קרוהן

naturopathy

New member
שלומית בקשר לתרופה COUMADIN

התרופה COUMADIN או WARFARINE היא תרופה נוגדת קרישה לכן הזהרי במרשם הצמחים על מנת שלא תווצר בעיה הנובעת מחיבור בין תרופה זו לבין צמחים המשפיעים על מנגנונים דומים . אשתדל השבוע להכניס חומר העוסק בתגובות שבין משלימי תזונה ואו צמחים לבין תרופות מסוימות . להבא את יכולה לכתוב את שאלותייך ישר לפורום ואין צורך לשלוח לי מייל .

rama69

New member
מזל טוב ושבוע טוב, ולפנינו גם

טוב, שמחתי מאוד לקרא בפורום אחר שאתם כאן, אשמח להתייעץ, לייעץ, להתעשר בידע, ולהעשיר, אז שיהיה לכולם רק טוב. באהבה, אתי

miloberi

New member
ברכות ושאלה

ברכות על הפורום החדש לדעתי רעיון מצויין להפריד בין שאלות גולשים מתעניינים ומטופלים לבין שאלות מטפלים שמחפשים מידע ממוקד ומקצועי שסביר להניח גם יכתב בצורה שגולש מהמניין לא יבין לכן שמח שיש את הפורום הנ"ל (לא נראה לי שזאת תחרות :) ) והשאלה היא על קרניו סקרל היש למישהו מידע על הנושא? ניסיון עבודה ? וחוות דעת על השיטה? והשילוב עם מקצועות הוליסים? תןדה מראש מיילו@בארי

glilit

New member
יובש בגרון../images/Emo187.gif

שלום רב, מדובר בילדה בת 10 עם תלונה של יובש ושיעול יבש במשך היום, זה עובר בערב האם יש תמציות שעוזרות בעניין?

naturopathy

New member
תרבית שתן

כדי להחליט (לדעת) איזה אנטיביוטיקה לתת צריך הרופא את תוצאות תרבית השתן בה נבדקת גם רגישותו של החידק המזהם לסוגי האנטיביוטיקה השונים . מבחן הרגישות השגרתי מושתת על דיפוזיה של תכשיר אנטיביוטי מדיסקית של נייר סופג אל תוך אגר בצלחת Petri. עיכוב צמיחה מסביב לדיסקית מצביע על רגישות מסוימת של החיידק לתכשיר. המשמעות הקלינית של העיכוב נמדדת ע"י השוואת קוטר העיכוב עם קריטריונים ידועים . במידה ולא הכל ברור כתבי שוב

נועם@בת

New member
כמעט ועניתי לפני שגמרתי לקרוא את

ההודעה מיילו יקירי. אבל לי מן הסתם אין הרבה מה להוסיף לך מעבר למה שאתה יודע.
נועם

יובש בפה - לשולי

הי שולי מתנצלת לא ידעתי שזו את כדי לתת תשובה אינטיליגנטית וגם ענינית אני צריכה יותר פרטים . מי המטופל ? באיזה גיל ? מתי קרה ? למה? איזה סימפטומים נילווים ? האם כל הזמן או בשעות מסוימות או בסמוך לפעילות מסוימת (אכילה,דיבור וכו) בקיצור תני עוד מידע. להתראות רחל

שוב מתנצלת

הגיל, הגיל קראתי שוב את הודעתך וראיתי שהתיחסת לנושא הגיל והתלונה היא יובש בגרון ושיעול אמנם עדיין חסרים פרטים אך על פניו בדקי את התאמת תמצית צ´קרת הגרון, SILVER YIN ,FLOW´ וחוץ מזה האם זה באמת רק בשעות היום ? האם יש בעיה בבית הספר ? או בשטח חיים אחר ? קחי ותני יותר פרטים הקשורים בילדה ובחייה ונתקדם בי וכל טוב

rama69

New member
לדעתי צריך לבדוק

אם זה לא על רקע נפשי, בד"כ שיעול מתגברבלילה כאשר הילד ישן ואינו זז ואז הליכה מצטברת במקום אחד, במידה והביעה רגשית צריך לטפל מהכיוון הזה, אני לא מבינה בתמציות באך אך אני יודעת שטיפולי רייקי יכולים לעזור לעניין זה. בברכת אור, אתי

