"שורטי כאן הייתה ושורטי נעלמה"

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
../images/Emo82.gif "שורטי כאן הייתה ושורטי נעלמה" ../images/Emo33.gif

אז מה היה לנו בימים האחרונים באח הגדול - קורין כרגיל שקטה, לא עושה יותר מדי, לא רבה עם אף אחד. היא פיתחה תאוריה מאוד מעניינת לגבי הקול של שימי שנשאר צלול למרות כל הסגריות, מכיוון שהוא מוצץ אצבע זה פותח את הריאות שלו בלילה או משהו כזה..
שמעתי שהייתה להם משימה בזוגות וקורין הייתה עם אמיר פיי גוטמן , זה היה משהו עם פלפלים חריפים, ספרו לי שכשהיא יצאה מחדר האח הגדול היא התחילה לאכול מלא מלא לחם.
הייתה גם שיחה של קורין עם רותי השבוע שבאה עם יונתן, או איך שקורין קוראת לו - יוקו (כמו בשיר "כתובת ברכבת התחתית").
היום קורין למדה איך לענוב עניבה ומנחם בן ביקש ממנה שיעורים בהלחנה. יש לי הרגשה שקורין תישאר עד הגמר, בנתיים אף אחד לא מעמיד אותה להדחה ונראה שהיא ממשיכה להשתלב יפה. גם אתם חושבים שהיא תישאר עד הגמר? ואם כן, האם היא תזכה?
ו

התאוריה הייתה בהחלט מעניינת....../images/Emo13.gif

והשיחה עם רותי הייתה פשוט מרגשת ויונתן-יונקטן-יוקו..... כמה שמות יש לו
הוא כזה מותק... ואני ממש התבאסתי שפיספסתי את הקטע של המשימה האחרונה שלהם עם הפלפלים והחריף...
הממ גם לי יש הרגשה שקורין תשאר בגמר... אבל אני חושבת ששבוע הבא כולם יועמדו להדחה..... אז התוצאות יהיו מאוד מעניינות...... אני מאוד מקווה שקורין לא תלך הביתה......אבל מצד שני אני חושבת על הקטע שאם היא תלך...אז זה פשוט יעשה לה יותר טוב.. לחזור לשיגרה ולחיים הנורמאלים מה שניקרא...
(אבל זאת רק דעתי) ושוב קורין מדהימה ומקסימה ואני מאוד מאוד מאוד מקווה שהיא תזכה...
נ.ב את מי אתם עוד אוהבים מהבית?מלבד קורין... ומה דעתכם על המשימה של ארוחה בשמיים,האם גם לכם הייה את האומץ לאכול בשמיים?..

m757

New member
הארוחה בשמיים נראתה מדהים ../images/Emo3.gif

זאת נראת לי ממש חוויה לעשות אחרוחה כזאת..
לי דווקא אין בעיה עם אף אחד רק קצת עם אמיר שלדעתי דרדר את עצמו לרמות מאוד נמוכות
ומנחם שאולי לפעמים קצת מגזים אבל נראה לי שהוא התמתן לאחרונה..

גם לדעתי זאת אחלה חוויה... ../images/Emo152.gif

מעלה את כל האדרנלין
הממ ת'אמת לפני שאמיר ניכנס לתוכנית מאוד הערכתי את האופי שלו... אני לא אומרת שהאופי שלו השתנה פתאום..אבל לפעמים יש לו קטעים מוזרים.. ומנחם באמת התמתן לאחרונה... אחריי כל מפלי הכעס שהוא קיבל על עצמו.... הוא הבין שהוא צריך לפעמים לסגור את הפה מתי שצריך........(לפחות ככה זה ניראה)
ומה קורה לכל חברי הפורום?!.....
תגיבו קצת תביעו את דעתכם.. מה אתם אומרים על קורין?? האם אתם כבר התחלתם לחסוך לקראת מסע ההופעות החדש שקרב ובא?!... (אף על פי שזה עוד משהו כמו חודש עד שהיא תעשה חזרות ועד שהיא תתאושש מהחזרה שלה מעולם אחר
למציאות...
)

m757

New member
כשאמיר נכנס לבית האח הגדול

זאת הייתה הפעם הראשונה שהכרתי אותו ודווקא התרשמתי לטובה, אבל במשך השהות שלו שם הבנתי שהוא באמת אדם שאין לי שום הערכה אליו. הוא מקלל ומשפיל שם אנשים, הוא יורד לרמות שפל וזה ממש מגעיל מבחינתי.. הרבה אנשים שהכירו אותו לפני כן מאוכזבים ממנו.

בדיוק...אבל זה העניין של האח הגדול....

הרי אמיר הדמות שלו הצטיירה לפני כאדם טוב ותמים.. זה לא שהוא בן אדם לא טוב.. פשוט באמת כמו שאמרתי יש לו קטעים לא מתאימים לו זה הכל.

m757

New member
אי אפשר לומר

שהתוצאות של המודחים היום לא היו מפתיעות, הייתי בטוחה לגמרי שמאיה ואמיר יהיו בגמר.. זה הראה לי שהציבור שצופה בתוכנית מבין מי הם האנשים שהוא מצביע להם ולא עושה זאת בצורה עיוורת.

לגמריי...גם אני!!...../images/Emo2.gif

בכל אופן עכשיו צריך לדאוג לשלוח אסמאסים לקורין שתגיע לגמר..... אני מאוד מאוד מקווה שהיא תזכה להיות בגמר ולא תודח ביום ראשון.... ד''א מיכל יש לך אייסיקו או מסנג'ר?....

למעלה