פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

עלילותיה של משפחה מסורתית משכונת הנחלאות בירושלים מגיעות גם לתפוז. צופים קבועים בסדרה מעורב ירושלמי? הפורום מחכה לכם: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1440
אז מה קרה היום במרחב הוירטואלי? פורום מה קורה - פורום על התוכנית שמביאה אליכם את הידיעות החמות הכי חמות ברשת
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2152
נמאס לכם מהאוכל במלונות, מחדרניות שמעירות אתכם השכם בבוקר כדי להחליף מגבות ומהמחירים השערורייתיים? אנחנו ב-
אנשים נחלצים לעזרתכם ופותחים פורום חילופי דירות בו תוכלו להחליף דירה ברעננה תמורת דירה בפריז, מנהטן או לוס אנג'לס לכמה שבועות של חופש. יש לכם ניסיון בחילופי דירות? חושבים שאתם יכולים לנהל את הפורום? אנחנו מחכים לכם! גולשים המעוניינים להציע את עצמם לניהול הפורום מוזמנים להגיש מועמדות בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp

Daniel44862

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo215.gifכמה שאלות...

יש לי כמה שאלות שאני חושב שאם אני לא אשאל עכשיו אני לא אקבל תשובה לעולם עליהם
והרי השאלות הרות הגורל- 1- האם מדאם מקסים באמת גבוהה בסרטים? 2 - איך עשו את עין הזה של מודי בסרטים? תודה לעוזרים!

einat162

New member
הממ... תשובות?

1. מה זאת אומרת "גבוהה בסרטים" ? בספר לא הדגישו במיוחד שהיא ענקית כמו האגריד, בסרט - בפירוש כן. אם הכוונה לשחקנית , אז פרנסיס דה לה טור ( מצחיק שהשם שלה דומה לשם הדמות של פלור ) בת ה-65 מתנשאת ל 1.727 מטר "בלבד" ( 6 רגל ). 2. ולגבי העין- בעיה להכין רטייה רובוטית שזזה? אני בספק שעשו אנימציה במחשב לזה.

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gifתודה! לגבי העין-

זה לא ממוחשב, ראיתי מאחורי הקלעים שראו שם את העין זזה. אבל זה לא הגיוני מצד שני, כי העין עגולה ממש, ובשביל שהיא תישב ממש על הפנים צריך להוציא את העין שהייתה מתחתיה :D

einat162

New member
לא חייבים עין עגולה לגמרי (= שקע עמוק)

חצי עיגול שבולט החוצה מספיק, במיוחד אם מדובר על תזוזה של ימינה -שמאלה או למטה למעלה בלבד ( ציר אחד יותר קל להכין ). ואל תשכח שבסרט העין באמת בולטת מהרטייה ולא בקו של העין האמיתית שלו.

nhpiano

New member
בספר הדגישו גם הדגישו שמקסים ענקית.

היה על זה קטע שלם. בכל אופן, גם האגריד לא ענק במציאות, לא? ואולי העין עצמה לא ממוחשבת, אלא רק התזוזה.. לא יודע, השערות שלי

einat162

New member
אתה לא מובן....

כשאתה אומר "במציאות" אתה מתכוון לדמות או לשחקן? רובי קולטריין שמשחק את האגריד הוא 6.1 רגל שזה 185.93 סנטימטר. גבוה כן, "ענק", לא ממש. מן הסתם השתמשו באשליות אופטיות ( כמו בסצנה שהאגריד פורץ את הדלת ואח"כ מרים אותה בבית/ מגדלור בסרט הראשון ) או באפקטים אחרים. אם התכוונת לדמות של האגריד - אז הוא מעורב- חצי ענק ( לא זוכרת מאיזה צד ). ""העין עצמה לא ממוחשבת, אלא רק התזוזה"- לזה התכוונתי, זה מכניקה רובוטית פשוטה. זה מזכיר לי שנתקלתי באינטרנט ( ובטח ראית בחנות בלונדון ) מזכרת מהסרט- חיקוי לעין של מודי. הצחיק אותי שהיתה כתובה אזהרה / הערה שהעין לא זזה באמת...

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gifלגבי האגריד...

נכון!, גם תמיד מצלמים אותו מלמטה שייראה יותר ענקי

adi dion

New member
וגם..

נראה לי ששמים לו איזה מליון שכבות כדי שיהיה הרבה יותר שמן.. ונעליים גם בטח די גבוהות כדי לתת עוד קצת גובה. מסכן זה בטח מה זה סיוט.. ועוד עם הזקן והשפם XD

einat162

New member
כן, כמו שעדי אמרה- מוסיפים לו מלא שכבות

כדי שיראה יותר שמן. ולא רק שמצלמים אותו מלמטה- יש מלא דברים שמאוד מעניין לראות את הסרט ולחשוב עליהם : - למשל בבית המבודד על הים - כשהוא תופס ומחזיר את הדלת למקום, הדלת וה"מסביב" של הצילום קטנים יותר בכוונה. ויש שוט שהוא מתקרב עם הרגליים לדלת ואז תופס אותה- ורואים את הנעליים הענקיות. - כנ"ל לגבי גרינגוטס כשהוא יורד מהקרון לכיוון הכספת- נעליים ענקיות, מנורה קטנה, אנשים קטנים לידו ( הארי פחות בולט בשוט הזה כי הוא יוצא אחרי האגריד מהקרון, וגם נשאר יותר בצד של המסך ).

למעלה