../images/Emo79.gif

מוקדש לכל אוהדי מכבי ת"א ב"חום"
"היה זה יום סגריר והקבוצה הפסידה הוא היה מטורף אמר פוליטיקאי משופשף.. חזרנו מחיפה עם הפנים בין הידיים האויב כבר לא מפחיד הוא רק זקוק לרחמים "

זיגזג

New member
../images/Emo6.gif סוף סוף משהו מצחיק בשרשור הזה..

אפילו אתה לא מאמין למה שאתה רושם אלפא ידידי. אתה יודע בדיוק כמוני שאתם הולכים לקבל בראש!

זיגזג

New member
טוב, אני חוזר לישון...

פיספסתי את המילה "יום". אני באמת עייף.....

שמע אחי...

לפי ההסטוריה האחרונה... הולך לנו בקרית אליעזר... אז נכון שהמצב של מכבי הרבה יותר גרוע מפעם... ונכון שאין לנו כושר הבקעה... אבל לפחות ברקו לא משחק !!! יש לי הרגשה ששער הבכורה של רוסו יגיע....

TzutZ

New member
../images/Emo79.gif

I want you No-one who wants you could want you more I want you Every night when I go off to bed and when I wake up

זיגזג

New member
חחחח יא לא קשורה אחת!!!

הטבלה לא משקרת בכל מקום ובכל שפה והחולצה הירוקה שוב זוהרת כן מכבי חיפה אלופה כל איש אישה זקן ילדה וילד בכל פינה קרובה ורחוקה עושים כבוד, פותחים לה את הדלת כי חיפה היום היא ירוקה הינה היא עולה האלופה הינה היא עולה מכבי חיפה הינה היא עולה הירוקה מכבי חיפה האלופה הכדור הוא עגול ומכל אלה שחיים משבת לשבת כל משחק מתחיל באפס אפס ואלופה תמיד יש רק אחת השנה היא אחת אחרי אלפיים עוד עונה עברה לה וחלפה ושוב רואים את הירוק שבעניים כי מכבי חיפה אלופה הינה היא עולה האלופה הינה היא עולה מכבי חיפה הינה היא עולה הירוקה מכבי חיפה האלופה עוזי חיטמן ז"ל - הנה היא עולה

SinergiA

New member
עוד יומיים..ויהיה קצת אקשן בליגה../images/Emo70.gif

יש לי הרגשה שברקוביץ' מארגן איזו הפתעה קטנה... לדעתי או שת"א תנצח בקושי רב או שחיפה תתפרק ותקרע להם את השחלות

למעלה