רע לי ועצוב לי

2אאא

New member
טוב, אז דיברנו קצת

הוא התנצל ואמר לי שבפעם הראשונה הוא תמיד גומר מהר, אבל מבטיח לפצות אותי בפעם הבאה. אני בכלל לא בטוחה שאני רוצה שתהיה פעם הבאה, גם אמרתי לו את זה. היה נשמע מבואס למדי. עדכנתי אותו שבשבוע הבא אני בחופש לשבוע, הוא היה בשוק. הוא גם התקשר היום המון פעמים, רצה להביא לי אוכל, שאל מה שלומי, לא רציתי שיביא לי אוכל. בקיצור, מבולבלת אני היום (ככה גם ההודעה הזאת נראית).

trainspotter

New member
חח

איזה עולם מבטיח לפצות אותה .תוכנית ההתנתקות שלך ממנו תהיה קשה.

לי הוא נשמע מתוק אמיתי...

ובכלל קורה הרבה פעמים שהפעם הראשונה היא על הפנים.... אולי אם היית יותר פתוחה וזורמת והוא פחות לחוץ אש היה לכם כיף בפעם הראשונה, אבל לעיתים זה קורה... אז לא נורא בכלל! אם הקשר שלכם מעבר לזה הוא קשר חברי ויש לך אליו רגשות, תני לזה סיכוי נוסף, הפעמים הבאות יכולות להיות הרבה יותר טובות! מחזיקה לך אצבעות

מזל שיש את חגית באדום ../images/Emo124.gif

מה היינו עושים בלעדייך! לאן נעלמת לנו כל הבוקר? דאגנו.

מממ...לא יכולה לגלות לך../images/Emo8.gif

רק ארמוז שהיה לי בוקר של כייף.... אחרי שעור מדרגה מדהיםםםם וסוחף אכלתי ארוחת בוקר טעימה במקום מקסים וחברה נעימה......! אמנם יש לי עוד התחיבות היום (כמו כל יום רביעי, בבי"ח) אבל חוץ מזה אחלה יום

חגיתי,האדום הזה...../images/Emo66.gif

משנה אותך... יו.... גם קריצה וגם משפט שכזה... מת על הארוחות האלו אחרי אימון(מקווה שדאגת למינון נכון של חלבונים)

אהה כן...ועוד דבר....

למה להסתכל על זה כאילו "הוא השכיב אותי..." אנחנו כבר בשנת...2005? מה עם "אני השכבתי אותו"..
והכי טוב...השכבנו זה את זו....למען השוויון

פ ר ח בר1

New member
הא נוווווו

אז תגידי שהתבאסת מזה שהוא גמר מהר...
האמת.. רוב הגברים קצת פחות רגישים לאחר סקס כמו שאנחנו מפנטזות שיהיו... וגם תמיד הפעמים הבאות גם טובות יותר

../images/Emo88.gif לא אומרים לבחור: "אתה גומר

מהר מידי!!
" בטח לא בפעם הראשונה. אומרים לו : "לא נורא. זה קורה לכולם" או את המשפט שסלין הציעה שלדעתי יהפוך למשפט העשור: "לא נורא גם ככה אני לא גומרת מחדירה"
ואתם בחורים, אלו שסובלים מ"תסמונת הבולבול הבולימי" אתם חייבים להביא אותה לסיפוק קודם
. אני למשל טיפוס של הזדמנות שניה. אבל של שלישית?
HELL NO

את קודם תהפכי לטיפוס של....

הזדמנות ראשונה.... ואז נדבר על השניה והשלישית
מה קורה דארלינג?

../images/Emo39.gif אאא יקרה

אז אני אייצג דיעה הפוכה מהרוב כאן. יכול להיות שהוא רצה להשכיב אותך ודי אבל יכול גם להיות שזאת לא הכוונה שלו. ממה נובעת ההרגשה הרעה שלך? האם זאת הפעם הראשונה שאת עושה משהו כזה מחוץ למסגרת? ומה לגביו? האם אצלו זו הפעם הראשונה? הרגשת רע, אולי נקיפות מצפון, וזה ברור ויכול מאוד להיות שזה מה שהפריע לך להגיע לסיפוקך ונתן לך את ההרגשה המחורבנת שלך. אולי הוא חש בזה ולכן גם הוא לא הרגיש כל כך טוב? תחשבי עם עצמך מה היה ולמה את מרגישה כפי שאת מרגישה. תנסי להסתכל על זה "מהצד" ואולי תגלי דברים חדשים. נסי לדבר איתו על זה, אבל לא מעמדה של זו שנדפקה אלה מעמדה שווה, בלי כעס. בהצלחה

אאא יקרה

פעם הבאה תקשרי אלי ואני אשכיב אותך. אני מבטיח לך שתשני כמו תינוק אח"כ אני אשכים אותך ותקבלי לחם עם שוקולד ומיץ פטל ממש כמו בקיבוץ. אגב אני מכיר אאא אינסטלטורים - יש קשר המשפחתי? <סמפר אוהב לתת לאצבעות ללכת במקומו>

למעלה