12/2020 – מסיימים – סיכום חודש ⏏️🎅🎓👔🐔🐬🚢🍌

didalf

Well-known member
טעמתי כזה שנה שעברה (אני קונה תמיד דיאט קולה אז לא יודעת אם יש הבדל בין הדיאט לרגיל)
וזה היה מוזר כזה, כי את שותה ויש לזה טעם של דיאט קולה רגיל ואז פתאום יש לזה אפטר טייסט של מנגו אחרי שאת בולעת. זה כאילו לא מתאחד. זו הייתה חוויה משונה
איכס. נשמע כמו לשתות קולה מכוס שהייתה בה מיץ מנגו. אחותי ניסתה אמרה שזה דוחה. אני לא מתקרבת לחילול כזה של קולה.

את מזכירה לי את הבוסית שלי. יש לה קטע של ללכת לקולנוע רק בשביל הפופקורן. אני לא זוכרת כבר את כמות הפעמים שהיא סיימה את הפופקורן הענק שלה (לבדה) כעבור איזה רבע שעה אל תוך הסרט (אחרי ריפיל) והיא מסתכלת עליי ואומרת לי "סרט משעמם קצת, לא? בואי נלך" (ואנחנו הולכות כי אם אין דרו לא באמת אכפת לי מהסרט ואני יודעת שאנחנו שם רק כדי לספק את הפאטיש המשונה שלה של פופקורן עם חרדל. ולא, זה לא איזה משהו דוחה של אמריקאים. זו פשוט היא קונה ]ופקורן ומבקש כוס חד"פ וממלאת אותה בחרדל מהפינה של הנקנקיות ואז פשוט מפזרת את זה על הפופקורן שלה. וזה דוחה כמו שזה נשמע).
את בטח תוהה לעצמך עכשיו למה השוותי אותך לדבר הפסיכופתי הזה, אז זה בגלל ששבוע שעבר היא רצתה ללכת לקולנוע ולא היו סרטים נורמליים אז אמרתי לה שאני אכין לה פופקורן עם חרדל והיא התלוננה שזה לא אותו הדבר כמו בקולנוע. (בסוף היא גררה את הבן זוג שלה שסיפר לי אח"כ שהיא אילצה אותו לעזוב עוד לפני שהסרט התחיל. אחרי שהיא סיימה את הפופקורן שלה, כמובן)
אני מתה על הסיפורים שלך:-D ואיכס פופוקרן עם חרדל וטפ?? מאיפה היא הביאה את זה בכלל?8-{:-D
אני ואחותי גם לוקחות פופקורן ענק ולרוב מסיימות די מהר אבל לא כזה מהר. בפעם שהיינו בVIP והיה פופקורן בלי הגבלה אפילו לא סיימנו!
ורגע בתי קולנוע בכלל פתוחים אצלכם?:-0

didalf

Well-known member
איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה?
העובדה שמרדית' גריי שרדה התרסקות מטוס, טביעה, פצצה ובערך כל אסון טבע אפשרי + קורונה רק כדי לקחת חופש בחנוכה.

איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? יגלו שלרודולף של סנטה יש קורונה ויבטלו את כריסטמס כי סנטה צריך להיות בבידוד.
:-D:-D

מה שאני באמת שונאת זה שיש קפיצת זמן אבל בתחילת הפרק לא אומרים את זה, פשוט מתחילים את הפרק נגיד חצי שנה קדימה ואתם מרגישים שפיספסתם פרק אז אתם חוזרים אחורה לפרק הקודם ומנסים להבין מה קרה רק כדי בסוף לגלות שאיזה 15 ד' לתוך הפרק הנוכחי יהיה כתוב "לפני חצי שנה" ואז יחזירו אתכם לנקודה שבה הסתיים הפרק הקודם. לייק מאדרפאקרס לא יכולתם לכתוב בתחילת הפרק שזה "אחרי חצי שנה" :-[:-[
לרוב אבל זה משהו כמו כמה שעות-ימים כשמשתמשים בטריק הזה. לא זוכרת שראיתי משהו של חצי שנה8-*

חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד) How Dare you?! אתה מתרשל יותר ויותר מחודש לחודש. זה מתחילת מהשמטת ספירת הודעות וחלוקת אדומים, ממשיך לתגובות לשרשור כעבור שלושה שבועות ועכשיו אתה גם מסיר ימי הולדת של סדרות?! אני רוצה להתלונן! אני חושבת ש-2020 זה הזמן למהפכה בפורום טלוויזיה. הגיע הזמן להפיל את השלטון.
מי מתנדב לפתות את ניק לסמטה חשוכה מלאה בתמונות בלבוש מינימלי של טום איכשלאקוראיםלו ואז לכלוא אותו באיזה מרתף חשוך עם שידורים חוזרים של איזה סדרה סטרייטית שהוא שונא?
הולנד. טום הולנד.
חלק לא אשמתו נגיד זה שבתפוז פח החדש הזה אי אפשר לספור הודעות או לתת אדומים.
אבל 3 שבועות לתגובה זה באמת חוצפה מה זה דואר ישראל??

