**שרשור ערב - היום ה90 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

dotan282872

Well-known member
שני הסנט שלי על יהודה ורמי:
לאורך העונה מצאתי הרבה דמיון בין שניהם - שניהם אובססיבים, שניהם עם פתיל קצר מאוד, שניהם עם נטייה לאלימות, שניהם לא מצליחים לסתום את הפה ומשתלטים על כל שיחה שהם נמצאים בה, שניהם עם סיפור חיים קשה.
עם זאת, אני כן רואה הבדל באלימות שכל אחד מהם מפגין. בעוד רמי משתמש במילים קשות ומתנהג באלימות מילולית *מאחורי הגב*, יהודה הרבה הרבה יותר תוקפן פנים אל פנים. עכשיו אפשר להגיד שההתנהגות של רמי הייתה מכוערת, ואני הראשון שאומר את זה, אבל יש הבדל בין לאיים בפנים ולהתנהג באלימות ישירות מול בנאדם מאשר לקלל אותו מאחורי הגב (ושוב, זה מכוער בעיניי וגרם לי לסלוד לתקופה ארוכה מרמי).
זאת גם הסיבה שרמי לא עף ואפילו לא הוזהר ויהודה כן.

אופה קטנטנה

Well-known member
לאורך העונה מצאתי הרבה דמיון בין שניהם - שניהם אובססיבים, שניהם עם פתיל קצר מאוד, שניהם עם נטייה לאלימות, שניהם לא מצליחים לסתום את הפה ומשתלטים על כל שיחה שהם נמצאים בה, שניהם עם סיפור חיים קשה.
עם זאת, אני כן רואה הבדל באלימות שכל אחד מהם מפגין. בעוד רמי משתמש במילים קשות ומתנהג באלימות מילולית *מאחורי הגב*, יהודה הרבה הרבה יותר תוקפן פנים אל פנים. עכשיו אפשר להגיד שההתנהגות של רמי הייתה מכוערת, ואני הראשון שאומר את זה, אבל יש הבדל בין לאיים בפנים ולהתנהג באלימות ישירות מול בנאדם מאשר לקלל אותו מאחורי הגב (ושוב, זה מכוער בעיניי וגרם לי לסלוד לתקופה ארוכה מרמי).
אמת, ויש גם הבדלים נוספים ברורים מאליהם.
יהודה נקט באלימות פיזית מפורשת ואילו רמי לא.

ועוד מעלות אחרות של רמי שביהודה אינן קיימות.

dotan282872

Well-known member
אמת, ויש גם הבדלים נוספים ברורים מאליהם.
יהודה נקט באלימות פיזית מפורשת ואילו רמי לא.

ועוד מעלות אחרות של רמי שביהודה אינן קיימות.
ברור התייחסתי רק לרע.

בעיניי ברמי יש המון טוב וביהודה.. קצת פחות

yoni564712

Well-known member
לרמי יש את לינור
ליהודה יש את אלמוג

רמי ניצח

צופהבאחהגדול

Well-known member
להפקה התאימה האלימות הזו בהתחלה? שצינזרה לנו כל כך הרבה דברים בקשר לזה וכשזעקו על התוכן האלים בבית התעלמו אז היה נח לכם להראות תוכן נורא שכזה ועכשיו לא? אני שמחה שיצא רק כועסת על ההפקה שלא עשתה זאת קודם יחד עם רמי

אופה קטנטנה

Well-known member
להפקה התאימה האלימות הזו בהתחלה? שצינזרה לנו כל כך הרבה דברים בקשר לזה וכשזעקו על התוכן האלים בבית התעלמו אז היה נח לכם להראות תוכן נורא שכזה ועכשיו לא? אני שמחה שיצא רק כועסת על ההפקה שלא עשתה זאת קודם יחד עם רמי
כל הנהי והבכי על ההפקה לא תקף יותר, הוא היה תקף כשמדובר היה בכל דייר אחר
ותמיד אמרו לנו שזה קשקוש, אז הנה, זה קשקוש.

עדגיל

Well-known member
אני מאחלת מכל ליבי שמי שיזכה יהנה מהכסף, וזה לא יילך לו לתרופות כמו שגל איחלה ליהודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה