טוב שלום לכולם/ן-קבלו תוספת!!!|ליצן

טוב שלום לכולם/ן-קבלו תוספת!!!|ליצן

לפני כמה ימים פתחתי מסרים והיה כתוב שם שפורום זה קורא לי לדגל
אז הנני כאן, קוראים לי דנה ואני לא פחות דיווה מהדנה המפורסמת יותר,23 בקרוב,גרה ולומדת באצבע הגליל,אוכלת מכל הבא ליד ומעריצה נלהבת (יותר מדי..) של ג´ורג´ מייקל ההורררררס....
אז בכל אופן,כדי לא להיות מחוץ לעניינים,השלמתי את חובותיי המוסריים ודפדפתי אחורה כדי למצוא את כל שאלות ה-NEVER ולמסור את תשובותיי מתוך תקווה להביס פה את כולם!!!!
1.מישהו מהשכבה-הרבה יותר מדי... 2.יחסי מין עם בחורה-כן,המון למרות הבצורת שפקדה את איזורינו... 3.שלישיות וכיו"ב-כן,אוהבת.. 4.ג´קוזי-אם לעשות ביד נחשב אז כן 5.כושי-ניגרי,אתיופי-היה כושי סמבו מקורי-לדאבוני לא...אבל עוד היד נטויה 6.שעווה חמה תוך כדי סקס-לא לא לא לא 7.יחסי מין עם קטין-לא לא לא ולא!! 8.לפתוח בתול-היה לי העונג המפוקפק..זה ממש לא כיף 9.S&M - קליל,קשירות,קת אזיקים מחבבת פלוס 10.סקס במטוס-מעולם לא,במטוס אני מתפללת לקדוש ברוך הוא שייגאל אותי מייסורי... 11.סקס בשירותים-הכי מזעזע,שירתים כימיים וגם מציצה בשירותים של TOWER (החנות לא המגדל...) נראה לי שזהו תגידו לי אם שכחתי משהו.... אלוהים איתי

Liroy25

New member
ברוכה הבאה יקירתי!

אין ספק שאת בהחלט מהווה יריבה נאותה לחצי השני שלי בניהול הפורום. תכף ICU יתעורר משנת היופי שלו (הלו?? כבר 14:34???) ויגיש לך ממיטב מטעמי הבית. בנתיים, שבי לך בנחת ותרגישי כמו בבית!

EyeSeeYou

New member
הלו הלו להרגע../images/Emo70.gif

את שנת
היופי שלי סיימתי ב12, ובסך הכל נוספו לי לחשבון 5 שעות יופי, וזה לא הרבה. מאז 12 ביליתי את זמני בצבירת יופי במכון כושר ובמנת השמש
היומית שלי והנה אני פה, יפה מתמיד
. אז לכבוד ה"כוכבת החדשה" כתבתי שיר קצר בשליפה מהמותן (60 90 60 שלי) האח הידד, האח הידד בפורום שלנו כוכב
חדש נולד
אך שימו לב שימו לב הכוכב החדש הוא בעצם כוכבת אישה של ממש כמו דנה(דיווה) אחרת
דנל´ה בננל´ה
מאצבע
הגליל ועשרים ושלוש זהו הגיל בשביל ג´ורג´ מייקל
היא תעמוד בתור אבל הוא... מה לעשות... אוהב לקבל מא(ה)חור.
אז דנהל´ה אין מה להתבאס
בואי הצטרפי אלינו לפרדס
שבי, שתי
והתכבדי
עד שתגיעי לסיפוק
הנה עוד רגע מאי באה ותיתן לך חיבוק
ברוכה הבאה

בוסון

New member
דברים אחרים ? מממ...אה וואלה...

תשומת לב וכ"ו
אבל הייתי שמח לקבל שיר....

shirhayam

New member
רוצה שיר?

הנה אחד - שלי! אבל רק שתדע שזה שיר שלא קשור לכלום(לפחות לא לנושא השרשור הזה...) אנא חווה דעתך!!! מלחמות - שיר הים מלחמות חוסמות דרכי אליך דם ואש ענני עשן את עיני כיסו באופל שחור וליבי חושק בלבן עוד צעד נעשה בדרך אליך ואתה כבול בכבלי המחשבה לא נותן לעצמך לצעוד לעברי להושיט יד לעזרה ולבי לחום http://stage.co.il/Authors/ShirHayam

Liroy25

New member
גם לי לא זכור שכתבת לי שיר!

הבאת לי פרח. קנית לי בונבונירה. עשית לי נעי-מים. מסאג´ בכפות רגלים...

בוסון

New member
לירוי , אני לא יודע אם...

אני לא יודע אם אתה כתבת את השיר הזה או לא אבל....אולי רצוי שתתרכז בדברים אחרים ???

Liroy25

New member
זה לא שיר כי אם דוגמאות שונות

ובאילו דברים היית מציע לי להתמקד יותר בוסון יקירי?

בוסון

New member
אפרופו דיסקו....

אז " למה הגננת דינה עד היום עוד לא הבניה שאיני רוצה לרקוד כמו כל הילדים ? אז די עם טסה הרכבת כי מה שאני אוהב זה לרקוד ממש כמו שהגדולים רוקדים ילדיסקו ילדיסקו ילדיסקו ילדיסקו זה עליז כה ומזיז כה אז בואו ונרקוד ביחד כמו שהגדולים ונראה להם שגם אנחנו יכולים ילדיסקו גם אנחנו יכולים.... רואה ?? זה שיר.... וכמובן שתמיד יש את השיר המעולה U ONE IN A MILION

EyeSeeYou

New member
בכל בית זה משהו אחר

She is D delirious She is I incredible She is S superficial She is C complicated She is O oh, oh, oh She is D desirable She is I irresistible She is S super sexy She is C such a cute She is O oh, oh, oh She is D disasters She is I impossible She is S super special She is C crazy, crazy She is O oh, oh, oh She is D delightful She is I incredible She is S sensational She is C sweetest candy She is O oh, oh, oh

Liroy25

New member
לא..אני מעדיף את זה של בוסון..

השיר "ילדיסקו" כמובן.

בוסון

New member
וואו , לירוי סוף סוף בעדי ואפילו ינ

הגיב למה שכתבתי !!!!! יששששששששששששש

למעלה