מירוץ בלגיה בצל העונש של מקלארן

lb22

New member
עוד ביזיון אחד מצטרף לאוסף של..

ראש השנה התחלנו עם העונש המצחיק למקלארן וממשיכים עם האין שידור בערוצי ספורט לא לייב ולא פלוס... מחר אני מתקשר אליהם להתלונן. ד"א הפרומו שלהם טוען שבשישי שבת ראשון יש ים שידורים ישירים! אממממ כנראה שלא.

NYMets Man

New member
מעניין אותי מה יהיה התירוץ שלהם

לא עולה לי שום דבר... כאילו, אין מצב שיש להם בעיה של זכויות שידור... זה לא הגיוני בכלל... ועם כל הכבוד להפועל פ"ת נגד הפועל רמת גן מהליגה השניה (מהסוף) לדעתי זה בזיון אם זו הסיבה למה אין שידור... וגם אם לא, אפשר לשים את זה בחמש פלוס ולוותר על השידור החוזר השביעי של סיכום המחזור השני מהליגה האיטלקית (שהיה בערך באזור מירוץ מונזה בכלל) גועל נפש

yoshugo

New member
מה כל כך לא ברור?

מישהו שם עדיין לא חזר מהצימר. אז תחכו... הוא יחזור, ירדים את הילדים,יתרחץ, ישן איזה חצי שעה ויקום רענן לשידור החוזר.

LordDevil

New member
אבל למה?!?

בשביל גלישת גלים הם דוחים את זה לשידור חוזר?!?!?!?!? עכשיו אני צריך לשבת לראות את זה בגרמנית?!?! ראבאק!

man31

New member
איכס הגרמנית מגעילה

מנ*אק*ם שמו לי wwe או סתם שידור חוזר במקום לשדר את הדירוג

LordDevil

New member
נו באמת.......

Q1 הכי טוב כל העונה (בחיים לא ראיתי כ"כ הרבה בלאגן) וערוץ 5 אפילו לא טורח לשדר אותו.....

STEVE NASH

New member
לא הבנתי?

על מה אתם מתלוננים שלא היה שידור? סליחה אם יצאתי טמבל...

Thierry Henry

New member
בנתיים הרביעייה המובילה ממשיכה

להחליף מקומות בין הנהגים ,אבל מי שנראה ממש טוב בQ1 היה פיליפה מאסה שנתקל ב4 סמנים אחוריים ועל הצמיגים הקשים הצליח להוציא זמן גבוה ב2 עשיריות מאלונסו שנסע על מסלול ריק עם צמיגים רכים.

Thierry Henry

New member
לפני פתיחת Q3 - הנה המודחים

קודם 10 הראשונים בQ3 רייקונן המילטון מאסה אלונסו קוביצה היידפלד קובליינן וובר רוסברג טרולי המודחים מQ1 וQ2 פיסיקו קולתהארד שומי באטן ליוצי וורצ ווטל רוביניו סוטיל סאטו דיווידסון ימאמוטו

NYMets Man

New member
../images/Emo41.gif כל הכבוד לפרארי

מגיע למקלארנים לפגוע אחד בשני... עלובים

LordDevil

New member
קו ראשון של פרארי!

סופסוף הם נראים כמו מתחרים ראוים למקלארן. אחרי מונזה כבר חשבתי שמקלארן יברחו ולא יסתכלו אחורה (זה נראה שם ממש רע) אבל נראה שיהיה לנו מירוץ אמיתי מחר! 8 מאיות בין מאסה ואלונסו....יהיה צמוד.

Thierry Henry

New member
הפול של קימי!!

סיום מותח, מאסה לקח את הראשון, המילטון העיף אותו, רייקונן מעיף את המילטון ואולנסו מוריד את מאסה למקום הרביעי ותופס את השלישי. עכשיו שמאסה יכנס ישר בזינוק בשתי המקלארנים ויתן לקימי ניצחון בטוח

LordDevil

New member
רייקונן היחיד שלקח את מאסה.....

היה QUALIFY פשוט מעולה ויש לי מזל שנזכרתי ב TVU PLAYER וראיתי את זה בערוץ SPEED . היה בטח יותר טוב מערוץ 5.

yotamn9

New member
פרארי על המפה

יאללה, שייתנו מקום ראשון ושני, שקוביצה ייצא שלישי ושאלונסו יפוצץ גלגל.

למעלה