12/2020 – מסיימים – סיכום חודש ⏏️🎅🎓👔🐔🐬🚢🍌

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פויה עליך! למי אכפת מהאישיות של הדבר המושלם הזה|מאוהב|
וואו, שכחתי איך הוא נראה.
אולי באמת אין לו אישיות של בול עץ ואני פשוט התבלבלתי כי הוא נראה כמו בול עץ.
לרגע הצלחת לבלבל אותי וחשבתי שאתה באמת מורה לציור ונגרות ואני כנראה ממש לא שמה לב לדברים שאתה כותב אם הצלחתי להדחיק את המידע הזה. ואז קלטתי שאתה פשוט.. וול, ניק. |פנים|
בסופו של דבר אני באמת פשוט ניק.
או ניק הקדוש כמו שחלק קוראים לי...
זה תלוי. באופן עקרוני בערך $12 אבל (בימים כתיקונם) כל יום שלישי זה עולה $5
לפעמים יש גם הנחות שונות לפי ימים שונים בלי קשר לכלום. אבל גם בעיקרון לכל מי שאני מכירה (חוץ ממני) יש מנוי לאחד מבתי הקולנוע שליד הבית שלהם והם משלמים $30 בחודש והולכים לכמה סרטים שהם רוצים+ מקבלים הנחות על פופקורן ושתיה או נקודות על אם אתה שם את הטלפון שלך על מצב סרט וכל מיני דברים כאלה- מה שהופך את המחירים של הסרטים למאוד סבירים כך שאם יצאת באמצע סרט שעלה לך $5 זה לא סוף העולם.
נשמע מגניב שיש את ההנחות האלו.
אם כי בתכלס נדיר שנוח לי לראות סרט שלא בסופש.
גם כאן יש בעיקרון נראה לי אפשרות למינויים, אבל בפועל לרוב אני רואה רק סרט קולנוע אחד לחודש בממוצע, אז לא יהיה לי ממש שווה.
בכל מקרה גם אם הייתי משלם רק 20 שקל לסרט אני לא חושב שהייתי יוצא ממנו באמצע רק כי הוא משעמם. אם אני כבר שם אז אני אמשיך לראות אותו.
לפעמים אפילו כשאני רואה בבית סרט ומשעמם אותי אני כבר ממשיך עד הסוף כדי לראות כיצד מסתיים. (אם כי בבית אני כן אפרוש בחלק מהמקרים)
ובכלל, אם תחסום אותי, אני אטריל מהניק השני. בשביל מה יש לי 2?:-P:
הזוי באמת שיש לך שני ניקים (ואגב אני ניק, אז איך יש לך שני ניקים?)
האם יש נטפליקס שהוא לא של ארה"ב?
אני לא יודע אם זאת שאלה צינית, אבל למקרה שאת שואלת ברצינות - התשובה היא כן. בכל מדינה התכנים שנטפליקס מציעה הם שונים.
שנה אחת התאריך העברי שלי יצא על ה-28 באוגוסט וליאן איחלה לי מזל טוב. אז טכנית אפשר לחגוג לי באותו יום. אם זה מספיק טוב עבורה, זה מספיק טוב גם בשבילך!
לפחות עכשיו אני יודע את סביבות היום הולדת שלך.
בפורומים הישנים בכלים למנהלים היה יומן/לוח שנה פורום כזה שאפשר להכניס אליו אירועים , פה אין?
אני לא זוכר את זה מהפורומים הישנים (אולי זה היה בתקופה ישנה יותר, אולי זה פשוט היה משהו שלא השתמשתי בו כמו אלבומי הפורום)
אבל אני די בטוח שאין את זה בפורומים החדשים.
אני רוצה רק להבהיר שלא התבלבלתי בין החיות עצמן. התבלבלתי בעברית.
כן, זה נשמע הרבה יותר טוב...
וזה גרם להם להרגיש ממש רע. אז כמובן שהמשכתי.
אם מישהו רצה לתאר את דילן בפחות מ10 מילים
אני מאוד אוהב את זה שיש לנו בדיחות פורומיות שאף אחד אחר לא יבין (גם לא מעריצי ה100 אחרים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אין דבר כזה אצלי להסתכל על תמונה של מישהו שאני לא "מכירה" ולחשוב שהוא סקסי.
אני צריכה לשמוע אותו מדבר, לראות אותו זז (לא בגיף), להכיר משהו מהאופי שלו.
אני לא שטחית כמוכם.
ובאמת קשה לנו לכבד מישהי כל כך לא שטחית.
(אבל כמובן שעכשיו זה גורם לי לרצות למצוא סרטון מדם אמיתי לשלוח לך כדי שכן תכירי בזה שהוא סקסי)
(אבל לא עכשיו כי שוב 23:00 ואני רוצה מתישהו לישון)
אם אתם רוצים אני מוכנה להמשיך במקומו את המשחק הבחירה הפופולרית עד שימאס לי (או לכם).
אוי נכון המשחק הזה.
נראה לי שהוא הפסיק לעשות אותו עוד לפני שהוא נעלם סופית.
אני אפילו לא זוכר מה הוא בעצם היה...
אה משהו עם שאלות שאנחנו צריכים לנחש מה תהיה התשובה הכי פופולרית אצל אחרים.
והכי חשוב זה שאני הובלתי :)

