וידיואים של MCR

קרניjack

New member
../images/Emo41.gif וידיואים של MCR../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

חיפשתי בוידיאויים של גוגל, ומצאתי לא מעט של MCR! יש בינהם מהקליפים ש MCR הוציאו, מהדיסק השני: HELENA ו THE GHOST OF YOU ומהדיסק הראשונה את הקליפים ל VAMPIRES WILL NEVER HURT YOU ו HONEY THIS MIROR ISNT BIG FOR THE TWO OF US אז למי שלא ראה שווה לראות
יש שם גם וידיאויים שאנשים הכינו לשירים של MCR, וזה פשוט חובה לראות
יש וידיאו ממוחשב ל HELENA מדמויות על פי הסימס, שהוא נורא מצחיק לדעתי..! ג'רארד בוכה שם הרבה
, והלנה היא חברה שלו ש...."מתאבדת"? (הוידיאו הראשון בדף)
עוד וידיאו מצחיק זה אדם שעושה את עצמו שר שיר של MCR- את THE GHOST OF YOU
ועוד וידיאויים של אנימה שחיברו ל VAMPIRES...
יש גם הופעות של MCR
הופעות נחמדות, למרות שהאיכות לא משהוא, וגם הופעה ארוכה של 40 דקות, אז כדאי לעבור על הרוב....בעיקר על הוידיאויים "המיוחדים"
מקווה שהלינק יעבוד: http://video.google.com/videosearch?q=my+chemical+romance&page=2&lv=0

whatascene

New member
מה עם האתר ההוא

של הוידיואים? היה שם המון.. שמת את זה בלינקים?

crazy cottage

New member
עשיייית לי רררררררע../images/Emo163.gif

נכון הסרטון מההופעה של thank you for the venom סמאק ההופעה הזו היתה בסנטרל פארק בניו יורק ביום שאני הייתי בבבבבבבבבו >< אבל איך שהתחילה ההופעה אני כבר יצאתי מהפארק >< פאק אני מרגישה רע. כי אני זוכרת את הבמה הזו :( והיתה ילדה אחת בקהל שאני גם זוכרת אותה כשהיא עמדה בתור בצהריים..

kati666

New member
בחיי איזה שרוט הסימסס

מייקי מנגן שם על צלו או משהו כזה?!XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ושהרוח קמה ועושה שלום,ומסדרת את את השמלה. וההיא שחותכת את עצמה ואז ג'ר בא. ורוב הקליפ הוא בוכה וזורק אותה. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD גאד,משעשע ביותר.

kati666

New member
וגם שג'ר בוכה

יש לו תירוק מעל הראש. והאישה השנייה שבכתה גם לה היה ירוק מעל הראש. XDDDDDDDDDDDDD כאילו,הם מאושרים שהיא מתה. מי שלא רואה חייב לראות.

GUILTY

New member
יש לי את הסימס הזה הוא נקרא

THE SIMS 2 NIGHTLIFE. עם שמים לב בקליפ מהקבר של הלנה יוצאים ZZZZZZZ זה אומר שהיא ישנה כי זה מיטה. בסימס הזה יש גם ערפדים שעם הם נושכים אותך אתה הופך לאחד מהם וגם הילדים שלך. הירוק הזה מעל הראש זה אומר שהכל מלא אצלם.....כאילו שהם אכלו או הלכו לשירותים.....שהם בסדר....אבל זה לא אומר שהם שמחים שהיא מתה

GUILTY

New member
לא, זה אומר שקו החיים שלהם מלא וש

הם לא רעבים או לא עיפיים.....אבל זה שהם בוכים זה אומר שהם כן עצובים

kati666

New member
הו,הייתי בטוחה שזה אדום כשהם עצובים

וכאלה... בכול אופן,מה לי ולסימס זה משחק חופר.

GUILTY

New member
לא נכון זה משחק יפה יש לי את כולם

אבל רק בגלל שאחותי מכורה להם. וסתם בשביל ידע כללי ג'רארד גם אוהב את המשחק הזה.

למעלה