הלהיט הבא - ארטיק לחמוסים

Sweet Fantasy

New member
../images/Emo41.gifהלהיט הבא - ארטיק לחמוסים../images/Emo41.gif

אני יודעת שכבר אוטוטו הסתיו מתחיל ונעלם לנו הקיץ
(
חורף רולז
) אבל את הימים האחרונים של הקיץ אפשר לנצל עוד קצת בפינוק של החמוסים שלו ויצירת דברים שיעניינו אותם.. אז ככה.. : פעם ראיתי תוכנית באנימל פלאנט ששם לוקחים מלא פירות חותכים אותם שמים בתוך קערה ומקפיאים
אז אמרתי (אומנם קצת באיחור) למה לא
לקחתי היום קופסת פלסטיק פשוטה, חתכתי קצת פירות (אבל כל מיני שיהיה מעניין) אפילו גרגירי רימון הכנסתי - לשנה החדשה (אני מקווה שמותר) שמתי אגס וקצת קלמנטינה מלאתי מים והופ למקפיא.. אני עדיין מכנה שזה יהיה מוכן ומצפה שזה יהיה להיט
עידכונים בהמשך
(ומקווה שגם תמונות , תתפלו שהמצלמה תעבוד)

Sweet Fantasy

New member
עידכונים../images/Emo70.gif

לצערי המצלמה עדיין דפוקה ): אבל הארטיק אכן להיט! הם מלקקים ומלקקים! מקווה שהם יהנו :) עוד להיט מאילנית

WTR

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif את שרוטה את!

וואי זה רעיון אדיר, תודה! רצוי לציין איזה פירות אסור להם ותזכרו לחתוך לחתיכות קטנות למקרה שהם יבלעו פרי - כדי למנוע חנק.

אם כבר העלת את הנושא...

אתמול בתחנה מרכזית בדרך הביתה הביאו לנו תפוח בדבש ונגסתי חתיכונת בשביל מוסטפא והוא אכל, לא בלי ריגשות אשם שלי שאולי זה אסור לו.. חוץ מענבים, צימוקים ומלפפונים. איזה פירות מותר לתת לחמוסים שלנו? אני רוצה להעשיר לו את תפריט הצ'ופרים, גם הארטיק נשמע מגניב. איזה פירות וירקות את נותנת לחמוסים שלך? איזה שמת בארטיק? האם הארטיק לא נדבק להם ללשון? עמית

WTR

New member
עדכון שלי -

ולנטינו אהב ללקק את הפירות, הפך את הצלחת (מזל שזה קפוא, אחרת הייתי מנקה שעות את הכלוב) וניסה בכל דרך שהיא להפריד את חתיכות הפרי. אחרי כמה זמן נמאס לו והוא לא ממש התעניין. והנה העדויות ולנטינו עם הפירות

WTR

New member
שני השמנים רבים על אוכל ../images/Emo3.gif../images/Emo26.gif

זהו

למעלה