בן 40 ללא נסיון מיני כלל.. טוב או רע?

• פותח הנושא noki3
  • פורסם בתאריך
אינני אומר שאתה טועה, אלא שאינני יודע

האם יכול להיות שהוא הומוסקסואל? כן. האם בטוח שהוא הומוסקסואל? לא. ואני משתדל לא להחליט לבניי אדם אחרים מה העדפתם המינית

שאלה בלי להיעליב

גם אתה הומו?
כאילו איך ידעת שהוא הומו?
האם גבר שבתול עד גיל 40 פלוס, יש חדש להומו?

ואיך מזהים הומאים בארון? {שאלה שתמיד רציתי לשאול ולא ידעתי את מי
כי אם נגיד ואני אצא עם בחור, זה מפחיד אותי שאולי פתאום הוא יפזול לצד השני..}

A 26 cm Schlong

New member
לא, אני לא

ולא צריך להיות הומו או גאון גדול כדי לקרוא בין השורות.

ולמה שאיעלב מהשאלה? האם הומו = קללה?

לגבי החשש שלך, הוא מטופש למדי. כי באותה מידה, כל אחד שיכול לצאת אתך עשוי לחשוש שאת מלחכת פנכות בזמנך החופשי...

אבל אצל רוב הגברים

לסבית זה סקסי

והגבר מדמיין את עצמו מצטרף לחגיגה

הומו זה לא סקסי בכלל אצל האישה

והיא ממש לא רוצה להיות בין 2 גברים

זה ההבדל

Reyn

New member
א. לסביות זה סקסי בלי שום גבר שמצטרף לחגיגה

מה שיפה בלסביות זה ששתי בחורות, שני יצורים שמושכים אותנו הגברים, שוכבות זו עם זו. זה כמו החלק הטוב בסקס (כיוון שגברים נהנים מהאישה בסקס, יותר משהם נהנים מעצמם), כפול שתיים.

ב. אם כבר, גבר לא מרוויח דבר מכך שהוא מבלה עם שתי בחורות (יש לו רק איבר מין אחד), אבל נשים עם גישה פתוחה לחוויות מיניות יכולות להרוויח הרבה מסקס עם שני גברים (לא הומואים כמובן), כי לכל אישה יש שתי "כניסות" שמקובל להשתמש בהן למין...

A 26 cm Schlong

New member
אני מבין שאתה והמצחיקולה חיים באותו סרט

שנקרא הכללות. ההמלצה שלי אליה תקפה גם לגביך.

וסתם לידיעה - לנשים יש 3 כניסות קונבנציונאליות, לא שתיים.

A 26 cm Schlong

New member
הבדיחות שלך לא מצחיקות

אז את יכולה לוותר על ה-

וגם חכמה גדולה לא נוטפת מהן.

את חיה בסרט ששמו "הכללות" והוא לא סרט מומלץ בכלל. אז נא לפנות את האולם ולהיכנס לאולם שלידו שם מוקרן הסרט "לא כולם אותו הדבר".

(מציע לך לקפוץ לבקר בפורום סקס ולראות שיש נשים סטרייטיות שאוהבות פורנו של הומואים).

אוקיי

כן צודק
זה הכללות גסות
אבל מציאותיות
יש המון סקרים עלזה באינטרנט
ומחקרים גם איתך תתווכח?

A 26 cm Schlong

New member
עוד מילה שנואה עלי "מחקרים"

תהיי בטוחה שלכל מחקר בעד משהו, יהיה גם מחקר נגד.

בד"כ זה שעורך את המחקר, בא כבר עם דעות קדומות על נשוא המחקר.

מי יחליט עבורך מה טוב ומה רע?

השאלה הרלוונטית היא האם אתה מרוצה מהמצב הקיים או שהיית מעדיף שיהיה אחרת? שתהיה מסוגל להנות ממיניות (עם אישה או גבר) ו/או זוגיות

noki3

New member
תשובה2

אני לא רוצה להביא אנשים זרים הביתה.. אני לא סומך על אנשים ולא רוצה שיזיזו לי את מה שכבר סידרתי בסגנון שלי.. מכירים את הסרטים האלה על הזקנה שלא אוהבת שנוגעים לה במטבח או בתמונות בסלון? אז זהו.. אני לפעמים מדמיין ברגעים שאני לבד מה היה אם הייתי מתחבק עם מישהי.. אבל מייד הענן של החלום נגוז כשאני מדמיין ״מאמי אנחנו צריכים ללכת להורים שלי הבטחתי להם״...

A 26 cm Schlong

New member
אז נראה שהבעיה שלך הרבה יותר רצינית

אתה לא מארח בביתך? משפחה? בחגים לא באים אליך?

אנשים לא יבואו אליך הבייתה ויעצבו לך אותו מחדש. אני לא מבין מה זה "לא רוצה שיזיזו לי את מה שכבר סידרתי בסגנון שלי". אם זה לא מעצב פנים שאתה מזמין אליך, אין לך ממה לחשוש...

אתה אגוז קשה לפיצוח.

אני יודע שביקשת שלא להמליץ לך על זה, אבל ככל שאני קורא יותר את ההודעות שלך, כך גוברת בי הדעה שאתה חייב ללכת לטיפול.

מבין את דברך אך לא ענית על שאלתי

האם אתה מרוצה מהמצב הקיים או היית מעדיף שיהיה אחרת?
חלק מה"מצב הקיים" זה שאינך רוצה / יכול שיבואו אנשים לביתך.
מעבר לזה, מה בשאר תחומיי חייך? למשל מה אתה עושה מקצועית?

noki3

New member
אני לא יודע אם אני מרוצה או לא

אני לפעמים מפליג בדמיוני ושואל מה היה אילו? מצד אחד אני חושש להיות בודד וערירי כל חיי לקראת הזקנה אך אני לא אוהב שצד אחר ישלוט בי מבחינת זמני חזרה הביתה, מה לאכול היום,לסגור את החלון בזמן שבא לי שהוא יהיה פתוח...דוגמא קלאסית היא כשאני הולך נניח לקניון או סתם לקנות לי בגד או סתם משהו.. לא בא לי שיגידו אם זה יפה או לא..או שפתאום יגידו לי מאמי נו אני רוצה להספיק ללכת לזארה תמהר קצת...

A 26 cm Schlong

New member
שאלה תהיינה הבעיות שלך בחיים

אם ללכת לזארה או לא.

אתה פשוט לא רוצה זוגיות, אתה כ"כ התרגלת להיות לבד, חופשי, שהכנסת לעצמך כל מיני שטויות לראש, כמו גניבת זרע, גניבת ממון וקביעת צורת הלבוש שלך.

זוגיות היא הרבה מעבר לזה, וכל אחד, אם נכנס, נכנס למסגרת זוגית שמתאימה לו. לא מתאים לך שמישהי תגיד לך מה לעשות? תמצא מישהי אחרת.

אבל מה שאני לא מבין זה מה הקשר בין העובדה שאתה לא בזוגיות לבין העובדה שמעולם לא קיימת יחסי מין?

אם אתה לא יודע אז את מי אני אשאל??

זה שאתה חושש זה טבעי
כמו כן למה אתה חושב שבהכרח זוגיות זה מישהו/י שישלוט בך???
מדוע אינך חושב למשל שזוגיות זה מרחב בו תוכל לקנות איזה בגד שבא לך? וכוו'

למעלה