היי בנות (קצת ארוך).

דלית0408

New member
היי בנות (קצת ארוך).

אינני יודעת אם זהו תפקידי לומר את הדברים הבאים אך אני יגיד אותם בכל מקרה מפני שהם חשובים מאוד עבורי. זזאת אינה הפעם הראשונה שצוות תפוז אנשים מדבר על כך שהפורום חסר פעילות והוא מועמד להיסגר. לי אישית חבל. אני וחברותיי מנהלות הפורום הגינו את הרעיון של של הפורום הזה מפני שאני לפחות רציתי וראיתי בכך ערך חשוב לעזור לבנות עם טרנר ולאימהותיהן, מכיוון שלנו, לפני 24 שנה כשנולדתי, לא היתה את העזרה ואני יודעת כמה התמיכה והשיתוף חשובים ותורמים. ובכן, הדברים גלויים. אין כאן פעילות. רק פעם בכמה ימים נכתבת כאן הודעה. 3 אימהות הפורום שהיו במפגש בפסח שנה שעברה נעלמו וגם בנות אחרות שכתבו בפורום וכמעט ובכלל לא שומעים מהן היום. למפגש של לפני כמה חודשים מתוך פורום של 13 בנות לערך הגיעו הגיעו 6 בנות. כאשר היתה כאן הצעה לפני כמה שבועות לעוד מפגש לא היתה היענות וגם לרעיון הבאת הפסיכולוגית לפורום שירשרו רק שתיים. אינני יודעת מדוע הדברים מתנהלים כך. אני פעם חשבתי שהפורום יהווה קרש קפיצה לעמותה לתסמונת טרנר שתאגד את כל הבנות המטופלות או לפחות חלקן ותהווה תמיכה רחבה וגדולה. אך אולי החיים חזקים מאיתנו. כלומר כל אחת חיה את חייה הפרטיים וזהו. אל תחשבו, זה כולל גם אותי אז בנות, תחשבו עם עצמכם וקחו בחשבון שהפורום עלול להיסגר וחבל מאוד.. אני יודעת שלפחות אני ניסיתי, שירשרתי והצעתי כאן דברים לשיפור ויהיה לי עצוב עם פורום היסגר.. יום נעים לכולן דלית

shirly8881

New member
אני איתך!!!!

אני חושבת שזה חשוב מאוד להשאיר את הפורום לנו בתור טרנריות לאלו שהן אימהות זה עזרה ותמיכה נפשית גדולה!!! אז בנות תתחילו לשרשר הודעות. :)

אני כאן!לא נעלמתי!

אני פשוט שקועה (תרתי משמע) בנושא של העברת הדירה, חוץ מזה שאני עדיין עובדת רגיל, כך שזה לא מותיר לי זמן רב לכתוב. מצטערת, ואני מקווה לחזור לעצמי ואליכן במהרה בימינו.

הי דלית ושאר הבנות

אני מאד מסכימה עם דלית ואני חושבת שהיא צודקת אני אמנם לא טרנרית, אבל יש לי חברות טרנריות שאני מאד אוהבת ומעריצה, אין כמוהן הפורום הזה זה דבר נפלא בעיניי וחשוב מאד. מקום כזה כמו הפורום זה המקום לשפוך ולשתף את כל אשר מרגישים וכאן יש את האנשים שהכי מבינים וקשובים וחבל מאד שיסגר. זה נכון שלכל אחת יש את חייה והזמן הפרטי שלה, אך כדאי שתקחו לצומת לבכן שחבל מאד שהפורום כאן יסגר זה יהיה מאד מאד חבל. ברברושי, דרומית, אנגל ודלית אהובותי חזקו ואמצו, כל הכבוד על המאמצים להצליח עם הפורום אני כאן לתמוך בכן תמיד אוהבת מאד ריקי

היי בנות!

