שלום לכם

MoonMagic

New member
שלום לכם

וואו.. מאיפה להתחיל.. אני בן 32, חוזר בשאלה גרוש טרי (זה בא די ביחד) ולמה אני מספר לכם את זה לעזאזל... כי זה איך שהוא קשור לזה שאני אתנצל על התשובות שלי לשאלות שהיו כאן בפורום. וזה איך שהוא קשור לתסבוכים שלי.. ודברים שלא אוכל לממש כנראה גם בעתיד.. מתוך המנטליות הדפוקה שגדלתי לתוכה מאיפה להתחיל.. וואוו טוב אני אתחיל מהסוף סקס על מיטת ההורים - לא סקס על גג של בניין - בטח.. למה לא.. - לא. סקס בקולנוע - לא 3 פעמים בלילה אחד- דווקא כן רימיניג - לא צעצועי מין - לא סקס בחוץ או תוך כדי נסיעה - לא בי/סטרייט - בי (בראש לפחות) סקס בשרותים - לא נראה לי שעניתי על השאלות שלכם הנה עוד כמה תוספות ביזאריות מהחיים סקס לפני החתונה - לא סקס עם מישהי אחרת חוץ מאשתי- לא אורגיה - בפנטזיות הפרועות שלי עם עוד גבר - נשמע מעניין אבל לא.. קטינה - פנטזיה מטורפת (גיל17+) זהו בערך למישהו יש עצה איך מתחילים לחיות בגיל מבוגר כזה (או שאני סתם מרגיש בן 80?) שלום לכם, מקווה שאני לא המתוסבך היחיד כאן

סקס וזוגיות גאה

כלומר, סקס וזוגיות של הומואים ולסביות (אם כי יש כאן גם סטרייטים/ות שמתקבלים/ות בברכה) ברוך הבא (יש כאן ועדת קבלת פנים רשמית?)

shirhayam

New member
אין דבר העומד...

בפני הרצון.... אמנם אתה בן 32 - גרוש וחוזר בשאלה אך אין זה מבטל את העובדה שאתה יכול להתחיל לחיות אני מכירה הרבה בגילך שנהנים כל יום ועושים חיים משוגעים ומממשים פנטזיות ושאיפות אל תפחד לעשות את מה שאתה שואף לעצמך מכירה את המקום שבאת ממנו ואם יצאת ממנו - אז יש לכך כמה וכמה סיבות בעולם החילוני - צריך לדעת למצוא את עצמנו ובסופו של דבר מוצאים - רק צריך להתחיל לחפש.... האינטרנט הוא מקור די טוב להתחיל ממנו אבל דע - יש חיים בחוץ אמנם אני לא יכולה להעיד על עצמי כאחת שיוצאת למועדונים וכאלה אבל זה עובד שם לא פחות..... ממני

ברוך הבא ../images/Emo28.gif../images/Emo29.gif

נפלא שבאת לבקר, ואתה מוזמן להשאר (למרות שנראה שאתה דווקא שייך למקום אחר)
אבל אם מתאים לך כאן, מובן שאתה מוזמן, ושנה טובה בלי אוזני המן (
) בקיצור וולקאם!

campari

New member
החיים רק מתחילים בגיל 32

תעבור לתל אביב תעשה מנוי לחדר כושר (אבריבודי או אפגרייד מומלצים, אבל גם הומלס פלייס ואנרג´י בסדר) תבחר לך בית קפה חדש (אני ממליץ על ארומה או מתוקה או אילנ´ס) ותחליף את סוג הקפה שלך (אם פעם זה היה נס אז תעבור להפוך. אם זה היה הפוך אז פילטר, או שוקו על חלב סויה, וכו´) תקנה אופניים שכיף לרכב עליהן (לא, מה שעולה פחות מאלף שקל לא נכלל בהגדרה) אם אתה רוצה להרחיב (חי חי) אופקים בתחום ההומואי תתחיל לבקר בקפקא, אאוט והמועדונים (וגם בחדר כושר תוכל להכיר אנשים) תשנה תספורת (ותמצא מספרה שווה, למשל ראשים או גזוז). ותן את כל הבגדים הסינתטיים שלך לעניים (מעכשיו רק 100% כותנה, פשתן, עור). תדפיס את הרשימה הזאת ותלה על המקרר. אם תפעל לפיה בתוך חודש יהיו לך חיים חדשים ומהממים. אה כן, ושנה טובה!

shirhayam

New member
אולי גם אני אעשה את כל אלה?

