**שרשור לילה 2 - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
השעה 00.30 עוד מעט וליאור ער?????????????.

פעם 1 שאני זוכר כזו תופעה מצד ליאור,בדרך כלל בשעה 21.30 הוא כבר אחרי פיפי ,צחצוח וישר למיטה ,לשים את כיסוי העינים.

כנראה שבאמת לרכל ולדבר לשון הרע על אחר משחרר אותך... (לא שליאור נוהג כך ,לא יכול להיות,הרי הוא נמנע מכך בכל מחיר ,זה כדבריו משעמם אותו ולא לרמתו).

שמח שבשבוע האחרון המסכה של האיש בעל אלף המסכות נסדקת. איש "השלום" הוא איש של מאחורי הגב רכיל,והשיא הערב כאשר עשה שיחת טינוף/אזהרה לפרטנר לשינה של יהודה. ליאור האח לא יכול לכסות לך את התחת עונה שלמה עם צנזורים,הגיעו מים עד נפש כנראה גם שם בקונטרול.

אופה קטנטנה

Well-known member
השעה 00.30 עוד מעט וליאור ער?????????????.

פעם 1 שאני זוכר כזו תופעה מצד ליאור,בדרך כלל בשעה 21.30 הוא כבר אחרי פיפי ,צחצוח וישר למיטה ,לשים את כיסוי העינים.

כנראה שבאמת לרכל ולדבר לשון הרע על אחר משחרר אותך... (לא שליאור נוהג כך ,לא יכול להיות,הרי הוא נמנע מכך בכל מחיר ,זה כדבריו משעמם אותו ולא לרמתו).

שמח שבשבוע האחרון המסכה של האיש בעל אלף המסכות נסדקת. איש "השלום" הוא איש של מאחורי הגב רכיל,והשיא הערב כאשר עשה שיחת טינוף/אזהרה לפרטנר לשינה של יהודה. ליאור האח לא יכול לכסות לך את התחת עונה שלמה עם צנזורים,הגיעו מים עד נפש כנראה גם שם בקונטרול.
היו לו עוד כמה גיחות כאלה נדירות.

Meirav654

Active member
וואלה לי לא משעמם בכלל..לא חסר לי יהודה הפלוצר החמוץ שתמיד מקטר על משהו בלופ אינסופי
רוצה רק שג'וזי יישאר ער וימצא מישהו לקשקש איתו, לא משנה מי, כי רק הוא מאיר לי את המסך
פלוצר או לא. יהודה נתן עבודה כל העונה ובלעדיו, היינו צופים במיטות של אנשים ישנים כל יום מעשר בלילה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה