סקר

Lady McBeth

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifסקר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif

והיום בפינת הסקר היומי (וגם כי לתמי נורא משעמם והיא עושה בית זונות בלימודים): Alice In Chains VS Pearl Jam יאללה, חברה, הצבעות, ביאורים, נימוקים ושאר ירקות. מי שאני אמצא לנכון יקבל לילה סוער עם קייזר

Happiest Girl

New member
שאלה קשה

פרל ג'אם היו אהבת חיי בעבר המאוד רחוק שלי, לפני שנהייתי אנגלופילית. אבל אני לא אוהבת שום דיסק שלהם חוץ מ-Ten ואחרי השני כבר הפסקתי בכלל לנסות. לעומת זאת, את אליס אין צ'יינס מעולם לא אהבתי בצורה קיצונית, אבל אני אוהבת יותר אלבומים ושירים שלהם מאשר של פרל ג'אם. אני אלך עם אליס

lostharpy

New member
זאת השוואה מאד קשה

אם לא בלתי אפשרית אני נמנעת מלנסות להכריע.

lostharpy

New member
אין לך על מה למחות!

זאת שאלה בלתי אפשרית כמו להגיד לילד מתבגר להחליט את מי הוא שונא יותר, את אמא או את אבא

Lady McBeth

New member
את בי"ס

ואז הוא לוקח רובה ציד ויוצא לעשות מסע טבח. את רואה? לכל דבר יש פיתרון הגיוני ופרקטי. עכשיו תעני.

westend girl

New member
אממ...

האמת שלא אלו ולא אלו עושים לי את זה יותר מדיי. ואם לפרט - אני מצליחה לחשוב על שניים וחצי שירים של פרל ג'ם שאני מסמפטת ועל... אממ... שום שיר של אליס. אז נראה לי שאני אלך על פרל ג'ם.

Lady McBeth

New member
../images/Emo16.gif לזכר מאיה

המנהלת האהובה של הפורום שמתה בנסיבות עגומות.

lostharpy

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני לא שולטת בזה הוא כל כך מזכיר לי את ליין

למעלה