ליגת האלופות עד הבית

../images/Emo41.gif ליגת האלופות עד הבית ../images/Emo41.gif

אתם עוקבים אחרי ליגת האלופות? תמיד חלמתם לעלות סוגיה בפני חברי הפאנל? יש לכם הזדמנות! לקראת השידורים בימי שלישי ורביעי, גולשי
תפוז אנשים וגולשי אתר ספורט 5 מוזמנים להפנות שאלות ליעל בן דב ולחברי הפאנל - מודי בראון, נדב יעקבי, אבי מלר ואיציק זוהר. השאלות יענו בשידור חי, בימי שלישי ורביעי, בין השעות 21.00-01.30. זכרו לצפות בשידור בערוצים ספורט 5, ספורט 5+, 5+GOLD ו-5+LIVE בימי שלישי ורביעי החל משעה 21.00

SvRs

New member
שאלה לחברי הפאנל

למה אתם תמיד נגד מילאן? מה יש לכם איתם? אף פעם לא הייתי אוהד מילאן בדיוק אבל זה לא יאומן מה שאתם עושים להם. בכל פעם שהם מוציאים תיקו אתם אומרים שמילאן היו גרועים והגיע להם להפסיד. ובכל פעם שהם מנצחים אתם אומרים שמילאן היו גרועים והיו צריכים לעשות תיקו. נ.ב: יעל כל הכבוד על העבודה והמסירות שווה לראות בערוץ הקיבוץ רק בשבילך. אשמח לתשובה רצינית, עידן.

שאלה לחברי הפאנל

למה תמיד שאיציק זוהר מדבר כולם מייבשים אותו ולא עוניםם לוו או מדברים אחריו חחחחחחח זה תמיד קורה יש לנו הרגל כבר בין חברים שמישו אומר משו לא מצחיק אנחנו אומרים לו "יצאת איציקק" חחחח בבקשה תעלו תשאלה הזאת לשידור

SvRs

New member
חחחחחחחחחחחח

תמיד אומרים לו כזה "עזוב עזוב אתה טועה" חחחח חזק אחי

ANGELUSPIKE

New member
שאלה לחברה הפאנל....

האם אתם חושבים שבית"ר ירושלים יכולים להעפיל מעשית שנה הבאה לשלב הבתים באלופות, או שאתם חושבים שזה יקח עוד איזה שנה שנתיים, במקרה שאתם חושבים שבית"ר יכולה להגיע לשלב הבתים, האם אתם חושבים שהיא יכולה גם לעבור לשמינית או שזה חלום שלא יתגשם.

למודי, נדב ואבי מלר

למה ערוץ הספורט מכר את צופיו בנזיד עדשים ל`רשת`, ולא שידר לפני שבועיים אף משחק בערוץ הפתוח? לתשובתכם הכנה אודה.

שאלה לאבי

במשחק של ריאל מול רקראטיבו, פלורן סינמה פונגול מרקרה הלך להרים קרן (בדקה השישית), ובמקום להרים את הכדור הוא התחיל במהלך... האם זה מותר??? תקציר אפשר לראות כאן http://www.dailymotion.com/video/x4ka6n_huelva-2real-3-010308_sport

ofir c

New member
תשים לב שהיה ששחקן שנגע בכדור הזיז אותו טיפה

לא באופן ששמים לב ורק אז בא השחקן השני של רקאדטיבו והתחיל ללכת בזמן שכל השחקנים של ריאל חשבו שהם החליטו להחליף את השחקן המרים לכן לא היה כאן משהו פסול

