על "הורות משותפת" שמעתם

חתונה1900

New member
יש נשים שמתאים להם גבר עם 90 אחוז משמורת

הייתה כתבה עכשיו על המנהלת הבכירה ביותר ביצרנית מטוס הקרב הבא של ישראל

היא עובדת ומביאה כמה מליונים הביתה בשנה

בעלה הוא זה שנשאר עם הילדים בבית

מה רע בסידור כזה אם את רוצה להתקדם כלכלית או מה שלא יהיה ?

Berethor

New member
עוד פעם ההסברים אבלוציונים האלו

שמזלזלים באינטליגנציה האנושית, כוללניים, פשטניים מדי ולא נכונים בהרבה מהמקרים. אנשים אולי לא שונים מחיות ברמת הבסיס, אבל האינטלגנטים שבינהם, דיי שונים ומורכבים, חוץ מזה את לא צריכה לשכוח שגם אצל חיות יש סוגים שונים, וגם אצל חיות יש כאלה שאינטליגנטיות ומונוגמיות וכאלה שלא, אני מאמין שאנשים כל כך מורכבים ושונים שלמעשה כל אדם או קבוצה דומים לחיה אחרת, או לחילופין לשום חיה. יש שמתנהגים כמו כלבים, יש כמו זאבים, יש כמו ציפורים, יש כמו נחשים וכו. זה משהו שאפשר גם לראות בהרבה תרביות עתיקות, שאנשים שונים הזדהו עם חיות שונות, וזאת האמת, לנסות להכליל את כל האנשים לקונספט של חיה אחת, ועוד אחת לא אינטליגנטית במיוחד תמיד נראה לי דבר טיפשי ומזלזל, מתאימה רק לאלו שבאמת עונים לאותו קונספט.

לי באופן אישי כמעט תמיד יש גם הסבר הגיוני לרוב הנטיות והעדפות האנושיות, ולא פשוט להגיד שזה אינסטינקט חסר סיבה. קודם כל אני מאמין שאנשים נכנסים לזוגיות משלל סיבות שונות, נכון שמין וילדים זה לרוב חלק מהחבילה(ובצדק), אבל יש עוד, לראות תצד ששני ניטו רק כמשהו שמזדווגים איתו או מביאים ילדים איתו, זה יחס לא אנושי לצד השני. זה לא קשור אפילו לאהבה, זה פשוט לראות בו גם כאדם, ככל אדם אחר, לא אובייקט. לדעתי הסיבות העיקריות לגרושים זה חוסר התאמה ואנשים שמאמינים שאם ביחד אז הכל יסתדר, מה שכמובן לא נכון אם מראש הבסיס רעוע, לא משיכה מינית ולא אהבה יפצו על חוסר התאמה, אהבה 'מטעה' לא פחות ממשיכה מינית בכל הקשור לקשר שמחזיק רק זמן קצר, וזה גם לא נכון לומר שאהבה באה רק אחרי הרבה שנים, יש גם מקרים שהיא על ההתחלה, אבל זה לא ממש משנה כי כמו שאמרתי אהבה והתאהבות יכולים להטעות לא פחות ממשיכה מינית כאשר זה לאדם שלא מתאים לך, ככה שזה טוב רק שזה לאדם המתאים. סיבה נוספת היא אותי של אנשים, אנשים שמראש סטוצרים לא נאמנים ובעד לפרק קשרים בגלל גחמה זאת או אחרת שלהם, כמובן שלקשרים שלהם אין סיכוי.

