ליווי בחלל(סיפור)

Atreides

New member
../images/Emo98.gifליווי בחלל(סיפור)

מד"ב אירוטי Rock's!
ליווי בחלל =========== "אוה, כן! אהה!" היא גנחה וגופה התפתל על לוח הבקרה, לוחץ על כפתורים רבים, בזמן שהוא הניע את אגנו בין רגליה המפושקות. "כן! כן! אני גומרת!!!" צעקה ושמעה את אנחתו כאשר הטיז עליה את זרעו. הנוזל הסמיך נתערבב עם טיפות תשותקתה ונזל במורד ירכיה כשהוא מטפטף על הרצפה של רכב החלל. האיש סגר את רוכסנו והביט כיצד היא קמה על רגליה ומנגבת את עצמה מן המותניים ומטה. "תודה." הוא אמר "זה היה נהדר." "על לא דבר." השיבה טאשה גרינווד והרימה את מכנסיה המופשלים "העונג היה כולו שלי." היא הביטה כיצד הגבר הגבוה והשרירי מטפס בגמישות במעלה הסולם המוביל אל פתח היציאה מן החללית הקטנה שלה, ונעלם מבעדו. לאחר מכן, היא הסתובבה אל לוח הבקרה והקישה את הרצף המסויים שמבטל את פקודת נעילת המקשים שהיא הפעילה לפני כן. מסר רץ הבזיק על המסך והודיע: "מייג'ור גריברדיר מורדוק מבקש אישור התנתקות." וכאשר טאשה לחצה על מקש האישור, המטוס השחור-כסוף התנתק מן המיני-ספינה בצבע ורוד-מטאלי. רובוט ניקוי שנראה כמו חצי-כדור כסוף החליק על הריצפה כשהוא שואב לתוכו את שאריות נוזלי האהבה שנטפו עליה. טאשה קרסה בעייפות לתוך כיסא מסתובב מרופד עור שחור. ספינתה הייתה קטנה מאוד, ודמתה יותר לחדר קטן לאדם אחד. הקיר הקדמי היה כולו מסך ענק שהציג לעתים את הנוף הקדמי או לחליפין האחורי של הספינה. לידו, ניצב לוח הבקרה, שנראה יותר כמו מקלדת-מגע גדולה מאוד הדומה לשולחן נטוי. על לוח הבקרה היה גם מסך קטן שבו היא השתמשה לרוב לקבלת מידע. היא הקישה את הקוד האישי שלה, ונכנסה לחשבון הבנק שלה, ונוכחה כי הוא גדל. כעת היא יכלה להתפנות לבחירת הלקוח הבא: תיבת הדואר שלה הייתה מלאה בבקשות, והיא קראה בריפרוף כמה מהם. היא התעקבה על ההצעה של המושל אניקסטון ואישתו אשר ביקשו לפגוש אותה בכוכב ביתם, קלטיאסטרה, והיו מוכנים לשלם סכום נכבד ביותר בעבור שירותיה. טאשה דחתה את ההצעה בינתיים- היא עדיין לא הייתה נואשת עד כדי כך. כן, היא הייתה זונה, אך המשמעות של המילה בעולמות "קלאוד בי" של שנת 2503 הייתה שונה בתכלית מזו שהייתה בכדור הארץ של תחילת האלף השני, למשל. נערות הליווי יכלו לא רק לפעול בחופשיות, אלא אף קיבלו זכויות יתר ועודדו ע"י רוב הממשלות של העולמות. עם המצאת כלי-רכב חדישים לתנועה בחלל- החלה תופעת נדידה שכונתה מאוחר יותר בשם "הבהלה לחלל". מיליונים של בני אדם מכדור הארץ הצפוף והמזוהם, נדדו אל כל מקום אפשרי ליישוב בחלל: חלקם לירח, חלקם למאדים או נוגה (שהותאמו לחיי אדם בעזרת טכנולוגיה מתקדמת), וחלקם בנו אחוזות-לווייניות שחגו סביב כדוה"א… אך הרוב, הרחיקו לכת עוד יותר והיגרו למקומות שבהם הייתה להם תקווה חדשה- מערכת השמש קְלַאוּד-בִּי, אשר התגלתה במפתיע ע"י האסטרונום האמריקני ריצ'רד מקלאוד. אמנם האיש המדובר, גילה מערכות שמש רבות(ולכן התוספת "בי" לשם), אך דווקא המערכת הזו התבלטה בעובדה שהייתה מלאה בעולמות בתוליים ובלתי מיושבים המתאימים לחיי אדם. העולמות הללו נודעו כ-"ארצות האפשרויות הבלתי מוגבלות"- ועשרות מיליונים היגרו לשלושת הכוכבים המרכזיים: לוּקִיס, סיַיגוֹ ויַארְדֵן- כל השאר היגרו לכל מקום אחר אפשרי במערכת השמש. הוריה של טאשה בחרו להגר ללוקיס, עולם השמים הלבנים- ושם הם נפגשו לראשונה. אמה של טאשה הייתה מהגרת מהולנד, ואביה גרִינְלָנְדִי גאה- וכך, משילוב זה היא נולדה, נערה לוקיסאית טיפוסית ילידת המקום.