אני אשמח אם יש לך חשק באמת לעשות את זה.
ייתכן שיהיה קשה למצוא את התוצאות מהפעם האחרונה שאיגור עשה את זה, אז את גם יכולה להתחיל חדש (אפילו אם זה אומר שאני מאבד את ההובלה שלי)
על הדבר היחיד שאתה חושב עליו - שאני צריכה לראות באפי.
לפעמים אני חושב גם על אנשים אחרים שצריכים לראות באפי.
אה, אז זה היה ממש במקרה, פשוט חשבתי על טוויטס בעלילה.
למרות שעם המשך ההודעות שלך בשרשור שלך אני חושבת שהטוויטס יהיה שאת בעצם לא אנושית והחליפו אותך באיזה רובוט.
אני גם חושב שאולי לונה היא רובוט.
בכלל אולי עוד מכם רובוטים.
אין ברירה אלא לעשות מבחן:

אני אפילו לא זוכרת מי זה כיילב (מה שמוכיח את הטענה שמדובר בפריים מעפן:-D)
גם אני לא זוכר מי זה היה.
תפוז מתסכל אותי|חבול|
כתבתי תגובה ארוכה יותר, לפני ששלחתי שמרתי גם בדיסקט וגם בהעתק הדבק. ריפרשתי וראיתי שכל מה שכתבתי עדין שם, אז שלחתי.
ואז כשזה נשלח, זה שלח רק חלק ולא את הכל|שפם|
אז אמרתי לעצמי אוקיי עדין יש לי את ההעתק שעשיתי אז אני יכולה פשוט לערוך ולהדביק שוב ולשלוח. אבל כמובן שזה לא מוכן לשלוח ועושה לי הודעת שגיאה|שפם|
אויש, זה מעצבן.
אבל במצב כזה תלכי לקובץ וורד ותעתיקי לשם ליתר ביטחון.
אז נסי כל פעם לשלוח רק חלק מההודעה הארוכה וככה תראי מה זה שולח.
היה לי משהו כזה בהודעה שבה ניסיתי לשלוח את התמונה של העץ חג מולד שלי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם כבר מדברים עם פוליטיקאים חתיכים אז גם ביבי חתיך (לא חתיך כמו אמנון ליפקין שחק ז"ל, אבל עדין) אז נראה לי שעדיף ביבי ומאשר משהו אסייתי8-{
וואו, כבר הרבה זמן שלא הקאתי כל כך הרבה.
אני אמרתי כבר שעם ההצהרה של מילי על 2020 והטענות של ניק על ערפדים חתיכים אני כבר לא יודעת למה עוד לצפות בשרשור הזה.
אז הנה קיבלתי משהו אפילו עוד יותר מוזר.
אנ לא מבין איך את שמה את העניין שלי על ערפדים סקסיים לצד הדברים האחרים האלו.
זה גם לא שאת לא חושבת שערפדים יכולים להיות סקסיים, את פשוט מסרבת לקבל את זה שבסדרה שלא ראית יש גם ערפדים סקסיים.
אתה לא הבנת. אני פשוט הראתי לך כמה התירוץ שלך היה חסר היגיון כי אם אנחנו חוגגים ימי הולדת מידי שנה, למה שלא נחגוג גם לסדרות (שלשמן התכנסו כאן) מידי שנה?
אה, אוקי.
אז זה כבר יותר הגיוני.
העניין הוא שאני לא רוצה שסיכום החודש שלי יהיה דומה לסיכום חודש שעשיתי לאותו חודש שנה מוקדם יותר.
אולי אני פשוט אחזור לציון ימי הולדת של שחקני טלוויזיה כמו שעשיתי לפני כמה שנים. (זה גם קל יותר לבדיקה מאשר ימים הולדת של סדרות)

אני לא מאמין שהגעתי לסוף השרשור
🥳 🥳 🥳 🥳 🥳 🥳

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שום סוף שרשור |שפם|
לא אמרתי שאתם לא יכולים להמשיך להגיב.
והנה עברתי את המבחן המגוחך שלך.

traffilights.png
כן, כמובן שאת אנושית, כמובן.
{תנתקו מכשירים חשמליים אנשים, היא פיתחה אינטליגנציה והשלב הבא זה ניצול התלות שלנו על מכשירים חשמליים כדי לשעבד אותנו}
איזה כיף שכולנו כאן אנושיים ביחד
{אגב, בגלל באג בתוכנה היא לא יכולה לקרוא דברים שבתוך סוגריים מיוחדים כאלו}
מתכונן לעוד יום נהדר וללא אפוקליפסת רובוטים מחר...

didalf

Well-known member
לא אמרתי שאתם לא יכולים להמשיך להגיב.

כן, כמובן שאת אנושית, כמובן.
{תנתקו מכשירים חשמליים אנשים, היא פיתחה אינטליגנציה והשלב הבא זה ניצול התלות שלנו על מכשירים חשמליים כדי לשעבד אותנו}
איזה כיף שכולנו כאן אנושיים ביחד
{אגב, בגלל באג בתוכנה היא לא יכולה לקרוא דברים שבתוך סוגריים מיוחדים כאלו}
מתכונן לעוד יום נהדר וללא אפוקליפסת רובוטים מחר...
רגע אבל מילי היא הרובוט8-*

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, אבל אנחנו כבר הרבה זמן יודעים שמילי היא רובוט וכבר השלמנו עם זה וקיבלנו אותה.
היא גם לא ניסתה להעמיד פנים שהיא אנושית (עם כל ה"2020 זאת שנה נורמלית" שלה זה לא היה עובד)

LeAnnDylan

Well-known member
נראה לי שפיספסת את מה שאמרנו על אנשים שמשתמשים במושג פרגית.
בסדר, אני יודעת כבר שאני עתיקה.
ניסיון נלוז לגרום לי לחשוב שכריס אודונל משחק בסרט הזה [Coyote Ugly]
(הוא לא)
אין לי אפילו מושג על מה אתה מדבר אבל מיסטר אודונול בסרט אכן חתיך. וגם רוקד על הבר.
למה היא מתעבת אותו?
אל תגידי לי שהיא אנטי-מאסקר.
וכאילו יחסית לפוליטיקאי הוא נראה לא רע, אבל Hot? אני לא רואה את זה.
כי היא מטורפת.
כן, היא אנטי מאסקרית. היא גם תומכת טראמפ והיא מאלה שחושבים שהוירוס הוא hoax.
אין עם מי לדבר. הבחורה איבדה את השפיות שלה.
אתה לא רואה את זה כי אתה מחפש זיווגים בחטיבת ביניים. כשתגדל תבין.
באמת? היית מרוצה מהסיום של ה100?
כן
ונראה לי שאם היית אוהבת אותו ממש אז היית לפחות צופה שוב בעונה 7 מההתחלה ועד הסוף.
כבר צפיתי בכל פרק של עונה 7 לפחות 5 פעמים. לא נראה לי שאפשר להגיד שלא הייתי מרוצה.
יש קניות גם עבור טנקסגיבינג ואיסטר?
בטנקסגיבינג פחות קניות של מתנות למרות שכמו שכאן נהוג להביא מתנה למי שמארח, גם כאן נהוג.
באיסטר אכן קונים מתנות. אבל אני פשוט משווה את זה לחגים בארץ, כי נגיד לדוגמה ראש השנה שהוא אחד החגים הכי גדולים, אתה לא באמת רואה קישוטים ברחובות או בבתים של אנשים, אתה לא קונה קישוטים מיוחדים לשולחן החג באווירת החג. כלומר, שולחן החג של ראה"ש יכול לשמש באופן עקרוני לכל החגים (חוץ מפסח אם שומרים כשרות). אבל כאן לפני כל חג יש אגף שלם בכל סופר עם קישוטים ומתנות שקשורים לחג הזה.
נגיד במשפחה של השותפה שלי כל חג שהם חוגגים יחד (שזה כל החגים, בעצם) היא אחראית לקישוט השולחן (כי היא לא יודעת לבשל) אז תמיד היא אחראית על לקנות מפות/צלחות/כוסות/סכו"ם וכו' וזה תמיד חייב להיות ברוח החג. ואז יש גם קישוטים אחרים (לכיסאות/חלונות/דלתות/חצר וכו')
ובכלל לא זכור לי שמזכירים אי פעם את איסטר.
להיפך, איסטר הוא החג השני בגודלו (מבחינת טררם) וחשיבותו לאמריקאים. הוא חג החג הנוסף היחיד (מעבר לכריסטמס דיי) שיש בו יום חופש כללי למשק. וגם הופכים אותו למסחרי בצורה דומה לכריסטמס עם הארנב בקניונים שמתפקד על תקן הסנטה שילדים באים ומצטלמים איתו עבור $50.
מצד שני אולי זה יראה להם מוזר שבבוקר אנחנו עושים יום זיכרון ואז בערב את חגיגות יום העצמאות.
לא חושבת שזה אמור להיראות להם מוזר כי זו בעצם הסיבה שלהם ללחגוג את היום הזה ("אנחנו חוגגים את ההקרבה שלהם כדי שנחיה היום כעם חופשי") למעשה זה גם לא נראה לי מוזר (המעבר שלנו מיום הזיכרון לעצמאות). אני מניחה שלאנשים שאיבדו מישהו באחת ממלחמות ישראל זה אכן נראה לא מתאים לעבור מיום הזיכרון ליום העצמאות במעבר חד, אבל זה דווקא אחד הדברים שאני כן אוהבת. ובדומה לסיבה של האמריקאים. הענין הוא שהם לא לוקחים שום רגע לזכור את הנופלים שלהם וזה מה שהופך את זה להזוי בעיני.
אני אמרתי כבר שעם ההצהרה של מילי על 2020 והטענות של ניק על ערפדים חתיכים אני כבר לא יודעת למה עוד לצפות בשרשור הזה.
You're Welcome
ידעתי שאין לך טעם. לא ידעתי עד כמה אתה לוקה. אני כמעט מרחמת עליך.
(ואגב אני ניק, אז איך יש לך שני ניקים?)
צריך לעשות משהו לגבי הבדיחות DAD שלך|פנים|
לפחות עכשיו אני יודע את סביבות היום הולדת שלך.
התעקשת שאתה לא רושם אז לא ראיתי צורך לכתוב. אבל אם זה באמת משנה לך אז ספטמבר 26.
כן, זה נשמע הרבה יותר טוב...
עברית אף פעם לא הייתה הצד החזק שלי.
עצם זה שאני חופרת לכם כאן ואתם מבינים את רוב מה שני אומרת זה כבר נס.
אכתוב את זה על המצבה שלי.
אני גם חושב שאולי לונה היא רובוט.
בכלל אולי עוד מכם רובוטים.
אין ברירה אלא לעשות מבחן:
אני שונאת את הדברים האלה כי אני אף פעם לא יודעת אם אני אמורה לסמן רק את האלה הראשיים, נגיד בתמונה שלך הייתי מסמנת רק את ה-2 ריבועים בשורה השניה מצד שמאל. אבל בעצם גם בריבוע שמתחת ובריבוע שליד יש עוד קצת רמזור.
גם אני לא זוכר מי זה היה.
העיקר אומר לי שאני צריכה לצפות שוב|שפם|
אבל במצב כזה תלכי לקובץ וורד ותעתיקי לשם ליתר ביטחון.
אז נסי כל פעם לשלוח רק חלק מההודעה הארוכה וככה תראי מה זה שולח.
נהה, לא אכפת לי מזה עד כדי כך. אם זה לא נשלח בפעמיים שניסיתי, המשכתי הלאה עם חיי ואתם תצטרכו לחיות עם חוסר הידיעה.