בהקשר האבולציוני יש מחקרים שמראים שסטוצרים ובוגדים ובאופן כללי אנשים לא מונוגמים הם אנשים שלמעשה אנשים שלא התפתחו, ובעלי רמת אינטלגנציה נמוכה יותר, מה שלא מפתיע. בכלל ככל שאדם פועל רק לפי אינסטנגטים ולא מפעיל גם שיקול דעת, זה מעיד על חוסר אינטליגנציה, בסופו של דבר אדם הוא גם בעל שליטה עצמית ירודה ומתקשה גם בדחיית סיפוקים. זה חבל מאוד כאשר מעודדים התנהגות לא אינטליגנטית ומופקרת, זה מדרדר אנשים מכל הבחינות. במקום לומר שהטבע שלנו להזדווג ולהביא ילדים, כאילו זה איזה דחף בלתי נשלט ולא אינטליגנטי, אני יגיד לך מה הסיבות ההגיוניות לכך שאדם ירצה מין וילדים בזוגיות. מה הבסיס שמבדיל בין יחסים זוגיים לבין יחסים ידידות בלבד? מין, רומנטיקה וילדים נכון, לכן כמה שפחות יש לך מהדברים האלו בקשר, או שבכלל אין לך אף אחד מהם, זה יוצר רושם של זוגיות פיקטיבית, אז למה שאדם ירצה זוגיות שאין בא שום מאפיין זוגי. אני בעד שבני זוג היו ידידים, ככה היחס בניהם אנושי יותר, אבל כדי שלא היו רק ידידים, עדיין צריך להיות שם גם מאפיינים זוגיים.

בנוסף לכן אדם שרוצה מין או/ו ילדים לא יהיה לו טוב 'בזוגיות' שאין בא את זה, ככה ששוב מדובר בדבר הגיוני. זה רק מוביל לתסכול או/ו בגידות, מי שרוצה מין בקשר ואין לו, יסבול או יאלץ לחפש בחוץ(גם אדם נאמן ישבר בסוף במצב כזה ובצדק), כנ"ל לגבי ילדים, אם צד אחד רוצה ילדים ושני לא, הם יאלצו לפרד בסופו של דבר, ככה שלהפך זה גם כדי למנוע צרות, ולהימנע מצרות זה דבר הגיוני. באופן טבעי והגיוני בן או בת זוג שלא רוצים מין או ילדים לחלוטין הם הרבה פחות אטרקטיבים. נ"ב עצם העובדה שיש אנשים שלא רוצים ילדים, וזה קיים דווקא יותר בקרב נשים כי אצלן אחת הסיבות זה גם פחד מלידה ולא דווקא אי רצון בילדים, העובדה הזאת כשלעצמה מראה שלא כולם נכנסים לזוגיות רק בשביל ילדים, כנ"ל יש אנשים א-מיניים שלא מעוניינים במין או א-רומנטים שלא מעוניינים ברומנטיקה ולא מסוגלים לאהוב. זה מראה שיש שלל סיבות שאנשים נכנסים לזוגיות בגללן, אבל ללא ספק אני מאמין שזוגיות שאינה כוללת את שלושת המרכיבים הבסיסים שמאפיינים זוגיות, היא הרבה פחות טובה, למרות שלאלו שמעוניינים ככה זה טוב, אבל לא באופן כללי. אני באופן אישי בכלל לא החלטתי חד משמעית בנושא ילדים, זה בכלל לא משהו שבוער לי בשלב הזה, אם כי כן היה מפריע אם בת זוג אנטי זה, זה אומר בעצם שהייתי נאלץ להיפרד איתה אם וכאשר הייתי רוצה ילדים, ואני כמובן מאמין גם שמין וילדים עדיף שהיו רק במסגרת זוגיות ולא מחוץ להם.

חתונה1900

New member
על "הורות משותפת" שמעתם

לא כל גבר או אשה בנויים או רוצים להיות 24\7 עם בן או בת זוג אחת

הפחד הגדול של הרבה גברים הוא להתאהב, להתחתן, להביא ילדים
ואז להתגרש ולהתרסק בתשלום מזונות ומלחמה משוגעת

אפשר מראש להימנע מזה ולהכיר בפייסבוק ובאתרים מיוחדים נשים
שגם הן רוצות רק הורות משותפת

אני חושבת שזה פיתרון שחשוב שהפורום יכיר וידבר עליו
פשוט כי מי שהתרגל להיות רווק\ה נצחי\ת - בשבילו זה הפיתרון הכי מתאים