Atreides

New member
../images/Emo11.gifהמשך

המסך הבהב והודיע כי ספינת המחקר "גִיד-גִ'י" מבקשת רשות לשיחת שמע-צפייה ישירה. טאשה לחצה על כפתור האישור, ועל המסך הופיעו פניו של גבר לא-מגולח, בעל שיער בלונדי כהה, ארוך מעט, ולא מסורק. "המהנדס-חוקר מייקל ריינולד מילטון מדבר." אמר האיש במבטא יארדני מובהק, שאופיין כקול מתנגן המזכיר במשהו שילוב בין המבטא הבריטי, הדני והצרפתי. "מיס טאשה גרינווד." אמרה טאשה, מניחה שאין צורך לציין את מקצועה." "אה, כן… נעים מאוד. הייתי רוצה להזמין את שירותייך ב… אה… הנעמת זמני על ספינת המחקר… והתהיתי אם יהיה לי הכבוד-" "כמה אנשים נמצאים איתך בספינה, מר מילטון?" היא קטעה אותו. "אף אחד, גבירתי- אני לבדי על הספינה." השיב. "נפלא. ובאיזה סכום מדובר?" מילטון הקיש על מקש במקלדתו ועל המסך הופיע מספר ארוך למדי. נאטשה שלחה אליו את אחד מחיוכיה המקסימים. בזמנים המודרניים, כל הלקוחות הפוטנציאלים נהגו לדבר אל נערת הליווי בנימוס וביריאת-כבוד- מכיוון שאם תרצה בכך היא יכולה לא רק לסרב להצעתם, אלא אף לגרום לגילדת הליווי לפתוח חרם כלכלי נגדם. גם הסכום שניתן כאן לנערת ליווי תמורת שירותיה היה גבוה בהרבה מזה שזונה רגילה בכדור הארץ יכולה לחלום עליו. "בסדר גמור- אני מקבלת את הצעתך." אמרה טאשה. כפי שנאמר קודם לכן, ברוב עולמות ה-"קלאוד-בי", זנות נחשבה למקצוע יוקרתי ואף מעודד ע"י הממשלה. טאשה, בתור נערה נאה ביותר, הומלצה ע"י מוריה לאוניברסיטה היוקרתית בתורת הליווי- והיא הלכה בשימחה למבחני הקבלה. טאשה זכרה את השלבים הרבים שהייתה צריכה לעבור על מנת להתקבל למקום: תחילה היא ניצבה בשורה עם בנות אחרות בגילה שניסו את מזלן. הבוחנת עברה בין השורות, כשהיא נעצרת מול כמה מהן, ונוגעת במקומות מסוימים בגופן. היא זכרה, כיצד הדופק שלה הועץ כאשר הבוחנת נעצרה לידה ובחנה במבט מקצועי, חסר כל רגש את גופה. היא העבירה את ידה על שדיה, ממששת אותם בייסודיות, ואז העבירה אותן על ישבניה, וירכיה… ואז עברה אל הבחורה הבאה, כאילו כלום לא קרה. השלב השני היה שלב של תרגילי גמישות וכוח- היא הצליחה לעבור גם אותו. השלב השלישי היה אולי הקשה ביותר, כאשר היא נאלצה לשכב נטולת בגדים מול צוות השופטים, המורכב ממורי האקדמיה, ומול המועמדות האחרות- כשאחד מבוגרי האוניברסיטה שוכב מעליה ומזיין אותה. טאשה לא יכלה לשכוח את התחושה של איברו הענק מפלח את חלציה, את ידו המוחצת בלהט את שדה השמאלי… והיא גנחה ונאנחה, והתפתלה מתחתיו… לבסוף, כאשר הוא גמר- היא חשה את הנוזל החמים והדביק זורם על שדיה. איש הליווי קם וניגב את עצמו- אך טאשה נשארה לשכב זמן מה, עדיין המומה ומתאוששת מן החוויה… זו הייתה רק הפעם השנייה שהיא קיימה יחסי מין. טאשה הביטה בתמונת הספינה המתקרבת על המסך. כמובן, הייתה זו ספינתה שהתקרבה, ולא הספינה שבתמונה. ספינת המחקר של מילטון דמתה יתר-על-המידה לפחית שימורים. צבעה היה נחושתי-משופשף, ותלאי המתכת שמהם הורכבה נראו בבירור אפילו מרחוק. טאשה כבר הספיקה להתקלח ולהחליף את בגדיה לחצאית "מיני" ירוקה וחולצה שחורה חסרת שרוולים עם מחשוף עמוק. "מבקשת רשות לעלות, מהנדס-חוקר מילטון." אמרה בזמן שלחצה על כפתור הרמקול. "הבקשה התקבלה." השיב קולו של המדען. הספינה הייתה אמנם גדולה יותר מזו של טאשה, אך חדרו של מילטון היה קטן בדיוק באותה המידה. "שנתחיל?" היא אמרה כשנשכבה על מיטתו.