זרקו אותו כי הזמין מים.

*רפרנס לחסרי תרבות:
ווי אני חסרת תרבות הלכתי לעמוד בצד|מובך| כי ראיתי את הסרט הזה מלא פעמים ולא קישרתי בלי הגיף|מובך|

איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם? האמת שלא מזמן חשבתי על איך בא לי לראות תיכון הלבבות השבורים שוב ופתאום נטפליקס החליטו להביא את זה|מאוהב|
קוסמת. אני זוכרת שממש אהבתי את זה כשהייתי ממש קטנה ולא זוכרת כלום מעבר, לא מי הדמויות ולא על מה זה, כלום. אני קצת חוששת שאני אתאכזב מלראות שוב.

didalf

Well-known member
חודש חלש בעולמה של עדי נחש = סיימתי רק שלושה כרכים של אטלס כרטא.

יואו אני אוהבת את הסרט הזה ועכשיו בא לי לראות אותו ואין לי איפה:-(
אין בכל המאתיים שירותי סטרימינג שיש לכם באמריקה?

אני בעד שנחגוג באופן רנדומלי ימי הולדת. הם לא חייבים להיות בתאריך הנכון. במילא לאף אחד לא הייתה יומולדת נורמלית ב-2020 אז ב2021 נחגוג סתם ימים. נגיד לך נחגוג ב-24 למרץ. למה? כי את אוהבת את טיילור. ובתקופת הקאנטרי שלה השיער המזעזע שלה היה נראה כמו רעמה של אריה.
לא הבנתי מה קשור מרץ לקאנטרי ואריות, אבל השיער שלה באמת היה פחות יפה בתקופת הקאנטרי.
אבל סליחה אם אנחנו חוגגים לי יומולדת לפי טיילור אז זה ממש החודש ב13.12 כי זה היומולדת של טיילור AKA לידת המשיח האמיתיתB-| וגם חשוב 13 טיילור אובססיבית למספר 13 כל מספר אחר לא יתקבל (וגם היומולדת שלי באמת בפברואר תתחילו לחשוב על מתנות).

חלאות. עשו לי סיכום לא קריא כמו של ליון:-[
היי אל תגזימי! עדיין הורדתי הדגשה בתשובות:-D

אם לפירות יבשים וסינג'ור לעשות כלים את קוראת פינוק אולי באמת כדאי שזה יהיה הסיכום הראשון והאחרון שלך|שפם|
פירות יבשים זה חג אחר8-*

יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות? לעשות על נגרים, לא לעשות על נהגי מוניות.
דווקא סדרה על נהגי מוניות יכול להיות נחמד, משהו קומי. כל פרק יעלה איזה ווירדו למונית.

dory30

Well-known member
דווקא סדרה על נהגי מוניות יכול להיות נחמד, משהו קומי. כל פרק יעלה איזה ווירדו למונית.
לא רואה את זה, אבל יש קארפול קריוקי. בשביל מה צריך עוד שיבוט של זה? אולי סיפור הנגרים זה געגוע סמוי לשפץ ביתך עם טים אלן.

Lhuna3

Well-known member
שם: לונה3
כיוון: עתיד

סדרות החודש: לא היה מי יודע מה החודש... דאש ולילי ומועדון הבייביסיטריות היו חמודות מאוד.
סרטי החודש: אין
ספרי החודש: אין
שירי החודש: אין
דמויות החודש: אין
למה אתם מצפים בחודש הקרוב? אין

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? אין

איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון)
ערפדים.

האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן?
בד"כ לא. לא זוכרת מקרה שהפריע לי אבל אולי היו.

חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד)
אין צורך לשנות. גולשי תפוז הנאמנים ידועים בכך שאינם חובבי שינויים :p

למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים?
כי ההורים שלהם קמצנים.

יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
מדריכי שיקום.
פסיכותרפיסטים מסוגים שונים (היה את בטיפול המעולה. אני אוהבת את התחום.)
מורים (ריטה דוגמה מעולה והיו עוד קצת אבל אפשר הרבה יותר, זה כר פורה מאוד).
כמובן שאישית אני אשמח ליותר על מתכנתים והייטק, כבר יש קצת כאלו בעשור או שניים האחרונים, אבל מעט.
עכשיו עלתה בארץ הטבח שמתרחשת במטבח של מסעדה, שזה חידוש מרענן מבחינתי.

ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?
בתי לוויות. עמוק באדמה היתה מעולה אמנם, אבל בואו נסתפק בזה.

שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה?
מישהו אחר שהיה בפאב כבר קודם והשתכר יותר מידי והתחיל תגרה.

איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם?
נו באמת אתה פשוט רוצה שנכתוב באפי נכון אז הנה: באפי. זה מאוד מעצבן שיש אותה עכשיו באמאזון ארה"ב ולא בזה של ישראל (ולא אני לא צופה עם VPN)
אני אשמח גם מאוד לבית הלבן.

באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?] הפנס של הטלפון.

Lhuna3

Well-known member
שיימלססססססססססססססססס
נכון, שכחתי.
גם זה ששיטס קריק זכתה לשש עונות למרות שלקח לרוב העולם הרבה יותר מידי זמן לגלות אותה (כולל אותי).
|כן| איזה מזל שזכו באמי.
אישית אני חושבת שאנחנו כבר בשלים לשיקגו VET או משהו כזה
:-D:-D:-D
תאנוס יצליח סוףסוף וימחק חצי מהיקום.
הוא שאל על מכות, לא דברים טובים :-P:
אז זה חסר משמעות מבחינתנו כצופים ואין לנו חיבור רגשי ליחסים האלה כשקורים דברים וכן אני מסתכלת עלייך סדרה ספציפית.
האמת העליית נקודה טובה, אבל על איזה סדרה דיברת?
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?|קדימה|קצבים.
וואו נכון, איזה דוחה זה יהיה לצפות בזה (לא שחסרות לי סדרות שמראות דברים דוחים)
אז קבלו פנורמה שצילמתי בטיול בהרי ירושלים כי יצא יפה:
יפה מאוד! |כן|

didalf

Well-known member
סרטי החודש: אין
ספרי החודש: אין
שירי החודש: אין
דמויות החודש: אין
למה אתם מצפים בחודש הקרוב? אין

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? אין
מה זה צריך להיות? אפילו עדי|נחש| ענתה יותר ממך:-D

איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון)
ערפדים.
זה לא בהכרח דבר רע אם זה ערפד סקסי:-P:

חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד)
אין צורך לשנות. גולשי תפוז הנאמנים ידועים בכך שאינם חובבי שינויים :p
זה נכון. עובדה שהם עדיין בתפוז משנת 2002:-D

בתי לוויות. עמוק באדמה היתה מעולה אמנם, אבל בואו נסתפק בזה.
נכון.

איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם?
נו באמת אתה פשוט רוצה שנכתוב באפי נכון
חחחחח בדיוק מה שחשבתי:-D

נכון, שכחתי.
:-0 מזל שאני פה אנשים חסרי בושה שכמותכם!

הוא שאל על מכות, לא דברים טובים :-P:
יש אנשים שיחשיבו את זה מכה|תוהה| (לא אני)

האמת העליית נקודה טובה, אבל על איזה סדרה דיברת?
סדרה שראית:
ה100
למשל היחסים בין קלארק ומאדי שאמורים להיות משמעותיים יותר ממה שהיה לה עם בלאמי ושאר החבורה כי הן היו רק שתיהן 6 שנים לעומת כחצי שנה של עונות 1-4, אבל לא הרגשנו את זה ולכן כשקלארק בחרה תמיד במאדי בעונות הבאות זה הרגיש מעצבן כי לא היה לנו חיבור רגשי מספיק לקשר הזה.
מצד שני זאת גם דוגמא טובה לקפיצת זמן לדילוג על אירועים מעצבנים או תקיעה במקום כי אחרת מה היינו עושים כשכל אחד תקוע במקום אחר 6 שנים? או עונה שלמה בבונקר?

Lhuna3

Well-known member
שירי החודש: שמעתי מלא ביטלס השבוע אז yesterday
:love: :love: :love: :love: עשית לי חשק.

אינסטלטורים
:-D אני רואה פה כר פורה מאוד לסדרה פרוצדורלית!
נדמה לי גם שהיתה פעם איזה סדרה כזאת, אבל לא בטוחה.

