חיים ללא סקס, שאלה היפותטית

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני מכיר את הפורום הזה. מנהל אותו בחור שלא רק שאין לו שום הבנה מקצועית, הוא למעשה מתנגד לפסיכולוגיה ולמטפלים הנפשיים, לפחות בנושא הזה של "א-מיניות".
פונים לשם אנשים עם בעיות רציניות בהתייחסות העצמית שלהם, גם כאלה שנמצאים בשלבים קריטיים בגיבוש הזהות שלהם, שמרגישים שהם שונים והם מחפשים איך הם שונים ולמה, ועונה להם שם האיש הזה לא רק בצורה שלא עוזרת להם, כי הוא בין כה וכה לא מסוגל לעזור, אלא למעשה עלולה לפגוע בהם. וזה כבר לא טוב.
אודה שרק במקרה נתקלתי בפורום ולא ממש נכנסתי לעובי הקורה. ואם אלה הם פני הדברים... זה באמת עצוב מאד.

קלייטון.ש

Well-known member
מין הוא כמו אוכל, צורך בסיסי של הגוף.
יש אנשים שלא מתעניינים באוכל ואפילו סולדים ממנו. אף אחד לא טוען שהם בריאים או שזו עוד נטיה לגיטימית בין שלל הנטיות שיש לבני אדם.
אף אחד לא שואל "מה אם לא היה לך רצון לאכול". שהרי אפשר לחיות בלי רצון לאכול, פשוט אוכלים את המינימום ההכרחי בשביל איכשהו לשרוד. אבל אף אחד לא יגיד שזו צורת חיים תקינה.

מאלף שבלולים

Well-known member
מין הוא כמו אוכל, צורך בסיסי של הגוף.
יש אנשים שלא מתעניינים באוכל ואפילו סולדים ממנו. אף אחד לא טוען שהם בריאים או שזו עוד נטיה לגיטימית בין שלל הנטיות שיש לבני אדם.
אף אחד לא שואל "מה אם לא היה לך רצון לאכול". שהרי אפשר לחיות בלי רצון לאכול, פשוט אוכלים את המינימום ההכרחי בשביל איכשהו לשרוד. אבל אף אחד לא יגיד שזו צורת חיים תקינה.
האם ניתן להבין מדבריך שאנשים שמנים צורכים יותר סקס?

קלייטון.ש

Well-known member
האם ניתן להבין מדבריך שאנשים שמנים צורכים יותר סקס?
לא יודע את הסטטיסטיקה, אבל עם אנשים שמנים יש לי בעיה אפילו מעבר לזו שיש לי עם אנשים שמגזימים (בעיני) עם סקס. לי באופן כללי יש בעיה עם אנשים שמתקשים לשלוט בדחפים שלהם. אלה שקשה להם להתאפק. ואלה שמשמינים בגוף הם הרבה פעמים שמנים גם בנפש. כמו שכבות השומן שהם צוברים על הגוף הם צוברים שכבות גם על הנפש. והשכבות מזינות ומשמינות זו את זו.

Gu987

Well-known member
לא יודע את הסטטיסטיקה, אבל עם אנשים שמנים יש לי בעיה אפילו מעבר לזו שיש לי עם אנשים שמגזימים (בעיני) עם סקס. לי באופן כללי יש בעיה עם אנשים שמתקשים לשלוט בדחפים שלהם. אלה שקשה להם להתאפק. ואלה שמשמינים בגוף הם הרבה פעמים שמנים גם בנפש. כמו שכבות השומן שהם צוברים על הגוף הם צוברים שכבות גם על הנפש. והשכבות מזינות ומשמינות זו את זו.
כמה אחוזי שומן מקובלים עליך?
כלומר כמה מותר לי להשמין כדי שאחשב אדם נורמלי וסביר בעיניך?
מאיזה משקל אני אחשב אדם מגעיל שיש לו שומן על הנפש, והשומן הגופני מעכיר על נפש הציפור שלי ?
(שלי כדוגמה)

קלייטון.ש

Well-known member
כמה אחוזי שומן מקובלים עליך?
כלומר כמה מותר לי להשמין כדי שאחשב אדם נורמלי וסביר בעיניך?
מאיזה משקל אני אחשב אדם מגעיל שיש לו שומן על הנפש, והשומן הגופני מעכיר על נפש הציפור שלי ?
(שלי כדוגמה)
מספיק שיש לך כרס אפילו קטנה וכבר לא תמצא חן בעיני. BMI מעל 25 ותתחיל להגעיל אותי (כלומר בסביבות 70 ק"ג על גובה 1.7). אם תעבור את ה-90 ק"ג על הגובה הזה (BMI 30 ומעלה) אנחנו לא נוכל להיות בקשר. אם אתה יותר גבוה המשקל יעלה כמובן.
ה-BMI שלי נושק ל-19 מלמטה, אז אתה יכול לראות את חוסר ההתאמה שלי לאנשים כאלה.
אבל עצם העובדה שאכפת לך מה הקריטריונים שלי כבר מעידה שיש בעיה שעלולה להעיב על הקשר שלנו. כמה שאני לא אוהב שמנים, עוד פחות אני אוהב אנשים שאכפת להם מה אני חושב עליהם.

