שרשור הכרות

LightbuIb sun

New member
אהלן

שם : נעם גיל : 16 וחצי מקום מגורים : צפון שיר אהוב של חמי : יש המון אלבום אהוב של חמי : מותר להגיד זמן סוכר? אמנים אהובים נוספים : פורקיופיין טרי, אלג'יר, רדיוהד, היהודים

ירדן88

New member
העי!../images/Emo9.gif

שם :ירדן גיל :14 מקום מגורים :מרכז שיר אהוב של חמי :זה אותו הקיץ,השארת אותי עם רוח,מלנכוליה וגאולה..לא יכולתי אחד
אלבום אהוב של חמי :"גאולה" אמנים אהובים נוספים :איגי וקסמן,עברי לידר,דנה עדיני,הבנות נחמה,כנסיית השכל,אפרת גוש ועוד...

ליעתע

New member
אויי איזה כיף! ../images/Emo13.gif

שם : ליאת גיל :16 מקום מגורים :פתח תקווה שיר אהוב של חמי :אולי בכל זאת סאלי, שאני יכולה לשמוע אותו אלפי פעמים ברצף אלבום אהוב של חמי : מלנכוליה אהובתי אמנים אהובים נוספים : אבטיפוס אביב גפן איגי וקסמן אינפקציה איפה הילד אלג'יר אפרת גוש בוטן מתוק בקרקס ברי סחרוף הדג נחש החברים של נטאשה היהודים הפוסי של לוסי השוונג של הפיתה זבל יוני בלוך יציאת חרום כנסיית השכל מוניקה סקס מופע הארנבות של ד"ר קספר מוקי משינה עברי לידר שייגעצ שלום חנוך שלמה ארצי ועוד מלא חחח

../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

שם : הוד גיל : 16.5 מקום מגורים : יבנה שיר אהוב של חמי : יש מלא!! וזה תמיד בא בימים חח..אז כרגע..כאוס אלבום אהוב של חמי : הכל. קשה. אמנים אהובים נוספים : היהודים,רוקפור,איגי,שרון חזיז,דפנה והעוגיות..

Oyster Girl

New member
גם אני, גם אני! ../images/Emo54.gif

שם : מיכל גיל : 17 מקום מגורים : כפר סבא שיר אהוב של חמי : הולך איתך לנצח, מלנכוליה, אולי בכל זאת סאלי ובקיצור כמעט כולם
אלבום אהוב של חמי : חמלה אמנים אהובים נוספים : בוב דילן, ג'וני קאש, טום וייטס, ביטלס, איגי וקסמן, מאור כהן ולהקותיו, מוניקה סקס ..

gray star

New member
יאא ג'וני קאש!

מיכל תודה שהכרת לי אותו
חח אתמול עשיתי עליו לופים ביוטיוב. מקסים.

לילי ת

New member
מיכל שלחה לי מסר...

ואני משערת שגם לכל שאר האנשים כאן!
שם: חלי גיל: 18 (עוד כמה ימים
) מקום מגורים: פריפריה! שיר אהוב של חמי: הברית שצריך לחדש... אלבום אהוב של חמי: אין אחד מועדף. אמנים אהובים נוספים: אין לי כח!

שלי ../images/Emo13.gif

שם : הדר גיל : 16 מקום מגורים : ירושלים שיר אהוב של חמי : כמעט הכול אלבום אהוב של חמי : בואי ניפרד אמנים אהובים נוספים : אביב גפן, ד"ר קספר ועוד מלא
אם למישהו מתחשק להוסיף תמונה, בבקשה

Ellabll

New member
..

שם : אלה גיל : 17 מקום מגורים : ת"א סיטי אמנים אהובים נוספים : וולווט אנדרגראונד, ג'יזס&מרי צ'יין, הקיור, פול וולר, ג'אם, בק, ג'וי דוויזן, נושאי המגבעת, הג'ינג'יות, סטון רוזס ואיאן בראון, סטוג'ז, טים באקלי, בוב דילן, ביטלס, רולינג סטונז, סמית'ס, בלה בלה בלה..

MarkDeen

New member
גם אני

שם :מרק גיל :כמעט 18 מקום מגורים :ירושלים שיר אהוב של חמי :אימפריות אלבום אהוב של חמי :מלנכוליה אמנים אהובים נוספים :הרבה

Retama

New member
חדשה :)

שם : רותם גיל : 15 וחצי מקום מגורים : חדרה שיר אהוב של חמי : נפלת חזק אלבום אהוב של חמי : גאולה אמנים אהובים נוספים : אביתר בנאי, יזהר אשדות, ברי סחרוף, יוני בלוך, אפרת גוש, אממ ועוד כל מיני

איזה יופי! פורום חדש

שם : שירלי גיל : 18 מקום מגורים : נס ציונה שיר אהוב של חמי : יש המון אלבום אהוב של חמי : גאולה אמנים אהובים נוספים : פיונה אפל, שלומי שבן, אואזיס, פיקסיז, סמית'ס... מי שהיה בפורום הקודם מכיר אותי כסאלי.

LIADSES

New member
דגדעכגדכ

שם : ליעד גיל : 17 וחצי מקום מגורים : מרכז שיר אהוב של חמי : יש יותר מדי... אלבום אהוב של חמי : זמן סוכר אמנים אהובים נוספים : ירמי קפלן, יזהר אשדות

../images/Emo11.gif

שם :עדי גיל :28 מקום מגורים :יהוד שיר אהוב של חמי :מכונת השירים הגדולה אלבום אהוב של חמי :מכונת השירים הגדולה אמנים אהובים נוספים :הרבה.

למעלה