התפקדות חודש אוגוסט!

../images/Emo88.gifהתפקדות חודש אוגוסט!../images/Emo88.gif

יאללה, תראו נוכחות
שם: גיל: מקום מגורים: מסנג'ר/פייסבוק: אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה): תמונה: משהו שתרצו שנדע עליכם: שיר שעשה לכם את החודש: חוויה שעשתה לכם את החודש: משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: משהו שבא לכם להוסיף:

דורון 345

New member
מתפקדת ../images/Emo98.gif

שם: דורון
גיל: בת 14 ושבעה חודשים ושלושה ימים מקום מגורים: קריות מסנג'ר/פייסבוק: [email protected] (מסן. מי אמר ש"את עוד תישברי ותפתחי פייסבוק", הא?!) אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה):
תמונה: העלתי לא מזמן, אבל נוטוב, שוב
(אני ושאנטי) משהו שתרצו שנדע עליכם: בגיל 3 הכנו בגן לכבוד שבועות משהו עם גבינה, ונתנו לי לטעום. הקאתי על הסנדלים החדשות! מאז אני לא אוכלת גבינה. (חוץ מבפיצה
) שיר שעשה לכם את החודש: כל האלבום של מרסדס - זהות
חוויה שעשתה לכם את החודש: לגור לבד בבית עם החבר במשך שבוע! משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: שיהיה חודש נחמד
משהו שבא לכם להוסיף: היום לפני שנה בדיוק היה יום טוב נצלו את חודש אוגוסט כמו שצריך!

עדניק4

New member
מראה נוכחות D:

שם : עדן גיל : 15 וקצת מקום מגורים : בת ים מסנג'ר : [email protected] ופייסבוק : http://www.facebook.com/?ref=logo#!/edebXD אוף אני טכנולוגית מדי . אתר אחר שאתם פעילים בו : לא נראלי שיש . טוב אני לא כזאת טכנולוגית .. תמונה : מקווה שהעיליתי טוב משהו שתרצו שנדע עליכם : יש לי חבר כבר שנה וחודשיים עוד מעט והוא תופס חלק גדול מדי בחיים שלי XD ואני פעילה ביהודה וישראל , סביר להניח שלא ידעתם XD שיר שעשה לכם את החודש : ממ יותר מדי . starway to heaven ,הביצוע מבול של דוד לביא , running up that hill ,וכל השירים השקטים של יוני . כ-ו-ל-ם . חוויה שעשתה לכם את החודש :ללא ספק המפגש עם יוני והריאיון איתו . כשאני קצת מדוכדכת אני חושבת על זה וישר עולה לי המצב רוח . אני שונאת את זה XD משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא : תחילת הלימודים , עלייה לתיכון . מקווה שיהיה טוב :) משהו שבא לכם להוסיף : אני מקווה שננצל את החופש הזה כמו שצריך כי לא נשאר הרבה ממנו . so have fun :) ותמשיכו לבוא ליהודה וישראל גם בלי קשר ! נשמח לארח אותכם :p

גם אני! גם אני!

אוף תזרמו מה זו הכבדות הזו
שם: שקד גיל: 16 מקום מגורים: ראש העין מסנג'ר/פייסבוק: shaked bashan אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה): לא בא לי תמונה: אני (שמאל), וגבי המנהלת המכוערת שלכם
(סתם סתם, את יודעת שאני אוהבת אותך!) משהו שתרצו שנדע עליכם: ביום ראשון יש השקה (הוא משהו מוזר כזה) של הספר "משהו פשוט מסובך", ו... אני הולכת להקריא שם קטע שכתבתי! שיר שעשה לכם את החודש: וואו, לא יודעת. האמת ששמעתי הרבה את האלבום "הרגלים רעים" אז נקח את האלבום הזה
חוויה שעשתה לכם את החודש: בהופעה של יוני היה כיף, וכל מיני יציאות עם חברות ודברים כאלה. משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: - משהו שבא לכם להוסיף: -

גבי המנהלת הנוחרת שלכם, אולי ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

(לא נחרתיייייייייייייי
)

