2009 - השירים הכי טובים

nadav1232

New member
../images/Emo41.gif2009 - השירים הכי טובים../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

זהו, בעוד כמה ימים שנת 2010 נפתחת ו-2009 מסתיימת. הגיע הזמן לכתוב את עשרת השירים שהכי אהבתם בשנה הזאת - 2009!

Omer Kun

New member
אוקיי, אז ככה!

הכרתי המון שירים חדשים השנה הזאת, רובם המוחלט לא מ2009, כי בזמן האחרון אני כל הזמן עסוק בגילוי של אמנים חדשים ובשמיעה של החומרים הישנים שלהם. אבל יש כמה שירים ממש ממש טובים שיצאו השנה. קודם כל Bye Bye של איי אוטסקה, (נו טוב, הוא יצא קצת לפני 2009, אבל הסינגל יצא אחרי אז נרמה קצת.) בהחלט בין השירים הכי טובים שהיא הוציאה מאז שהיא התחילה! יש גם את Is שלה שהוא אחלה ביותר יש גם את Rendezvous המדהים של YUKI, ואיך לא, כל השירים שלה כאלה והיא בעצמה מדהימה. ומי בכלל תאר לעצמו שאחריו היא תוציא את COSMIC BOX שבכלל מיוחד בפני עצמו למרות שהם משדרים על אותו סגנון. יש גם את שני הסינגלים האחרונים של Chara שהם מעולים, breaking hearts ו- Kataomoi. חוץ מהחמישה האלה אנלא מצליח לחשוב על עוד. אבל אם משהו יעלה לי, אני אוסיף :)

nadav1232

New member
2009!

1. Sparkle Kana Nishino - Motto... .2 Mamoritai ~White Wishes~.3 Koda Kumi - ECSTASY .4 AKB48 - 10nen Sakura .5 Kana Nishino - Dear... .6 ayumi hamasaki - You were... .7 ikimono-gakari - YELL .8 Morning Musume - Nanchatte Renai .9 Namie Amuro - LOVE GAME .10

למעלה