תמציות ורייקי

רייקי הוא תמיד תוספת נפלאה והוא בכלל ברכה גדולה לחולים לסובלים וגם לבריאים. התמציות שצוינו בתשובה אינן פרחי באך אלא תמציות קריסטלים ראי קישור

תמציות ורייקי

רייקי הוא תמיד תוספת נפלאה והוא בכלל ברכה גדולה לחולים לסובלים וגם לבריאים. התמציות שצוינו בתשובה אינן פרחי באך אלא תמציות קריסטלים ראי קישור

rama69

New member
תודה על...

האארה אך גילית לא ציינה איזה תמציות זה שאתן מכירות זה נפלא אך זה פורום למטפלים ככלל והרצון היה לעזור לכן כדאי אולי שמי שרוצה לקבל עזרה יפרט יותר גם אם הוא מכיר את מנהלות הפרורום, ולגבי תמציות דווקא בתמציות של קריסטלים אני מבינה מכיוון שאני מכינה למטופלים שלי אני מטפלת ברייקי בשילוב עם קריסטלים ואם יש צורך גם דימיון מודרך, אז שנמשיך להינות מפורום זה, ולהפרות האחד את השני שבת שלום.

alonfr7

New member
טכנולוגיות עזר אחרות

גילית, מנסיוני יש ערך עצום למוצרי המגנט החלשים שכ"א יכול להשתמש בהם ללא כל חשש. לי יש נסיון חיובי רב איתם. פשוט פנטסטי. אלון

glilit

New member
תגובה לטכנולוגיות אחרות

שהאם אתה יכול לפרט ? תודה ויום נעים

naturopathy

New member
CRANIOSACRAL THERAPY

קרניו סקרל – CRANIOSACRAL THERAPY טכניקה טיפולית אשר פותחה ב 1930 עי האוסטיאופט William G. Sutherland. באמצעות מניפולציות (עדינות וייחודיות) של עצמות הגולגולת ואזור הסקרום מטפלים בקשת רחבה של בעיות . (כאבי ראש,כאבי מפרקים , פציעות ,בעיות אמוציונליות , שיקום ואיזון כללי)כשמטרת הטיפול כמו בשיטות ההוליסטיות האחרות הנה יצירת הרמוניה ואיזון. המילה קרניו מתייחסת לקרניום – ראש וסקרל – לבסיס עמוד השדרה אזור הסקרום והקוקסיקס. תנועה ריתמית החיונית לבריאות מתקיימת במערכת הקרניוסקרלית כתוצאה משינויי נפח ותנועת נוזל השדרה . כהמשך לתנועה זו מתרחשת תנועה של עצמות הגולגולת . התרפיסט לומד לחוש בתנועה ובקצב ולאבחן הפרעות, חסימות וצרכים טיפוליים . הטיפול הוא עדין מאד במגע אך רב עוצמה בתוצאות. מתאים גם לילדים, תינוקות וקשישים . גם כאן כמו בכל שיטה טיפולית ישנן אסכולות שונות ולכן שיטות הטיפול אינן אחידות . ניתן לשלב תרפיה זו עם כל שיטת טיפול הוליסטית משלימה אחרת . זהו כמובן תיאור מאד תיאורטי אשמח אם מטפלים בשיטה יוסיפו כן הארות והערות משלהם .

naturopathy

New member
שימו לב לפרויקט החשוב

אחד הפרויקטים הראשונים שאנו מכריזים עליהם כאן בפורום הוא יצירת הקוד האתי של המטפלים . האירוע המצער של החודש הקודם בו הורשע הומיאופט גם בעבודות שירות וגם במאסר על תנאי ממחיש את הצורך הדחוף לגיבוש והפצת קוד אתי ברור של מטפלים ברפואה משלימה/טבעית.הוליסטית/אלטרנטיבית כדי למנוע נזק ממטופלים וכדי לא לגרום עוול לכל קהילת המטפלים הנפלאה . אנא קחו חלק והוסיפו את הדברים שנראים לכם חשובים בלוח פורום זה הנקרא הלוח של הקוד האתי

למעלה