מה שאני באמת שונאת זה שיש קפיצת זמן אבל בתחילת הפרק לא אומרים את זה, פשוט מתחילים את הפרק נגיד חצי שנה קדימה ואתם מרגישים שפיספסתם פרק אז אתם חוזרים אחורה לפרק הקודם ומנסים להבין מה קרה רק כדי בסוף לגלות שאיזה 15 ד' לתוך הפרק הנוכחי יהיה כתוב "לפני חצי שנה" ואז יחזירו אתכם לנקודה שבה הסתיים הפרק הקודם. לייק מאדרפאקרס לא יכולתם לכתוב בתחילת הפרק שזה "אחרי חצי שנה" :-[:-[
נכון! |כן||כן||כן||כן||כן||כן||כן|

פופקורן עם חרדל
:-0:-0
:-D:-D:-D
למה אתם מצפים בחודש הקרוב: ביומיים הקרובים, למעשה. שכל הפונקציות במחשב הנייד החדש שלי יעבדו.
תתחדש!

מילי08

Well-known member
אני שונאת את האתר הזהההההה!!!!! השמירה לא עובדת בזמן האחרון ונמחקה לי כל ההודעה חוץ מ 4 השורות הראשונות, וזה אחרי שלחצתי כמה פעמים על שמור :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ עדי |חזיר| התלבטתי אם להעתיק את ההודעה אבל חשבתי לעצמי, למה.. יש כפתור שמירה |שפם| :-[:-[:-[:-[
שם: מילי
כיוון:
כללי

סדרות החודש: מנסה להתחכם, הא? לא סדרה אחת. אני בוחרת כמובן ב Fleabag ששברה את הלב אבל בצורה טובה. אני מתלבטת אם לבחור גם ביורשים, אבל בינתיים עוד לא כי הלב שלי עדין מידי בשבילה. אני בוחרת גם ב Warrior בגלל שני פרקים מצוינים בעונה 2. וגם קומיוניטי (ש.ח.) שהזכירה לי למה אהבתי אותה בצפייה הקודמת. וחומריו האפלים
סרטי החודש: לא ראיתי.
אני מתלבטת אם לראות את Compliance שנתקלתי בסיפור האמיתי והנוראי שמאחוריה. אבל נראה לי שזה יהיה לי קשה ומעצבן מידי
ספרי החודש: סיימתי את קרוב להפליא ורועש להחריד שהיה מקסים אבל הסוף סתמי ומאכזב. אני עוד מעט מסיימת גם את הבריחה של אליס מונרו. אסופת סיפורים קצרים שבכולם יש דרמה מסוימת באמצע וכולם נגמרים בקול ענות חלושה בלי תכלית ובלי עניין. אבל! עדי |נחש| המליצה לי על כמה ספרים (שלצערי אין בספריה שלי |שפם|) אז לקחתי את בשורות טובות!|רקדנית||רקדנית|כבר התחלתי לקרוא ברגעי השיעמום הרבים בעבודה
שירי החודש: לצערי הטעם שלי אינו הסגנון שלכם, אבל הנה המלצות פחות פרוגרסיביות:
והדבר היפהפה הזה
דמויות החודש: פליבאג כמובן, ועכשיו אני לא זוכרת במי עוד בחרתי לפני שההודעה נמחקה ;-(. אה נזכרתי! קנדל מיורשים (כמה רגש ופגיעות |לבסגול|) וגם החתולה שלי, שהיא דמות בפני עצמה ומתוקה ומהממממממת ואני פשוט מאוהבת בה. וגם אוסקר של, מרחוק... ורועש.. כי הוא דמות מאוד מעוררת חיבה.
למה אתם מצפים בחודש הקרוב? שיסתיים ויתחיל חודש חדש וחוזר חלילה

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? אמממ, הארמדיליו של רוס? לא יודעת איך לענות לשאלות מסובכות

איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון) 2020 לא גרועה יותר משנים אחרות. ככה זה כשרואים תמיד את חצי הכוס הריקה

האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן? כן! גם בספר שאני קוראת - הבריחה, הסופרת משתמשת בזה הרבה וזה מעצבן אותי

חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד) אוי! למה אתה מוריד את זה? גם ככה תפוזזונה הקלו עליך והורידו סטטיסטיקה ודברים אחרים. אל תשנה

למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים? הוא אנטישם ידוע

יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות? חיי מזכירה :-P:
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות? חיי מזכירה |תוהה|
אבל ברצינות, יש מלא מקצועות שיכולים להיות מעניינים על ידי כותבים מוכשרים
שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה? חחחח, גדול! השחמטאי כמובן. מה הוא קשור לחבורה. היהודי יעצבן את כולם אבל ישתלב איכשהו. וגם לא יזרקו אותו כי זה לא PC

BUFFY THE VAMPIRE SLAYER

באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?]
אש

תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...
ככה אני מרגישה בדירה הקפואה שלי. היד של העכבר כבר מזמן איבדה חיוניות.
nintchdbpict000378405598.jpg

* מוסיפה הערות ומרמורים.
1. כל כך מעצבן העניין של השמירה. ניסיתי לשחזר את מה שכתבתי במקור אבל זה מרגיש מאולץ. תפוזבל.
2. בגלל זה אני לא עושה שמירה עכשיו ולא מעניין אותי אם ההודעה תשורשר לא במקום. ניק יעביר
3. אני אקרא מחר או בראשון את התגובות כי בזבזתי מספיק זמן על שיחזור ההודעה ועכשיו צריכה להתארגן
4. . לקורא @Lion_Heart אמנם יום כיפור כבר מאחורינו, אבל מבקשת סליחה אם מחילה אם פגעתי בך בשרשור הקודם |4U| וגם, מעניין אם @אוסווין עדיין קורא כאן
5. ועכשיו תפוז לא מוכן לשלוח את ההודעה כי oops יש לו תקלה. מאשים את הדפדפן שלי, אבל לא שולח גם מדפדפן אחר וגם לא מהנייד. כיף.

didalf

Well-known member
אני שונאת את האתר הזהההההה!!!!! השמירה לא עובדת בזמן האחרון ונמחקה לי כל ההודעה חוץ מ 4 השורות הראשונות, וזה אחרי שלחצתי כמה פעמים על שמור :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ עדי |חזיר| התלבטתי אם להעתיק את ההודעה אבל חשבתי לעצמי, למה.. יש כפתור שמירה |שפם| :-[:-[:-[:-[
חחח אבל אמרתי לך תמיד להעתיק, אל תסמכי על תפוז!

אז לקחתי את בשורות טובות!|רקדנית||רקדנית|כבר התחלתי לקרוא ברגעי השיעמום הרבים בעבודה
איזה יופי, לקחת בעברית או אנגלית?

שירי החודש: לצערי הטעם שלי אינו הסגנון שלכם
אני לא חושבת שיש איזה סגנון "שלכם", לכולם פה יש טעם מאד שונה.

איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון) 2020 לא גרועה יותר משנים אחרות. ככה זה כשרואים תמיד את חצי הכוס הריקה
אה כן? את בטוחה? גם בשנים קודמות הייתה מגפה עולמית שביטלה את כללללל הפאקינג שנה?

nintchdbpict000378405598.jpg
SAME
ולכן הוצאתי את חברי הטוב מפזר חום. אולי יום אחד אני אשרוף את הבית אבל לפחות לא יהיה לי קר.

5. ועכשיו תפוז לא מוכן לשלוח את ההודעה כי oops יש לו תקלה. מאשים את הדפדפן שלי, אבל לא שולח גם מדפדפן אחר וגם לא מהנייד. כיף.
איזה אתר מפגר|חבול| הוא בד"כ צועק את זה כשמשהו לא בא לו טוב בהודעה, אצלי זה כשאני מנסה לעשות צבעים בטקסט.

מילי08

Well-known member
וכמובן, עד שסוף סוף הצלחתי, ההודעה עלתה בלי צבעים, בלי פונטים ובלי תוספות. וכשניסיתי לערוך שוב קיבלתי הודעת שגיאה, והחלב שחיממתי רתח מהר מידי והכל גלש. זה לא היום שלי.