יש היום הרבה נשים שמכירות דרך האינטרנט גברים מחו"ל ברמה פי כמה
מאלו שיש בארץ, ויש גם גברים שרוצים להיות כמו אברהם, יעקב, ועוד אין ספור
דמויות תנכיות שלא התחתנו ברבנות - אבל עשו ילדים ליותר מאשה אחת

הקיבעון של חתונה הוא זה שמלחיץ גברים ונשים, אבל שסך הכל מערכת יחסים
מובילה לא לגיטו 4 קירות עם אותו אדם, אפשר למצוא בקלות רבה יותר
מישהו מתאים

היתה כתבה השבוע בכלכליסט ואולי תמצאו אותה שזה הטרנד יום
גברים מחפשים נשים לסקס, ונשים כאמהות, ונשים מחפשות גבר למיטה
וגבר כהורה - בידיעה שקשה למצוא היום בבן אדם אחד כל מה שאתם רוצים

מי שמוצא את הכתבה שיוסיף את הקישור
יותר מאוחר אם לא תמצאו אני אחפש ואוסיף את הקישור

Light18m

New member
נשמע מעניין

אשמח אם תמצאי את הכתבה, אני אוסיף אותה לקישורים של הפורום.

חתונה1900

New member
אהבה זה לא נוסחה - כלכליסט

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3594896,00.html

הציטוט הרלוונטי

זוהי שעתם הגדולה של האלגוריתמים לשידוכים: השוק רותח, והמודלים הממוחשבים שלו לא רק מנסים להתאים את עצמם למציאות של עולם הדייטינג האמיתי - אלא גם מעצבים אותה מחדש. "אנחנו חיים בעידן של תרבות צריכה - של בתים, מכוניות, חופשות, תארים אקדמיים", מסביר סלייטר בספרו. "אהבה ומערכות יחסים הפכו גם הן למוצרי צריכה שמוגדרים בחדרי ישיבות, ונבנים כדי לספק מגוון של בחירות אפשריות. מוצר הצריכה הזה יכול להיות מעוצב כיחסים ארוכי טווח, קצרי טווח, סקס מזדמן, לא בטוח לגבי ילדים, לא רוצה ילדים אבל זה בסדר אם לבן הזוג יהיו, וכן הלאה. תרבות האינסטנט מקדמת תפיסה של הסדרי זוגיות שיוצרת חברת פוסט־דייטינג, שבה יוצאים כל הזמן ללא בני או בנות זוג קבועים".

אחת התופעות שסלייטר מצביע עליהן היא החיים ב"להקה" - מודל של חיי רווקות של ריבוי קשרים פונקציונליים עם בני המין השני. התופעה הזאת מתוארת היטב בספרה של ג'סיקה מאסה "Gaggle" (מילולית "קרקור", ובסלנג מילה שמציינת להקת עופות קשקשניים). מאסה, אחת ממנהלות האתר "WTF קורה לחיי האהבה שלי", מצביעה על גברים ונשים שמתחזקים קבוצת קשרים שממלאים פונקציות שונות. למשל, אשה יכולה להחזיק חבר לקניות, חבר לייעוץ בנושאים מקצועיים, חבר לשיחות אינטלקטואליות, חבר שמספק הגנה חברתית, אקס שעדיין בסביבה, חבר לזיונים, חבר מעריץ, חבר שהוא ברירת מחדל לאירועים - כולם קשרים שמתנהלים מתוך תפיסה של 'אל תשתקע אבל גם אל תלך', וחלקם עשויים להפוך לרומנטיים.

"זאת דרך למלא צרכים ותשוקות שלא ניתן לצפות להם מקשרים רומנטיים מסורתיים, דרך למקסם את ההטבות של דייטינג בעולם שבו מערכת יחסים יציבה היא קשה להשגה", אומר סלייטר ל"מוסף כלכליסט". "אונליין דייטינג הוא אחת הסיבות הסוציולוגיות לאורח החיים הזה. אם אתה חי כך, זה לא בהכרח נובע מרצון לוותר על זוגיות מסורתית: יש לך טכנולוגיה שמאפשרת לך לחיות חיים כאלה - לנהל המון קשרים בו בזמן, לאפשר לך להסתובב עד שאתה מוצא את מה שאתה רוצה".

סלייטר מציין גם את השפעת הטכנולוגיה על קשרי נישואין רעועים: "אין יותר סיבה להישאר ביחסים בלתי מספקים, לחוש שאין לך אלטרנטיבה. ביחסים מסוימים שאינם כה חזקים, שהם בבחינת ישיבה על הגדר, שאין לך ביטחון מלא בהם, אבל גם אין לך ביטחון לעזוב - הנוכחות של אונליין דייטינג יכולה לשנות את ההחלטה ולעזור לך לצאת מהקשר

Berethor

New member
הרבה בלבולי שכל

אבל בשורה האחרונה כל מה שהם מעודדים, זה הפקרות, לשכב עם הרבה אנשים במקביל זה התהוללות והשתרללות, וזה שיש גם ילדים שלא יודעים מי האבא שלהם הופך את זה לאפילו יותר נוראי.

חתונה1900

New member
לא יודעים מי האבא ? דווקא אחרי חתונה

כנראה שאתה לא באמת יודע מה ההבדל בין "הורות משותפת" לבין "חתונה"
לפי חוקי המדינה

חתונה1900

New member
אשתך בגדה בך
תשלם מזונות על ילד לא שלך

חבל שאתה לא שומע את הצעקות אצל השכנה שלי, כל פעם שבעלה חוזר מאוחר
יש כאן משטרה, היא צורחת עליו ליד הילדים שהיא יודעת שהוא בוגד בה

זאת לא משפחה אחת, יש את זה המון, אתה פשוט לא מכיר את הזוגות
שכולם יודעים שהיא בוגדת בו או הוא בה

בהורות משותפת אין את זה, מראש לא נכנסים כאן למחוייבות כזאת
יש מחוייבות אחת: והיא לילדים

הילדים מקבלים כאן הורים שהם כל מה שחשוב להם, בלי מריבות על דברים שלא קשורים

כשגבר או אשה שמים את כל הביצים בסל אחד - יש המון מריבות
כי הכל תלוי בבן אדם אחד שאתה מצפה ממנו שיהיה הכל

ובמציאות אין דברים כאלו

גברים שהם סקסיים בטירוף, לא חייבים להיות האבות הכי טובים, ובטח לא הכי נאמנים
כי יש להם כל הזמן הצעות מסביב

אנשים היום עושים המון פשרות - ואז מגיעים לגירושים מכוערים

גם בהורות משותפת יש המון פשרות, אבל אתה לא תלוי בה והיא לא בך ב100 אחוז
מה שהופך כל מריבה - למריבת על

אבל כגבר יש משהו שכדאי לך לדעת על החוקיים הדרקוניים שיש כאן

אשתך בגדה בך, היא אפילו מודה בכך, אף אחד לא יעשה בדיקת רקמות,
כדי שהילד לא יוכרז ממזר - וכך אתה זה שמשלם על ילד שהשכן עשה לאשתך

בהורות משותפת הרבנות לא חלק מהמשחק ואם יש לך ספק אם זה הילד שלך
אפשר לבדוק את זה ואפילו הרב הראשי לישראל יגיד לך שזה 100 אחוז בסדר

אין שום בעייה הלכתית לגבר לשכב עם אשה לא נשואה ולעשות לה ילד
ממזרים זה רק באשה נשואה

לגבי להיות עם 2 נשים, אז ככה, בפועל לרוב הגברים יש 2 נשים ויותר,
אלא אם כן הם הומואים, שלא נמשכים לנשים, או מכוערים ועניים

גם מי שנשוי למלכות יופי רוצה לפעמים לאכול משהו אחר חוץ משוקולד כל הזמן

אז לבחירתך ההבדל הוא, להיות גרוש פעמיים, אם 2 נשים במעמד של גרושות
או לקחת בחורה שזה מתאים לה, שהיא זאת שרוצה להיות 70 אחוז מהזמן עם הילד,
ולא תבוא אליך בטענות אם אתה רק 30 אחוז מהזמן, כי זה מה שהיא אוהבת

אם אחרי 10 שנים יבוא לך בן זקונים, אז אם היית נשוי הלך עליך, כי בגיל 50 זה לא קיים,
אתה חייב להתגרש, כאן אתה חופשי להביא ילד לעולם עם מי שבא לך בלי שמליון עיניים
ינעצו בך, על איך זה שפירקת את החבילה, בגדת בה, או אלוהים יודע מה

אין חתונה, אין גירושים מכוערים

ותכלס זה הדבר שהכי מפחיד היום אנשים ומונע מהם ללכת על קשר זוגי
כי מצפים מהם בסוף לחתונה וקשר שכמה שדחפו לך שהוא הכי טיבעי - הוא לא

כמובן שעדיף להתחתן, אם מצאת את אהבת חייך ואתה מוכן להתחייב וגם היא בעניין

אבל מה אם היא רק רוצה אותך בתור אבא ? והיא ההצעה הכי טובה שיש לך ?
תוותר על להיות אבא לילדים שלה - רק בגלל שהיא לא בקטע של לילה חד פעמי
שנקרא "חתונה" - ומעדיפה לחיות רוב הזמן בבית שלה - ולא לעבור לגור איתך,
לחתוך אחרי 2 ילדים, ולזרוק אותך מהבית שלך, זה שרק אתה קנית, הכנסת אותה,
ועכשיו הפך לשלה ?

זרוק את כל מה שהכניסו לך לראש מגיל אפס, ותקלוט שהורות משותפת
יכולה להיות טובה לגברים ולנשים לא פחות טוב מחתונה

השאלה היא לא אם זה חתונה או הורות משותפת
השאלה היא מי בן או בת הזוג ומה תכניסו למערכת היחסים בניכם

גם חתונה וגם הורות משותפת יכולים להיות גרועים אם בחרתם בפרטנר גרוע

עדיין הסיכוי שתתגרשו - לא קיים בהורות משותפת, פשוט כי לא התחתנתם
וגירושים זה הדבר שהכי מפחיד גברים, אין להם בעייה עם מחוייבות לילדים ולאשה
כמו שיש להם בעייה עם הרגע בו זה שהם התחתנו הופך אותם לקורבנות
של השיטה של הרבנות הראשית

הרבנות הראשית היא המצאה חדשה, זה לא היה קיים לפני קום המדינה
אנחנו בסך הכל רוצים לחזור לחיות כמו בני אדם בלי קשר למנגנון המסואב הזה
שדפק להרבה זוגות שכולנו מכירים את החיים

Berethor

New member
לצאת נגד רבנות זה דבר אחד

לצאת נגד מונוגמיה באופן כללי זה דבר אחר. אל תיתממי הרי בן היתר עודדתן כאן פוליגמיה, בגידות, סטוצים, חוסר נאמנות ולהביא ילדים לא משנה ממי. אני מודה טוב מאוד לסיכונים שיש בנשואים, ולכן שהחוקים לפעמיים לא הוגנים במיוחד כלפי הגבר. בהחלט קיימות נשים נוכלות שאפילו משתמשות בילדים או חתונה כדרך לסחוט את הגבר, אפילו נכנסות להריון בלי ידעתו או מתחתנות עם כוונה להתגרש מראש, אני בהחלט בעד שישימו סוף לתופעות כאלה והאחריות לכך ישלמו ביוקר. בשביל זה בדיוק יש דברים כגון הסכמי ממון. מבחינתך כל גבר שאין לו יותר מאישה אחת הוא הומו או מכוער? אחלה חשיבה יש לך, במקום לבקר את הבוגדים ולפגן לנאמנים, את מפרגנת למופקרים. אדם בוגדני וסטוצר אולי לא יבין את זה, אבל עבור אדם נאמן בהחלט מספיק בת זוג אחת, כמובן כל עוד הזוגיות היא לא על הפנים, כמו שאומרים סוס מנצח לא מחליפים. התירוץ של לאכול משהו אחר, זה תרוץ של בוגדים, אבל האמת היא שאם הנשים היו שוקולד אז כולן היו שוקולד, ולכן אין שום הצדקה לגנוב 'שוקולד' מבחוץ, מה שכן כמו שאומרים שאין אוכל בבית אוכלים בחוץ, אבל זה רק במצבים שצד אחד מיובש מינית לחלוטין למשך תקופה ארוכה, אבל כל עוד "יש אוכל" בבית, אין שום הצדקה או סיבה לגיטימית ללכת לחפש בחוץ.

בקיצור ראש של אדם נאמן בבסיסו עובד לחלוטין אחרת מראש של אדם בוגדני, הוא ממש לא הומו, אם הבוגדים מהסוג שאת מתארת זה חיה שלא יודעת שובע. אין מה לפרגן לשמוקים כאלה. לי בהחלט היה מספיק בת זוג אחת. 'גברים סקסיים בטרוף' אבל לא נאמנים, זה בעצם פלוס מול מינוס מה שנקרא, מצד אחד סקסים מצד שני אופי חרא, רק מישהו שגם יפה וגם עם אופי טוב, זה מושלם. כן אני מודה לכך שנשים לא יכולות ללדת אחרי גיל 50, אבל זה בדיוק הסיבה שמי שרוצה ילדים עדיף שיעשה את זה לפני, מזה הטמבלים האלו שנזכרים בגיל 50 או 60 שהוא רוצים ילד? עוד מעט הם יוצאים לפנסיה, איזה ילדים בגיל הזה. לגבי השאלה שלך, אם הייתי מכיר מישהו שהכל טוב אצלה רק לא רוצה להתחתן, כן הייתי יכול להיות איתה ללא חתונה, אני בכלל לא חושב שחתונה זה חובה, אלא פשוט שזה התחייבות רשמית וככה גם ידועים בציבור בתור בעל ואישה, לי חשוב נאמנות ושלא תהיה מופקרת ותבגוד בגלל סיבות לא לגיטימיות, כל עוד יש נאמנות ומונוגמיה וזוגיות טובה, אפשר להיות זוג גם בלי חתונה.

Berethor

New member
זה נוראי, אל תוסיף את זה

במקום לעודד זוגיות נורמלית, זה מעודד התנהגות מופקרת. רק ידרדר אנשים פה.

קראתי את כל השירשור

פותח/ת השירשור נראת לי כאדם שרוצה לפרסם את ההורום המשותפת
אני לא אתפלא שהיא עובדת באירגון הזה,
לידיעתך.

כן צריך לדעת מה היא הורות משותפת
אבל שלא ישווקו לנו את זה יותר מידי

Berethor

New member
מזה השטויות האלה?

מי שלא בנוי לזוגיות לא צריך/ראוי גם ילדים. ילדים זה יותר רציני אפילו מחתונה, זה לא צעצוע.

דיבבלעס

New member
אוי..

אני אתנסח בעדינות יחסית...אתה חושב שמה שכתבת פה זה טיעון "רציני"?

Berethor

New member
רציני יותר

מאנשים שמעודדים מין עם כמה נשים במקביל וילדים מחוץ לנשואים שנמצאים בפורום חוסר נסיון מיני.

דיבבלעס

New member
א' גם אתה כותב בפורום חוסר ניסיון מיני...

