12/2020 – מסיימים – סיכום חודש ⏏️🎅🎓👔🐔🐬🚢🍌

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה אתם מצפים בחודש הקרוב: ביומיים הקרובים, למעשה. שכל הפונקציות במחשב הנייד החדש שלי יעבדו.
נו, הם עבדו?
איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? שאיב מלהרוג את איב בחיים.
מצד אחד זה נס כי כל הקונספט של הסדרה לפי השם שלה זה להרוג אותה.
מצד שני אם היא תמות אז הסדרה תאבד את משמעות השם.
למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים?כי הוא אנטישמי,לא?
פעם שלישית אני מקבל גלידה בטעם אנטישמיות
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות? לעשות על נגרים, לא לעשות על נהגי מוניות.
נגרים יכול להיות נחמד. יהיה צריך תקציב CGI בשביל לעשות את כל האצבעות הכרותות.
דווקא סדרה על נהגי מוניות יכולה להיות טובה. ומרגישה מאוד מתאימה לשיקגו.
שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה? הקאובוי, שלף מהר מדי וירה בחפים מפשע.
למה אתה אומר שהאינדיאני שלף מהר יותר מהיהודי? מי עכשיו האנטישמי?
איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם? תא רדום עם עודד פהר.
יש את עודד פהר בדיסקברי שבנטפליקס עכשיו. זה לא מספיק?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל 3 שבועות לתגובה זה באמת חוצפה מה זה דואר ישראל??
הייתי עסוק וכתבתם הרבה וזה הרגיש כמו מטלה גדולה.
ותכבדי את דואר ישראל.
וואו נכון, איזה דוחה זה יהיה לצפות בזה (לא שחסרות לי סדרות שמראות דברים דוחים)
כן, את רואה המתים המהלכים, אבל קצב זה יותר מידי...

Lhuna3

Well-known member
בסוף נגלה שלונה בכלל פרגית בת 15
בואי נגיד שמי שמכיר את הסלנג "פרגית" הוא כנראה לא בן 15 ;-)

אמממ, טיילור סוויפט, מחזות זמר ושירי כריסמס די שולטים פה 😅 מה לעשות שאני מרגישה לא שייכת
כמו שכתבה עדי, זה רק נדמה ככה, זה לא באמת כולם, טיילור זה רק עדי וליאורה, שירי כריסמס זה רק אמריקאית הפורום דילן, ושירי מחזרות זמר זה כן כנראה קצת יותר אנשים.
אבל אני גם אוהבת רוק. וגם פופ אבל יותר של אייטיז. וגם היפהופ, וגם ראפ, וגם סיסקטיז וגם סבנטיז וגם ניינטיז... וגם קצת רוק כבד. ונעימות של סדרות. ובקיצור הרבה דברים.

היתה בסופ"ש כתבה על איזה מדען ישראלי שטוען שהם כבר כאן.
כן, מצחיקים אותי כל פעם אלה שיוצאים בהצהרות האלו :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סדרות החודש: לא היה מי יודע מה החודש... דאש ולילי ומועדון הבייביסיטריות היו חמודות מאוד.
אם דאש ולילי הגיעה כל כך גבוה לרשימת סדרות החודש שלך כנראה לא צפית במספיק
או שהערכת אותה מאוד.
סרטי החודש: אין
ספרי החודש: אין
שירי החודש: אין
דמויות החודש: אין
למה אתם מצפים בחודש הקרוב? אין

