טוב שלום לכולם/ן-קבלו תוספת!!!|ליצן

אבא גאה

New member
בוודאי שהם יסכימו

במיוחד אם השליטה במתג המתח יהיה בידיהן...

"כפות" ../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif איזה מילה מצחיקה...

ועוגי תוהה - האם הוא סיפר לכם על הפעם שהוא ישן בבורדל בצ´ילה, ולא ידע על זה עד בערך חודש אחרי???
ד"א היו שם וילונות אדומים ענקיים סטייל טווין פיקס שהפרידו בין החלק הבורדלי של המקום לחלק המוטלי של המקום... ובמקרה אחר עוגי ניגש עם עוד חבר לקבלה של מוטל דרכים לברר מחירים ופקידת הקבלה (צ´יליאנית גם כן) שאלה אם מעוניינים לפי שעה או לילה... ואפרופו טווין פיקס - אלאדין, סופסוף יצא לעוגי לראות את הסרט שהבטחת לו... פשוט יצירת מופת. הוא מופיע שוב ביום רביעי בסימנטק, אבל עוגי כבר מתוכנן על מסיבת פרידה...

רמז...

Silencio! Silencio! No hay banda עכשיו אתה יודע? למתקשים - התשובה במהופך... ביירד דנלוהלמ

Holy Devil

New member
"ביירד דנלוהלומ"

שהתרגום הפשוט הוא "מולהולנד דרייב", הוא סרט מצויין, מעולה, מרתק, משתק-כמעט גמרתי באמצע. כל חובב קולנועי, במיוחד של אומנים מסוג זה, חייב לצפות בסרט זה. רק אני אזהיר מראש, לבמאי (הגאון, גאון..!!), יש הגיון נבנה, מה זאת אומרת "הגיון נבנה"? פשוט מאוד, על מנת להבין את מהות כל הסרט, יש לראות את סרטיו הקודמים, כי הוא בונה לאט לאט שפה מסויימת, שהצופים לומדים "לפענח" לאט לאט. זה מעצים את ההבנה, והצפייה של הסרט פי שניים או שלושה, מומלץ. וגם בלי, הסרט הינו

זכרתי שהיה משהו שקשור ללינץ´

אבל לא זכרתי בדיוק מה. קורה. אכן, סרט מצויין של במאי גדול. אגב, מה עם רוברט בלייק???

ברטה רוצח, בסוף גם קולומבו

יגלה את אמריקה. אגב, אחרי צפיה שניה ב"מלהולנד" ההתלבות קצת ירדה. נראה לי שזה יותר אומנות בשורוק מאשר בחולם.

my self

New member
תודה על ההבהרה

ואני כבר חשבתי ששינית דעתך מבלי לספר. גם אני זקוק לצפייה שנייה, מה שעשיתי עם פארק גוספורד (הסרט נשאר מושלם, תודה). BTW, עוגי, יש כבר דיפלומה?|כובעשחורעםסרטסגול|

Liroy25

New member
מצ"ב תשובה מנהלתית ../images/Emo98.gif

העקרון כאן הוא לא האזיקים כאביזר אלא השימוש בהם!

הכוכבת בלוק הזנותי...../images/Emo68.gif

טוב יקיריי,עוד לא התרגלתם לשם הקודם שלי (כוכבת חדשה) וכבר החלפתי זהויות,ככה זה שעשרות מעריצים.צות רודפים אחריי לכל מקום
בכל אופן,מהיום שמי בישראל הוא כפי שעיניכם רואות ואני מבקשת מההנהלה להחשיב לי את כל הנקודות הקודמות שלי במשחק המעלף NEVER
ICU,דמעות של אושר זולגות לי על שכבת המייק אפ הכבדה שמעוכה על פניי, איזו קבלת פנים,יותר טוב מבבית
וכמובן גם לכל השאר של יאמרו כי אני סנובית... אז בברכת בוקר טוב ויום נהדר
הכוכבת ההולכת

למעלה