סיכום שבועי

YugiBoy

New member
סיכומ

- שיר השבוע (כללי): KE$HA - TAKE IT OFF JASON DERULO - IN MY HEAD \ WHACHA SAY - שיר השבוע (גאגא-י): TELEPHONE \ NO WAY \ OH WELL \ RETRO PHISICAL \ YOU AND I - אלבום השבוע: JASON DERULO - JASON DERULO - סרט/סדרת השבוע: התחלה \ זוהי סדום - ספר השבוע: - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - תגלית השבוע: אין בתל אביב אנשים שמדברים עברית - דבר שהשגתם השבוע: הרבה חול בנעליים - מאכל השבוע: פסטה עם גבינה! - מקום השבוע: ים!(בגלל זה החול
) - משהו שעשה לכם את השבוע: הייתי בחוץ כל השבוע! - משהו שהרס את השבוע: לא הלך לי עם למצוא עבודה - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:כואבת לי הבטן - משהו שאתם מחכים לו השבוע: להתחיל לעבוד \ לצאת בסופ"ש וללכת לפארק מים! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: ^^ - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: עידן - עוד משהו: איזה חום! - תמונה (כלשהי!):

spiceupmylife1

New member
סופששש

- שיר השבוע (כללי): מאריה קארי - Honey - שיר השבוע (גאגא-י): poker face
- אלבום השבוע: קיילי מינוג - אפרודיטה - סרט/סדרת השבוע: שקרניות קטנות ויפיות סודות ההתבגרות - ספר השבוע: ---- - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): משפט מהכתבה של גאגא בוויניטי לא זוכרת חח לא ממש משנה מה ...
- תגלית השבוע: מאריה קארי היא סבירה מאוד - דבר שהשגתם השבוע: הסתפרתי - מאכל השבוע: פיצהה - מקום השבוע: יםם - משהו שעשה לכם את השבוע: היום - משהו שהרס את השבוע: מישהי - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: מממ חרישה למבחן משתלמת
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: אין משהו מיוחד..
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: כנ"ל - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: יש כמה אבל זה לא יצא ... - עוד משהו: להלהלהלהה גאגאגא הווו להלהההההה - תמונה (כלשהי!): -------------->>>>>>

limors2

Active member
סופ"ש!

שיר השבוע (כללי):
Ryan Star - Breathe
שיר השבוע (גאגא-י):
Reloded
אלבום השבוע:
הפסקול של Avenue Q
סרט/סדרת השבוע:
התחלה/דם אמיתי
ספר השבוע:
ה-11 בסדרת חרב האמת. כמעט סיימתי אותה
משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):
מילה אחת. Now. צחקתי בקול רם.
תגלית השבוע:
מסתבר שאני מסוגלת לסבול מהקיץ. לא חשבתי שזה אפשרי
דבר שהשגתם השבוע:
ספר פופ-אפ של וויקד!!
מאכל השבוע:
פיצה
מקום השבוע:
קולנוע. לא כי הייתי בו, כי חשבתי עליו הרבה
משהו שעשה לכם את השבוע:
הספר שהשגתי, יום "מחלה" ביום רביעי שתוכנן מראש כמו שצריך והציל אותי מטיגון בעבודה.
משהו שהרס את השבוע:
בעבודה אין מזגן, והיה לי כ"כ חם
מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:
קחו ימי "מחלה" בימים חמים, זה כיף! או בימים גשומים.
משהו שאתם מחכים לו השבוע:
"סולט" ביום ראשון, פיקניק משפחתי מורחב ביום שני!
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:
סולט ביום ראשון?
התכנון התבטל הרבה.
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:
אנג'לינה ג'ולי, כמובן. ומישהי מהעבודה.
עוד משהו:
בסעיף הקודם כתבתי "אנג'לינה ג'לי" וכמעט לא שמתי לב.
תמונה (כלשהי!):
הספר החדש שלי. הווווו, כמה שהוא שווה.

Coralulu182

New member
איזה אדיר הספר!@#% ../images/Emo2.gif

יש לי פטיש מכשפות!
תמונות ופסלונים ומכשפות מעופפות בתקרה...

limors2

Active member
נכון! אני לא מפסיקה להתלהב ממנו../images/Emo99.gif

במיוחד כי הוא של המיוזיקל האהוב עלי, ולא סתם ספר מכשפות מגניב להפליא

MY WEEK:

שיר השבוע (כללי):יש מלא...בעיקר Inna,alors on danse... - שיר השבוע (גאגא-י):JUST DANCE - אלבום השבוע:Inna-Hot - סרט/סדרת השבוע:אין.. - ספר השבוע:כנ"ל. - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):חח אין משהו מיוחד... - מאכל השבוע:שניצל וצ'יפס
- מקום השבוע:הייתי בהפלגה השבוע,היה אשש! - משהו שעשה לכם את השבוע:ההפלגה.. - משהו שהרס את השבוע:החזרה לארץ... - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:תהיה מי שאתה.. - משהו שאתם מחכים לו השבוע:יש לי מסיבה מהעבודה... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:כנ"ל.. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:לצערי אין כזה.. - תמונה (כלשהי!):http://www.facebook.com/eliad.hazan קחו תחטטו לי בתמונות בפייס... שיהיה שבת שלום!

