על "הורות משותפת" שמעתם

Berethor

New member
לא מספיק שאתה מעודד ילדים מחוץ לנשואים

מה שנקרא גם ממזרות, אתה מעודד גם פולוגמיה, ממש יופי.

MotheRonit

New member
הוי מעולה. רחמנא לצלן הוי ויי זמיר

אז לא לשלוח אותך לפורום 202?
ואני חשבתי שממזר זה הפושטק שדוחף מזלג לטוסטר ובעיני עגל מאשים את אחותו, אבל מסתבר בשנת 2013 עדיין יש ממזרים כאלה. אלה שלא נולדו לתבנית המקובעת ו"הנכונה" של אמא ואבא. נשואים כמובן.

כל אחד יעשה מה שמתאים לו. גם אם זו המילה הזאת שמתחילה בפ' שאני אפילו לא יודעת מה המשמעות שלה ואין לי כח ללכת לעשות חיפוש בגוגל אבל אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שזה חוקי ולא פוגע באף אחד

shanit159

New member
ילד מחוץ לנישואים הוא לא בהכרח ממזר

ממזר הוא ילד של אשה נשואה (לפי ההלכה היהודית) וגבר שאינו בעלה. אם האשה לא נשואה אין מצב שהילדים יהיו ממזרים.

Berethor

New member
בעצם את אישה, יותר גרוע משחשבי

אישה שתעודד פולגימיה ושגבר יזרוק אותה לגדל ילדים לבד, אממ משהו. העניין פה הוא לא בחתונה, כמו שבזה שהיה מחוייבות ושיהיה פחות סכוי שילדים יגדלו בלי אבא או אמא, וכן ילדים הם ללא ספק דבר שיותר רציני מחתונה ולכן אני לא מבין מה הבעיה להתחתן אם רוצים ילדים, וכמובן שהיו מאותו אבא.

A 26 cm Schlong

New member
באמת מה?

ומה על זוגות נשואים שפירקו את החבילה כשברקע יש גם ילדים? זורקים אותם לפח, כי ההורים כבר לא בנויים לזוגיות?

Berethor

New member
פה מראש זרקו לפח

אף ילד לא ישמח מכך שההורים שלו לא ביחד. לכן ילד עדיף להביא בזוגיות יציבה.

shanit159

New member
קשר זוגי וקשר בין הורה וילד זה ממש לא אותו

דבר, ומי שיש לו זוגיות יציבה, שזה דבר שיכול להשתנות בעתיד (וזה קורה לחלק לא קטן מהזוגות - יש בערך 30% שנפרדים רשמית, אבל עוד הרבה ממשיכים לחיות ביחד גם כשהזוגיות לא טובה, וזה המצב הכי גרוע), הוא לא בהכרח הורה יותר טוב ממי שאין לו זוגיות.
אי אפשר בשום אופן להסיק מזה שאדם לא מקיים קשר זוגי שהוא לא יכול להיות הורה טוב.

Berethor

New member
כמו שReyn כבר ציין

אדם שאין לו מחויבות לבן הזוג, סביר להניח שגם לילד לא תהיה לו, כבר ברור מראש שמדובר באדם מפוקפק ולכן סביר להניח שלא יהיה הורה טוב. המציאות בשטח מוכיחה את זה, אנשים סטוצרים ולא נאמנים לרוב הורים גרועים, אכפת להם בעיקר מעצמם, ומחיי ההוללות שלהם, לא מאחרים.

shanit159

New member
אתה ממש לא מבין במה מדובר!

אנשים שבוחרים להיות הורים לילדים בצורה "לא נורמטיבים" הם ממש לא סטוצרים והוללים, וגם אם כן, זה לא פוגם ביכולתם להיות הורים טובים לא פחות מהורים במשפחה "נורמטיבית".
לדעתי, המציאות שלך היא מה שאתה חושב ואין לה קשר למציאות האמיתית.

shanit159

New member
אני לא חושב שמישהו טען שהורות זה לא דבר רציני

הטענה במאמר למיטב הבנתי היא שזה לגיטימי להפריד בין הורות לזוגיות ולא צריך שלשני הדברים י/תהיה אותו/ה פרטנר/ית...
יש בזה לא מעט היגיון...

Berethor

New member
לא מוצא בכך שום היגיון

חוץ מלעודד התנהגות מופקרת, וחוסר התחשבות בילדים, שנאלצים מראש להיות חד הוריים.

shanit159

New member
לא מדובר פה על משפחות חד הוריות!

חוץ מזה שגם זו לא אופציה כל כך רעה...

A 26 cm Schlong

New member
רעיון מצוין

לא פעם חלפה במוחי המחשבה לעשות ילד עם מישהי מחוץ למסגרת כלשהי. (לא חסיד גדול של עולם הנישואין [אולי כי עוד לא מצאתי מישהי שתשכנע אותי אחרת]).

תוהה אם זה משהו שאשקול אי פעם

אולי כי "ממרום" גילי אני לא רוצה להתייאש ולהחליט שלא אחיה בזוגיות...
אולי כי גדלתי רוב חיי לאם חד הורית ללא קשר עם האב ואיני מרגישה צורך בהורות משותפת אם אינה כוללת זוגיות...
מי שמסוגל להסתדר עם הסדר כזה זה יכול להיות פתרון מקסים, לי קצת קשה עם זה.
אני די טיפוס דיכוטומי ולכן אני רוצה לגדל ילד או במסגרת זוגית או לבד ולא משהו באמצע.

Reyn

New member
לא מבין את הקטע

איזה גבר מחפש נשים לסקס חסר משמעות ומפחד ממחוייבות, אבל במקביל רוצה להיות הורה? אני לא מדמיין אדם כזה רוצה ילדים, ואני לא בטוח שצריך להרשות לאנשים כאלה להביא ילדים. בלי שום קשר להיעדר המסגרת הזוגית, מי שמתקשה להתחייב כנראה לא מוכן למחוייבות הכי גדולה בחיים.

אגב, עוד אופציה שאתה מתעלם לחלוטין מקיומה היא אנשים שפשוט לא רוצים ילדים, בין אם יש או אין להם זוגיות.

חתונה1900

New member
חתונה קתולית זה מתכון לאסון

30 אחוז מהזוגות מתגרשים - אז פלא שאנשים מפחדים מחתונה
כאשר יש סיכוי כזה גדול לגמור כגרושים

בישראל זה גרוע יותר כי זה דרך הרבנות ויש להם חוקים מוזרים
שעושים רע גם לגבר ולאשה

אשה שמתחתנת דרך הרבנות עלולה לחכות 10 שנים ויותר לגט
כל דבר שהיא תעשה לפני יחשב כבגידה שתנשל אותה מכל הזכויות שלה

את מה שקורה לגברים תחת חתונה ברבנות כולם יודעים

Reyn

New member
א. מה כל זה קשור למה שכתבתי?

ב. לידיעתך, יש סוגים של מערכות יחסים שהחוק מתייחס אליהם בערך כמו לנישואין מבחינת חלוקת הון וכו'. וגם כשמביאים ילדים מחוץ למסגרת נישואין, שני ההורים מחוייבים אליהם חוקית וכספית.

ג. מה זה קשור לפורום באופן כללי?

למעלה