שבת שלום לכולם!!
.

oorlyy1

New member
../images/Emo39.gifשבת שלום לכולם!!../images/Emo39.gif.../images/Emo189.gif

יום טובבבב
|4u| ~|לב~

oorlyy1

New member
*../images/Emo140.gif~../images/Emo23.gif~.../images/Emo189.gif

-שיהיה לכולם יום מדהים עם חיוך מקסים-
------->>>>

בוקררררררר ../images/Emo3.gif../images/Emo20.gif

אופפפפפפפפפ אחותי הנכסית הזאת העירה אותי מזה מוקדם!! איזה טעות הייתה לקנות לה תחוברת של הפסטיגללל היא כל כךך חופרת היא כל היוםם שרהההה
יש לי מחר מבחן בזה"ב בבבעעעע חחחחחח כתבתי חלק בטלפון חחחח מה אכפת לי זה זהירות בדרכים חחחח ויום שני מבחן במתמטיקההההההההה
אוופפפפ עפפתיי אוהבתותכם

בוקררררררר../images/Emo42.gif

יש ת"ס היום!!!!! איןל י כוחחחחחחחח כואבת לי הבטןןןןןן אוףףףףףףףףףףף:( ואני עייפהההההההההה

טל ועדי1

New member
חחח.. וגם כתוב ב"עיתון" עלינו...

וזה רק עיתון של אגם.. אז משום מה זה לא אמיתי.. חח

שירקי 1

New member
בוקר טוב!:)../images/Emo41.gif

קמתי מזמן...פשוט עשיתי משו לאמא שלי..חחחח...:)) יש ללמוד למבחן ענקק במורשת ולא התחלתיי אני הולכת לחרוששש עלזההה...זה משו אזורי או ארצי לאדעת..:// מה שאני יודעת שעוד חודשיים בערך יש מיצ"ב...:// ובסוף שנה בערך יש במתמטיקה מבחן עירוני..:// בקיצ עכשיו מתחיל הקטעים שקובעים...המבחנים!!אסור לרדת ולא בטיפה למה אם התיכון יראו ירידה אאווו עדיףף שלא נדע מה יהיהה..:// טוב אני זזתי ללמוד למורשת..חוברת של 40 עמודים בערך...:// שבת שלום לכולם!:) זיוושש יפה שליי בהצלחה חיים שליי דבריתיי אני חייבת לדבר איתךךך יפה שליי אוהבתותךך מלאאאא..:]] שריתו'ש אני אוהבתותך תדברי איתי במוצ"ש אהובתיי..מווואההה שבת שלום אוהבתותכם!:]] -שירק'י-

שירקי 1

New member
צהריים טובים..=]../images/Emo41.gif

שבת שלום לכולם!! עברתי עכשיו על הלוח מבחנים אני בשוקקקק
אני בשוקק כמהה מבחניייםם וכמה דברים בשבועעע...יאאוו להשתגע מההםם... 16.1.07-מבחן במורשת 18.1.07-בוחן בערבית 21.1.07-מבחן במתמטיקה 23.1.07-מבחן באנגלית 25.1.07-מטלה בערבית 31.1.07-ספרות 1.2.07-פיזיקה 2.2.07-מבחן במדעים..(מזה 3 ברצף ובאותו שבוע..) 5.2.07-תנ"ך 7.2.07-לשון 9.2.07-מורשת וזה רק הצדד הראשון..
11.2.07-מיומנויות 14.2.07-מתמטיקה 16.2.07-היסטוריה 20.2.07-אנגלית 21.2.07-ספרות 23.2.07-מדעים 25.2.07-לשון 1.3.07-בוחן בפיזיקה 7.3.07-בוחן במתמטיקה 8.3.07-מבחן בערבית 9.3.07-מורשת 20.3.07-מורשת אני בשוקק אני לא יעמודד בזההה כמהה מבחניייםם!!!!וואאיי וואיי הם השתגעעוו הם דחסוו מלאאא אחד אחרי השני מה אנחננווו....:// הבנוו שצריך ללמוד ולחרוש לקראת התיכון אבל לא צריך כלכך מלא דברים מה קרה..24 מבחנים...בפחות מחודשיים כמעט...מזהה...השתגעוו יותר מידדייי וואיי וואיי איזה ימים הולכים להיותתת!!!! טוב שבת שלום..חחח..בתקווה שנעבור את זה בשלום!! זיווש דבריתי חיים שליי.. -שירק'י-

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifשבת שלום../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אפילו שיצא שבת
נ.ב מזמן לא היתי בפורום... סורי...

אייללוש

New member
גמני אוהבתותך../images/Emo9.gif[../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif]

מענין אם זו שוב חנגל :|

למעלה