. מתנשפות ומסדירות נשימה ואת את מוציאות את ידנו אחת מהשנייה ונשארות מחובקות ומביטות אחת על השנייה באהבה רבה. חסרות מילים. לפתע האינטרקום מצלצל. הילדה הגיעה מבית הספר. באחת היא עוזרת לי לקום ושתינו מרימות את מכנסינו ותחתונינו אני מושיטה ידי אל הכיור ושוטפת עצמי ממצייה לא לפני שאני שבה וטועמת. זהו הושמדו הראיות וגם היא משמידה וטעמה שוב ממני. עכשיו הילדה נכנסת הביתה אני בפינת השייש. היא ניגשת אלי ואני מרימה אותה אלי ומחבקת. אור מסתכלת עלי ואני עליה ידיה על מותניה וחיוך מרוצה על פניה. אני מורידה את ביתה ואור שולחת אותה לענייניה. כשהיא הולכת אור באה אלי וחובקת אותי באהבה ונושקת לי בעדינות. אני אוהבת אותך בר. אני אוהבת אותך אור. כמה אהבה! אנחנו במקום העבודה של אור. במשרד קטן שרק לצוות מותר להיכנס. מקום בו שמורים כל הניירות וזה. לפתע אור מושכת אותי אליה אל הקיר עליו היא נשענת ומתחילה לנשקני. אני משתפת פעולה בשמחה על אף העובדה שאני חוששת שיתפסו אותנו. היא פותחת את מכנסיה ומתחילה להשתולל על רגלי שעושה הכול ע"מ לספק אותה. לשוני ושפתי נעות בין נשיקתה לחייה אוזנה צווארה. והקולות רמים היא נצמדת אלי ומצמידה אותי אליה וקוראת בשמי תוך כדי שהיא קוברת עצמה בכתפי כדי שלא ישמעו. היא עוטפת אותי וכל אנחה גניחה וצעקה נספגים בי ולשונה גם באוזני.בסופו של דבר היא גומרת בין כתפי.

מעשה האהבה חלק ב

אנחנו במשרד נוסף במקום העבודה של אור. היא שואלת אותי שוב מדוע אני אוהבת אותה. ואני פשוט ניגשת לשייש עליו היא נשענת לאחר שביקשנו משלושת האנשים הנוספים בחדר לעזוב ולהשאיר אותנו לבד. ולנעול אחרינו כי זה בינינו. ושוב אור ואני מתנשקות בתאווה תשוקה ואהבה גדולה. ומכנסייה נפתחים והיא מתחילה שוב להשתולל על רגלי שמענגת אותה והיא מתפרקת אל כתפי ואוזני מתענגת מלשוני ואוזנה מלשוני. ואני חשה שזה כל כך חזק אין לזה סוף לאהבה שלנו. והיא גומרת בשקע צורי. והמכנסיים נסגרים והראיות מושמדות ונשימות מסתדרות אט אט. אנחנו בביתה. היא דוחפת אותי במעלה המדרגות עד לחדר השינה שלה. אנו לבדנו בבית. אני מתיישבת על מיטתה. והיא מתקרבת אלי ופורמת ביחד איתי את הכפתור הראשון בחולצתה. נשימתי נעתקת והיא נעמדת מולי וממשיכה לפרום את חולצתה. ומורידה אותה. פותחת את מכנסיה ומורידה אותם גם כן ואחר את תחתוניה. לעיני נגלה מראה מדהים של גופה העירום זרועותיה הכה בטוחות ורגליה שבניגוד לרגלי הגפרורים שלי נראות מדהים. העגיל עדיין בפופיק להפתעתי עוד לא הסירה אותו משם. חזה יפה פרופורציונאלי לגופה. לא גדול מידי ולא קטן מידי. חוץ מזה מי אמר שחזה גדול זה יפה? הכול צריך להיות בהתאם לגוף. בנוסף לכך אני מקנאה בה בגלל שהחזה שלה קטן משלי אז היא יכולה כל הזמן להיות בלי חזייה בכלל. אני חסרת מילים. היא מתקרבת אלי בחיוך כובש ואני נשכבת לאחור והיא עלי. היא מפשיטה אותי עד שגם אני עירומה לחלוטין. אנחנו מתנשקות בלהט ועדינות כאחד. חומה מדהים אותי ומהר מאוד אני הופכת אותה על גבה ומתחילה לנשק למצוץ וללקק אותה מראשה צווארה אוזנה חזה ביטנה טבורה המרכז הקדוש רגליה בהונותיה וחוזרת אל המקום המדהים שמחכה רק לי. רגליה עלי וראשי קבור בתוכה לשוני מענגת והיא משתוללת צועקת את שמי. בר בר בר בר זה כל כך טוב! תמשיכי כן אני מענגת כל נקודה שקיימת בגופה. בשלב מסוים אור אומרת לי. תני לי גם. בואי ביחד. אני עולה אליה אנחנו מתנשקות ושוב היא מעלי. רגלינו הצלובות משתוללות ואנו משתוללות אחת על השנייה. היא מסתובבת וכך ראשה נקבר בין רגלי וראשי נקבר בין רגליה. ואנו מענגות אחת את השנייה ומנגנות את מוסיקת האהבה המטורפת. עד ששתינו גומרות אחת בתוך השנייה ביחד. אור מהפכת חזרה אלי רטובה ממצי ואני ממיציה. מתנשקות בלהט מסדירות נשימה. וחבוקות. וכך אנו נרדמות. לא לפני שאנו אומרות אור אני אוהבת אותך. בר אני אוהבת אותך. ואני מוסיפה בשביעות רצון. מצאתי את הפתרון לשינה עמוקה וערבה. השעה 12 12 וחצי בצהריים. אני במיטתי להפתעתי. מותשת רוצה להמשיך לישון. אימי מנסה להעירני אך ללא הצלחה. והיא מותרת ומתירה לי להמשיך לישון וכך אני ישנה עד 2. לא פלא. עבר עלי לילה סוער. הכול קרה במציאות? לא. הכול היה חלום ארוך מתיש מדהים מקסים. חבל שזה נגמר! רוצה עוד! רוצה שהוא יהפוך למציאות. רוצה אותה! לא אימי ולא אבי לא שמים לב למחשבות אלה שרצות במוחי לא מודעים ולא יודעים על קיומם. ולא יודעים על החלום. נ.ב כל מה שנאמר בחלום נאמר באנגלית. השמות אור ובר בדויים.

למעלה