וואלה....... אבל אני לעולם לא אחליף את ההפוך: חזק רותח גדול - ובלי קצףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף חחחחח:) שנה טובה

EyeSeeYou

New member
אני יכול להציע חזק רותח ועם קצף

זה נראה לי שינוי מספיק לא

EyeSeeYou

New member
עוגי עוגי עוגי...

אם היית קורא את דברים בחודש האחרון ולא עסוק בלא להיות כאן, היית מגלה שאני מתהדר באיבר מין נורמלי לחלוטין בגודלו ואולם מרהיב ביופיו ובביצועיו
(תמונות אצלי בפרטי) ולמעשה זין גדול מדי מזעזע אותי
..אני מחפש גבר לא פיל...

ראשית כל...

זה רק עוגי עוגי (או סתם עוגי) - מעבר לזה זה כבר זיוף - יצא לעוגי לגלות פעם שמישהו פתח משתמש "עוגי עוגי עוגי עוגי" וכתב בשמו בפורום "בנים בלבד"... שנית, עוגי שוב מתנצל על ההעדרות המרובה. הוא היה זקוק לזה... אבל אם תרצה, אתה תמיד מוזמן לעדכן אותו בפרטים. שלישית, גם עוגי לא מתלהב מאיבר מין גדול מדי... סטנדרטי זה הכי, אחי... (למרות שכבר יצא לעוגי להתקל באיברים מרשימים בריבוע, וזה בהחלט היה מעניין...)

EyeSeeYou

New member
מה יהיה עם הגוף שלישי הזה ?

חשבתי שכבר הגענו לסיכום מיוחד בעניין הזה

shirhayam

New member
ממש לא!!!!

איך אפשר עם הקצף הזה הוא בלי טעם וריח והכי מעצבן להוסיף לו את הסוכרזית - ואז הקצף מתוק ומגעיל אולי אפשר לשנות - חזק רותח - קטן ובלי קצף!!!! חחחחחח:)

EyeSeeYou

New member
לקצף שלי דווקא יש טעם

מה שנקרא, קורט מלח זה סותר את המתיקות וזה יוצא מצוין..ובכלל הקצף מגיע בסוף ולא בהתחלה ככה שזה באמת תענוג. ולגבי "הקטן" כבר הסברתי את עצמי לא..?

shirhayam

New member
אתה יודע מה../images/Emo35.gif

אתה שוב טועה ובגדול....יש לך קצף לפני.... אתה לא שם לב? - והוא דווקא כן מתוק
מממממ וטעים:) (יאמי..) כך שאם עברנו לפסים שכאלו...אז אשנה את ההזמנה הפוך - גדול - חזק - רותחח - ובלי קצף בהתחלה אלא רק בסוף - אבל מותר שיהיה קצת בהתחלה
ככה זה טוב?
חחחחחחחח

כמה פשוטים הם החיים בעולמו של קמפרי

פילוסופים, פסיכולוגים, הוגים, כימאים וורדה רזיאל ז´קונט חיפשו במשך אלפי שנים את המתכון לאושר, והנה הוא כאן בפורום - חינם אין כסף.

Liroy25

New member
ירח יקר,

קודם כל ברוך בואך לפורמנו הקט והאינטימי! ICU תכף יגיע עם קפה ועוגה (והצעות מגונות כהרגלו בקודש). עושה רושם שאתה מעט מבולבל. אין לך ממה להלחץ, אנחנו כאן עבורך ובשבילך! תרגיש חופשי לשאול, להתייעץ, לדבר, לספר, לצחוק, לבכות או סתם לקטר. שלך, איתי

למעלה