dilia snake

Well-known member
כול פעם שאני מנסה להבין מה הולך בשרשור הזה מתחיל לצאת לי עשן מהאף ומהאוזניים |בוקס||פנים|.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כי היא מטורפת.
אין עם מי לדבר. הבחורה איבדה את השפיות שלה.
לקח לי רגע להבין איך קישרת את החוסר שפיות של השותפה שלך עם משהו שעשיתי בחטיבת הביניים.
ואז קלטתי שאת מדברת על גאווין שוב.
נשמע לי הזוי לחיות עם מישהי כזאת.
להיפך, איסטר הוא החג השני בגודלו (מבחינת טררם) וחשיבותו לאמריקאים. הוא חג החג הנוסף היחיד (מעבר לכריסטמס דיי) שיש בו יום חופש כללי למשק. וגם הופכים אותו למסחרי בצורה דומה לכריסטמס עם הארנב בקניונים שמתפקד על תקן הסנטה שילדים באים ומצטלמים איתו עבור $50.
וואו, פסיכים
לא חושבת שזה אמור להיראות להם מוזר כי זו בעצם הסיבה שלהם ללחגוג את היום הזה ("אנחנו חוגגים את ההקרבה שלהם כדי שנחיה היום כעם חופשי") למעשה זה גם לא נראה לי מוזר (המעבר שלנו מיום הזיכרון לעצמאות). אני מניחה שלאנשים שאיבדו מישהו באחת ממלחמות ישראל זה אכן נראה לא מתאים לעבור מיום הזיכרון ליום העצמאות במעבר חד, אבל זה דווקא אחד הדברים שאני כן אוהבת. ובדומה לסיבה של האמריקאים. הענין הוא שהם לא לוקחים שום רגע לזכור את הנופלים שלהם וזה מה שהופך את זה להזוי בעיני.
אני גם חושב שיש משהו יפה בחיבור בין יום הזיכרון ויום העצמאות אצלנו ואין לי בעיה עם זה.
אבל נראה לי שבעיניים זרות זה יכול להראות מוזר.
התעקשת שאתה לא רושם אז לא ראיתי צורך לכתוב. אבל אם זה באמת משנה לך אז ספטמבר 26.
אנ די בטוח שאני אמרתי שאני כן רושם. אבל אין לי כוח לנסות למצוא את זה בשרשור הענק הזה.
בכל מקרה, עכשיו זה נרשם.
אני שונאת את הדברים האלה כי אני אף פעם לא יודעת אם אני אמורה לסמן רק את האלה הראשיים, נגיד בתמונה שלך הייתי מסמנת רק את ה-2 ריבועים בשורה השניה מצד שמאל. אבל בעצם גם בריבוע שמתחת ובריבוע שליד יש עוד קצת רמזור.
את כנראה קצת רובוטית (אולי סייבורג)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כול פעם שאני מנסה להבין מה הולך בשרשור הזה מתחיל לצאת לי עשן מהאף ומהאוזניים |בוקס||פנים|.
זה באמת נעשה מורכב.
על רוב הדברים אני כבר ממש לא זוכר איך הם התחילו (כלומר תגובה לתגובה לתגובה...)
אבל איכשהו עדיין אפשר לעשות שיחה

מה את צריכה לדעת זה שאני עושה רשימה של ימי הולדת של חברי הפורום ואני צריך גם את שלך.
אותו דבר נכון לשאר: @Lhuna3
@מילי08
@LeR@nch
@T o m c o
@nerdkey treky
@Reutk
@NIR DE LA NOCHE
@שרון של אופיר
@Aranel Nenharma
@dory30
@דיברגנט חדש
@כריכרכה2
@limors2

ואני בטח שוכח כרגע מישהו ברגע מביך

מילי08

Well-known member
לא התעניינתי מעולם כמעט במה שנחשב שיחות נשים ועניינים נשיים, לא מתאפרת ולא לובשת שמלות ועקבים לעולם, לא טובה בכל מיני דברים שמרגישה שאני אמורה לדעת לעשות (כמו לעצב את הבית או לחלוק את הרגשות שלי). אני גם עובדת במקצוע שיש בו רוב גברי מוחלט. (אמנם אני גם לא מתעניינת בדברים ממש גבריים כמו ספורט או מכוניות, אבל כן במחשבים ומדע, שזה נחשב עדיין תחומים גבריים יותר.)
די כנ"ל. מה שהכי עצוב שעדיין יש לנו צורך להסביר את זה לאנשים. או שיש הגדרה מגדרית מפלגת כמו תחומים נשיים ותחומים גבריים.
גם אני לא מתאפרת וגם לא צובעת את השיער לעיתים תכופות. פעם בכמה זמן כן, כשבא לי איזה שינוי, אבל אני צובעת שנים באותו צבע מתון ורגוע ולא מתבלט. וגם אין לי טיפת סבלנות לשיחות טלפון שאורכות יותר מ 5 דקות כי על מה יש לדבר כל כך הרבה!
אני לגמרי איתך בעניין של עיצוב הבית (למרות שהוא מאוד מותאם לחתולים :-]) ולחלוק רגשות. אמא'לה..
לגבי מילי...
אממממ :-] }-] איזה שם טוב יש לי בפורום :-D
לגבי פטינסון את יודעת מה אומרים - על טעם וריח (אני צודק ואת טועה)
(וכל הbrooding, חיוור מידי ועיניים קסומות די עושה לי את זה)
אני עם עדי חזיר (תודה דילן!). הטעם שלך בגברים (סליחה, ילדים) גורם לי לגלגל עיניים.
אולי האתר הזה עומד בפני ג'נטריפיקציה (כמו בשיימלס) ומנסים לגרום לנו (הדיירים הנוכחיים) לעזוב.
|שפם|
רק דמייני לך סדרה מוזיקלית על חתולים ישנים...
חחח
אוקי, ועל מה אני חושב עכשיו?
:-D
אין דבר כזה אצלי להסתכל על תמונה של מישהו שאני לא "מכירה" ולחשוב שהוא סקסי.
אני צריכה לשמוע אותו מדבר, לראות אותו זז (לא בגיף), להכיר משהו מהאופי שלו.
אני לא שטחית כמוכם.
תלוי. אני קצת שטחית. אם אנחנו בענייני ערפדים, אז נגיד אנג'ל הוא הורס בעיני. אבל אז הוא מתחיל לדבר או "לשחק" וזה מוריד לו נקודות. ולכן לקחו כמה צפיות אז שהחלטתי שספייק סקסי
אם אתם רוצים אני מוכנה להמשיך במקומו את המשחק הבחירה הפופולרית עד שימאס לי (או לכם).
יאיי! (אפילו שאף פעם לא הצלחתי או הייתי קרובה להצלחה, באף אחד ממשחקי הפורום)
לונה בת 236 בכלל, היא מעבירה את התודעה שלה מגוף לגוף ע"י מיינדרייב.
:-D :-D :-D
במידה מסויימת כמנהל הפורום אני מרגיש שיש חשיבות שאני אענה לכולם, אבל בתכלס אני גם פשוט נהנה לקרוא הכל ולהגיב לכולם.
אבל זה ממש לא אומר שכולם צריכים להגיב באותה מידה.
ואני גם יודע שזה מבלבל מאוד כאן כשאנשים עונים על ציטוט שמישהו אחר כתב ואז מגיבים לתגובה ואז יש תגובה לתגובה לתגובה וכבר אין מושג מה היה הנושא המקורי...
בפורום הישן זה היה קל יותר לעקוב אחרי הדברים האלו.
|כן| להכל
מה? אנחנו ידענו את זה?8-* לפי הדיבורים שלך חשבתי כבר שאת בת איזה 60|שפם| כפרה את באמת פרגית אם ככה:-D
ברצינות לא הצהרתי אף פעם?
לדעתי כן. יש לי איזה זכרון קלוש של שיחונת עם ליון וגם נדמה לי שפעם עניתי את זה בשאלון .
אתם פשוט לא מקשיבים בשיעורים.

אבל אני מבטיחה שבנפש, במהות שלי, אני קשישה אמיתית. הנרגנות כבר בילט אין וכמו שאתם רואים, אני לא מגיבה בשעות שלכם, כי לילה וצריך לישון. לא כמוכם, צעירים פוחזים.
נגיד כיילב
מי? אני אמורה לזכור אותו?
טוב, אני רואה שאף אחד לא זוכר. לדעתי המצאת עכשיו דמות
תפוז מתסכל אותי|חבול|
מה שקרה לי |נחמה|. אני באמת חושבת שתפוז לא רק מתנכל אלא עושה הכל כדי להרחיק אותנו.
תגובת השנה נראה לי!
את [דילן] איכשהו נעה בקווים חדים מאוד בין האדם שהכי נהנה מחגיגות כריסמס כולל שירים וסרטים הכי קיצ'יים - לבין אדם חסר שמחה שחושב שלחגוג יום הולדת כל שנה זה מיותר.
יש בזה משהו
באמת? היית מרוצה מהסיום של ה100?
אני כאילו קיבלתי אותו, אבל ככל שאני מתרחק ממנו אני יותר ויותר חושב שהוא היה סיום לא טוב מספיק
מאוד אהבתי את עונה 7 (כן, אני מוזרה. זה ידוע) אבל הסוף היה מאוד מתסכל ומאכזב. אבל אני חושבת שדילן התחילה את תהליכי הגמילה שלה עוד בסוף עונה 6.
אני לא יודע על מי את מדברת (לא ניצן הורוביץ, נכון? כאילו הוא בהחלט לא מכוער, אבל לא חתיך)
לא! ברור שלא. הוא היה עיתונאי מצוין (לא יודעת מה מצבו בכנסת) אבל דיברתי על מישהו אחרת. מחפשת רגע
מפתח.jpg
אבי בוסקילה! ססעמק. גם הוא גיי. אבוד לי.
כן, אבל זה מה שעושה את זה עוד יותר מוזר - זה כאילו את מסתכלת על חצי הכוס המלאה של 2020. כשאף אחד לא מסתכל על החצי כוס המלאה של 2020.
אני |עוף| מוזר
מצד שני אולי זה יראה להם מוזר שבבוקר אנחנו עושים יום זיכרון ואז בערב את חגיגות יום העצמאות.
גם לנו זה מוזר
ביבי חתיך
הא?! מאיפה הבאת את זה? תגידי גדעון סער, אני אקבל, אבל ביבי? חכם כן, קוסם כן. אבל חתיך?
בדיוק. ואתם חשבתם שאני מוזרה!
חחחחחחחחחח. די נו, הוא באמת חתיך. אבל אתה לא מבין בזה כי אתה אוהב אותם שחיפים וחיוורים
אגב אני ניק, אז איך יש לך שני ניקים?
Hi Dad |תוהה|
חחח
אני מאוד אוהב את זה שיש לנו בדיחות פורומיות שאף אחד אחר לא יבין (גם לא מעריצי ה100 אחרים)
לגמרי!

מילי08

Well-known member
חיכיתי שתעלו על זה לבד.
אגב, לונה העלתה את זה שאני רובוט. it takes one to know one..
just saying |שוטר|

אגב 2 - אני בכלל לא ראיתי קישור למבחן ששמת. היה לי סתם שטח לבן ריק.
והיא בטח גם יודעת שדיסקית הארץ שטוחה
:-D. תיאור מדויק

מילי08

Well-known member
מילי או לונה, אחת מהן כתבה לי שאין חוקים בתפוז אז... למי להאמין?
לי
שהבנתי למה אתם מרעננים ועושים שליחה, כדי שאני ארשום תגובה, יהיה לי ספציפית את כל התגובה שלך מעלי ובכל זאת ההודעה שלי תעלה בסוף העמוד ולא מתחת לתגובה שלך באמצע.
|כן|
וואו... יש לאתר הזה כמה רעיונות מגניבים ונוחים אבל מצד שני כמה רעיונות מבלבלים ולא ברורים. מישהו לא חשב עד הסוף כשתכנן את האתר.
בדיוק

LeAnnDyIan

Well-known member
נשמע לי הזוי לחיות עם מישהי כזאת.
זה אכן הזוי, אבל אני משתדלת להתעלם ממנה ולהגביל את הזמן המשותף שלנו יחד. נגיד אתמול היא רצתה שאבוא לבלות איתה ועם הבוס/בף״ף שלה, וזה היה בסדר כי ראינו פוטבול והאכילו אותי.
אבל היום הייתי צריכה להתחנן לבוסית שלי שתמציא לי עבודה להיום כדי שלא אהיה בבית לשמוע את השטויות שלה אחרי שיצאה הודעת חירום על הסגר מיידי (שהשריף שלנו לא מתכוון לאכוף)😅
מה את צריכה לדעת זה שאני עושה רשימה של ימי הולדת של חברי הפורום ואני צריך גם את שלך.
אני יכולה לתרום לך את היומולדת של ליאורה שנולדה ב-2 לנובמבר.
אני מתרגשת מזה שאני זוכרת את זה בע״פ אז זה לא נחשב לאאוטינג:-P:
וגם אין לי טיפת סבלנות לשיחות טלפון שאורכות יותר מ 5 דקות כי על מה יש לדבר כל כך הרבה!
אני מתפתה לשים לך צילום מסך של חלק מהשיחות שלי עם סהר שנמשכות בקלות 5 שעות כל פעם😂
ברצינות לא הצהרתי אף פעם?
לדעתי כן. יש לי איזה זכרון קלוש של שיחונת עם ליון וגם נדמה לי שפעם עניתי את זה בשאלון .
אתם פשוט לא מקשיבים בשיעורים.
טוב איבחנתם אותי כבר איפשהו בשרשור הזה כסובלת מדמנציה, אז יש מצב שהדחקתי. אבל אני חושבת שבעיקר פיספסתי.
אני לא מגיבה בשעות שלכם
דווקא את מגיבה בול בשעות שנוחות לי:-P:
מי? אני אמורה לזכור אותו?
טוב, אני רואה שאף אחד לא זוכר. לדעתי המצאת עכשיו דמות
הייתי רושמת לך באינליין ספוילר מי זה אבל זה לא עובד ואין לי כוח לחטוף עצבים על תפוז באמצע הלילה.
וחוץ מזה חשבתי שעברנו את השלב הזה במערכת יחסים שלנו שאתם לא מאמינים לעובדות הרנדומליות שאני זוכרת על המאה.
אבל אני חושבת שדילן התחילה את תהליכי הגמילה שלה עוד בסוף עונה 6.
מודה שתחילת עונה 7 הייתה לי קצת מאכזבת (בעיקר בגלל שעונה 6 הייתה מושלמת) אבל כשיש לי את כל העונה מתחילתה עד סופה אני דווקא מחבבת אותה מאוד. יש בה כמה פרקים מהאהובים עליי בסדרה כולה.
עשית אותי רעבה😪
בא לי צ׳יק פיל איי
הא?! מאיפה הבאת את זה? תגידי גדעון סער, אני אקבל, אבל ביבי? חכם כן, קוסם כן. אבל חתיך?
חח בחור שרמנטי בסך הכל. לא חתיך כמו גאווין אבל בהחלט יש לו קטע.

