הבגדים עושים את האדם !

וואי בגדים זה כ"כ חשוב!

סגנון לבוש עם כמה טאצ'ים לפעמים של תנועת גוף ישר יוצרים לאדם האחר איזה סוג בן אדם אתה, ובאמת שזה הרבה פעמים כרטיס הביקור שלכם...
ככה יוחלט אם לגשת אליכם או לא.

חוץ מזה בנות מאוד שיפוטיות בקטע של בגדים גם כלפי נשים וגם כלפי גברים. בלי לבאס אף אחד פה...

Berethor

New member
הוכחה לכך שנשים יותר "שטחיות" מגברים

לגברים חשוב יותר שאישה תהיה יפה ומושכת פיזית, מאשר שהיו לה בגדים יפים ומושכים.

הרבה פעמים הבגדים מוציאים את

אותו היופי שאתה מדבר עליו...

וזה לאו דווקא בגדים. זה גם שיער, אביזרים (תכשטים,תיק וכו'), איפור..

אני די בטוחה שאם נציב בפנייך 2 נשים: האחת לבושה בצורה אופנתית,מאופרת קלות והשניה לבושה בצורה הכי פשוטה ונוחה לא אופנתית במיוחד,במראה הטבעי והלא מושקע - הראשונה תבלוט יותר, תיהיה קורנת יותר, ואותה תבחר. (כמובן שהכל רושם ראשוני ואין פה התייחסות להכרות מעמיקה לפני...)

spaysi8

New member
מסכימה,

לצערי, החברה שלנו מטומטמת,
והרבה יותר קל ונוח בחברה להיראות ולהתלבש יפה,
לפחות בתור רושם ראשוני.

אני מקווה שמצד אחד יצליח לך ככה,
מצד שני שהבחור שתמצאי יהיה בנאדם עמוק ולא שטחי,
שרצה אותך רק בגלל היופי ושום דבר מעבר..

Berethor

New member
האמת היא ש

בגדים זה יותר "שטחי" מיופי, כי מראה(של גוף) זה עדיין חלק מהאדם, בגדים לא בדיוק.

not lonely

New member
אבל עדיין

כל בגד שתלבש יציג אותך באור שונה כלפי האחר.
יש בגדים שממש לא יחמיאו לך ויש כאלה שכן.

בכל זאת צריך להתלבש נכון.
לא אומר שצריך שתהיה לך סטייליסטית אבל לפחות להיות מודע לעצמך ולא ללכת עם בגדים רחבים מדי
אלא אם כן אתה ראפר

Berethor

New member
לא מסכים עם זה, אבל עדיין מפרגן

אני רואה בבגדים עניין שולי, הבגדים הם לא חלק מאיתנו אלא רק משהו שאנחנו לובשים, נכון יש בגדים יפים ויש בגדים סקסים, ויש ההפך, אבל עדיין צריך לקחת הכל בפרופורציה. אני לא חושב שיש משהו רע בלהיות טום בויי, הכרתי נשים כאלה, אני אפילו חושב שיש בזה משהו מגניב, וקל יותר לתחבר עליו בתור גבר. כך שבעיקרון אין שום דבר רע בבגדים 'גבריים' או שמרניים ופשוטים, אבל כמובן שאין גם כל רע בבגדים נשיים וסקסיים, אני האחרון שיבקר דבר כזה, אלא אם כן מדובר בבגדים שיותר מדי לא נוחים לאישה(מבחינת שלא לוחצים או משהו בסגנון). את יודעת שאת לא באמת חייבת לבחור, במיוחד בתור אישה, את יכולה להיות לפעמיים עם בגדי טום בויי ולפעמיים בבגדים יותר נשיים, ולהרגיש בנוח בשניהם. ללא ספק לבוש סקסי יכול לגרום לך לראות מושכת יותר, במיוחד אם יש לך תניתונים, שככה בקושי רואים, אבל זה לא רק הבגדים, זה קשור הרבה גם לפוטנציאל טבעי.

מסכימה. וגם-

לדעתי לבחירת הבגדים יש השפעה על הביטחון העצמי ומה שאת מקרינה החוצה וזה גם יכול להשפיע על הרושם הראשוני בסופו של דבר.

ז"א,
אם בחרת היום להתלבש בשמלה הכי יפה שיש לך בארון והמגפיים שהתאהבת בהם בחנות X, הסתכלת במראה, הרגשת שאת יפהפייה ויצאת מהבית - את בדר"כ תקריני את זה החוצה ("אני נראית טוב", עמידה יותר זקופה בדר"כ, הליכה יותר בטוחה...)

לא יודעת, ככה אני רואה את זה
(וגם חווה את זה מדי פעם.
)

thumbup

New member
מסכים לצערי

פשוט כי חוויתי את זה..
בחטיבה- תחילת תיכון לא כ"כ הייתי משקיע בבגדים, חח ללא תיאורים כי זה פשוט מביך..
לקראת סוף תיכון עברתי איזה שינוי משמעותי בחיים שלי.. והתחלתי להתקרב למה שכולם לובשים ואז באמת התחלתי להכיר יותר אנשים..
אממ.. עד היום קשה לי למצוא בגדים, אחת הסיבות שאני קצת גבוה מהממוצע של הגברים בארץ חחח..
חייב למצוא פעם ידידה טובה שתתרום לי קצת לעוד איזה שינוי בגדים

למעלה