שלום לכם

EyeSeeYou

New member
אין צורך להתנצל../images/Emo70.gif

כולנו מתוסבכים פה, או כמו שאמרתי לחבר שלי פעם...לכל ההומואים יש שריטה, מה שחשוב זה להמשיך להסתובב כאילו הכל כרגיל (הבנתם? יעני תקליט כאילו?).. בקיצור איש אחד, 32 זה לא מאוחר, וברכות(?!) על הגירושין, אני מניח שאם היית רוצה לחיות עם ריח של דגים היית קונה דג זהב או הולך להיות דייג וזהו. (אוח עזבו נו אני מאוד לא במיטבי הבוקר) אקיצקץ, דארלינג..ברוך הבא, נשמח לשמוע ולקשקש ואפילו לראות אותך מקפצץ איתנו במסיבה הבאה. ולגבי התשובות שלך למשחק שלנו, אל דאגה!!! EyeSeeYou בעיר והכל פתיר
על מיטת ההורים..עדיין לא מאוחר רק תודיע לי מתי ואני שם סקס של בניין, אתה מוזמן להצטרף אלי ולהולי..על גג קניון פתחת תקווה (אחרי זה נקפוץ לשוקו אצל ידיד שלו הוא גר 17 מטר משם) רימינג..אני אשמח, רק תודיע לי חצי שעה לפני אני אבוא נקי. צעצועי מין...גם לירוי25 הוא סוג של צעצוע שכייף לשחק בו- יהיה דיסקווווו סקס בחוץ, אפשר..אבל גם הגג נחשב ותוך כדי נסיעה..אפשר בדרך לגג בשרותים...המממממ טוב נרד אחרי זה לשירותים של הקניון. בקיצור לתיאום יום כייף בקניות פתח תקווה, אנא צור קשר עם פקידת ההנהלה. ועכשיו, החיבוק המסורתי
(עם כיפה) הנשיקה המסורתית
(עם כיפה) והפרח
|.. בהצלחה

shirhayam

New member
ומה עם הצעירה?

נו זאת הקטינה....בקניון בטוח תמצאו אחת לא......זה בצחוק - הרי היא לא חוקית....

Holy Devil

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בקיצור לתיאום יום כייף בקניות (ת=ן?) פתח תקווה, אנא צור קשר עם פקידת ההנהלה. ובקשר לקניון פ"ת.. מחר, אחרי שהמשפחה תתנדף(אם הם יהיו מהסרבנים...) אני חושב שאני אקח לי דייט קצר, אם מי שהברזתי לו בפעם הקודמת ל..."סרט"... ונראה משם איפה זה ימשיך..

למעלה