אם לא שמת לב...
ב' אנשים כותבים פה מסיבות שונות, לחלק אין ניסיון, חלק מכירים זאת מהעבר ורוצים לתת מניסיונם(כמוני) וכו'
חוסר הרצינות של הטיעון שלך נובע משום שאתה מתעלם מכך שהרבה פעמים חוסר נכונות להיכנס לנישואין לא נובעת בהכרח מחוסר יכולת, אלא מחוסר רצון,
יכול להיות אדם סופר אחראי שהוא מנכ"ל בחברה גדולה למשל שלא רוצה להתחתן אבל שומו שמים רוצה ילדים!
לעומת אחר שרוצה להתחתן ובטוח שהוא הכי מתאים ורציני שיש אבל לא מחזיק עבודה יותר מחצי שנה
וזה רוצה להתחתן ולהביא ילדים גם...
אז מה הרצינות של הטיעון שמי שלא נכנס לנישואין של יכנס לסרט של הבאת ילדים??

אני עצמי ככל שאני חושב על זה לאחרונה יותר ויותר מגיע למסקנה שמבחינתי הרצון לנישואין שתמיד היה לי הוא כלי למימוש הכוונה האמיתית של הבאת ילד(כן, אני אסתפק באחד/ת)וחיי הנישואין לכשעצמם לא כ"כ רצויים בעיני אני מעדיף להיות עם נשים שונות בחיי מאשר לחיות עם מישהי שתוך כמה שנים בטוח ימאס לי ממנה (אני מכיר את עצמי...)
אז זהו,
יש אנשים שחיי נישואין לא מתאימים להם והם רוצים ילד/ה
מה לא ברור?
האידיאל מבחינתי שהאמא שלו תגדל אותו רוב הזמן ואני אראה אותו/ה רק בסופ"ש ואחיה את החיים שלי בכיף

Reyn

New member
ומה עם הילד, ממנו לא יימאס לך?

יש לך איזושהי היכרות בעולם האמיתי עם המשימה של גידול ילד? איזשהו בסיס קלוש להבנה חלקית מהצד של המטלה העצומה הזו? אם היתה לך הבנה כזו, לא היית מעדיף לגדל ילד לבד.

Berethor

New member

לא נראה לי שהוא מתכוון לגדל אגב אלא להפיל הכל על האמא, זה למה כל כך פשוט לו עם המטלה..

דיבבלעס

New member
לגדל ילד לבד?

קראת מה שכתבתי?
כתבתי שהאמא שלו קרי:אותה אחת שאני מביא איתה אותו תגדל אותו רוב הזמן...
אין לי היכרות כמו שלאדם לפני שהוא מתחתן אין היכרות עם חיי הנישואין וכמו שלאדם שאין לו ילדים עם לא עבד כגננת או כבייביסיטר אין ניסיון בגידול ילדים...
גם לפני שלמדתי לנסוע על אופניים לא היה לי ניסיון ולמדתי,
גם בסקס זה ככה
אבל אולי האמונה של חלק פה שאם אין ניסיון אז נשארים תקועים במקום גרמה להם להיות איפה שהם עכשיו...

Berethor

New member
אני גם כותב

אבל לעודד פוליגמיה וילדים מחוץ לנשואים נראה לי מנוגד לרוח הפורום, רוב האנשים פה היו שמחים לו היה להם בן זוג אחד, ופה טוענים שבן זוג אחד לא מספיק, זה דיי מביש. האידאל אצלי הוא שילד היו שני הורים, ומי שלא בנוי לזוגיות גם לא בנוי להורות מבחינתי, במיוחד שמדובר בטובת הילד. לכן כמובן שאני מתנגד לכל הדברים האלה.

חתונה1900

New member
חתונה זה לא תעודה שאתה הורה טוב

מכירה גבר שלא נשוי לאשתו ובכל זאת הזוגיות שלו והאהבה שהאשה והילדים מקבלים
גדולים מאלו שיש אצל זוגות נשואים

אין מה לעשות חתונה קתולית זאת המצאה לא יהודית
שהיהודים אימצו

כל גדולי העם היו עם מספר נשים

כאשר לא שמים את כל הביצים בסל אחד - אין פחדים ולחצים
אתה מרוצה מהקשר - כי הוא עונה על הציפיות שלך ממנו

היא צריכה להיות אמא טובה, נקודה, הוא צריך להיות אבא טוב, נקודה

דווקא בחתונה שרוצים כל כך הרבה מבן זוג אחד