אז ככה- אני יכולה להגיד לכן שבתור טרנרית חדשה בזמנו כשהגעתי לפורות הרגשתי באמת שהגעתי לבית חם. מן הסתם הרופאים למינהם לא זמינים 24 שעות ביממה לכל שאלה אז ככה שיש את הפורום הזה לקבלת עיצות 24 שעות 7 ימים בשבוע. אבל בתור "וותיקה" פה אין כבר שאלות ולכן אין יותר מידי מה לכתוב. כל אחת חיה את החיים שלה בלי קשר לטרנר וזו עובדה. מכיוון שיש פה חבורה של איזה 6 בנות נראה לי שממש ממש התחברו שהן מדברות בטלפון על דברים מעניינים הן גם לא רושמות את אותם דברים פה (זו דעתי כמובן). כשיש לי משהו מעניין לספר כמו שאני מוצאת עבודה או כמו שעברתי לאיזה חודשיים לאילת או כמו שקניתי אוטו לפני חודש וחצי (ואגב הוא רוב הזמן במוסך
) אני משתפת אבל ככה אין לי מה לכתוב או יותר נכון אני מוצאת את עצמי אומרת? למה שזה יעניין אותן ה"צרות" שלי? אין ספק שזה יהיה הפסד גדול מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד אם ייסגר הפורום ואם צריך שאני כל יום ייכנס ויכתוב שטויות אז אני מוכנה לעשות את זה... מקווה לשמוע עוד תגובות

yaelluu

New member
אז ככה

גם אני הרגשתי דומה למה שאורית רשמה איני טרנרית ולפעמים אין לי כל כל כך דעה או תגובה להוסיך לדברים שנאמרים כאן. אני קצת מרגישה בגלל שהתחום הוא יחסית מצומצם ואין הרבה יותר מידי מה לעדכן אז הפורום יחסית לא פעיל אולי אם ננסה לחשוב על רעיונות ותחומי עניין משותפים נוספים נצליח להחיות את הפורום. כרגע אני לא מצליחה לחשוב על תחומים שאוכל לשתף אבל אני אנסה לחשוב על זה. אני באמת מרגישה שיהיה פספוס אם לא יהיה את הבית החם הזה למשפחות של הבנותץ ולטרנריות עצמן בפרט.

nuritco

New member
על פורום ודברים אחרים. תתכוננו למגילה

למרות שאני לא מרבה לכתוב פה אני גם אהיה מאוד עצובה אם הפורום יסגר אבל תמיד אפשר למצוא פתרונות אחרים. יש לי אתר לא פעיל שאני צמיד יכולהל לארח בו פורום. אף פעם לא ניסיתי את זה ואני לא ממוחית גדולה בבנית אתרים (בניתי את שלי בשפת HTML פשוטה ביותר) אבל אני תמיד אשמח לנסות. האמת היא שנאי לא כל כך אוהבת את המבנה של הפורום כי מאוד קשה לעקוב אחרי העדכונים פה. הם לא מסודרים אחד מתחת לשני בלבד ויכולים להכנס בכל מקום פתאום מה שגם די מקשה ומוציא את החשק לכתוב באריכות. ובואנה נודה נודה באמת שכולנו חיות בעידן ה-MTV שמכתיב דברים קצרים וקולעים מה שעוד יותר מדחיק את הרצון להפתח אבל זה לא תירוץ כמובן... אם כבר אנחנו בענייני עדכונים אז אני בסדר. עדיין נמצאת אצל קבלן משנה לצנרת שעושה עבודה בפרוייקט של בניית מפעל אינטל החדש בקרית גת אבל אנחנו כמעט סיימנו שם ואני מניחה שיש לנו חוד מקסימות חוד חודש וחצי גג (אם ההערכות נכונות). אני לא עושה שם דברים יותר מדי חשובים. יש שם כעיקרון מהנדס פרוייקט ראשי ומנהל פרוייקט ראשי ואני המזכירה של מנהל הפרוייקט. אני כותבת את המכתבים והאימיילים אם יש, מצלמת וכל מיני שטויות וגם מתייקת את כל הניירת של המשרד. המזכירה השניה עובדת הרבה יותר קשה ואני עוזרת לה כמה שאני יכולה. הדבר שהכי מפריע לי שם הוא זה שרוב האנשים שם מעשנים ואני כבר ממש נהיית חולה מזה. רובם לא נמצאים המשרדים אלא בשטח אבל הבוס שלי מעשן סיגרים מסריחים כאלה שאני כבר נחנקת מזה ואני לא יכולה להגיד כלום! ותאמינו לי עשיתי לפני שבועיים או משהו סצנת שיעול דרמטית ביותר כשהגזבר של החברה גם היה ועישן סיגר ועוד אדם עישן סיגריה. השתעלתי כל כך עד שהגזבר ביקש ממני בנימוס לצאת עד שהם יסיימו כי הוא יודע שאני רגישה. הבוס שלי גם רוצה שאני אהיה דבוקה לו לתח כשהוא נמצא במשרד ואני כבר לא יכולה עם זה. לפעמים אין לי מה לעשות במשרד שלי אבל יש לי לתייק במשרד השני ואני לא יכולה!!! זה פשוט מטריף אותי! עד לפני כהמ שבועות הוא עוד "ביקש" שאני אכין לותה או קפה כל הזמן וכמובן אין דרך לבקש את זה במנומס. אז לפעמים הייתי שואלת אם הוא רוצה ולפעמים הוא היה מבקש עד שיום אחד אמרתי לו "זה הדבר היחיד שנאי יודעת לעשות פה? קפה?" "מה פתאום חס וחלילה!" הוא ענה... לקח לו כמה שבועות מאז אבל הוא מדי פעם כבר מכין לעצמו 0למרות שאני רואה שמתחת לכל שיער פניו הוא ממורמר מזה). גם המזכירה השניה "סבלה" מזה מהבוס השני ורק לפני שבוע היא התעצבנה אליו אז הוא "התחיל לפחד" לבקש... והיום היא עוד שואלת אותי "נו הכנת לבוס שלך תה?" אז אני אומרת לה "למה שאני אכין לו? הוא התחיל להכין לעצמו". אז היא עונה לי"נו לפחות את הראשון של הבוקר. נימוס לאנשים מבוגרים ממשך". תאמינו לי לא ידעתי איפה אני רוצה לקבור אותה. זו באמת הייתה יציאה נדירה ממנה. אז בקיצור, העבודה לא מעניית ואפילו משעמם ועכשיו יש לי גם פחות ופחות לעשות, אבל למרות שאני שמחה שיש לי בכלל מקור פרנסה אני מתה כבר לסיים שם כי אני לא יכולה יותר! אני מאוד מקווה שהעבודה הבאה שאני אתקבל אליה לא תהיה ככה כי אני פשוט אעזוב על השניה... טוב ברברתי הרבה... נתראה באשכול הבא (מוסיקה וספרים!!!) נורית

