** שרשור בוקר היום ה88 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
גם רמי אמר שייצא אחרי לינור.
ראינו..
אני די מאמינה שיכול לרצות להנעל עם גל באיזה חדר ולעשות אחד ארוך :ROFLMAO: שגל דיברה עליו. היו כלכך הרבה זמן ביחד בלי סקס, לא מגיע לו לבדוק את ההתאמה במיטה? יכול להיות לילה ראשון אצל אמוש , אחר כך לא לצאת מהמיטה...עד שגל תעייף אותו ( אני יודעת שהראש שלי כחול, מה לעשות אני אוהבת סקס וחושבת שזה בריא ... במיוחד לראות איך מישהו אחר עושה את זה...כי אני פילוסופית על הספה ועצלנית בעצמי...אבל דמיון אצלי פרוע)

צופהבאחהגדול

Well-known member
נו ברור , הוא קשור לאמא...אי אפשר לשבת בטוסיק אחד על שני כסאות ( אפשר תאורטית ). אתמול אמר שיקשור את גל באיזה חדר וכמה הוא מאהוב, אז כנראה הוא יקשור את מלי וגל לעצמו .
הוא מאוד דומה לקארין בהרבה מובנים גם במובן של הצורת הסתכלות על השלילי

svtar25

Well-known member
הוא מאוד דומה לקארין בהרבה מובנים גם במובן של הצורת הסתכלות על השלילי
שונה מאוד מגל בקטע הזה, שמסתכלת על החיובי. הוא אוהב שהם שונים כל כך, היא מוציאה אותו מהבאסה.
דרך אגב להגיד שילך כסף לתרופות - אני מבינה שזה נשמע רע, אבל מבחינת גל זה הסתכלות על חצי כוס המלאה. יאללה שיזכה, שיהיה לו לבריאות, פרופורציות, גל לא תמות אם יהודה יזכה, וגם אני לא אמות אם יהודה יזכה. מה אכפת לי מי יזכה, העיקר שהילדים שלי יהיו בריאים. למה אני מכירה את דיירי האח הגדול? הכסף עובר אלי? לא! אז מה יש לי להתעצבן, שיתבשם להם מי שלא יזכה.

שיבא 78

Well-known member
דניאל מנסה להידבק גם היום לליאור.
מסכן ליאור.
לא יודע איך להיפטר מהחבקן.

yehoodam

Active member
למה יש לי תחושה שג'וזי לא יעמיד את רמי ויעמיד את תום ואלמוג. יהודה יאכל אותו חי.

svtar25

Well-known member
למה יש לי תחושה שג'וזי לא יעמיד את רמי ויעמיד את תום ואלמוג. יהודה יאכל אותו חי.
ג'וזי את אלמוג? למה?
יכול להיות תום ואורן או רמי ותום
אם תהיה העמדה
קארין תעמיד את גל ולינור ( אהה...הן כבר הודחו - לא נורא היא תעמיד שוב) , סתם , במקומן תעמיד את תום ואורן או תום ואלמוג

נטשונת1234

Well-known member
השאלה היא האם הם יעמידו אסטרטגית את אלמוג ודניאל מתוקף היותר חדשים, או בכל זאת יעמידו לפי היחסים בבית. דניאל ואלמוג די חביבים על הבית אז הם יצטרכו לתת תירוצים יצירתיים. כל רשימת הדחה אחרת מסוכנת מאוד.

svtar25

Well-known member
השאלה היא האם הם יעמידו אסטרטגית את אלמוג ודניאל מתוקף היותר חדשים, או בכל זאת יעמידו לפי היחסים בבית. דניאל ואלמוג די חביבים על הבית אז הם יצטרכו לתת תירוצים יצירתיים. כל רשימת הדחה אחרת מסוכנת מאוד.
תום היום דיבר עם דניאל שמצטער שלא נפתח אליו, אחרי זה יעמיד אותו?
אבל אם הייתי פועלת אסטרטגית - אני לא מעמידה את יהודה וג'וזי בכלל
לא יודעת מה היחסים של תום עם אלמוג - אפשר להעמיד את קארין ואלמוג או למרות מה שאמר לדניאל להעמיד את קארין ודניאל

yehoodam

Active member
לג'וזי אין את מי להעמיד חוץ מרמי ותום. אבל לפי החיבוק הבוקר נראה שהוא בטוב עם רמי אז לא תהיה לו ברירה. את מי יעמיד את דניאל את אורן ? לכן הכי הגיוני תום ואלמוג. אולי יפתיע ויעמיד את עצמו. חחח

svtar25

Well-known member
לג'וזי אין את מי להעמיד חוץ מרמי ותום. אבל לפי החיבוק הבוקר נראה שהוא בטוב עם רמי אז לא תהיה לו ברירה. את מי יעמיד את דניאל את אורן ? לכן הכי הגיוני תום ואלמוג
היה ריב עם אורן, למרות שהשלימו - יכול להעמיד את תום ואורן. אבל נחייה ונראה.

ליאור 032

Well-known member
לג'וזי אין את מי להעמיד חוץ מרמי ותום. אבל לפי החיבוק הבוקר נראה שהוא בטוב עם רמי אז לא תהיה לו ברירה. את מי יעמיד את דניאל את אורן ? לכן הכי הגיוני תום ואלמוג. אולי יפתיע ויעמיד את עצמו. חחח
השאלה היותר מעניינת היא האם אלמוג אחרי הנזיפה של יהודה בפעם שעברה תעמיד את רמי ?
התשובה ברורה

GALxp

Well-known member
יונתן הקטן חיבק את רמי הבוקר? הרמתי גבה עד שנזכרתי איזה יום היום...

שלישי - ראש בית כי טוב.

לקקן עלוב. מה השלב הבא? מסאז' אירוטי לתום?

svtar25

Well-known member
למה לא?
יש פה כמה שישמחו מאוד :love:
זאת הנקודה - מאסז' עם סוף שמח מבקשים כאן , רמי לא ביקש אחד כזה...לפחות לא מג'וזי ;) :ROFLMAO: אם קארין הייתה מציעה אחד כזה אולי היה חושב על זה... אבל אם לינור צעירה בשבילו אז קארין עוד יותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה