מצעד המשניים

MaNcHi 135

New member
../images/Emo34.gif../images/Emo124.gifמצעד המשניים../images/Emo124.gif

תופעה שנייה כמו ששמתם לב, החלטתי לעשות מידיי פעם פינת תופעות. לאחר תופעה מס' 1 שהייתה תופעת צה"ק אשר דיברה על גיוסם של כל החתיכים המלוכסנים שלנו, לצערנו, לצבא האכזרי (אני עדיין מצדיעה לקוריאה על הנחישות לגייס את כולם בלי קשר למקצוע!), אשר מקצץ להם את השיער והופך אותך לשמשונים אשר כוחם טמון ברעמה הגזוזה. מה שקורה הוא שבסדרות אנחנו כל כך עסוקים בלהתאהב ולהזדהות עם הדמויות הראשיות עד שאנחנו לא שמים לב למשניים החמודים שבעצם בלעדיהם שום דבר בעלילה לא היה מתפתח! אז מה? נתן לזה לקרות? נידחק רותם לפינה כי ריין או היון בין קיבלו את התפקיד הראשי? כי הם לא זכו בבחורה? לא! אנחנו נעשה להם מצעד וזכיר כל אחד ואחת! אז יאללה לעבודה ולמלאכה!

לולי מ

New member
אחחחחחחח אוקי נתחיל

ביוטה היראוקה המשני של טטה מהמם
הרופא בפירסט קיס הייתי רוצה לראות סיפור שסובב סביבו שהוא הראשי
בואי תני דוגמניישנס למה בדיוק את רוצה פירוט עליו כו'? http://wiki.d-addicts.com/Hiraoka_Yuta הנה הויקי עליו

mishi 1

New member
אוי הוא כזה יפה!!

הוא כזה יפה!! הוא יפה! ישר זיהיתי אותו... יוטה.. יוטהה... מהמםםם
אם יש דרמה שהוא ראשי אני אצה רצה לראות...

MaNcHi 135

New member
../images/Emo99.gif Kim Young Jae ../images/Emo99.gif

מכיוון שקצת זרקתי אותכם באוויר בלי כיוון, אני אתחיל כדי לתת לכם דוגמא למה התכוונתי. למדתי מהטעות, לא אחזור עליה שוב
אני אתחיל עם השחקן קים יונג ג'י, המוכר לחלקנו מ "אהבה שצריך להרוג". קצת אינפו על הבחורצ'יק: מומולדת: 1978 גובה: 1.78 (ממש ליליפוט קטן, יחסית לשאר...) משקל: 64 ק"ג סוג דם: (במידה ומישהי תרצה לתרום...) A שתי סדרות מוכרת שלו הן "השטן" ו"אהבה שצריך להרוג". אני התאהבתי בו באהבה שצריך להרוג. למה? הבחור משחק אח בכור שכביכול דאג לאחיו הקטן כל החיים ואז נעלם ל10 שנים (אני לא מספיילרת זה כבר ידוע בפרק הראשון). מתאהב בבחורה שנהפכת לשחקנית מפורסמת ואז נעלם גם לה בלי הסברים (בהמשך הסדרה מבינים למה). וקורה לו את הדבר הכי נורא שיכול לקרות לבן אדם והוא עושה את התפקיד בצורה מדהימה! אני לא חושבת שהוא מקבל מספיק קרדיט. וגם, כמובן, בלעדיו שום דבר לא היה קורה. אני אישית נדבקתי לסדרה בגללו ולא בגלל הראשיים.

nurit224

New member
../images/Emo178.gif Kim Jeong Hoon ../images/Emo178.gif

כולם מכירים את הפנים היפות האלה של יול בן דודו של הנסיך מהסדרה הנסיכה !! הנה קצת פרטים על הבחור : שם : Kim Jeong Hoon תאריך לידה : 20.06.1980 מקצוע : שחקן זמר ודוגמן גובה : 179cm משקל :60kg מזל : דלי סוג דם : AB משפחה : אחות גדולה ואח גדול. שיחק בשתי דרמות יפות שאהבתי : Goong בתור Lee Yul - בגלל אימו המכשפה המסכן רק סבל ובכה (ואני איתו ביחד ) !! Witch Amusement בתור Yoo Joonha (ממליצה לראות למי שלא ראה ) - תקציר קצר על הסדרה , מדובר פה על בחורה שמנהלת את חברת הפרסום של אביה , ידועה לכולם כמכשפה בגלל הדמות הקשוחה והאכזרית שלה, אחרי שהיא שכרה הרבה עוזרות בית ובגלל שאף אחת לא מצליחה לשרוד אצלה יותר מיום בגלל האישיות שלה היא לא מצליחה לשכור עוזרת בית ולפה נכנס לתמונה Chae Moo Ryong תלמיד לרפואה לשעבר שהחליט להגשים את חלומו ולהפוך לשף, הם נפגשו כאשר הוא התנגש בטעות באוטו שלה ועל מנת להחזיר את החוב הוא מתחיל לעבוד בשבילה כעוזר בית וכמאמן אישי בכל מה שקשור לנושא האהבה למשך חודש, בזכותו היא משתנה והופכת לבחורה יפייפיה שכולם מתחילים לאהוב במיוחד החברים שלה לשעבר ופה נכנס Kim Jeong Hoon שהוא היה האהבה הראשונה שלה .... פה אני אפסיק כי אני לא רוצה להרוס לכל מי שלא ראה . חוץ מהיותו שחקן מוכשר הוא גם זמר מוכשר : שיר ביפנית : http://www.youtube.com/watch?v=T2_5rzwQn6k שיר בקוריאנית : http://www.youtube.com/watch?v=hH9o2FkWtXM&feature=related ותמונה כמובן ---->

שאלה קטנה כי לא כ"כ הבנתי../images/Emo163.gif

בדרמה Witch Amusement הוא שיחק בתור הראשי כן
אני גם אהבתי אותו מאוד בנסיכה ואשמח לראות אותו בדרמה נוספת

nurit224

New member
אני לא ממש בטוחה ....

מי בדיוק השחקן הראשי כלומר בדרמה יש 3 גברים שרודפים אחרי אותה בחורה והשאלה היא ...במי היא תבחר בסופו של דבר... אז כל אחד מהם לפעמים הופך לשחקן ראשי ולפעמים למשני ...ככה אני לפחות הבנתי

Gitana

New member
הוא המשני...

יש בסדרה הזאת 3 גברים והדמות שלו היא הכי פחות מרכזית מביניהם. ב"הנסיכה" התפקיד שלו היה יותר מרכזי מאשר ב"מכשפה יו-הי". התפקיד המרכזי היחיד שלו הוא בדרמה של פרק אחד בלבד שנקראת: FOG STREET

LILIN1

New member
לא הוא לא הראשי=]

הוא המשני=] בסדרה הזו יש 2 גברים משניים ו1 ראשי=]

תודה לכולן על התשובות../images/Emo24.gif

יש לי עוד הרבה מה לראות
אולי אגיע גם לזה

Sivan 85

New member
toma ikuta../images/Emo99.gif

שלמעשה לא היה המשני בחנה קימי אלא הכוכב של הדרמה והראשי במסווה...
כן סאנו (אוגורי) אומנם היה הרווק הנחשק, כולן רדפו אחריו, הוא שבר לבבות וזכה בנערה אבל נאקאטסו (טומה) בהחלט עשה את כלללל הדרמה ובלעדיו היא לא הייתה שבריר החנה קימי שכולנו התאהבנו בה! טומה המוכשר שלי עבר עכשיו כמובן לתפקידים ראשיים כראוי לו אבל לא נשכח את הדרמה שבה כולם שמו לב לאיזה מלך הוא... אז למי שלא יודע.. בחנה קימי טומה שיחק את נאקאטסו שיוג'י (שיודי לפי התרגום שלי אלוהים יודע למה
) שחקן כדורגל חם דם שאוהב בנות ורק בנות! (כן אני זוכרת.. הרי אני תירגמתי ונחנקתי מצחוק תוך כדי!) כל הקטעים שבהם התפוצצתם מצחוק, נפלתם על הרצפה, נחנקתם מרב אושר.. הוא היה אחראי על כל אחד ואחד מהם! כראוי לתפקיד של משני נאקאטסו נלחם על אהבתה של הראשית (מאקי צ'אן המושלמת) ולא וויתר למרות הפרט השולי שהוא היה בטוח שהיא בן... הוא הוכיח שהוא ראוי יותר לאהבתה מאשר סאנו היבשושי שלא עשה הרבה חוץ מלהיות שרמנטי ומהמם ומה לעשות כנראה זה עשה את זה למיזוקי (מאקי)... בכל אופן, הצופים והצופות התאהבו דווקא בטומה והוא הפך להיות מגה סטאר בזכות התפקיד "המשני" הזה שלו.... אז לסיום תזכרו: Toma Rulz!