מילי08

Well-known member
אני אפילו לא יודעת מאיפה הגיעו ההודעות האלו שהגבת אליהן.
האמת שהיא שורשרה בסדר, אבל כשמשועממים כמוני, מחפשים דף דף...
זה אכן הזוי, אבל אני משתדלת להתעלם ממנה ולהגביל את הזמן המשותף שלנו יחד. נגיד אתמול היא רצתה שאבוא לבלות איתה ועם הבוס/בף״ף שלה, וזה היה בסדר כי ראינו פוטבול והאכילו אותי.
אבל היום הייתי צריכה להתחנן לבוסית שלי שתמציא לי עבודה להיום כדי שלא אהיה בבית לשמוע את השטויות שלה אחרי שיצאה הודעת חירום על הסגר מיידי (שהשריף שלנו לא מתכוון לאכוף)
אבל איך נשמע עליה סיפורים הזויים אם לא תבלו ביחד?
איזה מגניב שאשכרה יש לכם שריף. איזה תפקיד סקסי! (אלא אם כן הוא איזה קשיש על סף סיעודי שנשאר שם כי אין אף אחד שמעוניין בתפקיד)
אני יכולה לתרום לך את היומולדת של ליאורה שנולדה ב-2 לנובמבר.
אני מתרגשת מזה שאני זוכרת את זה בע״פ אז זה לא נחשב לאאוטינג
יא, אז פספסנו חגיגה.
מז"ט באיחור ליאורה!
אני מתפתה לשים לך צילום מסך של חלק מהשיחות שלי עם סהר שנמשכות בקלות 5 שעות כל פעם😂
:eek::eek::eek: איך אפשר?
אבל.. אתם מדברים או שנגיד הטלפון דלוק ברקע וכל אחד מתעסק בענייניו ומידי פעם זורקים מילה?
טוב איבחנתם אותי כבר איפשהו בשרשור הזה כסובלת מדמנציה, אז יש מצב שהדחקתי. אבל אני חושבת שבעיקר פיספסתי.
אני לא יודעת אם זו באמת את, אבל הכי קל להאשים אחרים וזה מה שעשיתי בעצם
דווקא את מגיבה בול בשעות שנוחות לי:-P:
כנ"ל

מעניין אם נגיע ל 10 עמודים וזה היה שווה ערך ל - 500 הודעות בתפוז הישן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני עם עדי חזיר (תודה דילן!). הטעם שלך בגברים (סליחה, ילדים) גורם לי לגלגל עיניים.
את ועדי לדעתי מהאנשים שחשבו שפטניסון חתיך כשיצא טווילייט ואז גדלו להבין שהסדרטים האלו מטופשים ולכן החליטו שהוא לא.
ואני ממש לא נמשכתי אליו אבל אני הוא כן יפה לדעתי. וגם מדעית הוא חתיך:
והוא לא ילד. הוא צעיר ממני ב3 שנים.
מפתח.jpg

אבי בוסקילה! ססעמק. גם הוא גיי. אבוד לי.
זקן מידי לטעמי :-P:
חחחחחחחחח. די נו, הוא באמת חתיך. אבל אתה לא מבין בזה כי אתה אוהב אותם שחיפים וחיוורים
יש לי טייפ ;-)
אבל לא. ברצינות. בתמונה ההיא הוא לא נראה לי טוב. אז חשבתי אולי זה מקרי אז בדקתי בגוגל תמונות וזה מה שקיבלתי:
באיזו תמונה הוא נראה טוב?
כלומר הוא נראה טוב לעומת מישהו כמו גאווין ניוסום, אבל לא אובייקטיבית טוב.
חיכיתי שתעלו על זה לבד.
אגב, לונה העלתה את זה שאני רובוט. it takes one to know one..
just saying |שוטר|
לא חשבתי על זה
אגב 2 - אני בכלל לא ראיתי קישור למבחן ששמת. היה לי סתם שטח לבן ריק.
זה בעצם די הגיוני

LeAnnDyIan

Well-known member
באיזו תמונה הוא נראה טוב?
אתה מתכוון באיזה תמונה הוא לא נראה טוב.
והתשובה היא שאין כזו.
הבחור לוהט!!|מזיע|
יש לי טייפ ;-)
כן, כזה עם שפם בר מצווה.
:eek::eek::eek: איך אפשר?
אבל.. אתם מדברים או שנגיד הטלפון דלוק ברקע וכל אחד מתעסק בענייניו ומידי פעם זורקים מילה?
אני מדברת. אם איפשהו באמצע הוא משתיק אותי/עושה דברים אחרים אני בטח לא אדע כי אני לא סותמת את הפה ומחכה לתגובה שלו. אני בעיקר מדברת עם עצמי. שמעתי שזה בונה אישיות:-P:
אבל גם, החברות בנינו די משונה. אני אוכלת ומצחצחות לו שיניים באוזן, לוקחת אותו להליכות ואפילו נכנסת איתו להתקלח לפעמים (כאילו, איתו באוזניה)
איזה מגניב שאשכרה יש לכם שריף. איזה תפקיד סקסי! (אלא אם כן הוא איזה קשיש על סף סיעודי שנשאר שם כי אין אף אחד שמעוניין בתפקיד)
אממ הוא לא חתיך כמו גאווין אבל הוא לא לגמרי סיעודי

למעלה