**שרשור לילה 2 - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

קליאו22

Well-known member
פלוצר או לא. יהודה נתן עבודה כל העונה ובלעדיו, היינו צופים במיטות של אנשים ישנים כל יום מעשר בלילה.
אל תדאגי , תיכף נראה אותו בעוד שיחה 'מרתקת' עם אלמוגי וזה בדיוק הקיו שלי להתארגן לשינה לפני שאני אפול על המסך :D

בסדר555

Well-known member
למה
פרט שתף נמק
שוב זה יכול להיות שאני מדמיין
נתחיל מהמובן מאליו הסדר והניקיון אצלו הכל מתוקתק, גם הערב אמר להם בחצר "מפריע לי הכוסות" באמצע שיחה קם והלך לשטוף
הסדר עם האימונים, כל יום הוא מתכנן את מה הוא הולך לעשות יום אחרי ובדרך כלל זה מאוד קבוע אימון אוכל בריכה
נראה שהוא תמיד נעצר לפני כל פעולה שלו נתקע לכמה שניות וחושב, אז עושה אותה
גם ההליכה תמיד עם עצירות, הנגיעות החוזרות בחפצים

יכול להיות סתם מעופף, אבל זה לא מסתדר לי עם בן אדם כל כך מסודר ומאורגן
למשל עכשיו כשצחצחו שיניים ב00:31 הנגיעות במגירות שם העצירה לפני שהוציא את הכדור מהכיס

בסדר555

Well-known member
לשעה 00.31 יש משמעות?
כן ערכתי, היו לו שם כמה רגעים סיים לצחצח שיניים הלך להתגנב נגע במגירות נראה כמו איזה טקס ופעולה חוזרת
אחרי זה חזר לכיור להוציא כדור נתקע במקום
גם כשנכנס למיטה עשה משהו עם הצמיד

מרגוליקו

Well-known member
שוב זה יכול להיות שאני מדמיין
נתחיל מהמובן מאליו הסדר והניקיון אצלו הכל מתוקתק, גם הערב אמר להם בחצר "מפריע לי הכוסות" באמצע שיחה קם והלך לשטוף
הסדר עם האימונים, כל יום הוא מתכנן את מה הוא הולך לעשות יום אחרי ובדרך כלל זה מאוד קבוע אימון אוכל בריכה
נראה שהוא תמיד נעצר לפני כל פעולה שלו נתקע לכמה שניות וחושב, אז עושה אותה
גם ההליכה תמיד עם עצירות, הנגיעות החוזרות בחפצים

יכול להיות סתם מעופף, אבל זה לא מסתדר לי עם בן אדם כל כך מסודר ומאורגן
למשל עכשיו כשצחצחו שיניים ב00:31 הנגיעות במגירות שם העצירה לפני שהוציא את הכדור מהכיס
נכון וגם מרגיש לי לפעמים כאילו הוא מקשיב לקול שמדבר לאוזנו...

אופה קטנטנה

Well-known member
אחרי צפייה בשיחה של ליאור ודניאל, זה יכל להיות אחלה אם ליאור לא היה מטרחן במשך 3 חודשיים את זה שהוא נמנע מרכילות, לשון הרע, שלום וכל השיט הזה...
הכתר על ראשו והצלב על חזהו הוא הבעייתי יותר מכל,
אתה מרכל ומתרעל? יופי. רק אל תעמיד פנים שאתה מורם מאחרים, ערכי, ומוסרי.

פייר לה קרדן

Well-known member
אחרי צפייה בשיחה של ליאור ודניאל, זה יכל להיות אחלה אם ליאור לא היה מטרחן במשך 3 חודשיים את זה שהוא נמנע מרכילות, לשון הרע, שלום וכל השיט הזה...
תראה מה השפעה של ילדה בת 19 יכולה לעשות לגבר בגילו. העיקר הוא היה המרגיע של רמי,איזו בדיחה....

מצב
הנושא נעול.
למעלה