מספיק שיש לך כרס אפילו קטנה וכבר לא תמצא חן בעיני. BMI מעל 25 ותתחיל להגעיל אותי (כלומר בסביבות 70 ק"ג על גובה 1.7). אם תעבור את ה-90 ק"ג על הגובה הזה (BMI 30 ומעלה) אנחנו לא נוכל להיות בקשר. אם אתה יותר גבוה המשקל יעלה כמובן.
ה-BMI שלי נושק ל-19 מלמטה, אז אתה יכול לראות את חוסר ההתאמה שלי לאנשים כאלה.
אבל עצם העובדה שאכפת לך מה הקריטריונים שלי כבר מעידה שיש בעיה שעלולה להעיב על הקשר שלנו. כמה שאני לא אוהב שמנים, עוד פחות אני אוהב אנשים שאכפת להם מה אני חושב עליהם.
איזו הגזמה

דקל נור*

Well-known member
קלייטון, זה אתה? גם עליך החיסון התחיל להשפיע לרעה? אתה לא יודע מה זה להיות אדם שמן גנטית.

Gu987

Well-known member
התירוצים וההסברים שלו לא מעניינים אותי. אנחנו לא נסתדר וזהו. רוב הסיכויים שהוא רק ירויח מזה.
"שלו"?? מדברים עלי?
אז א. איש מכם לא מכיר אותי ולא יודע איך אני נראה.(בעצם....)
ב. מעניין את ישבני המצומק מה קלייטון חושב עלי.
ג. אני לא פוסל אף אחד ואף אחת. הייתי עם שמנות ועם רזות. עם לבנות ועם שחורות ועם צהובות ונדמה לי שגם עם אדומות. לא מפריע לי גובה, משקל או פגמים גופניים. אני מקבל כל אדם בכל גודל, בכל צבע ובכל מרקם. חשוב לי יותר התוכן.
קלייטון לא כמוני. זה בסדר. אוהבים אותך קלייטון.

נערך לאחרונה ב:

דקל נור*

Well-known member
"שלו"?? מדברים עלי?
אז א. איש מכם לא מכיר אותי ולא יודע איך אני נראה.
ג. אני לא פוסל אף אחד ואף אחת. הייתי עם שמנות ועם רזות. עם לבנות ועם שחורות ועם צהובות ונדמה לי שגם עם אדומות. אני מקבל כל אדם בכל גודל, בכל צבע ובכל מרקם. חשוב לי יותר התוכן.
הוא דיבר על האדם השמן גנטית מהתגובה שלי 😃 . אתה סקסי כשאתה מתרגז.

קלייטון.ש

Well-known member
"שלו"?? מדברים עלי?
אז א. איש מכם לא מכיר אותי ולא יודע איך אני נראה.(בעצם....)
ג. אני לא פוסל אף אחד ואף אחת. הייתי עם שמנות ועם רזות. עם לבנות ועם שחורות ועם צהובות ונדמה לי שגם עם אדומות. לא מפריע לי גובה, משקל או פגמים גופניים. אני מקבל כל אדם בכל גודל, בכל צבע ובכל מרקם. חשוב לי יותר התוכן.
גם התירוצים שלך לא מעניינים אותי. התירוצים של אף אחד לא מעניינים אותי, והכי פחות מעניינים אותי התירוצים שלי עצמי.

אני מכיר את הפורום הזה. מנהל אותו בחור שלא רק שאין לו שום הבנה מקצועית, הוא למעשה מתנגד לפסיכולוגיה ולמטפלים הנפשיים, לפחות בנושא הזה של "א-מיניות".
פונים לשם אנשים עם בעיות רציניות בהתייחסות העצמית שלהם, גם כאלה שנמצאים בשלבים קריטיים בגיבוש הזהות שלהם, שמרגישים שהם שונים והם מחפשים איך הם שונים ולמה, ועונה להם שם האיש הזה לא רק בצורה שלא עוזרת להם, כי הוא בין כה וכה לא מסוגל לעזור, אלא למעשה עלולה לפגוע בהם. וזה כבר לא טוב.
מחדל של תפוז
מקווה שלא מגיעים לשם ילדים אבודים

אין ספק שמין הוא צורך בסיסי. יש אנשים שהצורך אצלם הוא חזק מאוד, ויש פחות. גם באוכל דרך אגב, יש כאלו שאוכלים כדי להנות מהטעם ויש שאוכלים רק כדי להיות שבעים. אני אוהב להנות מהטעם, גם כאן וגם כאן......

קלייטון.ש

Well-known member
לגנטיקה יש משקל קטן מאוד בהשמנה,
השמנה היא בעיקר תוצאה של תזונה לקויה וחוסר פעילות פיזית
נכון שהשמנה היא תוצאה פיזיקלית של תזונת יתר, אבל תזונת יתר יכולה לנבוע מהתמכרות לאוכל, ולנטיה להתמכרות יש מרכיב גנטי.

(חוסר פעילות פיזית מהווה מרכיב קטן בהשמנה, מה גם שאדם שמן מוציא יותר אנרגיה רק מלסחוב את הקילוגרמים שלו ממקום למקום, אפילו רק מהכורסה לשירותים, ממה שאדם רזה מוציא בריצת 10 ק"מ)

למעלה