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? אין
זה שבהמשך היו לך בכלל תשובות
איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון)
ערפדים.
אוקי ערפדים יכול להיות נוראי.
מצד שני זה יעלה את הסיכוי שיביאו את באפי לנטפליקס...
חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד)
אין צורך לשנות. גולשי תפוז הנאמנים ידועים בכך שאינם חובבי שינויים :p
משהו הולך להשתנות ואין לכם דרך לעצור את זה. אבל אתם יכולים להשפיע על מה ישתנה.
למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים?
כי ההורים שלהם קמצנים.
אני לא מבין מה הקשר להורים שלהם?
רגע, את לא מנסה לרמוז ש...:-0 שסנטה מביא מתנות רק להורים שמשחדים אותו בכסף?
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
מדריכי שיקום.
עכשיו את פשוט מנסה להתחנף (וזה עובד. קבלי 20 נקודות תפוז)
מורים (ריטה דוגמה מעולה והיו עוד קצת אבל אפשר הרבה יותר, זה כר פורה מאוד).
יש כל מיני סדרות כאלו. למשל מר איגלסיאס בנטפליקס וA.P. Bio של NBC
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?
בתי לוויות. עמוק באדמה היתה מעולה אמנם, אבל בואו נסתפק בזה.
אבל מה לגבי סדרה על חברה קדישא?
איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם?
נו באמת אתה פשוט רוצה שנכתוב באפי נכון אז הנה: באפי. זה מאוד מעצבן שיש אותה עכשיו באמאזון ארה"ב ולא בזה של ישראל (ולא אני לא צופה עם VPN)
אני אשמח גם מאוד לבית הלבן.
ממשיכה עם ההתחנפות.
ולא, אני לא חשבתי שיכתבו באפי כי לרוע המזל לא מספיק מחברי הפורום אוהבי באפי.
רק שתדעי - אם חודש הבא יעלה לנטפליקס הבית הלבן אני אכעס עליך.
באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?] הפנס של הטלפון.
רק לאחרונה האחיין שלי הסביר לי שלטלפון החדש שלי יש מקום שנועד להדליק את הפנס. בעבר הייתי משתמש באפליקציה לזה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה לא בהכרח דבר רע אם זה ערפד סקסי:-P:
כנראה זה לא כזה דבר חשוב לך אם את עדיין לא צופה בבאפי (ואני לא מוכן לשמוע תירוצים)
זה נכון... אבל יש רק שניים כאלו בעולם.
אוקי, אל תהרגי אותי, אני יודע שזה נחשב לבגידה נוראית בבאפיזם, אבל יש ערפדים סקסיים רבים נוספים.
כן אני מדבר גם על חלק מאלו של דמדומים (לא אכפת לי שהוא נוצץ, אבל רוברט פאטינסון סקסי)
שלא לדבר על דם אמיתי (אלכסנדר סקארסגרד |יאמי|)
וראיון עם ערפד (בראד פיט)

Lhuna3

Well-known member
אם דאש ולילי הגיעה כל כך גבוה לרשימת סדרות החודש שלך כנראה לא צפית במספיק
או שהערכת אותה מאוד.
אני חשבתי שזה די ברור מדברי שזה בחירת "זה מה יש" כזאת כי לא היה שום דבר טוב באמת . על מה שאני מעריכה מאוד אני לא כותבת "חמוד".

יש כל מיני סדרות כאלו. למשל מר איגלסיאס בנטפליקס וA.P. Bio של NBC
יש כאמור אבל מעט מאד. אבל באמת טוב שהזכרת לי את A.P.Bio כי שמעתי עליה דברים טובים אז אולי.

רק שתדעי - אם חודש הבא יעלה לנטפליקס הבית הלבן אני אכעס עליך.
כאמור באפי באמאזון עכשיו אז אני לא חושבת שזה אפשרי בכלל שהיא תמכר לנטפליקס.
אז תן לי את הבית הלבן |שפם|