Lhuna3

Well-known member
שירי החודש: לצערי הטעם שלי אינו הסגנון שלכם
מי אמר לך את זה? |שפם|
הביצוע הזה של רוני אלטר הוא מהנטחנים אצלי כבר שנתיים-שלוש.
דמויות החודש: פליבאג כמובן, ועכשיו אני לא זוכרת במי עוד בחרתי לפני שההודעה נמחקה ;-(. אה נזכרתי! קנדל מיורשים (כמה רגש ופגיעות |לבסגול|) וגם החתולה שלי, שהיא דמות בפני עצמה ומתוקה ומהממממממת ואני פשוט מאוהבת בה.
|כן| על כל אלו.
הארמדיליו של רוס?
|כן|:-D איך שכחתי ממנו.
2020 לא גרועה יותר משנים אחרות. ככה זה כשרואים תמיד את חצי הכוס הריקה
:-0 אוקיי זו הדיעה הכי שנויה במחלוקת שכתבת פה עד עכשיו.
למה את לא מדליקה חימום?
1. כל כך מעצבן העניין של השמירה. ניסיתי לשחזר את מה שכתבתי במקור אבל זה מרגיש מאולץ. תפוזבל.
אני איתך לגבי התפוזבל, אבל, לא צריך להתאמץ יותר מידי עם השמירה, פשוט לפני שאת מרעננת תעשי על ההודעה שלך Control-A (בחר הכל) ואז Control-C. ואז אם אחרי הרענון משהו הלך לאיבוד, תעשי שוב "בחר הכל" ו"הדבק".
מעניין אם @אוסווין עדיין קורא כאן
|כן| מקווה שיחזור לפה לפחות לספיישל של דוקטור הו.

dilia snake

Well-known member
לא צריך להגזים :-P: למרות ש-Rhythm היה באורך של קצת יותר מ-1200 עמודים. באטלס כרטא יש רק תמונות(אני יודעת,למדתי גיאוגרפיה בתיכון)

תשתי תירוש.
לא נגעתי בתירוש מגיל 13 או משהו כזה, ההורים שלי התחילו לתת לי יין בגיל צעיר|פנים|.
מה זה צריך להיות? אפילו עדי|נחש| ענתה יותר ממך:-D
דיי, מה יש לכם היום? אני לא כזאת גרועה, כבר לא :-D ניק עשה לי חינוך מחדש:-P:.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שם: ניק (לא טוני) ברוטוס
כיוון: מזרח וקצת מתחת לקו הרקיע

סדרות החודש: הכתר, Saved by the bell, חומריו האפלים, The Queen's Gambit, Wayne, Godless, מסע בין כוכבים: דיסקברי, Kipo and the Age of Wonderbeasts
סרטי החודש: אוקי ייתכן מאוד שהסרט היחיד שאני ראיתי החודש זה The New Mutants שהוא הסרט האחרון שקשור לעולם של מארוול שהופק על ידי פוקס לפני הרכישה על ידי דיסני. הוא גם בלאגן עצום של סרט למרות כמה דברים טובים.
ספרי החודש: אני עדיין עם The Scottish Boy למרות שאני כבר שבועיים די קרוב לסוף.
שירי החודש: You're Somebody Else של Flora Cash
דמויות החודש: אליזבת' הרמון (The Queen's Gambit), רוי גוד (Godless), ליירה סילברטונג (חומריו האפלים), לקסי חדד-דפבריציו (Saved by the bell)
למה אתם מצפים בחודש הקרוב?
כריסמס נחמד עם המשפחה. אני לא אוהב חגים בעיקרון, אבל יש משהו נחמד בזה.
אני מחזיק אצבעות שהקורס שאני לוקח לא יהיה לי מלחיץ מידי ואני מקווה שאני אהנה מכך שבגללו יש לי יום שאני לא עובד.
מבחינה טלוויזיונית אני מצפה לעונות החדשות של שיימלס וThe Expanse. ואני מקווה שהסדרה החדשה The Stand תהיה טובה.
אני חושב שיצא טריילר חדש לסדרה Wandavision ואני מקווה לכוח הנפשי שיעצור אותי מלצפות בו.

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה?
(אני ממש צריך להתחיל לזכור לא לתת שאלות שיהיה לי קשה לענות עליהן)
כשרשת אחת מחייה סדרה שרשת אחרת ביטלה זה נס (כמו לוציפר)(אם כי בטח יש דוגמאות טובות יותר)
כשפעם בתקופה ארוכה ריבוט של סדרה ישנה מצליח להיות טוב (באטלסטאר גלקטיקה היא דוגמה קלאסית, אבל הצלצול הגואל החדש הוא דוגמא קטנה מהחודש)
ויותר ברוח הנס של כד השמן שהחזיק ל8 ימים אז יש את הנס של סדרות שנמצאות על סף ביטול בסוף כל עונה אבל אז שורדות לעוד עונה כל פעם מחדש כנגד כל הסיכויים. אז נכון שבחלק מהמקרים האלו (קומיוניטי) העונה האחרונה היא כבר מקרטעת באופן רציני, אבל אני מניח שגם בבית המקדש ביום השמיני המנורה או מה שלא ריצדה באור חלוש ומקרטע. אולי דוגמה טובה יותר לזה מהשנה היא סוכני שיל"ד שהיו בטוחים שתבוטל עוד בעונתה הראשונה ובכל עונה אחריה ואיכשהו כן שרדה ל7 עונות.