Atreides

New member
המשך של ההמשך../images/Emo11.gif../images/Emo11.gif

מייקל נשכב עליה בעדינות, מפשק את רגליה המחוטבות ומרגיש כיצד היא כורכת אותן סביב מותניו. בגלל שהייתו הארוכה בחלל גופו היה רזה ודל שרירים, אך למרות זאת טאשה יכלה לחוש כי היו לו שרירי בטן חזקים למדי. "עלייך לדעת, אני עלול להיות קצת חלוד- מאז שהציבו אותי בעבודת המחקר בחלל, לא הייתי עם אישה יותר משלוש שנים…" "שלוש שנים זה הרבה זמן…" ציינה טאשה ונגעה בבליטה שבמכנסיו. היא חשה כיצד הבליטה מתקשחת. "אך אל דאגה, אני אדריך אותך…" "אוה, זה באמת מרגיע." אמר מילטון בשמץ הומור שמץ רצינות. הוא לש בידיו את שדיה הרכים ונשק לה באזור מחשופה. "איי! זה מדגדג!" היא ציחקקה כאשר הוא העביר את לשונו בין שדיה. טאשה הרימה את חצאיתה עד למותניה, ועזרה לו להפשיל את תחתוניה השחורים. "אהה, זה נעים…" היא נאנחה כאשר חשה את ידו מחרמנת אותה בין רגליה וגורמת למיציה להרטיב את הסדינים. "תחדור אלי כבר!" היא אמרה ופתחה את מכנסיו. היא גנחה כאשר חשה את איברו מפלח אותה. "כן! תזיין אותי!!!" צעקה בזמן שעגנו של מייקל נע בקצביות בין ירכיה. המשך יבוא... בעתיד הקרוב...

למעלה