אוקי, אל תהרגי אותי, אני יודע שזה נחשב לבגידה נוראית בבאפיזם, אבל יש ערפדים סקסיים רבים נוספים.
כן אני מדבר גם על חלק מאלו של דמדומים (לא אכפת לי שהוא נוצץ, אבל רוברט פאטינסון סקסי)
אני לא מקבלת את דברייך. וזה לא עניין של בגידה.
אבל בין זה לבין ההצהרה של מילי ש-2020 לא היתה שנה כזאת גרועה אני לא יודעת כבר למה לצפות בפורום הזה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני שונאת את האתר הזהההההה!!!!! השמירה לא עובדת בזמן האחרון ונמחקה לי כל ההודעה חוץ מ 4 השורות הראשונות, וזה אחרי שלחצתי כמה פעמים על שמור :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ עדי |חזיר| התלבטתי אם להעתיק את ההודעה אבל חשבתי לעצמי, למה.. יש כפתור שמירה |שפם| :-[:-[:-[:-[
אוי זה הדבר הכי מעצבן בעולם
היה לי לפני כמה ימים שנחמקה לי ככה חצי מהודעה יחסית ארוכה. אבל זה היה רק חצי והודעה יחסית ארוכה, אבל לא תשובון שלם.
כל הכבוד לך שבכלל עשית את זה שוב. מגיעה לך מדליה 🥇 ו200 נקודות תפוז.
ספרי החודש: סיימתי את קרוב להפליא ורועש להחריד שהיה מקסים אבל הסוף סתמי ומאכזב.
ניסיתי לפני מספר שנים ולא הצלחתי להחזיק מעמד אפילו 100 עמודים
סרטי החודש: לא ראיתי. אני מתלבטת אם לראות את Compliance שנתקלתי בסיפור האמיתי והנוראי שמאחוריה. אבל נראה לי שזה יהיה לי קשה ומעצבן מידי
אוי ראיתי עכשיו את הטריילר ולחלוטין יש לי צמרמורת. נראה כמו סרט מצוין (ואן דאוד היא מדהימה), אבל אני באמת חושב שיהיה לי קשה מידי.
שירי החודש: לצערי הטעם שלי אינו הסגנון שלכם, אבל הנה המלצות פחות פרוגרסיביות:
את לא צריכה להתאים את הבחירה שלך לשירי החודש את מה שאת חושבת שהוא הטעם של אנשים אחרים כאן.
איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? אמממ, הארמדיליו של רוס? לא יודעת איך לענות לשאלות מסובכות
איזה צירוף מקרים שאני שמתי אותו כמה הודעות מתחת.
איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון) 2020 לא גרועה יותר משנים אחרות. ככה זה כשרואים תמיד את חצי הכוס הריקה
אני יכול להבין הרבה ראייה שלילית. אבל אם את רואה שנים אחרות כגרועות כמו 2020 אז בשנה הזאת את מסתכלת רק על חצי הכוס המלאה, כי חצי הכוס הריקה היא מטורפת.
חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד) אוי! למה אתה מוריד את זה? גם ככה תפוזזונה הקלו עליך והורידו סטטיסטיקה ודברים אחרים. אל תשנה
לא ציפיתי שתהיו כל כך נגד שינויים.
ואין טעם להשאיר את ימי הולדת של סדרות לעוד שנה כי אז זה פשוט יחזור על השנה הקודמת.
למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים? הוא אנטישם ידוע
וזאת פעם רביעית שהולכים על התשובה הזאת.
אני אבחר להאמין שלפני שנמחקה לך ההודעה הייתה לך תשובה יותר מקורית.
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות? חיי מזכירה :-P:
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות? חיי מזכירה |תוהה|
אבל ברצינות, יש מלא מקצועות שיכולים להיות מעניינים על ידי כותבים מוכשרים
טוב ברור שיש מלא מקצועות שיכולים להיות מעניינים. אבל את צריכה לבחור באחד (שצריך לעשות ולא לא צריך לעשות).
חיי מזכירה בהחלט. הבעיה היא שהסדרה תמיד תהיה מלאה באנשים שסביבה ולכן זה בקלות לא יסוב באמת על המזכירה.
שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה? חחחח, גדול! השחמטאי כמובן. מה הוא קשור לחבורה. היהודי יעצבן את כולם אבל ישתלב איכשהו. וגם לא יזרקו אותו כי זה לא PC
הי, שחקני שחמט יכולים להיות שתיינים.
וגם אם לא, זה לא יפה לזרוק אותו החוצה רק בגלל שהוא לא קשור.
איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם?
BUFFY THE VAMPIRE SLAYER
תשובה נכונה. קבלי עוד 20 נקודות תפוז (לונה גם הייתה מקבלת, אבל היא נתנה גם את הבית הלבן כאופציה ולא צריך לתת אופציות)
תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...
ככה אני מרגישה בדירה הקפואה שלי. היד של העכבר כבר מזמן איבדה חיוניות.
nintchdbpict000378405598.jpg
זה נראה כמו דמות מספיימת ממלחמת הכוכבים
2. בגלל זה אני לא עושה שמירה עכשיו ולא מעניין אותי אם ההודעה תשורשר לא במקום. ניק יעביר
מזל שזה כן השתרשר נכון בסופו של דבר. כי אני לא מאה אחוז בטוח שאני יודע כאן איך לשנות מיקום בשרשור.
3. אני אקרא מחר או בראשון את התגובות כי בזבזתי מספיק זמן על שיחזור ההודעה ועכשיו צריכה להתארגן
עכשיו יום ראשון בערב, ואני עדיין לא אספיק היום להגיע ללקרוא את כל התגובות. אבל לפחות אני מתקדם.
5. ועכשיו תפוז לא מוכן לשלוח את ההודעה כי oops יש לו תקלה. מאשים את הדפדפן שלי, אבל לא שולח גם מדפדפן אחר וגם לא מהנייד. כיף.
כנראה מתישהו זה נשלח

