** שרשור בוקר היום ה88 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטשונת1234

Well-known member
רשימה מושלמת, גם קצת מתח ודרמה, וגם קארין עפה על טיל
אמן כן יהי רצון
ברשימה מצומצמת כזו עם רמי, הוא יודח בודאות. יעצרו את ההצבעות על רמי רק בשביל הסימבוליות- לא ידיחו אישה וישאירו אותו אחרי כל הביקורת.

2086Dvash

Well-known member
אם היה לי שביב של תקווה שהיחסים בין אלמוג ליהודה יהיו קטע טוב עבורו התבדיתי - זה הורס לו ביג טיים
אי אפשר לצפות בדינמיקה ביניהם - בלתי נסבל
אני דווקא חושבת שבקטע אישי היא מוציאה ממנו דברים טובים, הוא הרבה פחות אלים ועצבני איתה
בקטע של המשחק היא ממש הורסת לו אין ספק,
כמעט כל מה שהאוהדים שלו אוהבים אצלו נעלם.

svtar25

Well-known member
אני דווקא חושבת שבקטע אישי היא מוציאה ממנו דברים טובים, הוא הרבה פחות אלים ועצבני איתה
בקטע של המשחק היא ממש הורסת לו אין ספק,
כמעט כל מה שהאוהדים שלו אוהבים אצלו נעלם.
אני חושבת שיהודה הלך על חיקוי ג'קי, יחד עם זאת אלמוג הלכה צעד אחד רחוק מידי והחליטה לקשור את יהודה לעצמה בחגורה או דבק מגע.
התקרבות לקארין אסורה בהחלט ;) :ROFLMAO:

בסדר555

Well-known member
אם היה לי שביב של תקווה שהיחסים בין אלמוג ליהודה יהיו קטע טוב עבורו התבדיתי - זה הורס לו ביג טיים
אי אפשר לצפות בדינמיקה ביניהם - בלתי נסבל
בעיני זה היה ככה מההתחלה, עכשיו הבעיה שהיא לא מסכימה לו ליצור אינטרקציות עם מישהו חוץ ממנה
ואני רק שואל, למה לא לצעוק לו, אם לא יבין לא יבין, יותר גרוע מעכשיו כבר לא יכול להיות אצלו, הוא צריך משהו שיערער אותו

נערך לאחרונה ב:

מיק83

Well-known member
בעיני זה היה ככה מההתחלה, עכשיו הבעיה שהיא לא מסכימה לו ליצור אינטרקציות עם מישהו חוץ ממנה
ואני רק שואל, למה לא לצעוק לו, אם לא יבין לא יבין, יותר גרוע מעכשיו כבר לא יכול להיות אצלו
הרשתה לו לתקשר עם הסביבה?

GM1988

Well-known member
אני נגעלת מיחסים בין יהודה ואלמוג. נגעלת מהכל. מדיבור מנושא השיחה מצחוקים מעולצים מנשיקות קוליות מחיבוקי דוב. אין שום דבר חיובי שם. שתלך כבר
תקופה קצרה נהניתי מיהודה והברברת שלו, אבל התעייפתי ממנו.. לבחור יש אחלה שכל מצד אחד, מצד שני הוא תופס כל מילה כל משפט ומתחיל לנתח ולשאול ולשאול ולשאול ולשאול ולשאול ולנתח ולנתח ולנתח..🤦‍♂️ דיי!

svtar25

Well-known member
מתי יחזירו ליהודה את זכות ההעמדה?
הבנתי שהגמר ביום שני 22.3? נכון? אז אין כל כך זמן להחזיר להודה קול בהצבעה...
בבית נמצאים 10 דיירים
בדרך כלל יש שבוע גמר מה זה אומר
אז מעכשיו הדחה כל תוכנית?
יום שבת 6.3 - הדחה
10.3 יום רבעי -הדחה
11.3 יום חמישי -הדחה
13.3 יום שבת- הדחה
14.3 יום ראשון הדחה
אמור להיות שבוע גמר - הגמר ביום שני, זאת אומרת מ15.3 אמורים להישאר בבית 5 דיירים או שאני טועה?

צופהבאחהגדול

Well-known member
הבנתי שהגמר ביום שני 22.3? נכון? אז אין כל כך זמן להחזיר להודה קול בהצבעה...
בבית נמצאים 10 דיירים
בדרך כלל יש שבוע גמר מה זה אומר
אז מעכשיו הדחה כל תוכנית?
יום שבת 6.3 - הדחה
10.3 יום רבעי -הדחה
11.3 יום חמישי -הדחה
13.3 יום שבת- הדחה
14.3 יום ראשון הדחה
אמור להיות שבוע גמר - הגמר ביום שני, זאת אומרת מ15.3 אמורים להישאר בבית 5 דיירים או שאני טועה?
יותר הגיוני להשאיר כמה שיותר לסוף... כדי שלא יהיה משעמם בבית. אפשר להדיח 3,4 בשבת /ראשון לפני הגמר

svtar25

Well-known member
יותר הגיוני להשאיר כמה שיותר לסוף... כדי שלא יהיה משעמם בבית. אפשר להדיח 3,4 בשבת /ראשון לפני הגמר
אז בלי שבוע גמר? להדיח יום שבת 6.3 - הדחה רגילה , 13.3 הדחה כפולה 20.3 הדחה כפולה ? סתם חשבתי שהדחות נותנות רייטינג ?

צופהבאחהגדול

Well-known member
תום לדניאל : אני מצטער שלא השכלתי להפתח אליך כמו שצריך.
אופיר התחנן לתום לשיחה לדבר . גם דניאל.. תום היה מתנשא
יש לו ולקארין אופי דומה מאוד. ברגע שהם למעלה הם לא סופרים את האחרים שלא צריכים אותם.

דניאל אמר שבאמת זה ישב לו על הלב.
והיום יש העמדה אז לדעתי משם השיחה של תום הגיעה

מצב
הנושא נעול.
למעלה