סקר חדש

../images/Emo41.gifסקר חדש ../images/Emo41.gif

מה אתם חושבים הסיפור מאחורי הקליפ של מותק שלי? תודה לphotographer1 שהרים את הכפפה ושלח לי במסר רעיון לסקר אתם מוזמנים לענות על הסקר פה : <קליק> אם בחרתם באפשרות "אחר" שרשרו לשרשור זה את הפירוש שלכם לקליפ

Drorrrrrr

New member
הממ לדעתי

לדעתי היא מנסה להתאבד שם אבל בסוף לא מתה ובסוף בסוף גלעד רואה אותה שוכבת שם על הספה, כנראה שהכדורים לקחו את הכאב ונתנו לה לישון
.

photographer1

New member
תודה.. |נבוך|

מצוין שהוספת את האפשרות אחר, נראה לי שיש מיליון פירושים... אחלה פורום חברים!

אני בחרתי אחר

האמת שאני רואה הרבה קשר בין הקליפ לשיר הבתים של השיר מתוקים כאלו , רומנטיים וחמודים לעומת זאת הפזמון כבר לא כל כך מתקתק וטיפה אפל "אין לך סיבה לפחד לעולם אין מפלצות אין שדים זה רק סתם רק הדקירות של חרבות זכרון שוב מכות את הלב לא רוצות לעזוב ובכל העולם לא מוצאים בן אדם שיקח ת'כאב ויתן לך לישון" פתאום מפלצות ושדים , חרבות זכרון , כאב... גם הקליפ ככה הקטעים רואים את גלעד יושב בחדר ומנגן הם הקטעים המתקתקים כמו הבתים והקטעים שרואים את הבחורה במקלחת אלו הקטעים האפלים- רואים אותה מתמודדת עם השדים והמפלצות שלה עם הכאב שלה... רואים שהקליפ והשיר מגיעים מאותה נקודה- שניהם "מוארים" באותה "תאורה" בעיני אני לא חושב שהבחורה מנסה להתאבד, הבחורה מנסה למצוא איך להוציא את הכאב... אומרים שכאב פיזי מחליף כאב נפשי הרי הדם במקלחת זה מהכוס שהיא ניפצה ביד שלה (כוס שהיה בה אלכוהול לפני זה) אני מאמין שהיא שתתה אלכוהול כדי לברוח מהכאב וכשהוא התעצם עוד יותר היא התכווצה כולה מהכאב עד כדי שבירת הכוס שהיתה בידה... רואים אותה בוכה במקלחת אח"כ גם הכדורים נועדו לשכך את הכאב הזה שיש בה מבפנים הכי מחזק את מה שאני חושב זה הסצינה מול המראה, היא עומדת מול המראה מסתכלת בדמותה ומנסה לחייך בלא הצלחה- דמותה במראה מזכירה לה את הכאב ממנו היא מנסה להפטר, היא מנסה לחייך אל מול הכאב להיות אמיצה אך הכאב לא מרפה בסוף כשכבר לא נותרו דמעות בעיניה היא נופלת בחוסר כוח ונרדמת... כמו שגלעד אומר בשיר "בכל העולם לא מוצאים בן אדם שיקח ת'כאב ויתן לך לישון" אין בן אדם כזה- גלעד לא יכול להציל אותה מהכאב זה התפקיד שלה הוא יכול רק להיות שם עזר כנגדה... פיו, יצא לי ארוך במיוחד הממ מה אתם חושבים יש הגיון בדברי? תומר

tamar brandy

New member
../images/Emo45.gifמסכימה עם כל מילה! ../images/Emo163.gif

(הייתם מאמינים שעכשיו פתאום מתנגן השיר במחשב?
) הקליפ די כואב עם כל קטעי הדם... אולי אבד לה משו שהכאב הזה נהיה גדול בכל סצנה אחרת... מעניין מה הסיפור האמיתי מאחורי השיר
הרי לגלעד בטח הייתה סיבה לכתוב אותו

mrs berry

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifכנ"ל../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo86.gif

tamar brandy

New member
לכל שלושת הבנות שמעלי^ ../images/Emo163.gif

זה עוד יגיע
אני יום וחצי ישבתי מהצהריים עד הערב עם ערוץ 24 פתוח וראיתי ת'קליפ רק פעם אחת

RozeMary

New member
הרעיון שמאוחרי השיר

לפני כמה זמן(עברית שפה יפה) היה כתבה איתו בחדשות הוא אמר שהשיר נכתב בנסיון להגיע לאישה(אולי אמא שלו) שאי אפשר לנחם אותה כי מות של בן אי אפשר לחפות אי אפשר להעלים.. הוא אומר לה שהדקירות תמיד יציקו לה אבל הוא איתה כי חוץ מלהיות שם בשבילה הוא לא יכול לנחם אותה ולהעלים את הצער והכאב כי זה מסוג הכאבים שנשארים עד הסוף..הם יכולים להחלש מעט אך להעלם ממש לא.. הזכרונות המתוקים שנשארו מאותו כאב מכים חזק ולא נותנים לה אז ה"מותק שלי" נכתב למישהי שברצונו לנחם אותה אך אי אפשר. לא יצא לי לראות את הקליפ...

../images/Emo9.gifעכשיו כשראיתי את הקליפ...

אני יכולה להגיד שהפירוש שלך נשמע לי מאוד מאוד הגיוני...

מיכיל

New member
הוצאת לי את המילים מהפה...../images/Emo45.gif

מסכימה עם כל מילה... היא לא מצליחה להיפתר מהכאב...היא עומדת מול המראה ומחפשת מישהו שיציל אותה...הקטע הפיזי הוא באמת כאילו להחליף את הכאב הרגשי... גלעד כאילו לא מצליח להגיע אליה..הרבה פעמים בשיר הוא אומר:"אם את שומעת אותי "...הוא לא יודע אם היא יכולה לשמוע אותו מבעד לכאב שלה..

Pura Vida

New member
הפירוש שלי שונה לגמרי ../images/Emo142.gif

גלעד הוא רק בדמיון של הבחורה בקליפ היא חושבת/חולמת עליו, שימו לב שהיא רואה את גלעד בראי ואחרי שהיא לוקחת כדורים גלעד נעלם, למעשה הם בכלל לא נפגשים. ובלי קשר.. הבחורה פצצה ! :)

את טועה ../images/Emo3.gif

הוא אמר במבוקשים שהבחורה היא דוגמנית-שחקנית, אבל שכחתי את השם שלה

למעלה