*זוכר ברגע האחרון לשמור את ההודעה שלי לפני שאני מרפרש

didalf

Well-known member
רק לאחרונה האחיין שלי הסביר לי שלטלפון החדש שלי יש מקום שנועד להדליק את הפנס. בעבר הייתי משתמש באפליקציה לזה.
וואי אתה כזה זקן לפעמים

כנראה זה לא כזה דבר חשוב לך אם את עדיין לא צופה בבאפי (ואני לא מוכן לשמוע תירוצים)
מעולם לא טענתי שערפדים סקסים זה דבר שחשוב לי, זה רק דבר נחמד ויתרון שלהם על שאר היצורים.

יאפ:-P: למרות שרוברט פטינסון? לאדעת|תוהה|
אולסו שכחת את הערפד-קוסם הכי מהמם|מאוהב|

אני לא מקבלת את דברייך. וזה לא עניין של בגידה.
צטערת לונה לשם שינוי ניק צודק. ואפילו לא ממש ראיתי דם אמיתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וכמובן, עד שסוף סוף הצלחתי, ההודעה עלתה בלי צבעים, בלי פונטים ובלי תוספות. וכשניסיתי לערוך שוב קיבלתי הודעת שגיאה, והחלב שחיממתי רתח מהר מידי והכל גלש. זה לא היום שלי.
אני באמת לא בטוח אם החלק על החלב זה משהו שקרה לך באמת במקביל או שזאת מטפורה
דיי, מה יש לכם היום? אני לא כזאת גרועה, כבר לא :-D ניק עשה לי חינוך מחדש:-P:.
זה לקח שנים רבות של פאסיב-אגרסיב, אבל זה עבד :-D
אני איתך לגבי התפוזבל, אבל, לא צריך להתאמץ יותר מידי עם השמירה, פשוט לפני שאת מרעננת תעשי על ההודעה שלך Control-A (בחר הכל) ואז Control-C. ואז אם אחרי הרענון משהו הלך לאיבוד, תעשי שוב "בחר הכל" ו"הדבק".
אכן, ככה עושים.

