12/2020 – מסיימים – סיכום חודש ⏏️🎅🎓👔🐔🐬🚢🍌

LeAnnDylan

Well-known member
אני בשוק מהמזימה הנוראית שלך (אם כי זה די תלוי איזו סדרה סטרייטית)
אבל אפילו יותר בשוק שאת עדיין לא יכולה לזכור את שם המשפחה של טום הולנד. את לא רואה אותי שוכח את השם משפחה של דרו.
א. דרו הייתה שם לפני שאני, אתה וטום הולנד נולדנו, אז כמובן שתזכור את השם משפחה שלה|שפם|
ב. אני יודעת את השם משפחה שלו אבל הייתי חצי עייפה כשהגבתי ועבר עליי יום ארוך ובשעות האלה אני בקושי זוכרת איך קוראים לי. אז אל תצפה ממני לזכור איך קוראים למישהו שהוא לא דרו.
ג. אני די משוכנעת שאותך לא הפילו על הראש כשהיית תינוק ואתה סובל מאלצהיימר כיום. (ואם כן הפילו אותך על הראש, אז זה מסביר הרבה|שפם| אז ככה או ככה ניצחתי את הטיעון הזה|חיוךרחב|)
איו, למה גבר מבוגר רצה להיות מוזמן למסיבה של ילד בן 13.
חשבתי שזה ידוע שהוא פדופיל (אבל מסתבר שכולם פה שכחו את זה לאור העובדה שהוא אנטישמי קצת יותר מאשר פדופיל)
אגב ספיקינג אוף סנטה סוטה, הבוסית שלי שאומנם גרה בארה"ב איזה שבעמאות שנה, לא באמת הייתה שומעת מוזיקת כריסטמס מרצונה החופשי. אבל השנה יוצא לנו לנסוע הרבה ביחד ואני כמובן כופה עליה לשים רדיו של כריסטמס אז יש כמה שירים שהיא מרגישה מספיק בנוח לשיר along. רק שאבוי, הבחורה לא יודעת אפילו את השם של השיר|פנים| והיא מחרטטת מילים בצורה מביכה למדי.
אחת מההמצאות המפגרות שלה זה לשיר I Saw Mommy Kissing Santa Claus של ג'קסון 5. בגרסה שלה זה I saw Santa Kissing Mommy's ass
עיוות שיר נוסף זה לשיר Santa Claus Is Coming To Town
הליריקס המקורי מספיק מטריד והולך ככה:
He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows if you've been bad or good
So be good for goodness sake

בגרסה שלה זה He sees you in the shower
אם חשבתי שאי אפשר להפוך את השיר הזה למטריד יותר, היא אובייסלי הצליחה:-D
תודה על הרפרנס כי לא ראיתי את הסרט.
אז אולי הגיע הזמן.
ז"א, זה לא שאני חושבת שזה יהפוך לסרט האהוב עליך אבר (וחבל, כי זה צריך) אבל זה סרט מספיק כיפי כדי שלפחות תרצה לצפות בו מתישהו.
ואני לא יודע אם זה סקסיסטי לומר שעקרות בית זה לא מקצוע
כנראה שאף פעם לא צפית באמריקן איידול:-D
תמיד הצחיק אותי שמראים מתמודדים ורושמים למטה כשהם שרים את הגיל שלה, מאיפה הם ומה המקצוע שלהם.
חצי מהמתמודדות שם המקצוע שלהן זה Stay at home mom. אז נכון שאומרים שלהיות הורה זו משרה מלאה, אבל אני די משוכנעת שכמו שלא ישאלו אותך מה המקצוע שלך ותענה "דוד של יהלי" גם "אמא של יהלי" לא אמור להיחשב מקצוע. אגב אנשים אשכרה שמים את זה באפליקיישן לעבודה תחת הסעיף "ניסיון עבודה קודם". אז כן, גם עקרת בית זה מקצוע פה.
בהחלט, כי מי יודע איפה החושך הזה היה ואל מי הוא נחשף.
:-D:-D:-D
בררררר.... הפזילה מערערת אותי

אתה בן אדם מוזר. הפרצופים שלה זו ליטרלי הסיבה היחידה לקום בבוקר.
אבל אני לא אלך על זה ואוותר על הסרט ואני לא אעשה את זה רק בשביל הפופקורן בלי קשר לסרט.
השאלה היא, אם הלכת לסרט ונגיד חצי שעה-שעה אל תוך הסרט ממש משעמם לך. האם תעזוב?
ואם התשובה שלך היא לא, האם זה בגלל שכרטיס לסרט בארץ עולה כמו כליה או כי יש לך תקווה שהסרט ישתפר (ובהנחה ואין שם איזה טום הולנד או מישהו חתיך אחר שבשבילו אתה רואה את הסרט)
הטריק זה לאכול ילד כשהוא עדיין צעיר מאוד. נניח גיל 4. ואז הוא עוד רך.
תודה על הטיפ. אני אנסה את זה.
אני תמיד ניסיתי להרתיח עם חומץ. אבל השיטה שלך נראית לי יותר הגיונית.
האמת שרק קמתי וישנתי יופי אבל מה הממצאים שלך?
היא סיפרה לי בהתלהבות שהסרט קיים באמזון ושאלה אם אני רוצה שהיא תנגן לי אותו. אבל החלאות האלה שמים לי את הסרט עם פרסומות. על גופתי המתה אני אצפה במשהו עם פרסומות שהוא לא פוטבול|שפם|
ועל מה פייסבוק חסמו אותך?8-*
אין לי מושג אם להודות באמת.
אולי את תצליחי להבין.
זו ההודעה שקיבלתי מהם (אחרי שחסמו אותי ל-24 שעות מבלי להגיע לי מדוע וחשבתי שזה בגלל שהגבתי לליאורה שהיא גיי והיא הלשינה עליי, כי מתאים לה לעשות את זה|שפם|)
אני עדין מנסה להבין מה העילה לחסימה🤷‍♀️
Inkedea03d2a3-a23d-4345-877b-83eee1a448ea_LI.jpg
נ.ב. לגבי השיר מהפרסומת שלך, את בטוחה שבכלל קיימת גרסה מלאה?
לא אמרתי שקיימת גרסה מלאה. אמרתי שאני רוצה גרסה מלאה.

