12/2020 – מסיימים – סיכום חודש ⏏️🎅🎓👔🐔🐬🚢🍌

nerdkey treky

Active member
אני יודע שהשיטה של לשמור ולרפרש נראית נוראית בהתחלה, וכולם כאן הגיבו בשנאה ובוז אליה בהתחלה. אבל תכלס מתרגלים אליה די בקלות.
תזכיר לי איך אני עושה את זה? ע"י REPLY ONLY או הוספת תגובה? ולאחר מכן אני שומר על טיוטה ומרענן ומפרסם, את זה הבנתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עכשיו אני לא רואה את הודעה 179 של עומרי, אבל זה בגלל שהוא תמיד עושה בעיות בסביבות מספרים שמתחלקים ב20

T o m c o

Member
מנהל
אנסה גם לעזור:
ההודעה שכתבת שניק הגיב עליה - מצויה איפשהו באמצע השרשור, באחד העמודים הקודמים.
לי אין שום מושג איפה היא.
בשביל למצוא אותה - ניק היה צריך לעבור עמוד-עמוד (בשרשור הזה יש כבר 9 עמודים, ו-177 הודעות) ולחפש אותה שם.
זה המון טרחה. לכן כשאתה מגיב ככה - רוב האנשים לא יקראו (וזה חבל, כי אנחנו רוצים לקרוא את דברייך. אני לפחות רוצה.)

בגלל זה אנחנו משתדלים כל הזמן לשרשר פה תגובות תמיד לסוף השרשור ולא להכניס באמצע.
איך עושים את זה? כמו שניק כתב:
כשאתה כותב תגובה להודעה של מישהו, יש בסרגל כלים כפתור של "שמור טיוטא". לפני ששולחים את התגובה:
א. לוחצים שמור טיוטא.
ב. עושים ריפרש לעמוד של הדפדפן.

התגובה שכתבת עדיין תמצא שם, ועכשיו לוחצים "פרסם תגובה".

זה קצת מעצבן ודפוק, אבל רק ככה אפשר לעבוד עם המערכת הזאת, במיוחד בשרשורים ארוכים.
הבנתי, אני חושב

didalf

Well-known member
תזכיר לי איך אני עושה את זה? ע"י REPLY ONLY או הוספת תגובה? ולאחר מכן אני שומר על טיוטה ומרענן ומפרסם, את זה הבנתי.
זה לא משנה העיקר לרפרש בסוף.
עדיף הוספת תגובה כי ב reply only אין ציטוט של מה שהגבת לו וכיוון שאתה משרשר למטה ולא ישירות להודעה לא ידעו למה היא קשורה בלי ציטוט.

למעלה