וואי אתה כבר נצח עם זה [The Scottish Boy]. ממליץ? כמה הוא קשה יחסית לאחרים שהבאת לי?
מצד אחד אני בעיקרון אוהב אותו. אבל מעבר לזה שיש בו חלקים משעממים (בכל ספר יש) הדבר המאוד מוזר זה שהרבה פעמים אני מניח אותו במצד לשבועיים בערך בלי לגעת בו. זה לרוב קורה לי עם ספרים כשאני בחצי הראשון שלהם. עם הספר הזה אני כבר ב88% בערך, אבל בכל זאת לא בוער לי להגיע איתו לסוף וזה לדעתי סימן רע.
חחחח וואי לקח לי רגע, כי למרות שאני שומעת אותה אומרת סילברטונג ביס מתרגמים "ליירה לשון-חלקות" אז לקח לי רגע לקשר:-D
וזה חלק מהסיבה שאני שונא כתוביות בעברית.
אני מוכנה לזה כל עוד המנהיג שלהם זה לוקי.
זה 2020, אז גם אם המנהיג של החייזרים היה אמור להיות לוקי זה לא יהיה הוא. (אני מנחש שהוא תקוע בבידוד)
זה יכול להיות יפה ויכול להיות קיטשי עד בחילה, תמצא יוצר טוב. ולא בנטוורק.
אני אדאג שזה לא יהיה קיטשי.
זה נכון|מאוהב| מתי אמרנו הספר הבא?
יולי (זה מרגיש רחוק למוות)
וואי הסרטון של הנוקמים ממש יפה|מאוהב| ועצוב;-( וגם מרגיש לי מוכר, או שזה רק השיר? הוא היה באיזה סדרה?
אני די בטוח ששמתי גם את השיר כשיר החודש שלי ובטח גם את הסרטון הזה בעבר כאן.

מילי08

Well-known member
והעיקר כתבתי תשובות מושקעות ואפילו הצלחתי להוסיף קישור ;-(
נראה לי שתפוז רוצים שאנחנו ננטוש את האתר הזה.
אני גם היום|חבול| ככה זה כשנותנים לי לעבוד מהבית|חבול|
מביך אותי בשיא הרצינות לומר שככה נראים רוב ימי העבודה שלי במשרד.
אני כותב כאן מדי פעם. קורא אפילו פחות, אולי הגיע הזמן להכנס לזה קצת יותר. עדיין מעדיף להיות סמוי לרוב.
לא, נו. מה סמוי עכשיו באמצע החיים. מה אתה דם?
הנסיך המדליק מבל אייר (יש כאלה שרואים חברים, יש כאלה שאין להם חברים אז רואים סדרות אחרות)
א. הנסיך המדליק רולזזז (מה שמזכיר לי, איפה @Chandler Rulz ?). אני מקווה שהחידוש הדרמטי שמתוכנן לא יהרוס את הגאונות
ב. חברים רואים עם או בלי חברים
איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם? סטארגייט וגרסאותיה.
גם אתה נכשלת בתשובה. אבל אני מתכננת מתישהו גם לראות סטארגייט
כמו שאני כירה את ההורים שלי חוץ מטעימות, גם נשב אחר כך עם בקבוק שלם וגבינות. אז זה יהיה לפחות בקבוק אחד ביום אם לא יותר.
you go girll!
אצלי בדיוק הפוך, עם הזקנה הגעתי למסקנה שהחיים קצרים מידי בשביל לחכות שהוצאות יואילו בטובן לתרגם את מה שאני רוצה לקרוא(ופחד מספוילרים) |שפם|
האמת שאת צודקת. גם הרבה פעמים אני תוהה מה המילה או ביטוי מקוריים באנגלית, כי יש תרגומים שנשמעים מוזרים (דוגמא מובהקת היא טרילוגיית הרואים למרחק עם התרגומים התתי רמה שלהם)
וולקאם|חיבוק| חייבת לציין שעד עכשיו קראתי את הכינוי שלך כ turkey כאילו תרנגול הודו|פנים|
:-D. אמרה דיד-אלף. או דיףדף
פעם שלישית אני מקבל גלידה בטעם אנטישמיות
נו, מה אתה בא בטענות. הרמת להנחתה
בואי נגיד שמי שמכיר את הסלנג "פרגית" הוא כנראה לא בן 15 ;-)
:-D. הסגרתי באופן סופי וקיבעתי את עצמי כקשישה, לא רק בגיל אלא גם בהלך המחשבה :-P:
אבל אני גם אוהבת רוק. וגם פופ אבל יותר של אייטיז. וגם היפהופ, וגם ראפ, וגם סיסקטיז וגם סבנטיז וגם ניינטיז... וגם קצת רוק כבד. ונעימות של סדרות. ובקיצור הרבה דברים.
תענוג. מוזיקה זה החיים (וגם חתולים וטלוויזיה ושינה. לא בהכרח בסדר הזה)
כן, מצחיקים אותי כל פעם אלה שיוצאים בהצהרות האלו :-D
והקטע, שהוא לא מזכיר שמות, חלילה, אבל מצהיר שאפילו ב MIT כבר יודעים שהם כאן. כי MIT מעורפל זה חותמת אמינות לכל שטות שנאמרת
משהו הולך להשתנות ואין לכם דרך לעצור את זה
דברים כדורבנות של מנהל אכזרי ואטום.
אפילו אני יודעת את זה!
אבל בין זה לבין ההצהרה של מילי ש-2020 לא היתה שנה כזאת גרועה אני לא יודעת כבר למה לצפות בפורום הזה.
להרבה אהבה
מגיעה לך מדליה 🥇 ו200 נקודות תפוז.
תודה! הרגשתי באמת שזה מה שהיה חסר לי
ניסיתי לפני מספר שנים ולא הצלחתי להחזיק מעמד אפילו 100 עמודים
הספר (רחוק להפליא ורועש להחריד) כתוב רוב הזמן מנקודת מבטו של ילד חמוד ואולי על הרצף האוטיסיטי וזה הופך את הסיפור לקסום במידה מסוימת. אבל הסוף היה אנטיקליימקס מובהק
אוי ראיתי עכשיו את הטריילר ולחלוטין יש לי צמרמורת. נראה כמו סרט מצוין (ואן דאוד היא מדהימה), אבל אני באמת חושב שיהיה לי קשה מידי.
החלטתי לא לצפות בסרט. מספיקה לי הידיעה שמישהו עשה דבר כזה.
את לא צריכה להתאים את הבחירה שלך לשירי החודש את מה שאת חושבת שהוא הטעם של אנשים אחרים כאן.
אני מנסה להיות סחבקית (הנה, @Lhuna3 עוד מילה ארכאית :-D)
איזה צירוף מקרים שאני שמתי אותו כמה הודעות מתחת.
גרייט מיינד וגו'
ואין טעם להשאיר את ימי הולדת של סדרות לעוד שנה כי אז זה פשוט יחזור על השנה הקודמת.
נו, תחסוף לך עבודה :-D. אבל אתה צודק. לא חשבתי על זה
חיי מזכירה בהחלט. הבעיה היא שהסדרה תמיד תהיה מלאה באנשים שסביבה ולכן זה בקלות לא יסוב באמת על המזכירה.
תכלס. זו דוגמא טובה כמה מעניינת העבודה שלי
תשובה נכונה. קבלי עוד 20 נקודות תפוז (לונה גם הייתה מקבלת, אבל היא נתנה גם את הבית הלבן כאופציה ולא צריך לתת אופציות)
שתדע לך שבתגובה המקורית זה כתוב היה בפונט גדול ובצבע זרחני
עכשיו יום ראשון בערב, ואני עדיין לא אספיק היום להגיע ללקרוא את כל התגובות. אבל לפחות אני מתקדם.
אתה בעבודה הלא נכונה. בוא לעבוד איתי ויהיה לך מספיק זמן (אבל בשעות הפוכות משל כל הפורום)
וואי אתה כזה זקן לפעמים
משתלב באווירה הכללית...
אני באמת לא בטוח אם החלק על החלב זה משהו שקרה לך באמת במקביל או שזאת מטפורה
קרה קרה |שפם| (סליחה דילן)
זה לקח שנים רבות של פאסיב-אגרסיב, אבל זה עבד :-D
:-D
נעלמה לי חצי תגובה.
עד שטרחתי והשקעתי בתשובות
ועל זה נאמר - תפוזבל

nerdkey treky

Active member
לא, נו. מה סמוי עכשיו באמצע החיים. מה אתה דם?
זה אמצע החיים בשבילך, כי את... |אליהו| אבל לי זה תחילת החיים. 30, פרגית אחרי הכל.....
ועכשיו גיליתי לראשונה שאני יכול לצוטט רק משפט אחד מתוך תגובה ארוכה ע"י סימונו. כשצוקרברג חשב על פיצ'רים של פייסבוק, אני די בטוח שהוא רצה שזה יהיה פשוט לאנשים....