LeAnnDylan

Well-known member
השלמתי החודש, שוב, את Person Of Interest, מתחילתה ועד סופה, אם היה אותה בנטפליקס זה היה יכול להיות פשוט יותר.
דווקא היה אותה עד לא מזמן ואז פתאום הם הסירו אותה ללא בושה|שפם|
חצופים! ומה אם בא לי עכשיו על שוט?;-(
אני מזמן עברתי לגרסה האמריקאית, העלילה עצמה נהייתה מופרכת לגמרי וגם דיי מדכאת. אבל הכתיבה והדמויות שם הרבה יותר מוצלחות.
בגרסה האמריקאית יש חתיכים:-P:

היי! בחודשים האחרונים אני עונה באופן קבוע כמעט על כול השאלות(חוץ משיר וסרטים) לא משנה כמה הן הזויות, ואני אשכרה יושבת וחושבת על התשובות שלי|שפם||שפם|.
חחח אני לא התלוננתי על המחסור בתשובות שלך, רק צחקתי על הספרים:-P:
יופי ניק תראה מה עשית
:-0
וזה עוד היה כמעט הגיוני כי התלתלים שלה באמת היו רעמה כזאת.
חח נו זה מה שנפלא בהצעה שלי. אם במילא המצאנו לך תאריך, אז למה שלא תחגגי עם טיילור והרעמה ב-17 באוגוסט? :-P:

didalf

Well-known member
חשבתי שזה ידוע שהוא פדופיל (אבל מסתבר שכולם פה שכחו את זה לאור העובדה שהוא אנטישמי קצת יותר מאשר פדופיל)
אגב ספיקינג אוף סנטה סוטה, הבוסית שלי שאומנם גרה בארה"ב איזה שבעמאות שנה, לא באמת הייתה שומעת מוזיקת כריסטמס מרצונה החופשי. אבל השנה יוצא לנו לנסוע הרבה ביחד ואני כמובן כופה עליה לשים רדיו של כריסטמס אז יש כמה שירים שהיא מרגישה מספיק בנוח לשיר along. רק שאבוי, הבחורה לא יודעת אפילו את השם של השיר|פנים| והיא מחרטטת מילים בצורה מביכה למדי.
אחת מההמצאות המפגרות שלה זה לשיר I Saw Mommy Kissing Santa Claus של ג'קסון 5. בגרסה שלה זה I saw Santa Kissing Mommy's ass
עיוות שיר נוסף זה לשיר Santa Claus Is Coming To Town
הליריקס המקורי מספיק מטריד והולך ככה:
He sees you when you're sleeping
He knows when you're awake
He knows if you've been bad or good
So be good for goodness sake

בגרסה שלה זה He sees you in the shower
אם חשבתי שאי אפשר להפוך את השיר הזה למטריד יותר, היא אובייסלי הצליחה:-D
:-D:-D:-D

היא סיפרה לי בהתלהבות שהסרט קיים באמזון ושאלה אם אני רוצה שהיא תנגן לי אותו. אבל החלאות האלה שמים לי את הסרט עם פרסומות. על גופתי המתה אני אצפה במשהו עם פרסומות שהוא לא פוטבול|שפם|
וואי קרציות. מה הקטע לשלם על מנוי לסטרימינג אם תוקעים שם פרסומות?|בוקס|

אין לי מושג אם להודות באמת.
אולי את תצליחי להבין.
זו ההודעה שקיבלתי מהם (אחרי שחסמו אותי ל-24 שעות מבלי להגיע לי מדוע וחשבתי שזה בגלל שהגבתי לליאורה שהיא גיי והיא הלשינה עליי, כי מתאים לה לעשות את זה|שפם|)
Inkedea03d2a3-a23d-4345-877b-83eee1a448ea_LI.jpg
אם זה בגלל שהגבת לליאורה גיי על טיילור אז מגיע לךB-|
אבל זה על משהו אחר אין לי מושג מה לא בסדר בזה8-* כאלה מוזרים.

חח נו זה מה שנפלא בהצעה שלי. אם במילא המצאנו לך תאריך, אז למה שלא תחגגי עם טיילור והרעמה ב-17 באוגוסט? :-P:
אמרתי שאני רוצה 13 לדצמבר!