עוד לא בדקתי מה התשובות שאתם נתתם אז אני לא יודע אם הלכתם לכיוונים כאלו אבל לדעתי נקבל פלישת חייזרים. נכון שזה נשמע כמו סרט מדע בידיוני, אבל השנה האחרונה הרגישה כמו סרט בכל מקרה.
אולי אם להיות ריאליסטי יותר אז נקבל איזו רעידת אדמה רצינית שתשטח ערים שלמות בישראל. אנחנו כן יושבים על שבר גדול ואומרים שהאזור שלנו כבר באיחור לרעידת אדמה רצינית. אבל אני בוחר בפלישת החייזרים כי זה יותר מגניב.

האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן?
לא! לדעתי זה שיטה טובה לקדם עלילה בסדרות. בכל מקרה תמיד יש קפיצות זמן קטנות כי לא יכולים להראות כל רגע של כל דמות. אנחנו מדלגים על חלק מימי ההולדת וחלק מהאירועים הקטנים האחרים. קפיצת זמן גדולה נותנת הזדמנות לשינויים גדולים. ולרוב מבהירים דברים שקרו בעבר על ידי פלאשבקים ואני די אוהב פלאשבקים.

טוב, זאת בעצם שאלה אליכם ולא לעצמי. כלומר אני רוצה לדעת מה אתם חושבים. אני יודע שאני רוצה להוריד את עניין ימי ההולדת של סדרות כי לדעתי התחלתי את זה בינואר 2020. שנה לפני כן עשיתי ימי הולדת של דמויות מסדרות ובשנה לפני זה עשיתי ימי הולדת של שחקנים. אז מה עכשיו?
והקטע של הספירה מעצבן אותי. אולי אני צריך לשאול את תפוז אם יש אופציה להוספה של איזה כלי כזה.

למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים?
הוא בעצם כן מחלק להם מתנות. הוא פשוט עושה את זה בפסח וזה בגלל שהם מכינים לו מקום ישיבה.
כן! סנטה קלאוס הוא אליהו הנביא!!
האם תהיתם למה אנחנו אף פעם לא רואים את סנטה קלאוס ואליהו הנביא באותו חדר באותו זמן? זאת הסיבה.

האמת היא שדיברתי עם מישהו שבוע שעבר על כך שאין תוכניות על סוכני ביטוח. אני לא בטוח אם צריכים להיות כי זה נשמע משעמם. אבל הגיוני שאפשר להכניס לזה משהו מעניין.
עוד מקצוע שלדעתי צריך לעשות עליו סדרה - מדריכי שיקום. סדרה על העבודה שלי תהיה מאוד משעשעת, אבל גם מעוררת מחשבה. (בעיקר מחשבה על איך בעצם אני מצליח להיות טוב בה)
מקצוע שממש לא צריך לעשות עליו סדרה - אנשים שעובדים במפעל שבו שוחטים חיות. יש סיבה שיש את הביטוי you never want to know how the sausage gets made.

שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה?
אז בכוונה יצרתי את השאלה הזאת ככה שאפשר לפרש את זה כשני אנשים נכנסים לפאב. כי בהחלט ייתכן שהשחקן שחמט הוא גם קאובוי מהצד ושאתנית הוא אינדיאני ושהדת שלו היא יהדות. אפשר גם לפרש את זה כשלושה אנשים אם השחקן שחמט הוא אינדאיני והקאובוי הוא יהודי. (מעניין אם אי פעם היה מערבון שבו היה קאובוי יהודי)(אגב, דוד שלי היה קאובוי והוא היה יהודי)
אז ברגע זה החלטתי שאני אתייחס לזה באמת כאל שלושה אנשים כפי שאמרתי.
אז שחקן השחמט האינדיאני מזמין את שני האחרים לכוס וודקה וכמובן מזמין אחת לעצמו. השחקן מסרב מטעמי דת (הוא גם מוסלמי אבל לא ציינתי את זה) והקאובוי מסרב בגלל שהוא recovering alcoholic. בהמשך השיחה מתברר שהאינדאני בדרך לטורניר שחמט גדול בפאריז, הקאובוי היהודי מנסה להבין למה סנטה קלאוס אף פעם לא הביא לו מתנות, השחקן רק שם בגלל שהוא מתכונן לתפקיד של בארמן בסרט והבארמן עצמו היה טייס במלחמת העולם השניה.
יאדה יאדה יאדה שחקן השחמט נזרק החוצה אחרי חמש דקות כי הוא מסרב ללבוש מסיכה.