How I Disappear

New member
גאגא אוללה וונט יור באד רומנס ../images/Emo47.gif

- שיר השבוע (כללי): oh my gush - usher - שיר השבוע (גאגא-י): starstruck - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: המסור, שמש - ספר השבוע: - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): בטוח יש, אבל מי זוכר ?
- תגלית השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: סושי
- מקום השבוע: סינמה סיטי, קניון רמת אביב - משהו שעשה לכם את השבוע:
- משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה חם ומגניב רק בלי החם
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - עוד משהו: - תמונה (כלשהי!):

xCxD

New member
אני

- שיר השבוע (כללי): britney spears phonography , taylor swift mine - שיר השבוע (גאגא-י): לאב גיים, אלחנדרו - אלבום השבוע: קלי קלארקסון, all i ever wanted - סרט/סדרת השבוע: העשב של השכן, wipeout( סדרה מצחיקה ביס
) - ספר השבוע: שאטר איילנד(כן, יש גם סרט עם לאונדרו דה קפריו. שלא ראיתי! שאסיים את הספר אולי אראה, אם מישהו ראה, לא להרוס לי את הסוף!) - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): מממ, לא יודע. - תגלית השבוע: ממממ, כלום. - דבר שהשגתם השבוע: לא משהו מיוחד - מאכל השבוע: סטייק - מקום השבוע: מיטה
- משהו שעשה לכם את השבוע: מזגן - משהו שהרס את השבוע: חום - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: צריך להשמיד את ג'סטין ביבר.
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: שום דבר מיוחד. עוד שבוע שגרתי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: מידע חדש על האלבום החדש/סינגל ראשון של אבריל לאבין - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ממ... לא יודע. - עוד משהו: כלום - תמונה (כלשהי!): גאגא, שהייתה כאחד האדם... דווקא יפה!

limors2

Active member
וויפאאוט!

עקבתי אחרי 2 העונות הראשונות, אבל זה התחיל למצות את עצמו (למרות שתמיד כיף לראות אנשים נופלים, וג'יל וואגנר שווה) ונמאס לי אז הפסקתי. והתוכנית אפילו קשורה בשבילי לפורום
ב"הופעה" הממש משעממת שקדמה לגאגא בארץ ראיתי וויפאאוט באייפוד כדי להעביר את הזמן

מסכמת../images/Emo9.gif../images/Emo27.gif

שיר השבוע (כללי)
Christina Aguilera - You Lost Me
שיר השבוע (גאגא-י)
אלחנדרו
אלבום השבוע
סרט/סדרת השבוע
כוכב נולד
ספר השבוע
משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)
תגלית השבוע
אהה לא עולה לי משהו כרגע
דבר שהשגתם השבוע
שום דבר מיוחד
מאכל השבוע
פיצה
מקום השבוע
משהו שעשה לכם את השבוע
מסיבת רווקות של בת דודה
משהו שהרס את השבוע
החום הנוראי
מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה
משהו שאתם מחכים לו השבוע
החתנוה של בת דודה שלי
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע
שאני יעבור בציון טוב את המבחן ביום רביעי
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע
אין מישהו מיחוד
עוד משהו
תמונה (כלשהי!)
גאגא במגזין Vanity Fair

Coralulu182

New member
עדיף שלא תראי להם את "למה ליידי גאגא צריכה

להעתיק ממדונה" כי את באה מפורום מדונה, כמוני, ויודעת מה הולך שם עם דיוני-גאגא-שואבת-הרבה-יותר-מידי-השראה-ממדונה...

אני בכלל לא מעריצה של כריסטינה

פשוט אהבתי את השיר החדש שלה
אני יותר בכיוון של בריטני

LilyKat

New member
סיכום!

- שיר השבוע (כללי): 30 seconds to mars - this is war - שיר השבוע (גאגא-י): ale ale jandro :} - אלבום השבוע: 30 Seconds to mars - this is war - סרט/סדרת השבוע: pretty little liars - ספר השבוע: סטיבן קינג - לוכד החלומות - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): אין >: - תגלית השבוע: אהבה כואבת >< - דבר שהשגתם השבוע: חדר נקי חחח - מאכל השבוע: הממ...עוגייה? - מקום השבוע: החדר הנקי! - משהו שעשה לכם את השבוע: שיפוץ קרב ובא. - משהו שהרס את השבוע: היא -.- - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: כשמשועממים, כואב הרבה יותר. - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ראיון. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אתקבל,וגם לקנות כרטיס להופעה של 30. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: זה לא יקרה, אז אין סיבה לפתח ציפיות חח - עוד משהו: חם לי P: - תמונה (כלשהי!): אני עצלנית :]

למעלה