אבי, נדב, איציק, מודי - שידורי ליגה איטלקית

ערוצי הלייב והגולד, ביחד עם ערוצי צ'רלטון, עולים לצרכן כ-90 שקלים בחודש. אני כצרכן וחובב ליגה איטלקית, לא אכפת לי מחטאפה - וידאודליד, מבוקה - אינדנפניינטה. אני מבין, כמובן, שאין דבר כזה רק שידורי ליגה איטלקית. אבל, וזה אבל גדול, בכל שבוע אני מוצא את עצמי ממורמר מחדש, כחובב ליגה איטלקית. לדוגמה - במחזור האחרון היו מספר משחקים בולטים כגון מילאן - לאציו, יובה - פיורנטינה, אינטר - נאפולי. אני יודע שערוץ הספורט זכאי לקבל בכל מחזור את המשחק המרכזי בליגה האיטלקית. אני לא מצליח להבין את שיקול הדעת וההגיון שאומר שאטלנטה - אודינזה הוא המשחק המרכזי במחזור בו יש יובה - פיורנטינה ומילאן - לאציו. בשבוע שעבר, למשל, היה את המשחק האטרקטיבי והמסקרן - רומא-אינטר. לא שידרתם אותו. השאלה היא למה? הרי ברור שזה לא משיקולי רייטינג, משחק כזה היה זוכה לרייטינג ראוי בהחלט. מהי הסיבה שאתם לא משדרים את המשחקים המרכזיים והאטרקטיבים ביותר מהליגה האיטלקית? האם זה נובע מסכסוכים בינכם לבין צ'רלטון, ובין שתיכם לבין מועצת הכלבים והבליין? בסופו של דבר, התחרות בין הערוצים נועדה לעזור לצרכן. אין שום צידוק לתחרות אם היא רק פוגעת בו. אשמח אם תתייחסו לשאלותיי, תודה מראש, אופיר, רמת הגולן.

לאבי נדב איציק ויעל ערב טוב

הכל כבר נאמר על זליגת התכנים המטורפת שקיימת ללא הרף בערוץ הספורט לכן אחרוג ולא אתייחס כי הנושא מוצה. רציתי לשאול אם יש לכם פתרון ליכולת הירודה המוצגת בליגת העל מאז תחילת העונה שעברה,לא שלפני כן הצגנו כדורגל מבריק,אבל מתחילת העונה הקודמת(2006/7) הכדורגל משמים במיוחד שלא לדבר על כך שאין ענין במרוץ לאליפות,אבל זו כבר בעיה אחרת,תודה.

אר ים

New member
בשביל צריך את ערוץ הלייב???

הרי בקושי שני שידורים ישירים בשבוע, יש לכם חומר לבקושי שני ערוצים ואתם מפזרים על ארבעה.

סלים וארזה

New member
מנהל
אני אוהב את ליגת האלופות וגם כדורסל בשלב הנוכחי של ליגת האלופות אין שידורים של המשחקים בכל ארבעת הערוצים. זה אומר שאפשר לשדר משחק של היורוליג (לא צריך פרשן ושדר, רק לשדר) במקביל וכך ניתן יהיה לזפזפ בין הכדורסל לכדורגל

גניחט

New member
לפרשנים המלומדים של ערוץ הספורט

מדוע קולכם לא נשמע כשמתזזים ומייגעים את הצופים בשלל החלטות תמוהות של ערוץ הספורט שחלקן הרב מנוגד להחלטות בית משפט, או להוראות יו"ר המועצה לכבלים ולוויין? את ההפרות האלה רואים שבוע שבוע ואין פוצה ומצפצף. אם אתם הנאורים הגדולים לא מתקוממים בבית שלכם בערוץ 5 נגד ההפרות האלה ושותפים בדרך זה או אחרת לעושק הציבור, איך אחרי זה יש לכם את העוז להטיף לצדק חברתי, לשיוויון ולהגינות דרך משחק הכדורגל?

Evil Beast

New member
שאלות לחברים מערוץ הספורט

מי מבין האיטלקיות הכי פחות שנואה עליכם? מה בדיוק ההבדל בין ליברפול של הצ'מפיונס לבין ליברפול של הפריימרליג? הרי הם במקום חמישי(לא סגור על זה) במרחק רב מהצמרת, וכרגע זה נראה כאילו הם יהיו רק באופ"א. מה דעתכם על העליהום הבריטי על גרנט? מוצדק? לא מוצדק? האם טיילור, השחקן שפצע את אדוארדו דה סילבה בצורה כה קיצונית, צריך לקבל השעייה עד שאדוארדו חוזר למגרשים, או לפחות עד סוף העונה? האם בארסה איבדה קצת מה"זוהר" שלה?(בדיחה של מלר צפויה כאן. אני אחכה לזה.) תודה רבה לכם.

mic0014

New member
מודי!!

ליעלל!! מעניין אותי לדעתתת מתי פעם אחרונה מודי היסתפרר.?? מיכאל בן חמו ממעלות!!! בבקשה תציגו בתוכנית את שאלתייי!!

למעלה