LeAnnDyIan

Well-known member
וואי קרציות. מה הקטע לשלם על מנוי לסטרימינג אם תוקעים שם פרסומות?|בוקס|
טכנית את לא משלמת למנוי לסטרימינג במקרה שלהם.
את משלמת על כל חבילת אמזון (פריים, וידאו, מוזיקה, אודיובול ושירות בית המרקחת שלהם) ככה שאני לא באמת יכולה להתלונן כי המנוי שלי הם בתאכלס רק בשביל הנקסט דיי משלוח. כל השאר זה בונוס שאני מקבלת בחינם🤷🏻‍♀️
אם זה בגלל שהגבת לליאורה גיי על טיילור אז מגיע לךB-|
אה, זה מה שהגבתי עליו?😂
זכרתי שרשמתי לה גיי על משהו אבל לא זכרתי על מה😂
אמרתי שאני רוצה 13 לדצמבר!
אבל סיכמנו כבר שאת לא מחליטה על כלום.
יום ההולדת הפורומי שלך נקבע ע״י הגולשים, לא עפ״י העדפות פרטניות|שפם|
Having said that, אני מצפה לחגיגות יומולדת פעמיים בשנה: ב-22 לפברואר וה-28 לאוגוסט:-P:

didalf

Well-known member
טכנית את לא משלמת למנוי לסטרימינג במקרה שלהם.
את משלמת על כל חבילת אמזון (פריים, וידאו, מוזיקה, אודיובול ושירות בית המרקחת שלהם) ככה שאני לא באמת יכולה להתלונן כי המנוי שלי הם בתאכלס רק בשביל הנקסט דיי משלוח. כל השאר זה בונוס שאני מקבלת בחינם🤷🏻‍♀️
אה
עדיין חוצפה.

אה, זה מה שהגבתי עליו?😂
זכרתי שרשמתי לה גיי על משהו אבל לא זכרתי על מה😂
לאדעת אם היו עוד דברים אבל את זה ראיתי כי אני גם הגבתי את גאוותי:-D

אבל סיכמנו כבר שאת לא מחליטה על כלום.
יום ההולדת הפורומי שלך נקבע ע״י הגולשים, לא עפ״י העדפות פרטניות|שפם|
Having said that, אני מצפה לחגיגות יומולדת פעמיים בשנה: ב-22 לפברואר וה-28 לאוגוסט:-P:
B-|
חצופה את לא יכולה לדרוש שני ימי הולדת ולא לתת לי לבחור את שלי!
עכשיו אני גם רוצה שניים - 13.12 וגם 2.2 כי זה התאריך האמיתי שלי והוא יפה אז אני לא מוותרת עליו.
ניחשתי של מי התאריכים האלה אבל עדיין הייתי צריכה לבדוק מי באיזה תאריך:-D

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
דווקא היה לי חודש חלש.
אמממ, אני מזכירה לך שמותר לנו להרביץ לך עם ספר על הראש אם את מתלוננת שאין לך מה לקרוא
לטיול יקבים לכבוד היומולדת של אימא אז זה בטח הולך להיות כיף(חוץ מלכבד שלי, אבל מי שואל אותו?
מגניב! הכבד יתאושש מהר כי מדובר על טעימות וזה לא כמו לשתות יין באמת |יעני|
אישית אני חושבת שאנחנו כבר בשלים לשיקגו VET או משהו כזה
:-D
בלאמי וקלארק
אוווו |מאוהב| אבל שדילן לא תשמע אותך אומרת את השם של שניהם ביחד...
ונרות, אני אוהבת להדליק נרות
אני מודה שיש בזה משהו ילדותי באופן מקסים. חגיגיות אינטימית ובלי כל הטררם של סעודות חג
התשובה ברורה בעצם - עוד בחירות
אוף, נכון. אני מדחיקה. אנחנו בלימבו נוראי.
כן. כי תמיד בסדרות קורה כ"כ הרבה בזמן כ"כ קצר ויחסים משתנים המון, ואתם מצפים שנאמין שאחרי שבחודש אחד קרו לכם מליון דברים פתאום כמה שנים הכל נשאר כמעט סטטי? מעצבן. או שנוצרים יחסים חדשים שאמורים להיות יותר עמוקים מאלה שהכרנו כי הדמויות האלה הכירו תקופה ארוכה יותר אבל לא הרגשנו את זה אז זה חסר משמעות מבחינתנו כצופים ואין לנו חיבור רגשי ליחסים האלה כשקורים דברים וכן אני מסתכלת עלייך סדרה ספציפית
בדיוק. ואת חייבת להביא את הדוגמא (שבטח אני אגלה בהמשך השרשור כי אני תמיד מגיעה באיחור לא אופנתי)
8-{8-{8-{ איככ. ממש
באפי כדי שתפסיק לנג'ס לי
אמן לזה!! |הלוואי||הלוואי|
|מצלמה|אממ אין לי תמונה של סלב אז קבלו פנורמה שצילמתי בטיול בהרי ירושלים כי יצא יפה:
מושלם!
הדבר הזה שמתעמלות אומנותיות מנפנפות בו.
לאאאא השתגעת זה לא סדרות טרגיות כאלה? כאילו כל פרק הם יצילו כלב אבל פעם בכמה זמן הם יכשלו? או יצילו רק חלק? מי מסוגל לראות את זה?;-(
צודקת! לא חשבתי על זה
נעים להכיר
מדריך הטרמפיסט לגלקסיה
|מאוהב|
לא צריך אותו, לנו יש סבתות שמפנקות 8 ימים
תכלס
קולה בטעם דובדבנים (זוכרים שהיה כזה)
נכון :-D

