נמאס לי מהשירים המתרפסים

enigomontoya

New member
../images/Emo51.gif

הייתי בן 16 הסתובבתי שיכור בטיילת בתל אביב ושרתי את השיר הזה. תודה שהזכרת לי את זה

מ ר י ה1

New member
קחי אחת לצהריים של הדורבנים

כדי שלא ימאס לך ותשימי פול ווליום שוב הדיסקו כאן ביצוע: הדורבנים מילים ולחן: עידו אופק מה המצב איתך? מה המצב יא גבר? מה קורה איתך? האם הכל בסדר? הכל מאה אחוז הלילה עם כוס בירה תניע ת'עכוז - הדיסקו בא העירה! תזיזי את התחת, תניע ת'אגן שמח שוב במודה, הקצב בלגאן נרקוד כמו ג'ון טרבולטה ושוב הדיסקו לא ילך מכאן אה, אה, אה, אה שוב הדיסקו כאן אה, אה, אה, אה טוב שבאת רגליים בפישוק ויד אחת למעלה ג'ל בשביל הלוק, מחשוף עמוק אם בא לה גיטרה שעושה... וכינורות בטעם מחלקת נשיפה... ובס עם סאונד של פעם תזיזי את התחת, תניע ת'אגן...

בכלל לא הגזמת שוחרת יקירתי

סיטואציה דווקא אוהבת את השירים המתרפקים, לא המתרפסים, המתרפקים.

הנה, השיר הכי יפה בעיניי:

דברים שרואים מכאן לא רואים משם יהודית רביץ לקחת את ידי בידך ואמרת לי בואי נרד אל הגן לקחת את ידי בידך ואמרת לי דברים שרואים משם לא רואים מכאן ניגנת לי שיר על הגיטרה וקולך רעד רוח בי קמה רוח שרה והזמן כאילו עמד ואני עוד זוכרת כל טעם וריח את חלקת השדה לאור הירח קול התן מן הואדי וכובד הפרי בבוסתן דברים שרואים משם לא רואים מכאן הייתי לבדי ודרכי אבדה לי ובאת, באת לי בזמן הייתי לבדי ודרכי אבדה לי דברים שרואים משם לא רואים מכאן נתת לי יד הראת לי דרך להרבה דברים הבאת חיוך יפה כמו פרח וכוח להאמין ואני עוד זוכרת את השיר ששרת את החלק הטוב מכל מה שאמרת הי מלאך ושטן התשוב לעצור את הזמן דברים שרואים מכאן לא רואים משם

והנה שלי כבר פירסמתי כאן נדמה לי

עטור מצחך זהב שחור (אינני זוכר אם כתבו כך בשיר) מצחך מתחרז עם עיניים ואור, (אינני זוכר אם חרזו כך בשיר) אך למי שתהיי חייו מלאי שיר. חלוקך הורוד צמרירי ורך. את בו מתעטפת תמיד לעת ליל. לא הייתי רוצה להיות לך אח, לא נזיר מתפלל לדמותו של מלאך ורואה חלומות עגומים של קדושה ולמולו את אישה... את אוהבת להיות עצובה ושותקת להקשיב לסיפור על קרוב על רחוק ואני, שלא פעם אביט בך בשקט אין קול ודברים שוכח הכל על אודות אחרים. שוכנת נפשי בין כתלי ביתך ושבויה בין כתלייך ממני נפרדת עת אני בגופי נפרד ממך. פרוש חלומי כמרבד לרגליך צעדי אהובה על פרחיו פסיעותיך לבשי חלוקך הורוד לעת ליל עוד מעט ואבוא אליך. ומצחך העטור זהב שחור יקרב אל שפתי כחרוז אל שיר אז אלחש באזניך עד בוקר עד אור כשיכור... עטור מצחך זהב שחור. ***אח אריק אריק יא סקסי שכמותך

אסתי69

New member
טוב אז הנה שלי

ואת
אני מאוהבת בך וזהו לך
בתוך מילים: יעל טבת לחן: יאיר רוזנבלום על נשמות שלי אתה שולט, על דקויות שבי פורט עת במבט אותן תמצא או בלחישה אחת רפה. אם בתנועה שהיא מוצנעת, מילה שנאמרה בלי דעת, חיוך חטוף או מסויים אתה באלה, בכולם. אני שקעים לכל קמריך אני ימים זורמים אליך אני ציפור אומרת שירה ובלעדיך אין בי מה... על אכזבות מהן כוחי ניטל וחלומות שלי קשים, אבל כשתדרים עצמו מאוד אותך פיללתי לי בסוד. היו שרפות בי ויותר הפכתי מישהו אחר אני חומק בשתיקה אתה הייה לי מצבה. אני שקעים לכל קמריך... אני גשרים לכל מיליך כוכב נופל בלילותך בי יש נתיב כל ישותך אני טובע בדמותך (פלא שזה בחתימה?)

סיטו' אני לא מאמין ../images/Emo12.gif

את מתנה את השיר שלך בהחלפת החתימה של סמפר? זו תפיסת עולמו ומותר לו... וגמני אני רוצה שיר אבל שבאמת יכוון אלי...
שלך ג'ונסי

ג'ונסי../images/Emo24.gif

אם היית קורא שתי שורות למטה היית רואה שהעקתי לו שיר מבלי התקטננות של החלפת חתימה. אבל לא שיר שלי, של של אחת הרבה יותר מוכשרת.

אני כבר נתתי לך../images/Emo3.gif ג'ונסי

Me and Mrs. Jones - we've got a thing going on. We both know that it's wrong, but it's much too strong to let it go now. We meet everyday, at the same café 6:30 I know - I know she'll be there. Holding hands - making all kinds of plans while the jukebox play our favorite song. Me and Mrs. Mrs. Jones – Mrs. Jones – Mrs. Jones – Mrs. Jones we've got a thing going on. We both know that it's wrong, but it's much too strong to let it go now. We've gotta be extra careful That we don't build our hopes up too high. 'Cause she's got her own obligations and so – and so do I... Me and Mrs. Mrs. Jones – Mrs. Jones – Mrs. Jones – Mrs. Jones we've got a thing going on. We both know that it's wrong, but it's much too strong to let it go now. Well it's time for us to be leaving It hurts so much - it hurts so much inside Now she'll go her way And I'll go mine. Tomorrow we'll meet the same place – the same time. Me and Mrs. Mrs. Jones – Mrs. Jones – Mrs. Jones – Mrs. Jones we've got a thing going on. We've gotta be extra careful. We can't afford to build our hopes up too high. I wanna meet, and talk with you, at the same place, the same café, the same time And we're gonna hold hands like we used to We're gonna talk it over, talk it over We know, they know, and you know and I know that it was wrong But I'll make it strong... We've gotta let 'em know now We've got a thing going on... ...thing going on...

שוחרת, את../images/Emo35.gifואשתו של ג'ונסי../images/Emo35.gif

מי היה מאמין. ידיים שזהיתי אתכן מחזיקות ידיים שם, בפינת הקפה. עשיתי כאילו לא שמתי לב.

סיטו' אבל שיר יפה , לא?

אם נתעלם מזה שאשתי משתרללת מהצד בשיר, וראית איזה חמודה שוחרת איך הקדישה לי שיר... ג'ונס

למעלה