רודיולה

סמדר8

New member
ואילו במכתב שנשלח לחנויות הטבע...:-

נאמר במפורש שהפעולה נעשתה בשל "ניצול לרעה של הכרטיס"... לכי תדעי...

dodo281

New member
סייב וסמדר: האם ייתכן שהמכתב ../images/Emo35.gif

שראתה סייב הוא מכתב פנימי - שנועד לעיניי הרוקחים בלבד ?! הרי לא סביר שסולגאר יצאו המכתב ללקוחות - שאומר ש"הרוקחים אשמים" בביטול ההנחות...

sayv

New member
זה היה מכתב שמיועד לבתי המרקחת

ונאמר שם על התנגדות גדולה למועדון, למרות ההענות האדירה של הצרכנים, ועל כך שעתה הם מיישמים עצתם ומפסיקים- ולא ממש יספו מעבר לכך. (מלבד שההפרשים ישולמו כרגיל בצ´ק בסוף החודש..) לא יודעת... לא מתכוונת לקנות כרגע יותר סולגאר אם אמצא תחליפים. קניתי מה שדרוש לי בינתיים היום, עם ההנחה- והשאר - אחפש בחברות אחרות.

מיאה49

New member
היום, באחד הסופרפארמים הציעו לי

כבר לנסות תחליפים של חברות אחרות. רק שרודיולה אין בחברות אחרות.

sayv

New member
לכן קניתי היום, רודיולה ואת הכדור

לשפעת שסיפרתי עליו וכן מגנזיום. את שאר הדברים אנסה למצוא מחברות אחרות.. מה שאין ברירה אין ברירה- אבל מה שיש- עדיף.

tshgn

New member
לגבי צימוקים ומיגרנות

ציטוט מאתר הדן במיגרנות: "להלן מידע נוסף לגבי מזונות אלרגניים משחררי מיגרנה חלבונים בעלי קשר אמיני: מוצרי מזון המכילים תרכובות אמינו ידועים כמשחררי מיגרנה מובהקים, בעיקר אלו המכילים חלבון הנקרא טיירמיין, חומר זה נמצא בעיקר ביין אדום ובמשקאות אלכוהוליים שהוזכרו קודם, מוצרי חלב, גבינות עתיקות ומושבחות, יוגורט, שמנת חמוצה, דג הרינד, בשר מעובד, לחמים עתירי שמרים, עוגות טריות, פירות כגון תאנים, תמרים, צימוקים , ואגוזים, גבינות למעט קוטג´ וגבינות קרם. בנוסף נמצא ה-טריימיין גם בתוך בשר מובד, נקניק, נקניקיות." תומר

sayv

New member
אבל תראה איזו כמות של דברים אחרים

אתה בטח לא נמנע מכול הדברים הללו? אני למשל מכל אלא צורכת רק מעט צימוקים ואגוזים- לחם שלרוב הוא לא "עתיר" שמרים, ועוגות טריות שאני אופה- וגם איני יודעת מה בדיוק בעוגות שבעייתי- אך בטח חומרים תעשייתיים.

tshgn

New member
את צודקת מאוד ולכן זקוק לאדקס פורטה

וכעת לרודיולה!!!!!!! האדקס פורטה היה מכסה לי את שלל המיגרנות עקב המוצרים מהם לא הצלחתי להיתחמק. אם אכין רשימה של דברים מהם אני מתרחק אז תביני עד כמה מסכן הייתי ועדיין. למעשה הרודיולה לא מביאה אותי למצב מושלם בנושא. מי שסובל ממיגרנות יודע שיש סביבן עוד הרגשות, כגון ההילה/אאורה והרגשת הניתוק וטישטוש הראיה וכאב הראש והרגשת הקאה/הקאה לשמה ועוד... כעת אני מרגיש על סף מיגרנה, מצב בו בעבר הייתי רץ לבלוע כדור (ואם לא אז חוטף וואאחד מיגרנה!!), אך כעת נשאר במצב זה שאיננו ממשיך הלאה עד למיגרנה עצמה. וזה נע בין מספיק לכמעט טוב. בקיצור - ציון "עובר". ולי זה נהדר!!!!!!!!!!! תומר