ה"אני נינה" אשכרה נמשך שעה?! :eek: מי המופרע שהיה כל כך משועמם?
זה יהיה קיטשי והוליוודי ודביק והכלב/חתול/אוגר סיברי תמיד ישרדו בסוף או שימצאו לכלב/חתול הנטוש בית ואז תהיה תמונה שלהם על האח לכבוד כריסטמס וכאלה.
ואני רוצה קאסט שלם של וטרינרים חתיכים 😅.
פשוט לדמיין סדרה עם המון טד משיטס קריק
יאמי!
קוראים לי בשכונה מלכת הגיפונים
|רוק|
מה שאני באמת שונאת זה שיש קפיצת זמן אבל בתחילת הפרק לא אומרים את זה, פשוט מתחילים את הפרק נגיד חצי שנה קדימה ואתם מרגישים שפיספסתם פרק אז אתם חוזרים אחורה לפרק הקודם ומנסים להבין מה קרה רק כדי בסוף לגלות שאיזה 15 ד' לתוך הפרק הנוכחי יהיה כתוב "לפני חצי שנה" ואז יחזירו אתכם לנקודה שבה הסתיים הפרק הקודם. לייק מאדרפאקרס לא יכולתם לכתוב בתחילת הפרק שזה "אחרי חצי שנה"
זה נוראי!! שונאת כשעושים את זה
מי מתנדב לפתות את ניק לסמטה חשוכה מלאה בתמונות בלבוש מינימלי של טום איכשלאקוראיםלו ואז לכלוא אותו באיזה מרתף חשוך עם שידורים חוזרים של איזה סדרה סטרייטית שהוא שונא?
:-D :-D :-D
כי הוא עדין ממורמר על רונלד קופלמן שלא הזמין אותו לבר מצווה שלו ב-1934. עד היום רונלד המסכן נמצא ב-Naughty list.
הגיוני סך הכל
אני עדין מחכה לסדרה על נהגי משאיות זבל והאוצרות שהם מוצאים בפחים והקרבות שלהם עם רקונים שלא רוצים שאנשי הזבל יקחו את הבתים שלהם. או סדרה שעוקבת אחרי דוורים שמנסים ל-deliver (ברחה לי המילה בעברית) חבילות ואז בגינה יש כל מיני אווזים אלימים שמנסים לנשוך אותם או לגנוב להם מכתבים.
:-D. צריך לעשות סדרה עליך. צריך לחבר לך אלקטרודות לראש כדי שנראה בכל רגע נתון את המחשבות ההזויות-גאוניות שלך
את מזכירה לי את הבוסית שלי. יש לה קטע של ללכת לקולנוע רק בשביל הפופקורן. אני לא זוכרת כבר את כמות הפעמים שהיא סיימה את הפופקורן הענק שלה (לבדה) כעבור איזה רבע שעה אל תוך הסרט (אחרי ריפיל) והיא מסתכלת עליי ואומרת לי "סרט משעמם קצת, לא? בואי נלך" (ואנחנו הולכות כי אם אין דרו לא באמת אכפת לי מהסרט ואני יודעת שאנחנו שם רק כדי לספק את הפאטיש המשונה שלה של פופקורן עם חרדל. ולא, זה לא איזה משהו דוחה של אמריקאים. זו פשוט היא קונה ]ופקורן ומבקש כוס חד"פ וממלאת אותה בחרדל מהפינה של הנקנקיות ואז פשוט מפזרת את זה על הפופקורן שלה. וזה דוחה כמו שזה נשמע).
את בטח תוהה לעצמך עכשיו למה השוותי אותך לדבר הפסיכופתי הזה, אז זה בגלל ששבוע שעבר היא רצתה ללכת לקולנוע ולא היו סרטים נורמליים אז אמרתי לה שאני אכין לה פופקורן עם חרדל והיא התלוננה שזה לא אותו הדבר כמו בקולנוע. (בסוף היא גררה את הבן זוג שלה שסיפר לי אח"כ שהיא אילצה אותו לעזוב עוד לפני שהסרט התחיל. אחרי שהיא סיימה את הפופקורן שלה, כמובן)
הסיפורים שלך גם הן מקור למאות עלילות
חודש חלש בעולמה של עדי נחש = סיימתי רק שלושה כרכים של אטלס כרטא.
:-D :-D
אם לפירות יבשים וסינג'ור לעשות כלים את קוראת פינוק אולי באמת כדאי שזה יהיה הסיכום הראשון והאחרון שלך|שפם|

מילי08

Well-known member
בסוף נגלה שלונה בכלל פרגית בת 15
אין צורך לשנות. גולשי תפוז הנאמנים ידועים בכך שאינם חובבי שינויים :p
לגמרי
היית תמציתית להפליא הפעם B-|
הוא שאל על מכות, לא דברים טובים :-P:
חחח
חחח אבל אמרתי לך תמיד להעתיק, אל תסמכי על תפוז!
למדתי את המסקנה (אוף, ברחה לי המילה המתאימה. תעזרו לי) על בשרי
איזה יופי, לקחת בעברית או אנגלית?
עברית. פעם קראתי יותר באנגלית, אבל עם הזקנה קפצה עלי גם עצלנות
אני לא חושבת שיש איזה סגנון "שלכם", לכולם פה יש טעם מאד שונה.
אמממ, טיילור סוויפט, מחזות זמר ושירי כריסמס די שולטים פה 😅 מה לעשות שאני מרגישה לא שייכת
אה כן? את בטוחה? גם בשנים קודמות הייתה מגפה עולמית שביטלה את כללללל הפאקינג שנה?
:-0 אוקיי זו הדיעה הכי שנויה במחלוקת שכתבת פה עד עכשיו.
רגע של רצינות- נכון, המגיפה איומה ונוראית. ועם זאת יש שלל מחלות אחרות לא פחות קשות שלא משביתות את החיים. על תאונות דרכים, שגובות הרבה יותר חיים באופנים זוועתיים, אף אחד לא חשב לעצור הכל. צריך להיזהר ולשמור בלי ספק, אבל בתחושה שלי - הלכנו רחוק מידי. ברגע שמישהו אחד בעולם החליט על צעד דרסטי, כולם (חוץ משוודיה) החליטו לעשות אותו דבר, וברוב המקרים נראה שאין הפעלה של שיקול דעת.
אני יודעת שהדעה שלי שונה וחריגה וקרובה לחילול השם, איזשהו שם, אבל הבעיה העיקרית בעיני היא ההיסטריה שנוצרה. החשש מכל אדם ומכל חפץ שעלול להדביק. אבל ילדים שגדלים בפנימיות בגלל הורים לא מתפקדים - לזה אין מספיק תקציבים ועל זה לא סוגרים את המשק.
איזה אתר מפגר|חבול|
כן :-(
מי אמר לך את זה? |שפם|
הביצוע הזה של רוני אלטר הוא מהנטחנים אצלי כבר שנתיים-שלוש.
ראי לעיל תשובה לעדי :-P: וכאמור, בחרתי דברים מתונים יחסית :-D. אני פשוט יותר ברוק. אבל הביצוע של רוני אלטר נהדר!! נטחן גם אצלי.
למה את לא מדליקה חימום?
כשיש שמש בחוץ ובדרך כלל בחוץ יותר נעים מאשר בתוך הבית, אז אני מתבאסת להדליק חימום, כי זה מרגיש מגוחך אבל אני מדליקה מאחה"צ ועד שהולכת לישון. ספציפית ביום שישי, תיכננתי לשבת לזמן קצר ואז לצאת מהבית. אבל לתפוז היו תוכניות אחרות בשבילי.
אני איתך לגבי התפוזבל, אבל, לא צריך להתאמץ יותר מידי עם השמירה, פשוט לפני שאת מרעננת תעשי על ההודעה שלך Control-A (בחר הכל) ואז Control-C. ואז אם אחרי הרענון משהו הלך לאיבוד, תעשי שוב "בחר הכל" ו"הדבק".
זה מה שאני עושה בד"כ, אבל באתר הזה אני חושבת לעצמי - יש פאקינג שמירה. שהאתר יעשה בשבילי את העבודה. אבל אנחנו כאן כדי לעבוד בשביל תפוז.
לא נגעתי בתירוש מגיל 13 או משהו כזה, ההורים שלי התחילו לתת לי יין בגיל צעיר|פנים|.
זה חינוך!
כריסמס נחמד עם המשפחה
אתם חוגגים?
ויותר ברוח הנס של כד השמן שהחזיק ל8 ימים אז יש את הנס של סדרות שנמצאות על סף ביטול בסוף כל עונה אבל אז שורדות לעוד עונה כל פעם מחדש כנגד כל הסיכויים. אז נכון שבחלק מהמקרים האלו (קומיוניטי) העונה האחרונה היא כבר מקרטעת באופן רציני, אבל אני מניח שגם בבית המקדש ביום השמיני המנורה או מה שלא ריצדה באור חלוש ומקרטע.
:-D הגיוני
פלישת החייזרים כי זה יותר מגניב
היתה בסופ"ש כתבה על איזה מדען ישראלי שטוען שהם כבר כאן. כיף!
והקטע של הספירה מעצבן אותי. אולי אני צריך לשאול את תפוז אם יש אופציה להוספה של איזה כלי כזה.
|הלוואי|
האם תהיתם למה אנחנו אף פעם לא רואים את סנטה קלאוס ואליהו הנביא באותו חדר באותו זמן? זאת הסיבה.
וואלה. עלית כאן על משהו
אז בכוונה יצרתי את השאלה הזאת ככה שאפשר לפרש את זה כשני אנשים נכנסים לפאב
רק עכשיו קלטתי את ה"שחקן" בסוף. ראיתי עד היהודי וקראתי את זה כמו כמה אנשים שונים.
חחחח וואי לקח לי רגע, כי למרות שאני שומעת אותה אומרת סילברטונג ביס מתרגמים "ליירה לשון-חלקות" אז לקח לי רגע לקשר:-D
כנ"ל. נראה לי שלא נכון בכלל לתרגם את השם
לקח לי זמן להבין מה הקשר קאובוי, הייתי בטוחה שהתכוונת לשוקולדים והתחכמת, אבל מסתבר שהשאלה שלך אפילו יותר מטומטמת|פנים|
מה אני מפספסת?

והנה כבר השאלון, כי כבר הכנתי אותו וכל זה.
תרגישו חופשי גם לענות על השאלה שלמעלה

שם:
שרון
47 ושבועיים
צפון מערב, עם נטיות לרוחות מזרחיות
סדרות החודש:
הכתר. חזרתי לצפות בעונות הקודמות כדי להנות יותר מעונה 4.
שעת נעילה. אמנם בעלילה הולכת ונסחפת למחוזות הטלנובלה, אבל זו עדיין סדרה מעולה

סרטי החודש:
בעיקר סרטי כריסמס מתקתקים בנטפליקס. כולם עם אותה עלילה: אישה / גבר קרייריסטיים מקבלים הזמנה / ירושה / משימה שבגללם הוא / היא מגיע/ה לעיירה קטנה, ושם פוגש/ת איש/ה נחמד וחביב הגורם לו/לה להתאהב ולהבין שמשמעות החיים שם אהבה / משפחה / חברים וכל זה על רקע חג המולד.
קיטש טפשי ומהנה

ספרי החודש:
במבצעי Black Friday הזמנתי לי המון ספרים של הוצאת כנרת זמורה. קיבלתי אותם לפני כמה ימים. בינתיים הספקתי לקרוא ולהנות מ: "נשות ריאד", "הקנוניה נגד אמריקה" (אהבתי מאוד את הסדרה, אז רציתי לקרוא גם את הספר), "הבאר שבעיים". יש לי עוד כמה ספרים בערימה הזו לקרוא
שירי החודש:
פסטיגל מכל הזמנים
דמויות החודש:
למה אתם מצפים בחודש הקרוב?

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה?

איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון)

האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן?

חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד)

למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים?

יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?

שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה?

איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם?

באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?]

תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...

מילי08

Well-known member
(כלומר אם היינו פורום ספרים אולי זה היה נחשב להספק לא מרשים, אבל זה פורום טלוויזיה, רובנו יודעים לקרוא רק בשביל הכתוביות :-P: )
ושיבטלו את הסדרה הקבועה הזאת על פוליטיקאים שיש בכל הערוצים הראשיים ב8 בערב.
מיידית ולאלתר
נס טלוויזיוני יהיה ההעלמות של כל ריאליטי מהטלוויזיה
ויפה שעה אחת קודם
למרות שוטרינרים אמורים ללמוד להיות רופאים למגוון רחב של חיות בעוד רופאים רגילים הם רופאים רק לבני אדם וזה נראה לי הרבה פחות מסובך.
בדיוק! הם יותר שווים מכל הבחינות
ואז באמת נוכל להאשים את ההומואים:-P:
הם כבר עכשיו אשמים בכל, לא? בגללם יש מגיפה גדולה עכשיו. גוועלד
אבל אנחנו אוהבים אותך אז תנשמי עמוק|4U|
בחזרה |מאוהב| |מאוהב|
האמת שהחודש לונה ללא ספק לוקחת את הכתר. (אבל עדין לא הגעתי לסיכום של ליון אז זה עוד יכול להשתנות:-P:)
חחחחח
אתם רק אומרים את זה כי אין לכם פוליטיקאים חתיכים כמו גאווין ניוסם שגם כשהוא משבית את כולנו, לאף אחד לא ממש אכפת כי הוא חתיך:-P:
הלכתי לחפש מי זה
הטריק זה לאכול ילד כשהוא עדיין צעיר מאוד. נניח גיל 4. ואז הוא עוד רך.
|חיוךרחב||חיוךרחב|
כן? להראות שגם אני חי וקורא בפורום מדי פעם? נו טוב...
אני חושבת שזה ממש ___ (השלם את החסר) שאתה לא כותב כאן בכלל חוץ מאשר בסיכומי חודש :-D
כמו שזה עכשיו זה מספיק טוב, גם בלי ימי ההולדת.
נו, אל תהיה פארטי פופר
השלמתי החודש, שוב, את Person Of Interest, מתחילתה ועד סופה, אם היה אותה בנטפליקס זה היה יכול להיות פשוט יותר.
תשובה שגויה, נכשלת.
היי! בחודשים האחרונים אני עונה באופן קבוע כמעט על כול השאלות(חוץ משיר וסרטים) לא משנה כמה הן הזויות, ואני אשכרה יושבת וחושבת על התשובות שלי|שפם||שפם|.
|חיבוק||חיבוק|
יופי ניק תראה מה עשית
הנה, כמו שכתבתי למעלה. הכל באשמת האומואים.

didalf

Well-known member
אוווו |מאוהב| אבל שדילן לא תשמע אותך אומרת את השם של שניהם ביחד...
1. אני כבר לא פוחדת
2. היא אמרה שעבר לה
3. אני לא בלארקית מטורפת לא אכפת לי אם הם זוג רומנטי או לא כל עוד הם ביחד.

בדיוק. ואת חייבת להביא את הדוגמא (שבטח אני אגלה בהמשך השרשור כי אני תמיד מגיעה באיחור לא אופנתי)
חחח אכן עניתי ללונה בהמשך את תגיעי לזה איפשהו (רמז: ה100)

תודה:-]

למדתי את המסקנה (אוף, ברחה לי המילה המתאימה. תעזרו לי) על בשרי
לקח?

אה, תגידי מה דעתך אחכ. אני האמת יותר אהבתי את הסדרה אבל גם יש מצב שפשוט פחות זרמה לי הקריאה בגלל אגנלית טיפה יותר מורכבת מספריה YA שאני בד"כ קוראת, אז אולי עשית חכם יותר שלקחת בעברית.

אמממ, טיילור סוויפט, מחזות זמר ושירי כריסמס די שולטים פה 😅 מה לעשות שאני מרגישה לא שייכת
אני פשוט יותר ברוק.
חוץ מליאורה עדיין לא המרתי בהצלחה את השאר פה להיות סוויפטים:-( ואני דווקא אוהבת גם רוק.
וחוצמזה זה טעם של 3 אנשים לכל השאר פה יש סגנונות שונים עדיין.

רגע של רצינות- נכון, המגיפה איומה ונוראית. ועם זאת יש שלל מחלות אחרות לא פחות קשות שלא משביתות את החיים. על תאונות דרכים, שגובות הרבה יותר חיים באופנים זוועתיים, אף אחד לא חשב לעצור הכל. צריך להיזהר ולשמור בלי ספק, אבל בתחושה שלי - הלכנו רחוק מידי. ברגע שמישהו אחד בעולם החליט על צעד דרסטי, כולם (חוץ משוודיה) החליטו לעשות אותו דבר, וברוב המקרים נראה שאין הפעלה של שיקול דעת.
אני יודעת שהדעה שלי שונה וחריגה וקרובה לחילול השם, איזשהו שם, אבל הבעיה העיקרית בעיני היא ההיסטריה שנוצרה. החשש מכל אדם ומכל חפץ שעלול להדביק. אבל ילדים שגדלים בפנימיות בגלל הורים לא מתפקדים - לזה אין מספיק תקציבים ועל זה לא סוגרים את המשק.
גם אם יכול להיות שהגזימו לגבי הסגר העולמי ואני לא יודעת ולא הולכת להכנס לזה בפועל המגיפה הזאת השנה הזאת סגרה את העולם כמו שלא היה אף פעם בימי חיינו לדעתי, אז לא יודעת איך אפשר להגיד שזאת שנה כמו כל השנים, מוצדק או לא.

מה אני מפספסת?
קאו-בוי, פרה-ילד. כי זה ניק|פנים|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
שרון

47 ושבועיים

צפון מערב, עם נטיות לרוחות מזרחיות

הכתר. חזרתי לצפות בעונות הקודמות כדי להנות יותר מעונה 4.
שעת נעילה. אמנם בעלילה הולכת ונסחפת למחוזות הטלנובלה, אבל זו עדיין סדרה מעולה

בעיקר סרטי כריסמס מתקתקים בנטפליקס. כולם עם אותה עלילה: אישה / גבר קרייריסטיים מקבלים הזמנה / ירושה / משימה שבגללם הוא / היא מגיע/ה לעיירה קטנה, ושם פוגש/ת איש/ה נחמד וחביב הגורם לו/לה להתאהב ולהבין שמשמעות החיים שם אהבה / משפחה / חברים וכל זה על רקע חג המולד.
קיטש טפשי ומהנה

במבצעי Black Friday הזמנתי לי המון ספרים של הוצאת כנרת זמורה. קיבלתי אותם לפני כמה ימים. בינתיים הספקתי לקרוא ולהנות מ: "נשות ריאד", "הקנוניה נגד אמריקה" (אהבתי מאוד את הסדרה, אז רציתי לקרוא גם את הספר), "הבאר שבעיים". יש לי עוד כמה ספרים בערימה הזו לקרוא

פסטיגל מכל הזמנים
פספסת חלק מהשאלות:-P:
ד"א לא יהיה לך יותר נוח להעתיק את השאלון ולענות מאשר לצטט כל שאלה בנפרד? זה יותר עבודה לא?
פסטיגל מכל הזמנים
חחח את נהנית או שצריך לשלוח לך ניחום?:-D

מילי08

Well-known member
אנשים אשכרה שמים את זה באפליקיישן לעבודה תחת הסעיף "ניסיון עבודה קודם". אז כן, גם עקרת בית זה מקצוע פה.
:-0:-0
אומרים שצריך לבשל עם דם ואז יוצאות מצות
גם בפייסבוק הם אנטישמים ידועים
noted (אבל הסיכוי שאני אזכור את זה לא באמת קיים. וגם בשביל זה יש לנו מנהל חשוב. הרי לא בחרנו אותו בגלל העיניים היפות שלו.
אוף, שרון. עכשיו באים? ואני שמחתי שהצלחתי סוף סוף להגיב על כל השרשור ואת עושה לי עוד עבודה.
אני מתה על סרטי הקלישאות האלה. כאילו, לא מתה אוהבת, אבל טוב לדעת שהם שם. תמיד אותו דבר. אגב, פעם זה היה תפקיד של הולמרק להוציא סרטים מסוכרים עד כדי בחילה.
יש לי עוד כמה ספרים בערימה הזו לקרוא
כיף |מאוהב|
פסטיגל מכל הזמנים
אווווווו |לבסגול| איזה נוסטלגיה טובה. פעם, כמו האירוויזיון, הם היו טובים וכייפים

בכוונה דילגת על חלק שלם בשאלון או שתפוז מתנכל גם אליך?

:-0:-0

גם בפייסבוק הם אנטישמים ידועים

noted (אבל הסיכוי שאני אזכור את זה לא באמת קיים. וגם בשביל זה יש לנו מנהל חשוב. הרי לא בחרנו אותו בגלל העיניים היפות שלו.

אוף, שרון. עכשיו באים? ואני שמחתי שהצלחתי סוף סוף להגיב על כל השרשור ואת עושה לי עוד עבודה.

אני מתה על סרטי הקלישאות האלה. כאילו, לא מתה אוהבת, אבל טוב לדעת שהם שם. תמיד אותו דבר. אגב, פעם זה היה תפקיד של הולמרק להוציא סרטים מסוכרים עד כדי בחילה.

כיף |מאוהב|

אווווווו |לבסגול| איזה נוסטלגיה טובה. פעם, כמו האירוויזיון, הם היו טובים וכייפים

בכוונה דילגת על חלק שלם בשאלון או שתפוז מתנכל גם אליך?
מתנכל.
והעיקר כתבתי תשובות מושקעות ואפילו הצלחתי להוסיף קישור ;-(

מילי08

Well-known member
חחח אכן עניתי ללונה בהמשך את תגיעי לזה איפשהו (רמז: ה100)
חצי יום "עבודה" הלך על השרשור הזה, אז כן - ראיתי ומסכימה.
חח, כן. כנראה גם לי נוזל המוח ולא רק לדילן. אבל אני יותר זקנה אז יש לי תירוץ.
אה, תגידי מה דעתך אחכ. אני האמת יותר אהבתי את הסדרה אבל גם יש מצב שפשוט פחות זרמה לי הקריאה בגלל אגנלית טיפה יותר מורכבת מספריה YA שאני בד"כ קוראת, אז אולי עשית חכם יותר שלקחת בעברית.
היום לא יצא לי לקרוא כי, ובכן, אני מבזבזת את זמני כאן (סדרי עדיפות זה דבר חשוב), אבל בינתיים נראה לי שהסדרה יותר טובה כי היא יותר מהודקת. לפעמים זה מרגיש שהם בכוח מנסים להצחיק. אבל אני רק בהתחלה.
אני דווקא אוהבת גם רוק
קול B-|
קאו-בוי, פרה-ילד. כי זה ניק|פנים|
חחחחחח, בחיים לא הייתי עולה על זה

didalf

Well-known member
חח, כן. כנראה גם לי נוזל המוח ולא רק לדילן. אבל אני יותר זקנה אז יש לי תירוץ.
:-D:-D

