דבר ראשון מזל טוב

קרלוצה

New member
../images/Emo41.gifדבר ראשון מזל טוב../images/Emo13.gif

ודיי מצחיק הקטע הזה כי לפני שלושה ימים חיפשתי פורום כזה ולא מצאתי והתפלאתי שלא נפתח פורום אורטופדיה.....
יש לי בעייה, סובבתי את הברך לפני חודש בערך ובמשך שבועיים הייתי בטיפול פיזיוטרפי והרגשתי דיי בסדר אחרי שבועיים, אחרי שבועיים היה לי משחק חשוב ושיחקתי (כן כן בטיפשות עשיתי את זה) עם ברכייה, אבל בסוף המשחק עשיתי תנועה צידית וזה קרה לי שוב רק שבפעם הזאת זה היה הרבה יותר חמור כי לא יכולתי להזיז את הרגל בכלל.... לפני שבוע הייתי אצל אורטופד מומחה בלין שבחיפה והוא חושד שזה קרע במיניסקוס האחורי ורשם אותי לאאותרוסקופיה בהקדם אבל בסטאנד ביי בלי תאריך קבוע כי אמרו לי שם שכך עדיף כי אז זה ייעשה הרבה יותר מהר, אני מטופלת ע"י קופת חולים והייתי רוצה לדעת כמה זמן זה לוקח בערך עד שמקבלים אותי כי אני לא רוצה לנג'ס שם יותר מידי......כמו כן הייתי רוצה לדעת אם אחרי הניתוח החזרה שלי למשחק תהיה ב 100% וכמה זמן החלמה זה? האם כדאי לנסות לפנות לרופא מומחה נוסף מחוץ לקופת חולים או שזה לא משנה כי כולם יגידו אותו דבר? ובסופו של דבר כולם מטפלים בזה באותה שיטה? אני מצטערת אם אני מטרידה
פשוט העיניין הזה נורא מעיק עליי ואני רוצה לעבור את זה כבר

קרע במניסקוס

ברך שעדיין כואבת ונפוחה אחרי חודש סביר שיהיה צורך בארתרוסקופיה. דרך אגב אין מניסקוס אחורי, יש מדיאלי (פנימי) ולטרלי (חיצוני) לכל אחד מהם יש קרן אחורית וקדמית - יש מאמר בדף הראשי של הקהילה על מניסקוסים. לגבי חזרה לספורט מאוד תלוי בממצאים בארתרוסקופיה. בהצלחה

קרלוצה

New member
תודה../images/Emo13.gif

חזרתי מאורטופד מומחה עכשיו והוא חושב שצריך לתת עוד צ'אנס לברך לפני הניתוח, הוא חושב שזה קרע חלקי ברוצועות ובמינסקוס....קבע לי תור לעוד חודש לבוא שוב ואז אם זה עדיין לא ישתפר הוא יעשה לי את הארתרוסקיה...

למעלה