גם מכאן ורוצה להגיב אם אפשר

אומנם לא גלכך פעילה - אולי משום שאין כלכך הרבה פעילות לגילי מצטערת אך יש לי כמה הצעות לריענון הפורום למה שלא תנסו יותר לשרשר שירשורי ברכות ראיתי שמישהי פה קיבלה הצעת נישואים התגובות היו די דלות ימי הולדת וכאלה כמעט ולא מברכים וחבל תנסו לעלות דברים של חיי היום יום שלכם כך שיתנהלו שיחות ביניכם אגב אפילו על בדיקות ואתן יודעות אפילו על הקטע והחשש מלספר לבחור על היותכן עם תסמונת טרנר מבטיחה לכן בנות יקרות פורום יקר שגם לי נורא חבל שהפורום יסגר ורק בגלל אם לקרא לזה חוסר גיבוש אז מבטיחה גם לחשוב על עוד רעינות ולהביא אותם לידי מימוש ואולי גם לתת גיחות ולהגיב כדי שתראו אותי פה זאת תהיי התרומה שלי להזיז את תפוז מלחשוב כך.... אז בנות מאחלת לכן הצלחה בכל אשר תפנו ואתן תמיד מוכנות לפנות אליי בתגובות אגב אני בת 32 נשואה טרנרית בינתיים ביי ביי

שמחה שיש תגובות בנוגע לפורום - חשוב מאוד

אבל עדין זה לא עוזר כדי שהפורום כנראה יהיה פעיל . וחבל.כולן כותבות הפורום מאוד חשוב וכו' אבל יחד עם זאת , אין ממש שיתוף פעולה . הפורום צריך להיות פעיל ולא תמיד זה המצב. אני יעדכן לגבי ההמשך - מה תגיד המנהל אשכול. אתן מוזמנות להמשיך להגיב. אגב, הפורם לא קשור בכללללל לגיל . כולן יכולות לכתוב פה. רוצה לאמץ - למה לא כתבת על עצמך? כמה זמן את נשואה ? מהיכן ? דרומית

היי לכולם

דלית את מאוד צודקת וחבל מאוד שיסגרו את הפורום. יש הרבה כאלה שקוראים ולא מגיבים וחבל,אל תתבישו הפורום פה בשביל להקשיב ולייעץ ולעזור במה שאפשר. בוקר טוב המשך יום טוב

למעלה