Judas יוצא היום?!

LilyKat

New member
Judas יוצא היום?!

מטוויטר: PerezHilton Perez Hilton Exciting news, Little Monsters! I'm hearing that the official version of @ladygaga's new single, #Judas, may be coming SOON - and on iTunes! ואז... PerezHilton Perez Hilton JudasiTunes is coming TODAY! היום!!!

LilyKat

New member
בעוד פחות משעה!!

@gagapromo Lady Gaga Promotion Judas will be released in less than an hour! everyone please tweet GagaiTunes

chyio

New member
סליחה אבל......

פיכ
וזה אפילו לא שיר שאני יודעת שאם אשמע שוב ושוב הוא ישמע טוב בעיניי. כמו שקרה עם בורן דיס וואיי.

limors2

Active member
זה.... מוזר.

נדיר ממש נשמע כמו באד רומאנס מדי פעם. ואולי עוד משהו שאני לא מצליחה להניח עליו את האצבע. ואני לא מתה עליו. בכלל.

limors2

Active member
ועוד מישהו שומע "בר מצווה" כל רגע?../images/Emo12.gif

מאד לא מסתדר עם הנוצריות של השיר.

LilyKat

New member
הפזמון באמת יכול להשתלב עם באד רומאנס,

ולדעתי יש גם קצת משהו מפוקר פייס בשיר הזה

Nens333

New member
חחחחחח שיר מוזר!!

הקטע של "ג'ודה, ג'ודה אה אה..." ענק!!! הקצב גם טוב! אבל הצווחות ברקע ממש מוזרות...

avivs

New member
בשמיעה ראשונה לא אהבתי.

אבל הוא גדל עליי די מהר. שיר מגניב. עם הקידום הנכון יהיה להיט ענק. הוא נשמע ניסיוני ומיוחד. לייק.

BornThisWay

New member
מוזר מוזר מוזר

אבל יותר טוב בשמיעה ראשונה BTW... אני מניחה שאתמכר אליו כמו לקודם

Ariellllll

New member
נראה כאילו כולכם לא אהבתם

אבל אני ממש אהבתי. שיר מעולה וממכר ואני בטוחה שהוא יהיה להיט

Nens333

New member
אני דווקא מאוד אהבתי!

אולי הפיזמון חלש, אבל השיר ממש טוב!

sexon4

New member
אני אהבתי את הגשר....

In the most Biblical sense, I am beyond repentance Fame hooker, prostitute wench, vomits her mind But in the cultural sense I just speak in future tense Judas kiss me if offensed, Or wear ear condom next time I wanna love you, But something's pulling me away from you Jesus is my virtue, Judas is the demon I cling to I cling to

למעלה