**שרשור לילה 2 - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

dorya

Well-known member
תראה מה השפעה של ילדה בת 19 יכולה לעשות לגבר בגילו. העיקר הוא היה המרגיע של רמי,איזו בדיחה....
האמת שהוא עשה את זה גם לפנייה , אולי התעצם יותר כי גל חיזקה את החשש שיהודה יזכה והוא לא מחבב את הבחור בלשון המעטה..

ORIGINALNIK

Well-known member
אז אתמול בליליה לפני שהמצלמה עזבה את יהודה ואלמוג בחצר הנשיקה היתה או לא?

yehoodam

Active member
דרור עצבן אותי היום בתוכנית הצביעות שלו עפה למרחקים. בחיים לא שמעתי שהוא פורס את משנתו על ג'וזי בפנים. כל הזמן ריכל מאחרי הגב. גם כשג'וזי פנה אליו ואמר לו במשימת האשראם "אם יש לך משהו לא פתור איתי תדבר..." וההוא סותם כדי לשמר יריבות ולהפיץ רוע ואחרי שראה את עצמו במסך בא כמו אפס להתחנף לג'וזי - "אני אוהב אותך אין לי כלום עליך מעכשיו אני לא ידבר עליך רע". ו "מה זה כואב לי הלב ג'וזי כתב לי : חבל שלא הבנת שמה שאני מחפש זה אהבה" מה קרה שמו לך מראה לכיעור שלך וברחת מהבית? דרור את רכלנית וצבועה וחבל כי מבחינתי אם לא היו לך את התכונות המגעילות האלו היית הזוכה שלי

אופה קטנטנה

Well-known member
דרור עצבן אותי היום בתוכנית הצביעות שלו עפה למרחקים. בחיים לא שמעתי שהוא פורס את משנתו על ג'וזי בפנים. כל הזמן ריכל מאחרי הגב. גם כשג'וזי פנה אליו ואמר לו במשימת האשראם "אם יש לך משהו לא פתור איתי תדבר..." וההוא סותם כדי לשמר יריבות ולהפיץ רוע ואחרי שראה את עצמו במסך בא כמו אפס להתחנף לג'וזי - "אני אוהב אותך אין לי כלום עליך מעכשיו אני לא ידבר עליך רע". ו "מה זה כואב לי הלב ג'וזי כתב לי : חבל שלא הבנת שמה שאני מחפש זה אהבה" מה קרה שמו לך מראה לכיעור שלך וברחת מהבית? דרור את רכלנית וצבועה וחבל כי מבחינתי אם לא היו לך את התכונות המגעילות האלו היית הזוכה שלי
הוא בסך הכל אמא אווזה שהטילה ביצה אחת יותר מדי.

קליאו22

Well-known member
דרור מלך הצביעות והמשחק לא חידש כלום בתוכנית, אמר מה שיש לו גם בבית האח מינוס הסיבה האמיתית ליציאתו מהבית והיא שהוא פשוט נתפס על חם בשקר וברמאות. הקש ששבר את גב הגמל היה ג'וזי שאותו תמיד כינה ועדיין מכנה שחקן, שתפס אותו במה שהוא מעליל עליו. אין גרוע מלהיות מושפל על ידי זה שחשב שהוא מסובב ומשחק בו כמו ביויו. נהיה מדוכא מאיך שהוא כבר מצטייר בחוץ לפי ההצצות הקטנות שניתנו לו.
כל מה שהוא טוען על ג'וזי זה השלכה פסיכולוגית שלו, חשיבה שלו עצמו איך להתקדם במשחק...כמו שאומרים, שקרן תמיד יחשוב שכולם משקרים כמוהו.
בתוכנית עוד נתנו לו להרים לעצמו במילים מכובסות וכמחיה השפה הלהט"בית בלשון נקבה פחחח אחד גדול...אה וגם העיצוב שלו לא קריאטיבי בעליל, רחוק מלהיות יפה

מרגוליקו

Well-known member
כל מילה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה