הבגדים עושים את האדם !

אממ... לא מסכימה איתך.

כל "הנדחפים" פה מציגים גם את הדעות שלהם ואין סיבה להשרות על אף אחד פה הרגשה שהוא לא רצוי אם הוא לא פוגע באף אחד, ולך תדע אולי הוא גם היה חסר ניסיון עד לא מזמן והנושא קרוב אליו... יש פה גם כאלה.

Reyn

New member
קראי את ההודעות שלו

ראשית, הוא הגיע לכאן מפורום סקס, מכל המקומות בעולם.
שנית, ממש לא נראה שהוא היה אי פעם במצב כמו שלנו.
שלישית, הוא לא מפגין שום הזדהות עם המצב של חוסר נסיון, והעצות שלו הן בסגנון "אם אתם רוצים להפסיק להיות בתולים, צאו ושכבו עם מישהו/י". רעיון מבריק! בשביל זה באתי לפורום, כדי לשמוע שהפיתרון לבתולין הוא סקס. וואלה, איך לא חשבתי על זה לבד.

..
נכון, גם אנשים שלא נמצאים בסטטוס של חסרי נסיון רשאים להיות כאן בפורום. אנשים שהיו במצב הזה בעבר ויכולים לתרום מנסיונם. אנשים שיכולים להזדהות עם תכונות האופי והאישיות שאופייניות לחלק מחברי הפורום (למשל ביישנות, חרדה חברתית, חוסר חיבה לבילויים רועשים..). אבל הפורום לא נועד לזה שאנשים בלי שום הזדהות וחיבור לנושא יבואו ויגידו לנו לעשות סקס...

דבר ראשון קראתי את ההודעות שלו

למה אנשים חושבים שאני לא קוראת פה הודעות,אלא רק מגיבה לכותרות? מי עושה דברים כאלה בימינו?!

תראה אם נהיה כנים הרוב פה מציעים לך בדרכים כאלה או עקיפות את אותו פתרון לבעיית הבתולים...

והאמתי ההודעות שלו מצחיקות אותי חח

ועכשיו כשאני רואה את ההודעה של אור

אולי באמת הוא התקרב קצת לסף הרגישות אצל חלק...P:

A 26 cm Schlong

New member
אוי ואבוי

פורום סקס.

חבריקו, נראה לי שיש לך בעיה עם סקס באופן כללי, ואתי באופן ספציפי.

אתה כבר יומיים טוחן ת'מוח על כך שמקומם של בעלי הניסיון לא בפורום הזה ואני הצעתי לך עצה ידידותית באמת - לפתוח קומונה לבתולים וכך תוכל לאשר מראש מי יכתוב בה ומי לא. מכיוון (ואני כותב את זה בפעם המאה כבר) שזה פורום ציבורי, אתה לא יכול לקבוע מי יכתוב פה ומי לא.

אני לא צריך להפגין הזדהות עם המצב שלך, ותאמין לי שלא זה מה שאתה צריך, מישהו להזדהות אתו, אלא בדיוק את ההיפך, אם אתה חושק בשינוי בחיים בשלך.

Reyn

New member
יש הבדל בין סקס באופן כללי

ובין פורום סקס באופן ספציפי. אין לי שום בעיה עם הפורום או חבריו, אבל למקרה שאתה זקוק למבזק חדשות: רוב האנשים שמקיימים יחסי מין לא פעילים בפורום סקס. חברי הפורום שלך מתייחסים לסקס אחרת, או לפחות לעיתים תכופות יותר, מהאדם הממוצע, ולכן מהווים ניגוד לחסרי נסיון. ולכן מוזר לראותכם בפורום הזה.

אני לא מחפש מישהו להזדהות איתו. אני מחפש מישהי שנמצאת כאן מאותן סיבות שאני נמצא כאן, כלומר יש ביננו מכנה משותף, שהופך אותנו למתאימים יותר בזוגיות. ובתור בונוס, מישהי חסרת נסיון כמוני, שיהיה לי קל יותר להסתדר איתה מבחינה אינטימית, ולחוות איתה את הפעם הראשונה ביחד. בשביל זה אני פה, ולא בשביל לקבל עצות מכל מיני "מומחי זיונים", עם כל הכבוד.
אז אמנם אני לא בעמדה לגרש אותך מהפורום, אבל מותר לי לומר שאני לא רואה תועלת בנוכחות שלך פה. כי מבחינתי באמת אין בך שום תועלת.

לבסוף, קצת מגוחך להגיד שאני "טוחן ת'מוח" באותה פסקא בה אתה תומך בחופש של כל אחד להתבטא בכל צורה ובכל מקום שמתחשק לו.

Reyn

New member
בוא נסכם שאמשיך לקרוא ולהגיב להודעותיך

על פי ראות עיני, כי חופש הביטוי לא הולך רק בכיוון שנוח לך.

טום גיא

New member
טוב נו, מה?

אתה אומר שהמטרה של הפורום היא לא לקבל עצות מ"מומחי זיונים". מעניין, כי זה נראה שחלק גדול מהשרשורים זה של אנשים שמבקשים עצות. כמו שאם היתה לי בעיה רפואית הייתי מבקש עצה ממומחה לרפואה, ואם היתה לי בעיה ברכב הייתי מבקש עצה ממומחה רכב, נראה לי מאוד סביר שמי שיש לו בעיות עם זיונים שיבקש עצה מ"מומחה לזיונים".

אבל אתה כאן בשביל להכיר בתולה. סבבה, הבנו כבר. שיהיה לך בהצלחה עם זה (באמת), אבל עם כל הכבוד דווקא נראה לי שמי שמחטיא את המטרה זה אתה. זה לא פורום היכרויות. גם בקטלוג הפורומים של תפוז הוא מופיע תחת הקטגוריה "תמיכה". אז באים אנשים ותומכים ואתה מתנגד לזה כי זה מפריע למשהו אחר שאתה רוצה? לא נראה לך קצת אנוכי מצדך?

אבל בכל זאת בא לך להכיר בתולה, אז במקום לנסות להפוך את הפורום הזה לפורום שזה הדבר היחיד שיקרה בו (כמו שאתה רוצה), אתה יכול לנסות את אחד הפתרונות הבאים:

א. לנסות להכיר כאן בתולה גם בלי להגביל דיונים אחרים שלא קשורים ישירות לדבר היחיד שמעניין אותך.
ב. לחפש ב-OkCupid שכבר הזכרת בעבר ואמרת שזו כנראה האופציה היחידה שלך להכיר את הבחורה המושלמת.
ג. לפתוח פורום "היכרויות לבתולים" או קומונה סגורה, כמו ששלונג כבר הציע לך.
ד. להיות שאהיד. אבל לא בטוח שזה כדאי כי אז תקבל 72 בתולות ואני לא יודע איך זה יסתדר עם הגישה המונוגמית שלך...

מה שבטוח לא יעזור לך להכיר בחורות, זה להציק לאנשים אחרים שבאו לכאן. (לא משנה מי הם, ומה ההסטוריה שלהם, וגם אם הוא מזיין 20 בחורות חדשות כל יום והוא איבד את הבתולים שלו ברחם כשהוא היה עובר, זה לא הוא שעומד בינך ובין מה שאתה רוצה אז די להוציא עליו את התסכול שלך, ואולי גם תנסה להיפתח לרעיונות שלו כי מצב שתוכל ללמוד מהם משהו).

Reyn

New member
אתה קצת מתחצף

איך שלא תסתכלו על זה וכמה שלא תקשקשו על הנושא, העובדה בשטח היא שאתם מבקרים כרגע בפורום שמיועד לאנשים כמוני, ולא להפך. גם אלה שמבקשים תמיכה, עוד לא ראיתי שכיוונו את הודעותיהם באופן ספציפי לבעלי נסיון. במקרה כזה הם לא היו מגיעים להתייעץ דווקא פה. אולי בפורום סקס, עם המומחים הגדולים.

הסיבה היחידה שהערתי מה שהערתי על שלונג, היא שהוא התחיל להתקרב לקו האדום שמנהל הפורום התריע מפניו עשרות פעמים בימים הספורים שהפורום פתוח: שמירה על רגישות. זה הכל. והסיבה שהרגשתי צורך להתערב, אגב, היא שגולש אחר התבלבל וחשב ששלונג הוא חסר נסיון - אחרת מה הוא עושה בפורום הזה.
בכל מקרה, אם חשבת ברצינות שאני מתכוון להתחיל לעקוב עכשיו אחרי הפעילות של כל אדם מנוסה שכותב בפורום ולהתנכל לו... וואו, תתאפס על עצמך. אמנם אני חסר נסיון מיני, אבל אני לא ילד בגן טרום-חובה.

טום גיא

New member
מה מתחצף?

אני כאן כי אני חושב שאני יכול לתרום משהו לאנשים שצריכים את זה. לאחר שנפתח שרשור מיוחד בנושא, תהיתי האם יכול להיות שאני גורם ליותר נזק מתועלת, ולאור התגובות שקיבלתי הגעתי למסקנה שאני מועיל כאן ולכן אני ממשיך לכתוב. אני לא מרוויח מזה כלום. אם הייתי רוצה להכיר בחורה אז הייתי מנסה בפורום אחר. אני גם לא יועץ מקצועי ולא מפרסם שירותים שאני מוכר. אני כאן ממה שאני יכול להגדיר כמניעים אלטרואיסטיים. אתה כאן כי אתה רוצה להכיר בחורות. זה מניע אגואיסטי, אבל גם לגיטימי. מה שלא לגיטימי זה להפריע לאנשים אחרים לעזור ולתרום כי זה לא משרת את המטרה שלך, וזה שמפריע לי.

אני אישית משתדל להיות רגיש ולכתוב כאן בצורה מנומסת יותר מאשר במקומות אחרים. אם אתה מרגיש שאני "מתחצף אלייך" כי לא פניתי אלייך ברגישות המקסימלית בין היתר זה כי אתה כתבת בעצמך במפורש שאתה יכול להתמודד עם זה, ואני מכבד את זה ומרשה לעצמי להתייחס אלייך כמו אל כל אדם אחר, כראוי לביקורת. אם אתה חושב ששלונג היה פוגעני בניסוח שלו היית יכול לכתוב משהו בסגנון "תודה שאתה מנסה לעזור כאן, אבל להבא תשתדל למתן את התגובות שלך כי אתה עלול לפגוע באנשים ולהכניס אותם לקונכיה במקום לעזור להם לצאת ממנה", ולא לכתוב הודעה שמשתמע ממנה "לך הביתה, אתה מפריע לי להתחיל עם בחורות, ולכן אתה לא רצוי פה".

A 26 cm Schlong

New member
ועוד דבר

זה לא משנה בכלל מה אני, או אלף אחרים נכתוב לך ונייעץ. אנחנו כלום, נאדה. אתה הוא הקובע ואתה הוא המחליט! אתה צריך לרצות לשנות ולשנות! כל עוד לא תשכיל להבין שהשינוי מתחיל בך, אתה לנצח תישאר במצב שאתה נמצא בו היום.

Light18m

New member
אני מציע לך לעיין בתקנון הפורום

או באודות הפורום והנהלתו.

בנוסף היה גם דיון על כמה אנשים פה רוצים זוגיות/ניסיון מיני, וכצפוי יש כאלה שרוצים יותר ויש כאלה שפחות.

יש פה גם דתיים, א-מיניים, ועוד חסרי ניסיון שלא בהכרח רוצים להשתנות, אלא רק להתכתב עם אנשים במצבם.

אנא קבל את השונה ממך, והראה רגישות לחברים פה.

באמת שרושם ראשוני פותח דלתות.
ובנים לפי דעתי גם לא צריכים להשקיע יותר מידי בשביל להצליח להגיע למראה הנכון...

הרבה פעמים רואים סטייליסטים כופים מראה יפה על בנים וזה לפעמים נראה כ"כ מאולץ שהוא כבר הופך לקורבן אופנה/שהלבוש מתאים רק לאירועים..

9צב

New member
אבל "מראה נכון" זה אלמנט שתלוי בחברה

בה בנאדם חי, במצב הכלכלי האיזורי ולצערי גם במידת האמריקניזציה באותו איזור (ברצינות).
במאה ה-18 וה-19 נשים מלאות היה מה שנחשב לאידיאל יופי, כי הן נחשבו להרבה יותר יפות ובשלות מנשים שהיום מגדירים כ-"חטובות".
באמצע שנות ה-80 ללכת עם חולצות ארוכות זרוקות כאלה של ריבועים בצבעי כחול-שחור או אדום-שחור היה המילה באופנה. בשנות התשעים זה היה כובע מסובב אחורה וג'ל בשיער (וחימצון אצל ערסים) וחולצה חצי פתוחה כאילו הבנאדם מינימום מאהב לטיני.

אני לא רואה איך משהו דינמי, יסגור דלתות בקטע של זוגיות ומין.
אני כן רואה איך זה יסגור דלתות בענייני קריירה\עבודה (כפי שאמרתי, כשאני בעבודה, אני נראה יותר מכובד מאשר ביומיום).

מי שנותן למשהו כמו אופנה לקבוע לו\לה על מי הוא יסתכל ויפתח שיחה ומול מי הוא לא יפתח שיחה - אז זה לא כזה נורא, כי הבנאדם ממילא די שטחי.

Reyn

New member
אני כל הזמן שומע את הטיעון עם סטנדרט היופי

שפעם מראה מלא נחשב יפה, והיום מראה אנורקטי. הנה הציור 'לידת ונוס' של בוטיצ'לי, מהמאה ה15:
http://upload.wikimedia.org/wikiped...a_di_Venere_-_Google_Art_Project_-_edited.jpg
אתה רוצה להגיד לי שאישה כזו נחשבת היום שמנה? חצי מהנשים שאני רואה סביבי בחיי היומיום שמנות פי 2 ממנה, וגם הן נחשבות לכל היותר "טיפה מלאות" או "שמנמנות", לגמרי בתוך הטווח שגברים מוצאים מושך.

נכון אופנה חולפת ופשוט צריך לדעת להתעדכן

בלי להפוך לקורבנות אופנה מאולצים..

אתה אולי לא רואה איך זה יכול לסגור לך דלתות בקטע של זוגיות ומין, אבל אחרים במודע או לא פועלים כך, ולהתחיל להשפיע על סביבה שלמה זה הרבה עבודה..

ובגם בעבודה "להראות מכובד" זה תמיד הפן היחידי שמוכר את מה שאתה מנסה לשדר בעבודה...

אנשים לא בהכרח תמיד יחליטו עם מי לפתוח שיחה בעקבות כך, אני מניחה (או מקווה לפחות) שאנשים לא כל כך שטחיים...אבל "מראה נכון" יעצים אותך ואת הסובבים אותך לגבי איך אתה מרגיש עם עצמך/ איך הם רואים אותך..ולהרוס זה לא יהרוס. חוץ מזה נחמד לקבל מחמאות על איך אתה נראה :)

מזכיר לי את הסרט "טיפש,מאוהב,מטורף" נכון זה הוליוודי ומוקצן אבל יש בזה משהו.

dori78

New member
זוית קצת שונה בנושא האופנה

אתה צודק במאה אחוז, שאופנה זה משהו תלוי תקופה/תרבות, לא כל שכן חולף ומשתנה חדשות לבקרים.
כמו ש(אני מניחה) אתה לא מעוניין בבחורה שמאופרת בכבדות ונראית באופן כללי כמו אינדיאני או כמו דמות מסרט מצויר, אלא במישהי קצת יותר טבעית - גם בחורות (שפויות) מחפשות להבין מול מי הן עומדות. מי שמצהיר שהוא "לא מייחס חשיבות לאופנה", בד"כ מתלבש בבגדים שגדולים עליו (כי זה הכי נוח) ונראה באופן כללי כמו קולב\ שזרקו עליו חרמונית.

הפואנטה היא לא לזרוק על עצמך את מיטב בגדי המעצב(נ)ים האופנתיים, שעולים ממון רב (ולדעתי מוגזם), אלא לדעת לרכוש את הפריטים שמחמיאים לך. יש לי לא מעט פריטים שמלווים אותי כבר שנים ארוכות, גם אם לעתים קורה שהם מבלים שנתיים ברצף בארון. האופנה, בסופו של דבר חוזרת על עצמה, כך שפריטים שמחמיאים לך יכולים לשמש שנים ארוכות.
הכי מצחיקות אותי הבחורות, שמבזבזות המווווון כסף על בגדים ממותגים ידועים, רק כי על בר רפאלי זה נראה טוב...

נעים לקבל מחמאות על ההופעה החיצונית, כמו גם על מאפיינים אישיותיים.
אני אומרת לך מניסיון - אתה לא חייב להפוך לקורבן אופנה ולהוציא תקציבים הזויים על ביגוד.
כל מה שניסו להגיד לך - אם יתחשק לך לפתוח קצת את הראש - יש מקום לשינוי קל בביגוד.

וכן, גם בעיניי "חנון" זה משהו טוב. אבל לא בריא להיות קיצוני, לשום כיוון

למעלה