לשם שינוי שאלה שכן ידעתי מיד איך אני אענה עליה - אני רוצה שבאפי קוטלת הערפדים תעלה לנטפליקס. גם אז עדי|חזיר| תוכל לצפות בה בלי תירוצים. וגם עוד אנשים רבים יוכלו לצפות בה לראשונה. וכנראה אני אחגוג בלצפות בכולה שוב בשביל הכיף.

באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?]
והפנס המגניב הזה שיש לג'ונאס בסדרה Dark והוא כמו כדור שמפיץ אור לכל הכיוונים.

תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...
dark orb flashlight.gif
dark orb flashlight 02.jpg
armadilo.jpg
Carry on 030.jpg

didalf

Well-known member
ספרי החודש: אני עדיין עם The Scottish Boy למרות שאני כבר שבועיים די קרוב לסוף.
וואי אתה כבר נצח עם זה. ממליץ? כמה הוא קשה יחסית לאחרים שהבאת לי?

ליירה סילברטונג (חומריו האפלים)
חחחח וואי לקח לי רגע, כי למרות שאני שומעת אותה אומרת סילברטונג ביס מתרגמים "ליירה לשון-חלקות" אז לקח לי רגע לקשר:-D

עוד לא בדקתי מה התשובות שאתם נתתם אז אני לא יודע אם הלכתם לכיוונים כאלו אבל לדעתי נקבל פלישת חייזרים. נכון שזה נשמע כמו סרט מדע בידיוני, אבל השנה האחרונה הרגישה כמו סרט בכל מקרה.
אני מוכנה לזה כל עוד המנהיג שלהם זה לוקי.

האם תהיתם למה אנחנו אף פעם לא רואים את סנטה קלאוס ואליהו הנביא באותו חדר באותו זמן? זאת הסיבה.
:-0:-0

עוד מקצוע שלדעתי צריך לעשות עליו סדרה - מדריכי שיקום. סדרה על העבודה שלי תהיה מאוד משעשעת, אבל גם מעוררת מחשבה. (בעיקר מחשבה על איך בעצם אני מצליח להיות טוב בה)
זה יכול להיות יפה ויכול להיות קיטשי עד בחילה, תמצא יוצר טוב. ולא בנטוורק.

לשם שינוי שאלה שכן ידעתי מיד איך אני אענה עליה - אני רוצה שבאפי קוטלת הערפדים תעלה לנטפליקס. גם אז עדי|חזיר| תוכל לצפות בה בלי תירוצים.

זה נכון|מאוהב| מתי אמרנו הספר הבא?

וואי הסרטון של הנוקמים ממש יפה|מאוהב| ועצוב;-( וגם מרגיש לי מוכר, או שזה רק השיר? הוא היה באיזה סדרה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
;-(;-( אוף השבוע היה לאחותי יומולדת ונזכרנו ששנה שעברה הלכנו לסרט ויפ עם כריס אוונס ודווקא התאים לנו ממש סרט גם השנה אבל איןןןןןןן אז הסתפקנו בסרט בויאודי. לא אותו דבר. וגם הפופקורן לא אותו דבר כמו בקולנוע:-(
אני כל כך מתגעגע ללכת לקולנוע 😭
פרה או ילד?
ילד, אבל מילקה אפילו יותר טעים משניהם.
ילד כי קינדר בואנו הרבה יותר טעים משוקולד פרה.
למה שתיכן חושבות על שוקולדים דווקא.
השאלה היא בגלל קאובוי
ולמה אתה עושה לי את זה בשעה כזאת... אאלץ לדחות את התשובות למחר :(
השאיפה שלי היא להוציא את השאלון רק ב4 בלילה כשאף אחד לא יכול לענות מיד.
כי אם לי זה לוקח זמן אז לכולם זה צריך לקחת זמן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לקח לי זמן להבין מה הקשר קאובוי, הייתי בטוחה שהתכוונת לשוקולדים והתחכמת, אבל מסתבר שהשאלה שלך אפילו יותר מטומטמת|פנים|
אם את לא יודעת שהסיבה שלי לשאלה תהיה מטופשת מאוד אז את לא מספיק קשובה

למעלה