סיכום שבועי

shahar1989

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo41.gif

*קצת אחרת וקצת גם לא*
מבקש רחמים - משהו פחות טוב שהיה השבוע
אהבה עיוורת - משהו שגרם לך להיות "עיוורת" מרוב אושר
כל מה שיכולתי - דבר שעשית שבסיומו יכולת לחתום במשפט הזה
סיפור עצוב - דבר רע שהיה השבוע
אם לא את - אדם שעשה לך את שבוע
עכשיו - דבר שהכי בא לחזור אליו עכשיו
גם אם ("..את בוכה כרגע, אין לך בשביל מה...") - משהו שגרם לך לבכות
קשה לי לוותר - דבר שעשית כי לא יכולת לוותר עליו
שמור - מה תשמרי מהשבוע לשאר החיים? (או אפילו לשבוע הבא..)
כך או כך - = מצות או לחם [
]
קרן אור - קרן האור הקטנה של השבוע
מה יהיה כשתלכי לי - אדם שהתגעגעתם או עדיין אליו
ימים אחרים - משהו שעשית השבוע ולא עשית כבר הרבה זמן נותנת לכם את האופציה להגיב גם לסיכום הרגיל-
שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, מישהו אחר:
אמן השבוע:
אלבום השבוע:
תמונה שבועית:
מאכלת השבוע:
החוויה הטובה של השבוע:
החוויה הגרועה של השבוע:
משהו שלמדתי השבוע:
תכנונים לשבוע הבא:
בונוס - ספרו על החוויה הכי גדולה מפסח

O f r i s h

New member
"דגים עפים ציפורים שוחות.."

אחאח, מה השיר הזה עושה ליXD מבקש רחמים - משהו פחות טוב שהיה השבוע ממ.. עבודות חופש כאלו, וכמה שעות טובות של תיגבורים במתמטיקה. אהבה עיוורת - משהו שגרם לך להיות "עיוורת" מרוב אושר עיוורת, לא נגזים..P: אבל ההופעה הייתה מעולה! ושחר!
והחזרות ליום העצמאות, שתכלס אני אפעם לא רוצה ללכת, ואין לי כוח, אבל הכי מצחיק שם בעולם! אז אני נהנת:) ויםםםםם!
ות"א!D: כל מה שיכולתי - דבר שעשית שבסיומו יכולת לחתום במשפט הזה ממ.. שאלה טובהX: סיפור עצוב - דבר רע שהיה השבוע תגבור במתמטיקה. אם לא את - אדם שעשה לך את שבוע השכבה שלי, והי"בניקים מהמושבים אצלנו:) ושחר!
עכשיו - דבר שהכי בא לחזור אליו עכשיו לים! כ"כ! גם אם ("..את בוכה כרגע, אין לך בשביל מה...") - משהו שגרם לך לבכות שומדבר:) קשה לי לוותר - דבר שעשית כי לא יכולת לוותר עליו ממ.. שמור - מה תשמרי מהשבוע לשאר החיים? (או אפילו לשבוע הבא..) חזרותXD כך או כך - = מצות או לחם [] מצות, אבל רק בפסח, ולא הרבהP: קרן אור - קרן האור הקטנה של השבוע ממ.. הים! והחברים! וההופעה! ואתם! מה יהיה כשתלכי לי - אדם שהתגעגעתם או עדיין אליו שחר!
ימים אחרים - משהו שעשית השבוע ולא עשית כבר הרבה זמן ההופעה
במיוחד כזאתי, כי הייתי בעברי לא מזמן..

סורי, הסתבך לי העניין עם השירים../images/Emo122.gif../images/Emo3.gif

שיר השבוע, יואב: קשה לי לוותר, ימים אחרים.. שיר השבוע, מישהו אחר: תראי אותי, כנראה-נועם פנחסוב, אוקטובר- אביב גפן, כלום, אם הוא ילך-כפיר אפשטיין, מנות קטנות, מנגינה-יהושע לימוני אמן השבוע: כפיר אפשטיין.. אלבום השבוע: כפיר אפשטיין ויהושע תמונה שבועית: מאכלת השבוע: ארומה החוויה הטובה של השבוע: כל השני-שלישי-רביעי-חמישי הזה..
פשוט הכל היה טוב. ה-כ-ל. החוויה הגרועה של השבוע: ההתנצחויות איתו
משהו שלמדתי השבוע: למדתי להעריך את היכולת שלי לסלוח ולהתחיל מהתחלה.. תכנונים לשבוע הבא: צופים, עבודה, הופעה של דני ומסיבה מטורפת בשישי
בונוס - ספרו על החוויה הכי גדולה מפסח: המפגש של כפיר, ההופעה, הימים אצל ענברי, הביקור אצל אחותי בירושלים..
הודגש באמצעות מדגישומטיק