חצי יום "עבודה" הלך על השרשור הזה, אז כן - ראיתי ומסכימה.
אני גם היום|חבול| ככה זה כשנותנים לי לעבוד מהבית|חבול|

היום לא יצא לי לקרוא כי, ובכן, אני מבזבזת את זמני כאן (סדרי עדיפות זה דבר חשוב), אבל בינתיים נראה לי שהסדרה יותר טובה כי היא יותר מהודקת. לפעמים זה מרגיש שהם בכוח מנסים להצחיק. אבל אני רק בהתחלה.
אני שמחה שסדרי העדיפויות שלך נכונים.

nerdkey treky

Active member
אני כותב כאן מדי פעם. קורא אפילו פחות, אולי הגיע הזמן להכנס לזה קצת יותר. עדיין מעדיף להיות סמוי לרוב.

שם: עפרי
כיוון: דרום מזרח בין קיבוץ גלויות לאצבע הגליל

סדרות החודש: מחסן 13, BLUE BLOODS, גמביט המלכה, הנסיך המדליק מבל אייר (יש כאלה שרואים חברים, יש כאלה שאין להם חברים אז רואים סדרות אחרות)
סרטי החודש:
סרטים? מה זה?
ספרי החודש: ספר זה עיבוד לסרט נכון?
דמויות החודש: וויל סמית'
למה אתם מצפים בחודש הקרוב?
לכתוב כאן יותר? לשמוע ולהריח יותר גשם? לאכול סופגניה יפה, גדולה וזולה.

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? הארמדילו של חנוכה טורף את "CHRISMUKKAH" של ההוא מ- OC.

האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן? -
עדי העלתה נקודות טובות למה זה דבר רע. לי אישית זה לא מפריע.

חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד) - תוסיף מאכלים מסדרות טלוויזיה.

יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?
סדרה מתוסרטת על לוכד זוחלים מסוכנים. הרבה CGI יוסיפו כי צריך להפוך את העקרב הצהוב לענק ומלהיב יותר. וכשאני אומר ענק, אני מתכוון בגובה של בניין :sneaky:

איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם?
סטארגייט וגרסאותיה.

dilia snake

Well-known member
תודה על הטיפ. אני אנסה את זה.
קודם ראיתי את התגובה של מילי ואז את התגובה של דילן לניק ולא הבנתי מה הקשר, אבל גם בתוך ההקשר זה קצת מטריד :-D :-D |פנים|
חחח אני לא התלוננתי על המחסור בתשובות שלך, רק צחקתי על הספרים:-P:
|חיבוק|
אמממ, אני מזכירה לך שמותר לנו להרביץ לך עם ספר על הראש אם את מתלוננת שאין לך מה לקרוא
לא התלוננתי שאין לי מה לקרוא, התלוננתי שלא קראתי מספיק|מובך|(=זה באמת השלב שאתם מרביצים לי עם ספר|בוקס|). ביום שלישי שהייתי צריכה להחליט מה לקרוא ולא הייתי מסוגלת, פשוט התעצבנתי על עצמי בתור עונש לקחתי את הספר שהיה בראש הערימה,שאני אסיים את הנוכחי זה יהיה קל יותר כי אז אני אקרא ספר אחד בעברית ואחזור לאנגלית:-P:.
מגניב! הכבד יתאושש מהר כי מדובר על טעימות וזה לא כמו לשתות יין באמת |יעני|
כמו שאני כירה את ההורים שלי חוץ מטעימות, גם נשב אחר כך עם בקבוק שלם וגבינות. אז זה יהיה לפחות בקבוק אחד ביום אם לא יותר.

dilia snake

Well-known member
אצלי בדיוק הפוך, עם הזקנה הגעתי למסקנה שהחיים קצרים מידי בשביל לחכות שהוצאות יואילו בטובן לתרגם את מה שאני רוצה לקרוא(ופחד מספוילרים) |שפם|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אני כותב כאן מדי פעם. קורא אפילו פחות, אולי הגיע הזמן להכנס לזה קצת יותר. עדיין מעדיף להיות סמוי לרוב.

שם: עפרי
וולקאם|חיבוק| חייבת לציין שעד עכשיו קראתי את הכינוי שלך כ turkey כאילו תרנגול הודו|פנים|

למה אתם מצפים בחודש הקרוב? לכתוב כאן יותר? לשמוע ולהריח יותר גשם? לאכול סופגניה יפה, גדולה וזולה.
נכון הזולות הקלאסיות הכי טובות.

האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן? - עדי העלתה נקודות טובות למה זה דבר רע.
ואני תמיד צודקת אז יופי התחלת טוב:-P:

כמו שאני כירה את ההורים שלי חוץ מטעימות, גם נשב אחר כך עם בקבוק שלם וגבינות. אז זה יהיה לפחות בקבוק אחד ביום אם לא יותר.
את אומרת את זה כאילו זה דבר רע.

למעלה