אני האומלט עם הבצל-שרשור פרק

אני האומלט עם הבצל-שרשור פרק

זה המקום לכתוב דברים על הסקס, שקרים ובלוגים מהפרק. חסרה לכם עדיין מישל מהוילה?

קלטתם על הילה?

שהודיעו שרוני או אלון יהיו אלה הילה התאכזבה קצת כמו כולם שזה הם אבל ראיתם את הילה איזה כוכבת היא איך היא באה לרוני ונחמה אותה ואמרה לה שזה קומפלימנט שהיא היתה מועמדת ולא כמו רוני הכלבה שלא זכתה ונכנסה לחדר היא פשוט ביץ' והילה הוכיחה שוב שהיא מדהימה ושהזכייה בידיים שלה

Re spec T

New member
כן כןןן

אתה יכול לפרט קצת יותר לאנשים כמוני שלא ראו את הפרק כי אין להם יס והם נאלצים לראות בקלטות וידאו ?:|

soul cat1

New member
רק שלהילה החמודה לא היה אומץ

לשאול כמו קאתי, למשל, למה אלון ייצג יותר טוב את הווילה והיא באמת קצת היססה לרגע ואח"כ ישרה קו עם כולם וגמגמה אלון. ולמה אלון. נכון שהוא נשמה ומקסים, אבל לא מדבר בשפה מי יודע מה ובכלל זה בלט שזו היתה מזימה מגעילה של אנה ואלעד להרחיק את רוני בגלל רגשי האשמה שיש להם כלפי מישל שכאילו בגלל אהבתם התחרפנה וסולקה מהוילה.... ובכלל בספור הזה מי שהיתה מקסימה לרגע קצר היתה קאתי שרק רצתה לדעת למה וגם היא נכנעה למזימה של אלעד ואנה בקצור כולם פחדנים ...ואלעד: העונש לא איחר להגיע בדמות מישל ,,,, אלעד כמעט חטף שבץ,,, אלעד, תיזהר... היא תיכף תסתער עליך,,, היא תבלע אותך לגמרי... לא תשאיר ממך עצם.. אני מציע שתסתתר מתחת למיטה וכל הפחדנים - ביחד איתו

fetch

New member
אפשר להאשים אותה?

זה חתיכת עלבון, שאחרי שהיא הייתה זו שמועמדת להדחה מבחירת האנשים לוילה, שוב, פה אחד, לא בוחרים בה גם בזה. והעלבון חזק יותר שזה אנשים שאתה חי איתם, שאתה חושב שהם חברים שלך. אז למה כלבה? היא צרחה עליהם? נשארה בחדר שיראו שהיא בבאסה וינחמו אותה? היא הלכה הצידה להרגע.

erez chalfon

New member
מישלללללללללללללללללללללללללל

אנחנו אוהבים אותך מוטרפים עלייך את הגדולהההההה מכולם........... אין עלייך ולא תהיה עלייך אוהב המעריץץץץץץץץץץ האלמוני ארז.....

צור איתה קשר, היא בטח תשמח...

היא צמאה ל
ולמישהו שיחמיא לה וייקח אותה למיטה כל לילה... רק תרחיק אותה מהוילה כבר!!!

danamax

New member
דברי "חכמה" של רוני האינטילגנטית!!!

רוני עמר. המכשפה של המדינה שבמהרה הפכה לשנואת המדינה. יש לה חבר בבית והיא זיינה את כל הוילה. פעמיים. לרוני עמר נמאס להיות מורה מצליחה בישראל. היא בגדה בחבר שלה בשידור חי,באביה הרב ושורשיה, גילתה את התשוקה מחדש ומעבירה את המסר : "העובדה המדהימה היא שככל שהנשים יותר כלבות, שתלטניות קנאיות ותאוותניות– ככה בעליהן מעריצים אותן יותר". (ציטוט) אם עוד יש אנשים שחושבים כמוה אנחנו בצרות!!!!!!!!!

mmm33

New member
צודקת אחותי אני גאה בך../images/Emo65.gif

את ממש צודקת איך היא יכולה לעולל למשפחה שלה דבר כזה עד כמה נמוך היא מוכנה לרדת כדי שישימו אליה לב כנראה היא לא מבינה את עצמה טיפשה ואומללה שכמותה.

projecty2

New member
ישששששששששששששששששששששששששששששששששש

תודההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה מישל אני רוצה לעשות לך ילדדדדדדדדד אוהב אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

Doji

New member
חזרה כמו מלכה ../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

הכל שווה כדי לראות את הפרצוף של רוני ואלעד כשמישל נכנסה חזרה לוילה.

למעלה