Sivan 85

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אם פינקתי אותכם בתמונה אחת.. נפנק אותכם כבר בשתיים

בטי בופ3

New member
וואלה? הוא נהפך למגה סטאר רק מהאנה קימי? ../images/Emo2.gif

אבל הוא בג'וניז מגיל 12 לא? רק לפני שנה הוא נהיה מגה סטאר? איזה מוזר...

One Missed Call

New member
../images/Emo23.gifIm Ju Hwan../images/Emo23.gif

עדיין מצחיק אותי שאני פונה לשחקן קוריאני
אבל הוא לא סתם שחקן קוריאני.. אני בדרך כלל לא מתקרבת לקוריאנים.. הקוריאני הראשון שנפלתי לרגליו היה קים ג'אה ג'ונג שידוע גם בכינוי "הירו" מדבס"ק, אבל זה סיפור עצוב מדי
אז.. שנמשיך לנו במצעד הרופאים..?
אים ג'ו הוואן, שהוא כמובן סו גוון וו, הרופא ממלכת השלג
ככל שהסדרה התקדמה הרגשתי איך הלב שלי מנצנץ בכל פעם שאני רואה אותו במיוחד כשהוא היה אומר "בו-רא-שי" XDDDDDDDDDD כשהוא אמר את זה זה צילצל כלכך יפה
אמרו לי מיליון פעם שהוא כונף, לי לא מזיז
הוא היה מקסים. אז נכון שהוא לא הצליח להציל את בו-רא.. אבל הוא עשה את כל המאמצים למענה.. ואפילו ריפא את דוק כשהוא התמוטט, ותאמינו לי שלא כל גבר יהיה מוכן לעזור ליריב שלו
בין אם הוא רופא ובין אם הוא לא. זה מה שאהבתי בו במיוחד ^^ וכן, יש משו מוזר באזור הסנטר שלו.. כמו עודף עור.. זה למה אני קוראת לו מאפין/קינדר דליס
כי קינדר דליס זו עוגת ספוג
אמנם עם טעם של פלסטיק, אבל זה עדיין שם של ממתק
אם תציעו לי לקרוא לו קינדר בואנו, אני פשוט אומר שאת הכינוי הזה אני שומרת ליו שירוטה
אז הנה לכם: אים ג'ו מאפין הוואן (임주muffin환) נולד בקוריאה ויהיה בן 27 ב18 למאי משמע הוא מזל שור
1.86, זתומרת סנטימטר אחד מעל לחמג'ון קאנאמה שגדול ממנו בשנה- ושוקל הפוך- 68 קילו XD ואם אתם לא מסכימים איתי שהוא דוגמן, הנה אני אומרת לכם- הוא דוגמן
ו..אני מניחה שהוא הציץ איפושהו באהבה להרוג, אז אני מוכנה לראות אותה בשבילו
והנה לכם מאפין בפפראצי האהוב עליי שאני אמות איזה פרצוף ואיזה פוני

MaNcHi 135

New member
../images/Emo58.gif מלכת השלג מעליי!

והוא באמת שיחק באהבה להרוג אבל בדיוק לשניה וחצי...

One Missed Call

New member
אאוץ' ../images/Emo67.gif

נוטוב.. גם בשביל השניה וחצי הזו אני אצפה כי אני ממילא צכה להרחיב את מלאי הקוראניות שצפיתי בהן.. וכשאני אומרת מלאי אני מתכוונת לשלוש דרמות קוראניות סהכXD סאמסון (או איך שדודה שלי אומרת- סמסונג), כלבזאב ומלכת השלג <:

mishi 1

New member
איי רציתי באמת לכתוב עליו

מתוק שכמותו! אהבתי מאוד את הדמות שלו בבו-רא

One Missed Call

New member
ד'ן וולקאם טו דה קלאב ../images/Emo140.gif

סופסוף אחת שלא מנאיצה לי על צ'וץ'
אה, בעצם גם את סיו.. כן גמני חושבת שהוא היה מקסים
כנראה שרק דני ולולי לא אוהבות אותו?
מי קאשווווו-וואח מי?

One Missed Call