שאלה !!

../images/Emo41.gifשאלה !!../images/Emo41.gif

אם נניח אני במחזור ומקיימת יחסי מין בזמן המחזור ויום למחורת המחזור שלי ממשיך כרגיל אז זה יכול לשמש כבדיקה לזה שאני לא בהריון? אפשר בכלל להכנס להריון אם מקיימים יחסי מין בזמן המחזור?

אורמור

New member
בד"כ

המחזור הוא הליך של ניקוי הרחם לאחר התרחשות ביוץ שלא זכה להתעבר אז לא סביר להכנס להריון בדיוק בזמן הדימום, אבל שמעתי על מקרים שהקונץ הזה לא עבד להם ונכנסו להריון בזמן הזה,אולי כי מדובר בדימום שהוא לא מחזור או מסיבות אחרות שאני לא מבינה (אני לא רופאה) בקיצור-לא לסמוך על זה להזהר בצורה אחראית לא לסמוך על אגדות

אטיוד5

Active member
זאת לא הבדיקה

אבל זמן המחזור הוא זמן בטוח. הביוץ מתרחש שבועיים לאחר תחילתו ולפחות שבוע אחרי סיומו. הזרע יכול לחיות ברחמך לכל היותר שלשה-ארבעה ימים, ולכן אין לו סיכוי להפרות ביצית. רק אם המחזור שלך מאוד לא סדיר ומקדים וקיימת יחסי מין ממש בסוף המחזור יש סיכוי זעיר להפריה. זה לא מה שתיארת.

kinley

New member
אטיוד, נעמיד דברים על דיוקם:

הביוץ מתרחש 14 יום לפני היום הראשון של המחזור. תמיד 14! ללא תלות באורך המחזורים =מספר הימים בין מחזור אחד למשנהו. כלומר היה ואישה מקבלת מחזור כל 28 יום הרי ש14 יום לפני המחזור זה יום הביוץ ובמקרה זה זה גם היום ה14 שאחרי המחזור עם זאת , אישה שמקבלת מחזור כל 33 יום הרי ש14 יום לפני המחזור הוא יום הביוץ ובמקרה זה היום ה-19 שאחרי המחזור הוא יום הביוץ וכו... הזרע אומנם יכול לחיות עד כ-72 שעות אך עדין יש פרמטרים נוספים כמו תנועה וכו שגם צרכים להלקח בחשבון.

למעלה