אבל אין כאן תמונה! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

כשאני אעבור למחשב השני אני אעלה
שם: גבי! גיל: ממש בקרוב בת 17 (ב-14.8). חשבתי על זה פתאום השבוע, והחלטתי לקרוא שוב את הספר ברכות המושקע שהכנתם לי שנה שעברה ליומולדת ובא לי לבכות! אני מתגעגעת לכולם ולא מאמינה שעברה שנה.
מקום מגורים: מעלה אדומים!
/ הבית של שקד
מסנג'ר/פייסבוק: פייסבוק אין לי. טוב שלא עבר נצח מאז שסגרתי אותו
ו... אם מישהו רוצה את המסנג'ר שלי, אז במסרים
אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה): פורומים בתפוז
(רוק ישראלי, אופנה אלטרנטיבית, סופרים ומשוררים צעירים...) תמונה: בכלליות שקד העלתה, אבל... אני אעלה עוד אחת כשאני אעבור למחשב השני
משהו שתרצו שנדע עליכם: ב-11.8 אני הולכת למפגש בסטודיו בפורום אופנה אלטרנטיבית, יחד עם השותפה לפשע שלי - מרווה. ולא יהיה לי למי לחפור אח"כ
(שקד, מה את טסה בכזה יום ועוד על היומולדת שלי?!) שיר שעשה לכם את החודש: "ברזל ואבנים" של נעם רותם, כל האלבום. ו-"אתה נמצא כאן" של ברי סחרוף. ו... ו... אחד אחרון! מפ'טיחה! "אפשר" של ג'וני. שקד עשתה לי חשק.
חוויה שעשתה לכם את החודש: ברור שהמפגש עם יוני. ובכלל, מפגשים עם חברי פורום שלא ראיתי מלאנת'לאפים זמן. משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: חודש הבא זה כבר תחילת הלימודים! אז... שתהיה שנת יב' מועילה ומהנה
משהו שבא לכם להוסיף: ב-8.8 אני מסיימת עם הבגרות בלשון ויוצאת להתהולל עד אובדן חושים. יש למישהו המלצות מה לעשות?

Blue Emptiness

New member
עלק לא יהיה לך למי לחפור.

את תחפרי לי ולניצן בין אם נרצה ובין אם לא!

gafnona

New member
../images/Emo204.gifמתפקדת../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

שם: גפן
מקום מגורים: ראש העין.
מסנג'ר/פייסבוק: Gefen Bashan, [email protected]
אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה): ישרא- 506161
תמונה:
אני מימן וזהזה משמאל
משהו שתרצו שנדע עליכם: מי שצריך יודע
שיר שעשה לכם את החודש: ברוש (בגרסא של אביתר בנאי) וכל השירים בעולם של מיוז XD
חוויה שעשתה לכם את החודש: יותר מדי
משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: משהו שאני לא מצפה לו - בצפר
משהו שבא לכם להוסיף: שובי דובי דו שובי דובי דמ

נוכח, נשבע!!!!!!

שם: תומר גיל: 17 עוד חודשיים
מקום מגורים:כפר סבא... מסנג'ר/פייסבוק: tomer stein אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה): google+, לפעמים... תמונה: יש בפייסבוק.. משהו שתרצו שנדע עליכם: אני טס לאמסטרדם בשבת
שיר שעשה לכם את החודש: אימפריות נופלות לאט, כי הוא מעולהההה חוויה שעשתה לכם את החודש: ההופעה של יוני הייתה מעולה, מחנה של 4 ימים עם התנועה שהיה כייייף. משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: אמסטרדם, מחנה בינ"ל בכפר הירוק, מסע ואהבת של יהודה וישראל וכנס פתיחה של LEAD. מספיק.....? משהו שבא לכם להוסיף: אוגוסט הקרוב הולך להיות מטורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

shoham95

New member
עכשיו אני ../images/Emo98.gif

שם: שהם גיל: 16 וחצי מקום מגורים: צפון מסנג'ר/פייסבוק: במסר משהו שתרצו שנדע עליכם: אני לומדת נהיגה
(כן, אני עדיין מתרגשת מזה) וגם- אני קופאית בסופר. אני גם מסדרת סחורה וכאלה, אבל רוב הזמן אני בקופה
שיר שעשה לכם את החודש: הרבה! אז שיהיה "עיר שלא נרדמת" של נעם רותם. ו"ימים נוראים" של ברי סחרוף. וגם כל האלבום "רדיו בלה בלה" של החברים של נטאשה! חוויה שעשתה לכם את החודש: קורס סיו"ן (סיור וניווט) מטורףףף
משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: נופש עם המשפחה, טיול לכנרת עם חברות- הלוואי שיצא לפועל
, ועוד כל מיני דברים משהו שבא לכם להוסיף: לנהוג זה כיף!

Blue Emptiness

New member
../images/Emo41.gif הייייייי שלום

שם: מרווש
מקום מגורים: לבנון
מסנג'ר/פייסבוק: Marva Myloe Sharav בפייבוק
אתר אחר שאתם פעילים בו (בלוגים טוויטר וכאלה): פליקר מעט אבל לא במיוחד
תמונה: מיאו
משהו שתרצו שנדע עליכם:
שיר שעשה לכם את החודש: הוו אמ, כל כך כל כך Tool, הכל.
(אני כאילו, היחידה שבלי מוזיקה ישראלית, מרגישה אאוטסיידרית
)
חוויה שעשתה לכם את החודש: הימים אצל גבי, כל כך!
משהו שאתם מצפים לו בחודש הבא: הנוכחי? הצילומים של א"א ועוברת לבית חדש! שבנינו במשך כל השנה. מרגשמרגש כי זה דבר מדובר במשפחה מאז שנולדתי.
משהו שבא לכם להוסיף: גבי חפרנית.

אני? חופרת? אה פחחח! ../images/Emo69.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

יאללה, מתראים ברביעי!
(או מיי גאד, יור אאאאסם, דאמט!
)

למעלה