sayv

New member
למזלי- אפילו לא יודעת לבטח

מה זו בדיוק מיגרנה. לימדו אותי שכאב ראש נובע מחוסר מים וכך הוא בינתים, חוץ מלפני כשנה שנתפסו לי כל השרירים סביב למוח ממאמץ היסטרי לסיים עבודת קלדנות גדולה בזמן. היה נוראי ונמשך מס´ ימים. תגיד- האם אתה גם חש תחושת צמא מוגברת? ביומיים האחרונים שותה כמו גמל אך עדיין- בטוחה שקשור לרדיולה. גם העיניים יבשות במיוחד. ועוד בקשר לרודיולה- אני מאמינה שעם הזמן יתגלו צ´ופרים נוספים. יש לשים לב.

שריק 7

New member
על סולגאר

1. זוכרת שהצעתי את עצמי להפיץ מחאה בפורומים אחרים. אנסה להתחיל כשארגיש טוב. 2. בעל חנות הטבע שאצלו אני מרבה לקנות החליט להתחיל להחזיק עוד יצרנים,מלבד סולגאר, לרווחת הלקוחות עקב התייקרות סולגאר מקווה שיצטרפו אליו נוספים!!! שרי

מיאה49

New member
סמדר, יופי של דיווח, תודה../images/Emo140.gif

אני משערת שהרופא המדקר מוצאו מרוסיה. ומין הסתם הוא מכיר את הרודיולה היטב. ומה שהוא אמר לך נשמע מאוד הגיוני. אגב כמה כדורים זה 1 גרם?

dodo281

New member
|סמדר ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo140.gif../images/Emo6.gif

תודה !!!! אני חושבת שסיסמתנו צ"ל "כולם למען אחד - אחד למען כולם". אמנם מוסקטרים עצמם היו רק 4 (+!
), ואנחנו רבים - אך מוטב כך !!!
סמדר - סוף סוף מידע מרופא - המתמחה בדברים אלו - ברכותיי לך ולנו !!! "צוות לעניין" יש לנו כאן!!!

dodo281

New member
הי כולם הי סמדר הי תומר - ../images/Emo70.gif|כלנית

חברלך - תוך כדי השימחה - שימו לב למובאה מדברי סמדר: "לא נחקרה ממש השפעתה על מצבים כרוניים. משתמשים בה למצבים חריפים אבל זמניים, כמו דיכאון אחרי לידה. הצלחה בגמילה מעישון. הצלחה במקרים של אימפוטנציה." בסדר, בסדר... ברור לי שכולנו מעולים בהבנת הנקרא !
אך לא יכולתי להתאפק -
וסמדר - כיוון שאמר רופאך כי לא נחקרה ממש ההשפעה על מצבים כרוניים - וכיוון שציין ברורות שהשימוש נעשה במצבים חריפים - אנא רשמי לפנייך - באם תואילי
- לשאול אותו האם ומה ידוע על שימוש ממושך ברודיולה, עם הפסקות כאמור - האם ידוע כיצד מושפע מנגנון הסרוטוניןם/דופמין - בשימוש ממושך. וחברה - שימו לב: הרדיולה ידועה זה מכבר - ולמרות זאת - עדיין לא הפכה לתרופה מוכרת !!! ותומר - מקווה שבדברים שהביאה סמדר לא יהייה סוף פסוק ומשום פטור מחיפוש מאמרים מדעיים בעניין הרודיולה

סמדר8

New member
דודו ../images/Emo22.gif

הרופא לא ידע לאמר לי יותר ממה שמסרתי לכם, הבטיח להכנס יותר לעובי הקורה בחופשה שלו, מתישהו בחודש הבא. הוא השתתף במחקרים על הרודיולה לפני 10 שנים. לא ניסה אותה על תשושימיאלגיים... נתתי לו כתבה רצינית וארוכה שהביאה מירה, ומקווה שעד לפגישתנו בשבוע הבא יוכל לענות על שאלות נוספות... לילה טוב

סמדר8

New member
על לא דבר... ../images/Emo9.gif

אין צורך להודות! נעשה עם כל ה-
שרק נהיה בריאים!

למעלה