didalf

Well-known member
מצד אחד אני בעיקרון אוהב אותו. אבל מעבר לזה שיש בו חלקים משעממים (בכל ספר יש) הדבר המאוד מוזר זה שהרבה פעמים אני מניח אותו במצד לשבועיים בערך בלי לגעת בו. זה לרוב קורה לי עם ספרים כשאני בחצי הראשון שלהם. עם הספר הזה אני כבר ב88% בערך, אבל בכל זאת לא בוער לי להגיע איתו לסוף וזה לדעתי סימן רע.
מממ אז נראה לי שלא.

וזה חלק מהסיבה שאני שונא כתוביות בעברית.
חחחח ידעתי שתגיד את זה

זה 2020, אז גם אם המנהיג של החייזרים היה אמור להיות לוקי זה לא יהיה הוא. (אני מנחש שהוא תקוע בבידוד)
פפףףף לוקי הוא אל הוא חסין למחלות של בני תמותה.

מביך אותי בשיא הרצינות לומר שככה נראים רוב ימי העבודה שלי במשרד.
חחחח זה בסדר בימים שאני במשרד אני נכנסת כל היום מהטלפון אבל לא נוח לי להגיב משם אז מחכה לערב.

(מה שמזכיר לי, איפה @Chandler Rulz ?).
לא שרד את המעבר יחד עם עוד כמה:-(

:-D. אמרה דיד-אלף. או דיףדף
:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, סיימתי עונה 3 היום, מתכננת לראות עד סוף עונה 4. אם אחרי זה אני אתחיל שוב את עונה 1 אז יהיה צורך בהתערבות:-D
עדי, אנחנו אוהבים אותך ואנחנו מודאגים לגביך. אנחנו רוצים לספר לך איך ההתנהגות שלך פוגעת בנו.
כמובן שאם למשל היה לי ידע בסיסי על מיתולוגיה יוונית הייתי יודעת שמדובר בסיפור מוכר ואז בכל מקרה שזה יהיה עצוב. אבל דווקא יצא לי טוב שאני קצת בורה ככה לא ידעתי מה יקרה.
לי דווקא יש ידע יחסית גדול של מיתולוגיה יוונית, אבל את הפרטים על הסיפור הזה לא הכרתי.
בעיקר כל מה שידעתי על אכילס זה הסיפור על העקב שלו. זכור לי שקראתי שהסופרת ביססה את הספר שלה על גרסה מוקדמת יותר של האגדה עליו שבה אין את הקטע של העקב.
וגם לא כולם רוצים לחשוף את היומולדת שלהם|תוהה|
אז נחגוג רק למי שרוצה לחשוף.
ואז באמת נוכל להאשים את ההומואים:-P:
עד כמה שידוע לי הדבר היחיד שאפשר להאשים את ההומואים לגביו זה טורנדואים (כמו פרפרים)
הכל באשמתו!:-[ שישב עם בדידים ויספור הודעות!
אני מוכן להאציל לך סמכויות.
אני אסלח לך כי לפחו ראית את הסרט בניגוד לאיזה מישהו שלא טורח להגיב במשך 3 שבועות:rolleyes:
אני זוכר שלפני שנים רבות ראיתי את הטריילר וחשבתי לעצמי - זה לא נראה מעניין.
מזל אריה. לקאנטרי אין קשר, פשוט היום היא לא מתולתלת אז ציינתי שהיא הייתה כזאת כשהייתה קאנטרית.
אבל מזל אריה זה יולי אוגוסט
נשבעת שקראתי את זה כ-wonderbreast וחשבתי לעצמי שזו בחירת סדרה מאוד משונה בשבילך
זה בהחלט פירוש אחר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תעלה לנו תמונה של העץ שלך
[אם תפוז היה נחמד הוא היה מרשה לי]
תודה|חיבוק| [זה בנושא הקורס שלי]
שרדתי את כל הסיפור הזה בשביל הסוף האני קליימטי הזה?|שפם| ציפיתי ממך ליותר.
כן נגמרו לי הרעיונות בשלב מסוים.
ואין לי סיפורים מדהימים כמוך.
אם פייסבוק חסמו אותי על פחות מזה, גם לך מגיעה חסימה|שפם|
למה פייסבוק חסמו אותך?
זה הצחיק אותי קצת יותר ממה שזה היה צריך:-D:-D
אני תמיד מצחיק יותר ממה שצריך
אתם רק אומרים את זה כי אין לכם פוליטיקאים חתיכים כמו גאווין ניוסם שגם כשהוא משבית את כולנו, לאף אחד לא ממש אכפת כי הוא חתיך:-P:
התגובה הראשונית שלי הייתה שבאמת אין לנו פוליטיקאים חתיכים. ואז נזכרתי בזה שבשלב מסוים במערכת הבחירות הלא פוסקת של 2019-2020 ראיתי שיש חבר כנסת חדש שהוא חתיך - עידן רול. ושהוא בן זוג של הראל סקעת (לא שאני חובב במיוחד של סקעת, אבל בכל זאת)
[וכאן אם תפוז היה נחמד הוא היה מרשה לי תמונה]
*חוץ מזה, סתם כדי לראות בדקתי איך נראה גאווין ניוסום וזה לא במיוחד מרשים
העיקר שלי עבר:-D העברתי את הטירוף לעדי. זה שלך, תתמודדי עם זה:-D
זה באמת מדהים שלך זה עבר. אני לא יודע אם זה באמת שהדיבוק עבר אל עדי, או שאולי זה העובדה שכבר צפית בכל 6 העונות הראשונות איזה 30 פעם.
אוקיי שיכנעתם אותי לראות את זה:-P:
אוקי, רוב הסדרה טד לא חסר חולצה. אבל עדיין שווה מאוד לראות. (מה גם שיש לו הרבה חולצות צמודות)
בעצם אולי לחנוכה. כלומר, שירים לא הבנאליים הרגילים שכולם מכירים. כשעבדתי בגן פעם היו לנו מלא דיסקים של שירי חנוכה חדשים, כמו שיוצאים שירי כריסטמס חדשים. חלקם היו ממש לא רעים.
וטירוף כריסטמס זה אחד הדברים הכי טובים פה. למה אתה כזה גרינץ'?|שפם|
יוצאים שירי חנוכה חדשים? מוזר.
טירוף הכריסמס הוא כנראה תוצאה של חברה מאוד מסחרית שנאלצת להתמודד עם זה שיש רק חג אחד גדול בשנה.
האמת שאומרים שחברות המציאו את סנטה קלאוס וכל הטירוף סביב החג בשביל הקניות, אבל זה פשוט מוזר שהם לא עשו עוד כמה חגים כאלו בשנה כדי להחזיק כלכלה קצת יותר יציבה לאורך השנה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התגובה הראשונית שלי הייתה שבאמת אין לנו פוליטיקאים חתיכים. ואז נזכרתי בזה שבשלב מסוים במערכת הבחירות הלא פוסקת של 2019-2020 ראיתי שיש חבר כנסת חדש שהוא חתיך - עידן רול. ושהוא בן זוג של הראל סקעת (לא שאני חובב במיוחד של סקעת, אבל בכל זאת)
[וכאן אם תפוז היה נחמד הוא היה מרשה לי תמונה]
*חוץ מזה, סתם כדי לראות בדקתי איך נראה גאווין ניוסום וזה לא במיוחד מרשים
מנסה שוב את עידן רול

למעלה