ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

רינתי77

Active member
חלאס!! מספיק עם זה!!

לא בשביל זה אנחנו פה!
הבנו שזה מה שאת חושבת. את חושבת שאת יודעת יותר טוב.
בסדר.
עכשיו מספיק עם החרא!

puma141

New member
רינתי, למה את לא צועקת גם על המתחסדת

שלך?! ןלמה את חושבת שמשהו מקנה לך את הזכות תוך כדי הגנה עליה, בהנחה שהיא ה"טהורה האולטימטיבית" שלך- בלי לבדוק לעומק דברים?
כן, אני יודעת יותר טוב. אני אובייקטיבית, ואני כנה-בעיקר עם עצמי, אולי בניגוד אלייך-במקרה הנדון.
אבל!
זה הפורום של עופרה, ובאמת לא בא לי לחרב אותו, מתוך כבוד אליה והערכה. אז אל תצעקי עלי-כי התגובה שלי היא אינטסטנקטיבית.
בואי נכבד שתינו את מה שאמרת.

puma141

New member
אוקיי, אם חבריך קמים ונעלמים-

אני דווקא לא חוויתי-אבל אני מבינה למה אתה מתכוון, ולא מסכימה עם העובדה שאתה בוודאות-אשם בזה.
אני לא מכירה אותך מספיק קיר, אבל התחושה שלי לגביך אומרת-שאני מאמינה לך במקרה הזה-שזה לא בגללך,אלא בגללם-כל אחד בנסיבות שלו.
יכול להיות שמה שאני כותבת לא שווה שקל-אבל את הנאמר לעיל, כתבתי כי אני חושבת שאתה אדם סגור, אפילו מאוד , אבל כשאתה נפתח-זה עד הסוף. אין באמצע. בעיקר בקטע של חברים, שהחשבת אותם לאמיתיים.
אתה-לא טיפוס שיקום ויילך מהם, ואל חשוב מה! כי ערך חברות אצלך, ולו רק מהסיבה שאתה לא צובר הרבה חברים-הוא ערך נעלה אולי יותר מהנורמה.
אבל אל תשפוט:) כי מלא דברים קורים, וגם אני הלכתי מחברות. כי נגמר.בגלל אהבה ענקית שיש בדרך,בגלל מיליון דברים ש..קורים! ומשתנים..
חברות גם לא נמדדת בזמנים קצובים ותכופים שאתה עם האדם. חברות היא בנשמה בעיני. בעיקר בתקופות מסויימות..

וואה וואה ווי וואה! הו, עופרל'ה

קולולולולולולו!
ברכות חמות לפתיחת המקום. אילו רק ידעת כמה חסרת ממוססתי.
טוב, אני תקועה כאן עם העוכר המזורגג.
אז, נתראה בהמשך.
ב
ה
צ
ל
ח
ה
ויוה אל פאחרוס!
http://www.youtube.com/watch?v=sAlfrJ-9uj4

Aronsona

New member
תאמיני לי יחפה בתור מי שנמצא בפריס לפחות 5

ימים כל שנה כבר המון שנים, פריס היא קצת Over rated

אל תשבור לי את הלב

אני בונה עליה כיעד הבא שלי

פשוט, הבן שלי שהה בה במשך חודש וחצי במסגרת לימודי הצרפתית שלו והוא התגורר באיזו עליית גג של איזה חבר שהשאיל לו את הדירה חינם אין כסף, בבנין מימי נפוליאון בלי מעלית, והוא חרש את פריז לאורכה ולרוחבה למעט הפסקה של שבועיים שבהם הוא היה בוישי לצורך הלימודים, והוא חזר משם עם כל כך הרבה סופרלטיבים עד שהחלטתי שגם אני רוצה טעימה אחת קטנה מהעיר הזאת.

בינתיים, אני הולכת לראות הישרדות

Aronsona

New member
תשמעי. זה הרי סובייקטיבי לחלוטין.

אני מאד התלהבתי בשנים הראשונות. אבל מאז ירד לי.
מאחר ואת נוסעת פעם ראשונה, אין ספק שתהני מאד.

purehoney

New member
איזה כיף לראות אותך שוב בכחול שהולם אותך מאוד

בהצלחה עופרה

Ofra le

New member
זה אחד החידושים של

לאופן הצגת ההודעות בפורום.
הקו הכתום מראה לאן משורשרת כל הודעה.

החידוש הנוסף הוא עינית הצפיה בהודעה מצד שמאל.
ניתן לראות כמה פעמים צפו בכל הודעה.
גם להודעות שלנו מסתבר, יש רייטינג

purehoney

New member
וואי לא שמתי לב לעינית הזאת אמאלה מה זה העין

של האח הגדול עוקב אחריי אוי ואבוי לי חחחחח

puma141

New member
מה שהייתי רוצה להגיד..זה-

שאם ההיימרות והאמת היו נפגשות-העולם הזה היה הרבה יותר יפה,ויותר פשוט.
העולם הזה גם היה מלא בהרבהיותר אנשים שיכלו לשנות..רק מעצם העובדה שזו הייתה אמת. לא התיימרות.
גם ההיימרות-ראויה לרחמים.כי אין לדעת מהיכן היא מגיעה, ואין לנו את הזכות לשפוט אותה. אבל כן יש לנו את הזכות,אולי החובה-לגנות אותה כשאנחנו מזהים אותה.
ואני אומרת התיימרות-כי לא בא לי להיות מגעילה ולהשתמש במילים שעולות לי לראש.

אבל!
בשורה התחתונה?
האינטרס של בני אדם-צריך להיות אחד. צמיחה. אינטלקטואלית, אישית, חברתית נפשית-כל סוג של צמיחה.
סוג של צמיחה יכול להגיע גם מתוך הבנה וסיוע למי שקשה לו בזמנים מסויימים.למי ששונה מאיתנו.ולא חשוב מה נעשה-כולנו שונים אחד מהשני.
אבל האינטרס-צריך להיות משותף, וחסר אינטרסים.
משותף,וחף מהטלת תיסכולים אישיים-על אדם אחר.
אם אין את אלו-הכל תקוע.
תקוע בתוך אגו, תקוע בתוך האינטרסים שלא של מן דהוא-שלא מומשו. ואז יש את אפקט הבומרנג:)
מה שאומר שאין מנצחים-יש רק מפסידים.
ויש את האכזבה וההכרה..
ולי זה עושה-פאק-שהטוב והצמיחה בעולם הזה-הם כ"כ במיעוט..וכ"כ חבל.

למעלה