shahar1989

New member
Tell me you cannot go through this world

without me... מבקש רחמים - משהו פחות טוב שהיה השבוע חולה קצת.. אהבה עיוורת - משהו שגרם לך להיות "עיוורת" מרוב אושר יונתן. כל מה שיכולתי - דבר שעשית שבסיומו יכולת לחתום במשפט הזה ההופעה. סיפור עצוב - דבר רע שהיה השבוע שום דבר נראה לי.. אם לא את - אדם שעשה לך את שבוע עפרי. לילוש
עכשיו - דבר שהכי בא לחזור אליו עכשיו לאתמול בלילה???!!!!!!!! גם אם ("..את בוכה כרגע, אין לך בשביל מה...") - משהו שגרם לך לבכות שום דבר.. קשה לי לוותר - דבר שעשית כי לא יכולת לוותר עליו ההופעה.. שמור - מה תשמרי מהשבוע לשאר החיים? (או אפילו לשבוע הבא..) את לילוש, עמוק עמוק בכיס.. כך או כך - = מצות או לחם [] לחם. עדיפות לבגט חם.. תודה. קרן אור - קרן האור הקטנה של השבוע יונתן מה יהיה כשתלכי לי - אדם שהתגעגעתם או עדיין אליו כולכם!!!!! כל מי שראיתי במפגש וגם מי שלא... ויואב ואיתמר. כל כך!! ימים אחרים - משהו שעשית השבוע ולא עשית כבר הרבה זמן הלכתי להופעה
הייתי גרופית! איי לייק איט
מגזימה וממשיכה לשני.. שיר השבוע, יואב: כל מה שיכולתי שיר השבוע, מישהו אחר: אם הוא ילך אמן השבוע: כפיר אלבום השבוע: the reckoning תמונה שבועית: קלטו את הג'וני החמוד הזה מאחורה. מאכלת השבוע: נראה לי המנצח זה הוופל בלגי מאתמול.. החוויה הטובה של השבוע: מלא לילוש (חוויה בלתי נשכחת ממש
) החוויה הגרועה של השבוע: רק שהייתי קצת חולה.. משהו שלמדתי השבוע: לעמוד על שלי כדי להיות מרוצה תכנונים לשבוע הבא: חזרה לגרעין, סמינר ציונות (הכי טובות ציונות!) בונוס - ספרו על החוויה הכי גדולה מפסח אווה... חוויה אחת בלתי נשכחת כל החג הזה... לא יכולה לבחור משהו אחד... צר לי יקירי....

amitshilo

New member
"השארת עליי סימן שלא יירד ממני.."../images/Emo23.gif

מבקש רחמים - משהו פחות טוב שהיה השבוע הפסדתי את ההופעה של כפיר, נסיעות מתישות למרכז, מתח בבית
והתבטלה ההופעה של יואב... אהבה עיוורת - משהו שגרם לך להיות "עיוורת" מרוב אושר לראות את כווווולכן
לפגוש את ענבל ונימרוד, דברת באה, הקראת שירים, חופש, השיחה אתמול...
כל מה שיכולתי - דבר שעשית שבסיומו יכולת לחתום במשפט הזה לבקש יענו? הממ.. אני חושבת שאתן מה.. סיפור עצוב - דבר רע שהיה השבוע הנסיעה לירושלים. אם לא את - אדם שעשה לך את שבוע ענבריהילימיכלישחרלילושמנטוסנופרשיראריאלהמיהמורי וכפיר
אין עליכם. וכמובן שנמרוד, ענבל, גלוש, דברת, דרור... עכשיו - דבר שהכי בא לחזור אליו עכשיו החיבוק
גם אם ("..את בוכה כרגע, אין לך בשביל מה...") - משהו שגרם לך לבכות לא נסעתי להופעה:/ קשה לי לוותר - דבר שעשית כי לא יכולת לוותר עליו לסוע למפגש (בואנה אני חוזרת על עצמי!) שמור - מה תשמרי מהשבוע לשאר החיים? (או אפילו לשבוע הבא..) וואו, די הרבה האמת. כך או כך - = מצות או לחם פחה!
קרן אור - קרן האור הקטנה של השבוע נגיד ש...כפיר.
מה יהיה כשתלכי לי - אדם שהתגעגעתם או עדיין אליו כל האנשים שכבר צוינו.. ונדב.. ימים אחרים - משהו שעשית השבוע ולא עשית כבר הרבה זמן ישנתי!!!

למעלה